Odcinek 11 (01.12.2007)

Druga edycja programu rozrywkowego telewizji Polsat (2007).

Czyj występ w 11 odcinku programu podobał Ci się najbardziej?

Czas głosowania minął 08 gru 2007, 8:06

Joanny Liszowskiej (dr Dorota Lewkiewicz, "Na dobre i na złe")
9
30%
Patricii Kazadi (Anna Chełmicka, "Egzamin z życia")
8
27%
Piotra Polka (Ryszard Majewski, "Samo Życie")
12
40%
Mikołaja Krawczyka (Paweł Krzyżanowski, "Pierwsza miłość")
1
3%
 
Liczba głosów: 30

Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 11 (01.12.2007)

Post autor: grzechoo »

Bardzo mi się Edyta podobała od pasa w góre no i rajstopki, tylko niepodobała mi się spódniczka. Dzisiejsze wzruszenie było prawdziwe, szczere to widać, też mam skojarzenia, ze Edycie cos się przypomniało, Piotr wprawił ją w zadumę, to ta wrażliwośc o której mówiła Ela, ze w muzyce pomaga Edi i nie ma sobie równych natomiast w życiu przeszkadza
juleczka2
Sit down
Sit down
Posty: 52
Rejestracja: 14 sie 2007, 17:19
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Bramy piekieł

Re: Odcinek 11 (01.12.2007)

Post autor: juleczka2 »

A mnie się nawet Titanic podobał. Nie sądziłam, ze Liszowska poradzi sobie z taka tonacją. Fajnie wyważyła, śpiewała bardzo nisko, a przy tym nie mruczała okropnie, co jest nie łatwe i nie kazdy nawet zawodowiec to potrafi. W moim doczuciu udowodniła że jest wokalistką wszechstronną, która w kazdej piosence sobie radzi.
Polk to dla mnie taki cyrkowiec, grający pod publike. Wie, że Eda się łatwo wzrusza, wie że ma do niego słabośc, więc wali tą swoją melancholia. Dla mnie jest nudny a jego wokal nie powala.
Kazadi ma ogromny talent, ale Whitney ją totalnie przerosła. Nie było w jej wykonaniu nawet jednego dźwieku który by mi się podobał. Druga piosenka już okej.
O Krawczyku wogóle się nei będę wypowiadać bo szkoda czasu i nerwów.
Nex
Make it happen
Make it happen
Posty: 187
Rejestracja: 08 kwie 2006, 11:26
Ulubiony album: KaŻdy jaki jest
Ulubiona piosenka: To nie ja (Cyganeria)
Lokalizacja: Wrocław

Re: Odcinek 11 (01.12.2007)

Post autor: Nex »

Co do występów: Cała trójka , czyli Kazadi, Lisza i Polk zasługują na to żeby wygrać według mnie.
Krawczyk musi odpaść wreszcie...szkoda że poleciał Kuba dzisiaj ...bardzo fajnie zachował się z tym Jocker'em.
Co do łez Edyty to uwierzyłem....pierwszy raz uwierzyłem i nie przyglądałem się temu z ironicznym uśmiechem.
Tym bardziej, że wcześniej Edi powiedziała Liszowskiej, że fajnie jest mieć mamę, która wspiera... a Polk zadedykował piosenkę tylko swojej mamie...
Czyżby relacje Edyty z mamą są "nie za zbytnio"...?
Awatar użytkownika
Martusiek
Hope for us
Hope for us
Posty: 30
Rejestracja: 04 lis 2007, 15:46
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: Dziękuję Ci, List
Lokalizacja: i dokąd

Re: Odcinek 11 (01.12.2007)

Post autor: Martusiek »

To jeden z odcinków, które mi się najbardziej podobały. :D Szkoda, ze odpadł Tolak, :( ale cóż. Nie to żeby był moim faworytem, ale wolę jego niż Krawczyka. :x Joasia dziś nawet ładnie. Kazadi nie lubię, ale dziś mi się Bill podobał. :wink2: I Polk - mój faworyt.<3 Jak się cieszę, że przeszedł. A ci co piszą, że łzy Edzi były szopką mylą się. :evil: To było prawdziwe, a Edytka kolejny raz udowodniła, że jest na prawdę wrażliwą osóbką ;( :tulimy: . Nawet mi się jej szkoda zrobiło. ;( Ona jest świetna. Kocham ją normalnie. :d Po występie Piotra też się wzruszyłam. ;( Zresztą dużo osób zachowało się tak jak Edytka. Słowa uznania dla Kuby. :guru: Podziwiam go za to, że nikomu nie dał jokera. Dzięki temu lubię go jeszcze bardziej. :D Krótko mówiąc - Edytka jest SUPER :d , a Piotr Polk świetny. :d

Trzymaj się Edytko :glaszcze: <3 :tulimy: :guru:
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 11 (01.12.2007)

Post autor: grzechoo »

Nex pisze:Czyżby relacje Edyty z mamą są "nie za zbytnio"...?
Odpowiedź TAK sama ciśnie się na usta, juz od jakiegoś czasu Edyta wychwala rodzinę Darka, dziekuje jej chociażby w podziękowaniach na EKG: "Dziękuję całej Rodzinie mojego męża za to, że tak szczelnie wypełniła wielką lukę w moim życiu"
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Odcinek 11 (01.12.2007)

Post autor: Marrcino »

Alez zadziornie dzis wygladala :edi: Mam nadzieje ze ktos nagral i zamiesci fragmenty bo nie widzialem a chyba sie dzialo... :D i prosze o wyjasnienia co z tym diamentem :?: :diva:
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Odcinek 11 (01.12.2007)

Post autor: Piter »

Edyta wyglądała dziś świetnie. Jeśli chodzi o łzy - uwierzyłem, bo sam się wzruchałem.
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Odcinek 11 (01.12.2007)

Post autor: ANETA »

Cichopek też miała łzy w oczach. Za to Ibisz niepotrzebnie wyleciał z tym ,,Może chcesz husteczkę?", to juz było takie ośmieszające troche. Cała sytuacja z resztą z boku wydawała sie komiczna ale napewno Edyta szczerze sie wzruszyła. Napewno wiele osób pomyslało niestety że ma jakies problemy z główką ...
Tosca
Sit down
Sit down
Posty: 64
Rejestracja: 29 lis 2005, 11:33
Ulubiony album: Live'99, E.K.G
Ulubiona piosenka: Błękit myśli...
Lokalizacja: prawie Lublin
Kontakt:

Re: Odcinek 11 (01.12.2007)

Post autor: Tosca »

ANETA pisze:Cichopek też miała łzy w oczach..
Cichopek płakała. Kamera pokazywała płaczącą Edytę, a potem Kasię jak ociera łzy z twarzy chusteczką. To w jaki sposób zaśpiewał Polk było naprawdę wzruszające. ;(
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 11 (01.12.2007)

Post autor: grzechoo »

marrcino pisze:prosze o wyjasnienia co z tym diamentem
Na początku programu Edyta powiuedziała, że EKG jest jest diamentowa, Ibisz to powtórzył i na końcu gdy wspomniał, że Edyta zaśpiewa w fianle piosenkę z platynowej płyty Edi się poprawiła mówiąc zdaje się poomyliłam na początku diament z platyną.
Awatar użytkownika
GosiaczeQ_14
Lunatique
Lunatique
Posty: 2604
Rejestracja: 27 kwie 2007, 15:18
Ulubiony album: Wszystkie :*
Ulubiona piosenka: Wszystkie :*
Lokalizacja: TyChy/Krk

Re: Odcinek 11 (01.12.2007)

Post autor: GosiaczeQ_14 »

Dla mnie ten odcinek był taki sobie :-)
Najbardziej podobała mi się Kazadi i POlk. Ale Kazadi w drugiej piosence, bo nie potrawię ocenić obiektywnie tej pierwszej . Ciągle mam w głowie oryginal i raczej Patrycja nie zaśpiewała lepiej. Ale uważam że ma talent i albo go wykorzysta albo nie bez względu na to czy wygra program czy też nie :-)
Polk ma bardzo fajną barwę głosu i zawsze jak śpiewa to mi się podoba. Raz mniej raz więcej :) Wczoraj zaśpiewał cudownie i jeszcze te wątki z mamami, że sama się wzruszyłam ;( W moim wzruszeniu przerwałami siorka bo ciągle się śmiała 8P I zaraz mi się wesoło zrobiło :-) I wcale się Edytce nie dziwię :-) Bo ja mialam łzy w oczach patrząc na ekran a ona tam na żywo byla :-)
No i na początku też się zastanawialam o co chodzi z tą diamentową płytą "jak jeszcze dzisiaj rano była platyna" pomyślałam 8P 8P 8P
I jeszcze myślałam, że Edzia zaśpiewa coś wczoraj bo na początku gadała z Ibiszem i nie dosłuchalam chyba do końca bo mnie siorka zagadała :P I na dodatek Edytamiala mikrofon w ręce a nie przypięty...nie wiem ja sie nie znam ale mi sie te rzeczy wczoraj tak jakoś ze sobą związaly :-)
A ubrana była nawet fajnie tylko troche rajstopki mnie razily 8P
Jeżeli ktoś nagrywał to bardzo bym prosiła :) :d
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Odcinek 11 (01.12.2007)

Post autor: Michael »

Wczorajszy image Edyty średnio mi sie podobał, szału nie było. 8)
Rozumiem, że Edyta się wzruszyła i tym razem nie wyglądało to na kreację (przynajmniej w moim odczuciu), ale uważam, że powinna bardziej kontrolować w mediach swoje emocje i nie dopuszczać do tego typu obrazków, bo nieżyczliwi mogą to później wykorzystać przeciwko niej. :?
Odcinek generalnie nudny, nie obejrzałem do końca, bo zacząłem oglądać komedię na TVN-ie. :) A z tego, co zdążyłem zobaczyć, najlepszy był Piotrek Polk.
Awatar użytkownika
Isabel
Impossible
Impossible
Posty: 1915
Rejestracja: 21 sie 2007, 18:21
Ulubiony album: Perła-E.K.G
Ulubiona piosenka: Większość
Lokalizacja: Kraków

Re: Odcinek 11 (01.12.2007)

Post autor: Isabel »

http://www.ukaraj.pl/news/id4174,Wzrusz ... VIDEO.html
Krótki filmik z momentu kiedy Edi się wzruszyła wykonaniem Piotra Polka
Infante
Hope for us
Hope for us
Posty: 39
Rejestracja: 24 wrz 2007, 16:14
Ulubiony album: EG, E.K.G
Ulubiona piosenka: B¦, TSSF, SWM
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Odcinek 11 (01.12.2007)

Post autor: Infante »

:idea:
Ostatnio zmieniony 02 sty 2010, 23:19 przez Infante, łącznie zmieniany 1 raz.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Odcinek 11 (01.12.2007)

Post autor: Piter »

Infante pisze: a z tym tekstem o husteczce przegiął.
Zwłaszcza że Edyta miała już ze sobą cały koc.
ODPOWIEDZ