Odcinek 10 (24.11.2007)

Druga edycja programu rozrywkowego telewizji Polsat (2007).

Czyj występ w 10 odcinku programu podobał Ci się najbardziej?

Czas głosowania minął 30 lis 2007, 22:03

Joanny Liszowskiej (dr Dorota Lewkiewicz, "Na dobre i na złe")
12
41%
Patricii Kazadi (Anna Chełmicka, "Egzamin z życia")
9
31%
Jakuba Tolaka (Daniel Ross, "Klan")
3
10%
Piotra Polka (Ryszard Majewski, "Samo Życie")
4
14%
Mikołaja Krawczyka (Paweł Krzyżanowski, "Pierwsza miłość")
1
3%
 
Liczba głosów: 29

Awatar użytkownika
Isabel
Impossible
Impossible
Posty: 1915
Rejestracja: 21 sie 2007, 18:21
Ulubiony album: Perła-E.K.G
Ulubiona piosenka: Większość
Lokalizacja: Kraków

Re: Odcinek 10 (24.11.2007)

Post autor: Isabel »

http://www.ukaraj.pl/news/id4028,Do-cze ... VIDEO.html

Tutaj jest relacja ze wczorajszego odc. i filmiki...
Awatar użytkownika
Matis
Make it happen
Make it happen
Posty: 130
Rejestracja: 18 mar 2007, 14:42
Lokalizacja: Katow!ce

Re: Odcinek 10 (24.11.2007)

Post autor: Matis »

juleczka2 pisze:Sorry koleś ale chyba jesteś zaślepiony ( nie pierwszy raz zresztą).
Tez lubie Agnieszkę, trzymałem za nią kciuki w poprzedniej edycji, śpiewała swietnie, ale akurat tą pisoenkę lepiej zaśpiewała Lisza. Wiało emocjami, tak jak lubię. A Aga była zbyt poprawna, zbyt profesjonalna, nie starczyło miejsca na interpretancja.
Lisza ma odpaśc? Chyba oglądamy inny program. Prócz niej, Kazadi i Polka od biedy, niekt nie umie tam śpiewać.
Twoim zdaniem były emocje moim nie proste i logiczne , jak śpiewała to Agnieszka to aż się chciało słuchać i patrzeć a Liszowska zaśpiewała to fajnie ale bez żadnych rewelacji , i nie pisze tego bo jestem fanem Włodarczyk wręcz przeciwnie nie interesuje się nią w ogóle , ja mam nadzieję że wygra Patrycja bo nikt inny na to nie zasługuje a tak w ogóle to w tej edycji nie ma nikogo kto powinien płytę nagrać , Gosia Andrzejewicz bardzo fajnie zaśpiewała i fajnie że nie bała się Eli bo nie ma czego ;)
Awatar użytkownika
Isabel
Impossible
Impossible
Posty: 1915
Rejestracja: 21 sie 2007, 18:21
Ulubiony album: Perła-E.K.G
Ulubiona piosenka: Większość
Lokalizacja: Kraków

Re: Odcinek 10 (24.11.2007)

Post autor: Isabel »

Matis pisze:Twoim zdaniem były emocje moim nie proste i logiczne , jak śpiewała to Agnieszka to aż się chciało słuchać i patrzeć a Liszowska zaśpiewała to fajnie ale bez żadnych rewelacji ,

Każdy ma swój gust.Mi też sie podobało bardziej wykonanie Agnieszki niż Joasi chociaż nie ukrywam,że jest moją faworytką wraz z Piotrem...
juleczka2
Sit down
Sit down
Posty: 52
Rejestracja: 14 sie 2007, 17:19
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Bramy piekieł

Re: Odcinek 10 (24.11.2007)

Post autor: juleczka2 »

Twoim zdaniem aż się chciało słuchac i patrzeć moim nie i bezsensowną dyskusje mozna prowadzić dalej. Ale sobie podaruje bo i po co?

Jestem zawiedziona że odpadła Trzepiecińska. Powiem więcej krew jasna mnie zalewa jak sobie pomyśle, ze przez nastoletnie fanki błazna Krawczyka odpadają osoby znacznie lepiej śpiewające. Mam nadzieje, ze tym razem odpadnie. Do cyrku, tylko tam jego miejsce :/
Awatar użytkownika
Isabel
Impossible
Impossible
Posty: 1915
Rejestracja: 21 sie 2007, 18:21
Ulubiony album: Perła-E.K.G
Ulubiona piosenka: Większość
Lokalizacja: Kraków

Re: Odcinek 10 (24.11.2007)

Post autor: Isabel »

juleczka2 pisze:Jestem zawiedziona że odpadła Trzepiecińska. Powiem więcej krew jasna mnie zalewa jak sobie pomyśle, ze przez nastoletnie fanki błazna Krawczyka odpadają osoby znacznie lepiej śpiewające. Mam nadzieje, ze tym razem odpadnie. Do cyrku, tylko tam jego miejsce
Też żałuje...Krawczyk to można by powiedzieć,że jest kolejną Edytą Herbuś...Ona też długo była w programie chociaż śpiewać nie potrafiła...Ale Krawczyk przynajmniej lepiej śpiewa niż Edyta,to jego wygłupy są już nudne :wink2:
Awatar użytkownika
lisa
Make it happen
Make it happen
Posty: 177
Rejestracja: 24 sie 2007, 22:55
Lokalizacja: prosto z drzewa

Re: Odcinek 10 (24.11.2007)

Post autor: lisa »

Zgadzam się co do Krawczka. Na początku w sumie mi nie przeszkadzał, a nawet wydał mi się być zabawny, ale teraz jego zachowanie jest conajmniej irytujące. Ja wiem że ten program to zabawa, że ma być wesoło, ale szkoda że ktos bardzo przecietny przechodzi dalej kosztem kogoś naprawde dobrego. Oby teraz poleciał.

Co do "Balu" to bardziej mi sie podobał w wykonaniu Joasi, choć ten Agnieszkowy tez był super. Ale ten mnie jakoś bardziej przekonał, nie tyle wokalnie co interpretacyjnie.
Awatar użytkownika
Ewa_P
The story so far
The story so far
Posty: 464
Rejestracja: 07 paź 2007, 17:23
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 10 (24.11.2007)

Post autor: Ewa_P »

Piter pisze:chustka na głowie podkreślała oczy, również je powiększała - taki trick, sprawdźcie w domu z ręcznikiem
Sprawdziłam - to działa! :D Oczy robią się nieziemsko wielkie... że też tego nigdy wcześniej nie zauważyłam :lol3:

Strój Edyty był wczoraj oryginalny to fakt, ale te kolory fantastycznie podkreślały jej urodę, do tego te śliczne kolczyki i nieziemskie oczy – jak dla mnie wygląd absolutnie na plus!

Z występów uczestników najbardziej podobał mi się płacz Liszowskiej po tym jak usłyszała ocenę Edyty za „Niech żyje bal” :wink2:
Ale serio - może zachwyty Edyty były przesadzone, jednak muszę przyznać, że to jak Aśka poprowadziła piosenkę przez pierwsze takty, z tymi załzawionymi oczami, zrobiło na mnie wrażenie… I choć refren już nie powalał, to zdecydowanie jest w tej dziewczynie coś ciekawego.
A cała reszta była wczoraj taka sobie... (oprócz chłopaka z Afromental – genialna energia! :D )
Awatar użytkownika
lisa
Make it happen
Make it happen
Posty: 177
Rejestracja: 24 sie 2007, 22:55
Lokalizacja: prosto z drzewa

Re: Odcinek 10 (24.11.2007)

Post autor: lisa »

Też to zauwazyłam. Liszowska w Balu genialnie zaczynała każdy wers ( "niech", "Orkiestra") ale później było gorzej, nie dociągała do końca, zgubiła frazę. Nie wiem, może takie było zamierzenie, może było to celowe, a moze po prostu zabrakoło warsztatu, ale nie ma co obwiniać, to wyższa szkoła jazdy.
Poczatek i sama interpretacja, świadomośc tekstu, dojrzałośc artystyczna wywarły na mnie chyba największe wrażenie.
Mimo to bardzo mi sie podobało, Lisza jest moją faworytka i naprawdę chciałabym aby wygrała :D
pp
Hope for us
Hope for us
Posty: 34
Rejestracja: 28 wrz 2007, 22:45
Ulubiona piosenka: list
Lokalizacja: wrocław

Re: Odcinek 10 (24.11.2007)

Post autor: pp »

Byłem wczoraj na nagraniu. Hmm... Myślę,że krytykantom brak odwagi i kreatywności. Edyta wyglądała pięknie,choć jak na polską szarzyznę bardzo odważnie. Niesamowity jest fakt, że w każdym odcinku zaskakuje!!!!! Ona jest GWIAZDĄ i w tym programie może pozwolić sobie na wiele szaleństw, poszerzając tym samym nasze modowe horyzonty!!!!!! Nie chodzi tak na zakupy czy do kościoła, ale bawi się tym w programie, który także dzięki temu zyskuje rozgłos.
Po emisji, nie patrząc na zmęczenie i przeziębienie miała dla nas czas i uśmiech. Mimo, iż czasem Fani przekraczają granice... Ona jest dla nas, ale pamiętajmy, że to CZŁOWIEK, a nie lalka tańcząca jak my sobie wymyślimy...
Kończąc namawiam do dłuższego zastanowienia się nad krytyką, bo to najprostrza droga. Trudniejszym jest mieć genialny pomysł...
Pozdrawiam
-pawel-
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Odcinek 10 (24.11.2007)

Post autor: Piter »

Wiesz Pawle, ja nie uważam, żeby moje horyzonty dotyczące mody były na tyle ograniczone, żeby poszerzała je taka dyletantka w tych kwestiach, jak Edyta. Choć wczoraj - przyznaje - podobała mi się.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Odcinek 10 (24.11.2007)

Post autor: vanity »

pp pisze:Myślę,że krytykantom brak odwagi i kreatywności
pp pisze:namawiam do dłuższego zastanowienia się nad krytyką, bo to najprostrza droga.
pp pisze:Trudniejszym jest mieć genialny pomysł...
Nie tylko Edyta miewa przebłyski geniuszu. Na codzień serwuje nam odwagę i kreatywność takie Ich troje czy Doda. Pytanie tylko czy na pewno o geniusz, odwagę i kreatywność chodzi, jeśli szary człowiek nigdy pewnych rzeczy by nie założył bo to po prostu obciach.....
Awatar użytkownika
Ewa_P
The story so far
The story so far
Posty: 464
Rejestracja: 07 paź 2007, 17:23
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 10 (24.11.2007)

Post autor: Ewa_P »

vanity pisze:Pytanie tylko czy na pewno o geniusz, odwagę i kreatywność chodzi, jeśli szary człowiek nigdy pewnych rzeczy by nie założył bo to po prostu obciach.....
Zgadza sie, ja też nie popadałabym w szumne określenia typu geniusz. Nie możemy jednak zapominać, że Edyta nie jest "szarym człowiekiem", a zatem oceniając ją powinniśmy chyba stosować inne kryteria. Ja też nigdy w życiu nie poszłabym do pracy tak ubrana, ale o ile moja praca polega na uczeniu, to Edyty praca - na bawieniu ludzi i robieniu "szoł", a to daje jej pełne prawo, by być "kolorowym ptakiem", niezależnie od tego, czy nam "szaraczkom" :wink2: się to spodoba czy nie. I choć czasem czuję się trochę zażenowana jej cętkami, to jednocześnie mam takie przekonanie, że jej wolno, bo jednak żyje w zupełnie innym świecie... :lol:
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Odcinek 10 (24.11.2007)

Post autor: Estratos »

pp pisze:Nie chodzi tak na zakupy czy do kościoła
do apteki! nie chodzi tak do apteki! :D
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Odcinek 10 (24.11.2007)

Post autor: Piter »

Michal pisze:
pp pisze:Nie chodzi tak na zakupy czy do kościoła
do apteki! nie chodzi tak do apteki! :D
Na pocztę! Na pocztę nie chodzi.
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Odcinek 10 (24.11.2007)

Post autor: Aro »

Widowania ostatniego programu 3 870 847. Oj słabo. :( Finał "Tańca z gwiazdami" 6 614 399, a "Gwiazdy tańczą na lodzie" aż 5 753 855. Ogromny sukces tego ostatniego. Dla mnie jest nudny i ja bym mu 3 milionów nie dał. :)
ODPOWIEDZ