Odcinek 12 (08.12.2007)

Druga edycja programu rozrywkowego telewizji Polsat (2007).

Czyj występ w 12 odcinku programu podobał Ci się najbardziej?

Czas głosowania minął 15 gru 2007, 0:46

Joanny Liszowskiej (dr Dorota Lewkiewicz, "Na dobre i na złe")
19
63%
Patricii Kazadi (Anna Chełmicka, "Egzamin z życia")
3
10%
Piotra Polka (Ryszard Majewski, "Samo Życie")
8
27%
 
Liczba głosów: 30

kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Odcinek 12 (08.12.2007)

Post autor: kinga »

A może za tydzień zrobią tak, że Krzysztof taki przejęty powie, że to niewiarygodne, no po prostu niemożliwe, ale obie dostały taką samą liczbę głosów!! 8P :lol: Co do jednego... no i wszyscy troje będą walczyć o 1 miejsce :d
Awatar użytkownika
lisa
Make it happen
Make it happen
Posty: 177
Rejestracja: 24 sie 2007, 22:55
Lokalizacja: prosto z drzewa

Re: Odcinek 12 (08.12.2007)

Post autor: lisa »

izusia pisze:Racja.Bezsensu z tym Jokerem.Moze Krawczyk go dał bo w poprzednim odc. Kuba tego nie zrobił?Szkoda,że Kazadi nie bedzie w finale bo wole słuchać ją niż Polka... :wink2:
Ja tez. Ale wolę również słuchać Liszy niż Pati
Zresztą nic nie jest przesadzone, wyroki widzów sa niezbadane, nie wiadomo która odpadnie. Mam nadzieje że Joasia przejdzie dalej.
Awatar użytkownika
pilsner
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 671
Rejestracja: 08 lut 2006, 18:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: "That's the way..
Lokalizacja: małopolskie

Re: Odcinek 12 (08.12.2007)

Post autor: pilsner »

Od dzis nienawidzę Krawczyka!
Jak mógł dac jokera Polkowi!!!???
Masakra
Mam nadzieje ze przegra Lisza, bo jedyną osobą która jest w stanie nagrac sensowną, nowoczesną płytę jest PATRYCJA!!!!
Ma świetną barwę, wygląd, jest egzotyczna, super i poza tym młoda i świeża
a Lisza co? pewnie nagra jakąs musicalową sztampę bo co innego???
Bo ze wygra Polk nawet nie mysle, nieudolny Krzysztof Krawczyk czy pseudo Kiljański?
no masakra, zresztą widac/slychac było jego brak talentu w piosence Claptona dziś - straszne wykonanie!
A no i Edi dziś wreszcie normalnie ubrana! :lol3:
Awatar użytkownika
Łukasz
Perła
Perła
Posty: 1063
Rejestracja: 12 kwie 2006, 20:15
Ulubiony album: Invisible
Ulubiona piosenka: Obłok
Lokalizacja: ŻL

Re: Odcinek 12 (08.12.2007)

Post autor: Łukasz »

z.
Ostatnio zmieniony 30 lis 2008, 20:07 przez Łukasz, łącznie zmieniany 2 razy.
juleczka2
Sit down
Sit down
Posty: 52
Rejestracja: 14 sie 2007, 17:19
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Bramy piekieł

Re: Odcinek 12 (08.12.2007)

Post autor: juleczka2 »

Mam nadzieje że wygra Joasia :D
Na tym etapie programu każdy uczesnik potrafi śpiewać ( kwestia gustu, mnie się na przykład Kazadi barwa nie podoba, ale to już ocena subiektywna) i zwycięzcy nie można wybierać pod kątem sympatii ani umiejętnosci. Nagroda w tym programie to nie wczasy z Ciechocinku czy tym podobne- to nagranie płyty, czyli sprawa bardzo poważna. Myslę, że największe szanse na nagranie dobrego materiału ma Joasia- wokalistka dojrzała interptetacyjnie i emocjonalnie ( jak Polk), doświadczona wokalnie, ale jednocześcnie pelna poweru, świeżości ( jak Kazadi).
Edyta sama kiedyś powiedziała- płyty słucha się z zamkniętymi oczami. I takimi kryteriami powinni oceniać widzowie.
Lisza, trzymam z nią kciuki :D
Awatar użytkownika
GosiaczeQ_14
Lunatique
Lunatique
Posty: 2604
Rejestracja: 27 kwie 2007, 15:18
Ulubiony album: Wszystkie :*
Ulubiona piosenka: Wszystkie :*
Lokalizacja: TyChy/Krk

Re: Odcinek 12 (08.12.2007)

Post autor: GosiaczeQ_14 »

A ja sobie tak myślałam jeszcze niedawno, że to bez sensu że widzowie wybierają zwycięzcę :-) A teraz troche zmieniłam to zdanie...bo przecież to są fani i im ktoś więcej ich ma tym lepszym piosenkarzem będzie :-) No i wygrywa ten kto ma najwięcej fanów...bo teraz i tak wszyscy śpiewają na tym samym poziomie a jednak gusta są różne i jednemu się podoba to a drugiemu to i już :P Przecież to nie katastrofa jak np. Kazadi teraz odpadnie :-) Bo jest młoda ma całe życie przed sobą a jeżeli nabierze więcej doświadczenia to będzie lepszą piosenkarką... :) I po tym programie napewno ktoś zechce ją wypromować bo jest znana już troche bardziej :-)
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Odcinek 12 (08.12.2007)

Post autor: Matiz99 »

Właśnie się zastanawiałem czy w porzedniej edycji też joker był w POLFINALE :? To bez sensu.Zupełnie nie rozumiem.Szykuje się chyba powrórka z II eycji ,,Idola'' kiedy zwycięsca został wybrany przez ,,tamtych'' :evil:
Awatar użytkownika
Ewa_P
The story so far
The story so far
Posty: 464
Rejestracja: 07 paź 2007, 17:23
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 12 (08.12.2007)

Post autor: Ewa_P »

Ółgarz pisze:Nie rozumiem tez kto kocha tego Polka,czy za 45 letnim siwiejącym facetem latają nastolatki?
Nastolatką może już nie jestem, ale całkiem niedawno byłam i zapewniam, że w takim starszym, siwiejącym panu można się kochać, oj można można :wink2: :PP
Co nie zmienia faktu, że też jestem zdania, że to dziewczyny powinny znaleźć się w finale. I w pełni zgadzam się z opinią Kingi, że Lisza w ostatniej piosence była genialna, ale pewnie nie jestem subiektywna, bo Dżordżyka kocham całym sercem... teraz, gdy siwieje, nawet tym bardziej :wink2: :D
Patrycja ma świetny głos, to fakt, ale w śpiewaniu chodzi nie tylko o głos, ale także o ten bagaż doświadczeń, który dodaje artyście wiarygodności i sprawia, że naprawdę wie o czym śpiewa. A Lisza to ma, oj ma :-D
Schooffik
Make it happen
Make it happen
Posty: 180
Rejestracja: 12 wrz 2006, 21:44
Lokalizacja: Radom

Re: Odcinek 12 (08.12.2007)

Post autor: Schooffik »

Wczorajszy odcinek bardzo mile mnie zaskoczył. Nie wynudziłam się jak przy niektórych.
Edyta wyglądała fantastycznie. Śliczny makijaż, fajne buty, fryzura ciekawa, ale nie odstraszająca. Do tego według mnie sprawiedliwie i obiektywnie oceniała. Czyli plus.
Piotr Polk w pierwszej piosence był kapitalny. Ta energia i barwa głosu pasująca do tego kawałka świetnie się ze sobą komponowały.
W drugiej piosence jak i w trzeciej również nie podobał mi się zupełnie. To jeszcze nie te umiejętności, które są konieczne do mierzenia się z takimi utworami tak wspaniałych artystów. Strasznie szkoda, że kosztem jego bezpieczeństwa jokerowego któraś z dziewczyn odpadnie.
Patrycja Kazadi w pierwszym kawałku, podobnie jak Piotr, poradziła sobie bardzo dobrze.
Pozostałe dwa, wykonywane przez nią utwory dostały takiej nowej... świeżości. Podobało mi się choć mnie nie porwało.
No i ostatnia uczestniczka, Joanna Liszowska, która w pierwszej piosence nie poradziła sobie zupełnie, w drugiej i trzeciej oczarowała mnie.
Jest moim typem na zwycięzcę tego programu, i to właśnie na nią zagłosowałam w ankiecie.
Awatar użytkownika
Isabel
Impossible
Impossible
Posty: 1915
Rejestracja: 21 sie 2007, 18:21
Ulubiony album: Perła-E.K.G
Ulubiona piosenka: Większość
Lokalizacja: Kraków

Re: Odcinek 12 (08.12.2007)

Post autor: Isabel »

Może Tolak dał Jokera Polkowi bo wiedział,że może być zagrożony i chciał,aby w finale był jeden facet....
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Odcinek 12 (08.12.2007)

Post autor: Michael »

W pierszej części najbardziej podobał mi się wystep Polka w drugiej i w trzeciej - Liszy.
Image Edyty mnie nie zachwycił, no może z wyjątkiem odkrytych nóżek :hellobaby:
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Odcinek 12 (08.12.2007)

Post autor: Matiz99 »

izusia pisze:Może Tolak dał Jokera Polkowi bo wiedział,że może być zagrożony i chciał,aby w finale był jeden facet....
Jaki Tolak? :PP
Awatar użytkownika
GosiaczeQ_14
Lunatique
Lunatique
Posty: 2604
Rejestracja: 27 kwie 2007, 15:18
Ulubiony album: Wszystkie :*
Ulubiona piosenka: Wszystkie :*
Lokalizacja: TyChy/Krk

Re: Odcinek 12 (08.12.2007)

Post autor: GosiaczeQ_14 »

Ja nadal nie rozumiem dlaczego dawali jokera w półfinale 8P Obwinialam Krawczyka że mógłby nie dać nikomu ale teraz do mnie dotarło że mu nie pozwolili :P Bo coś tam wczoraj mruczal o tym :)
A jeżeli chodzi o wczorajszy odcinek to byl nawet nudnawy jak dla mnie :-)
Awatar użytkownika
Isabel
Impossible
Impossible
Posty: 1915
Rejestracja: 21 sie 2007, 18:21
Ulubiony album: Perła-E.K.G
Ulubiona piosenka: Większość
Lokalizacja: Kraków

Re: Odcinek 12 (08.12.2007)

Post autor: Isabel »

Matiz99 pisze:Jaki Tolak?
Ale wtopa..pomyłka...Krawczyk
angloman_01
Hope for us
Hope for us
Posty: 40
Rejestracja: 28 wrz 2007, 20:23
Ulubiona piosenka: List
Lokalizacja: Studzionka

Re: Odcinek 12 (08.12.2007)

Post autor: angloman_01 »

Nie spodziewałam się takiej decyzji Mikołaja Krawczyka. Jestem zaskoczona, ale pozytywnie. Respekt dla niego za to co zrobił.
ODPOWIEDZ