Jak Oni świętują (22.12.2007)

Druga edycja programu rozrywkowego telewizji Polsat (2007).
Robik
Impossible
Impossible
Posty: 1630
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:49
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Jak Oni świętują!

Post autor: Robik »

A mnie się program podobał. Wszystkie świąteczne hity. Tylko trochę za dużo fałszowali :x . Nie rozumiem dlaczego Cichopek zaśpiewała z playbacku skoro reszta jechała na żywo :evil: . Zabrakło mi tylko piosenki "Pada śnieg".
Awatar użytkownika
lisa
Make it happen
Make it happen
Posty: 177
Rejestracja: 24 sie 2007, 22:55
Lokalizacja: prosto z drzewa

Re: Jak Oni świętują!

Post autor: lisa »

Zaraz, a Piotrek Polk był? Bo ja go nie widziałam a oglądałam cały program, czy może przeoczyłam?

Program to totalne dno i pare metrów mułu. Uczestnicy zaprezentowali żenująco niski poziom wokalny, a raczej jego zupełny brak. Podobała mi się tylko Liszowska ( bo wiadomo, Marajce nikt nikt nie dorówna, więc myślałam, ze śpiewanie tej piosenki to będzie samobójstwo, a ona się obroniła. Zdolna bestia) no i Kazadi w tej piosence DeSu ( niestety jej fałszujace koleżnaki, psuły ogólny odbiór).
Włodarczyk, na która liczyłam, zawiodła mnie na całej linii, a Eda- nie dośc , ze raz to jeszcze krótko. Szkoda gadać.
Innymi słowy- dwie stracone godziny. Męczyć się z fałszującymi aktorami i pieprzącym farmazony Ibiszem, tylko po to żeby zobaczyć divę, która śpiewała trzydzieści sekund, i po raz milionowy opowiadała o swoim synku oraz zaledwie ( z może AZ?) dwie dziewczyny, które śpiewają w miarę przyzwoicie?
A tego "Last Christmas", to ja im nigdy nie wybaczę :beczy: ( Kuba to chyba bardzo lubi śpiewać z fałszującymi... Najpierw Adrzejewicz, teraz Herbus....)
Ostatnio zmieniony 23 gru 2007, 14:01 przez lisa, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Jak Oni świętują!

Post autor: Matiz99 »

lisa pisze:a Piotrek Polk był?
tak, był, ale nie pamiętam co śpiewał.Coś po angielsku na samym początku zdaje sie.
lisa pisze:dwie stracone godziny. Męczyć się z fałszującymi aktorami i pieprzącym farmazony Ibiszem,
Dokładnie to samo mógłbym napisać :PP
Awatar użytkownika
Ravek
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 341
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:47
Ulubiony album: Live '99
Ulubiona piosenka: Linger
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jak Oni świętują!

Post autor: Ravek »

Przesadzacie... nie bylo tragedii, przeciez to swieta, swiateczny odcinek. A co, w naszych domach nie falszujemy? nie chodzilo tu o poprawne zaspiewanie, lecz radosc ze swiat. To nie byl konkurs piosenki. troszke wyrozumialosci:)
Albo moze zgloscie sie do kolejnej edycji Jak Oni SPiewaja? ;) Obiecuje, ze wtedy oddam jeden glos... na Was rzecz jasna:)
Awatar użytkownika
lisa
Make it happen
Make it happen
Posty: 177
Rejestracja: 24 sie 2007, 22:55
Lokalizacja: prosto z drzewa

Re: Jak Oni świętują!

Post autor: lisa »

Tak jak napisałes.... fałszować to my sobie możemy, szaraczki, przeciętniaczki w swoich własnych czterech ścianach w gronie rodzinnym... Ale jak ktoś idzie do telewizji, do programu, który ma wielomilionowa publikę, to zakładam, ze powinien choc trochę umieć śpiewać, a przynajmniej nie fałszować, zeby ludzie się nie męczyli słuchając go. Z drugiej strony na tym polega tym program.... Na wyławianiu talentów spośród beztalenci. i to jest samo w sobie trochę drażniace. Ale cóż, jak święta to święta. Badzmy mili dla siebie nawzajem. :d
A do programu nie pójde bo
1) jestem niesmiała :hellobaby:
2) tam tylko same "gwiazdy" przecież :lol:
angloman_01
Hope for us
Hope for us
Posty: 40
Rejestracja: 28 wrz 2007, 20:23
Ulubiona piosenka: List
Lokalizacja: Studzionka

Re: Jak Oni świętują!

Post autor: angloman_01 »

lisa pisze:Tak jak napisałes.... fałszować to my sobie możemy, szaraczki, przeciętniaczki w swoich własnych czterech ścianach w gronie rodzinnym... Ale jak ktoś idzie do telewizji, do programu, który ma wielomilionowa publikę, to zakładam, ze powinien choc trochę umieć śpiewać, a przynajmniej nie fałszować, zeby ludzie się nie męczyli słuchając go. Z drugiej strony na tym polega tym program.... Na wyławianiu talentów spośród beztalenci. i to jest samo w sobie trochę drażniace.
Na tym właśnie polega ten program, szuka się czegoś tam gdzie tego nie ma i to na siłe. A tak gdzie "to" jest nikt nie szuka a talent się marnuje- smutne.

Wiadomo uczestnicy dostają kasę za udział, ale zastanawiam się czy ja gdybym miała świadomość że nie umiem śpiewać a kase miałabym dostać czy wystąpiłabym. Inna sprawa gdy tej świadomości nie mam i nikt na dodatek mnie nie uświadomi- to już masakra.
Przez te dwie edycje przewinęło się kilku ludzi, którzy powinni lepiej zbierać puszki a nie śpiewać, może tamto by im lepiej wyszło.
Ale z drugiej strony odkrywają się jakieś pojedyncze gwiazdy jak Joanna Liszowska czy Piotr Polk.

Co do "Jak Oni Świętują" MASAKRA! Naciągany odcinek straaaaaasznie. Telewizor włączyłam ale po pięciu minutach ściszyłam głos i zajęłam się czym innym. Kilka kolęd, które nawet ja zaśpiewałabym przyzwoicie zostały zrównane z błotem i wykrzyczane fałszem na maxa.
Nie przypominam sobie kolędy, która by mi się podobała w wykonaniu uczestników.

Edyta ładnie, ale jak mówicie: za krótko! Wyglądała ślicznie i biło od niej to wewnętrzne piękno- zresztą jak zawsze ;)
Awatar użytkownika
Ravek
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 341
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:47
Ulubiony album: Live '99
Ulubiona piosenka: Linger
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jak Oni świętują!

Post autor: Ravek »

To ja znowu swoje:) program ten byl, jest i bedzie zawsze z deczka kiczowaty:) I niestety nie jest programem uczciwym... ale nie wazne.
A Edyta zaspiwala 1000000000000000000 razy lepiej w TVNie w okresie ciąży - pamietacie? z darkiem. Tamto bylo cudownym wykonaniem - ostatnio, jakby to powiedzialo jury programu - wykonanie bylo poprawne:)

Lisa.. mam pomysl, zorganizujmy edycje forumowiczow jak oni spiewaja:P kazdy bedzie nagrywal co tydzien minutowy utwor... ja chce byc Ela Zapendowska w jury:P Lisa. masz jeszzce do wybory dwa miejsca w jury albo jako prowadzaca - skoro nie chcesz sie zglosic:P
Awatar użytkownika
lisa
Make it happen
Make it happen
Posty: 177
Rejestracja: 24 sie 2007, 22:55
Lokalizacja: prosto z drzewa

Re: Jak Oni świętują!

Post autor: lisa »

Boże broń :D
Ja moge się zgłosić na prowadzacą. Powiem skromnie, cos czuję, ze wypadłabym lepiej od naszej superstar, panny Cichopek :hellobaby:

Angloman: cała formuła tego programu to jedna wielka porażka. Wielu w naszym kraju utalentowanych ludzi, którzy nie mają szans, bo brakuje muzyków, kasy, miejsca w wytwórni, producentów. A takie przeciętne serialowe gwiazdeczki przychodza do programu i nawet jeśli falszuja niemiłosiernie, co tydzień producenci wypychają je na scene, i każa "śpiewać". Gdzie tu sprawiedliwość?
Dlatego jestem zwolenniczką programów typu "Idol" czy nawet ostatni "You can dance", bo one pozwalają wypromować wielu młodych, zdolnych ludzi. Ale takie JOŚ czy nawet TzG, które w serialowych gwiazdkach doszukują sie talentów, których są pozbawione i próbują na siłę z nich zrobić tancerzy czy wokalistów? Żenada. "Joś" to już totalna przesada. Nagrodą jest nagranie płyty, a nie kazdy się do tego nadaje, nawet jeśli ma potencjał wokalny.
Jasne, Joasia Liszowska śpiewa swietnie, Polk tez. ale w całej edycji było trzynaście osób. w więkoszsci byli to aktorzy po studiach, czyli potencjalnie osoby, które powinny mieć choć odrobine słuchu. A więc dwoje na trzynastu, to jakby słaby wynik.
Dlatego wydaję mi sie, ze cały ten program to generalnie rzecz biorac totalne dno.
Diva polskiej pisoenki ( Edyta)plus ogromny autorytet wokalny (Ela) w jury, jeden z najpopularniejszych w kraju prowadzący, i uczestnicy, którzy reprezentują ze sobą taki poziom, a trzech czwartych z nich wogóle nie da sie przesłuchać?
Ja wiem, ze na tym ten program polega, ze to zabawa poszukiwanie ukrytych talentów, ale szlag mnie trafia jak sobie pomysle np. o moich kumplach, którzy sa bardzo zdolni i wogóle, ale nie moga sie przebić, bo zamiast nich na scenie wywija falszujący Bulioner czy pani Kiepska. :d
Dobrze, ze chociaz znalazły się w tym programie takie diamenciki jak Joasia czy Piotrek, bo inaczej ten program w skali obciachu osiągnął by wynik ujemny :hellobaby:
Awatar użytkownika
Ravek
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 341
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:47
Ulubiony album: Live '99
Ulubiona piosenka: Linger
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jak Oni świętują!

Post autor: Ravek »

Oj... ale diamencikow bylo wiecej:) patrycja kazadi (pewnie zrobilem blad w jej nazwisku) czy chocby Joanna Trzepiecinska. Liszowska z calym szacunkiem zmarnuje ta szanse. Potrafi spiewac, ale ma tak meczacy glos, ze nie mozliwoscia jest chyba wysluchanie calej jej plyty!!
Awatar użytkownika
lisa
Make it happen
Make it happen
Posty: 177
Rejestracja: 24 sie 2007, 22:55
Lokalizacja: prosto z drzewa

Re: Jak Oni świętują!

Post autor: lisa »

Mnie tam się nie podobała Kazadi barwa, ale to oczywiście kwestia gustu.
A Liszowskiej głos mnie nie męczy. Wręcz przeciwnie, dla mnie jest bardzo przyjemny. Nie chce jej przekreślac juz na samym poczatku, Włodarczyk nie dała rady, moze jej się uda? byleby tylko nie nagrywała szybko i na gwalt, bo wtedy z tego nic nie wyjdzie dobrego. W duzej mierze wszystko zalezy od producentów i wytwórni, którzy wydadza ta płyte wtedy kiedy oni bedą chcieli, a Joasia w tej kwestii nie bedzie miała wiele do powiedzenia.
Nie mniej życze jej powodzenia, bo na pewno jej się ono przyda.
Awatar użytkownika
Ravek
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 341
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:47
Ulubiony album: Live '99
Ulubiona piosenka: Linger
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jak Oni świętują!

Post autor: Ravek »

NO prosze Cie. Wlodarczyk wydala dobra plyte. Ale to kwestia gustu rzecz jasna. :)

Liszowska sie nei sprzeda, wspomnicie moje sowa, jak wydadza jej plyte. Ona jest nijaka.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Jak Oni świętują!

Post autor: vanity »

angloman_01 pisze:Na tym właśnie polega ten program, szuka się czegoś tam gdzie tego nie ma i to na siłe. A tak gdzie "to" jest nikt nie szuka a talent się marnuje- smutne.
lisa pisze:ale szlag mnie trafia jak sobie pomysle np. o moich kumplach, którzy sa bardzo zdolni i wogóle, ale nie moga sie przebić, bo zamiast nich na scenie wywija falszujący Bulioner czy pani Kiepska.
No dobrze, ale były Idole, były i są Szanse na sukces. Więc nie tak tragicznie, kilka osób się wybiło dzięki tym programom. Zresztą i tutaj bywa zabawnie. Bo np siostry Sistars brały udział w eliminacjach do Idola i jury je pogoniło.

Teraz nastał czas wybijania się talentów wśród popularnych.
lisa pisze:w więkoszsci byli to aktorzy po studiach, czyli potencjalnie osoby, które powinny mieć choć odrobine słuchu.
W przypadku aktorów słuch chyba nie jest tak istotny. To dodatkowy plus jeśli go ma, albo jeśli potrafi śpiewać, bo może dzięki temu spróbować się z np musicalem czy piosenką aktorską.

na wikipedii znalazłam listę osób do 3 edycji - nie wiem czy było to już podawane:
III edycja
Imię i nazwisko Serialowe nazwisko, serial
Aneta Zając Maria Radosz, Pierwsza Miłość
Anna Janocha Julia Porębska, M jak Miłość
Monika Jarosińska Jolanta Pastusiak, Samo Życie
Renata Pałys Helena Paździoch, Świat według Kiepskich
Hanna Śleszyńska Genowefa Basen, Daleko od noszy
Jarosław Boberek Posterunkowy, Rodzina zastępcza
Rafał Cieszyński Michał, Sex FM
Małgorzata Socha Zuzanna Leszczyńska, Na Wspólnej
Paweł Małaszyński Wiktor Waszak, Twarzą w twarz
Rafał Kwietniewski Bartek Miedzianowski, Pierwsza miłość
Bartłomiej Świderski Rafał Rozner, Tylko miłość
Rafał Mroczek Paweł Zduński, M jak miłość
Katarzyna Glinka Katarzyna Górka, Barwy szczęścia
co ciekawe:
Jarosińska, Śleszyńska, Małaszyński, Świderski dość dobrze śpiewają - mają na koncie już występy czy koncerty i to długoletnie. Socha wiem że jest beznadziejna w tej dziedzinie :D
tak wogóle ta lista jest bardziej czy mniej realna?
Awatar użytkownika
Ravek
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 341
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:47
Ulubiony album: Live '99
Ulubiona piosenka: Linger
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jak Oni świętują!

Post autor: Ravek »

:beczy: Mroczek :beczy: blagam, tylko nie to.... o nie!!!!!!!!!!!!!!! Oby to nie byla prawda...

Jesli lista jest prawdziwa, to mam swojego faworyta - jarosińską. Wiecie, a moze i nie, ale ona zajela 2 miejsce w krajowych eliminacjach do Eurowizji, wtedy, kiedy reprezentowal nas Iwan i Delfin (wtedy telewidzowie nie mogli glosowac:()
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jak Oni świętują!

Post autor: Chill-out »

Lista uczestników "JOŚ" jak i "GTNL" jest już zamknięta i zatwierdzona.
Jak widać w nowej(o zgrozo) edycji będą osoby,które śpiewają profesjonalnie-Jarosińska i Świderski w trakcie nagrywania płyty,Śleszyńśka-wiadomo,a Małaszyński do posłuchania np. na soundtracku do "Świadka koronnego"...
Awatar użytkownika
Ravek
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 341
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:47
Ulubiony album: Live '99
Ulubiona piosenka: Linger
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jak Oni świętują!

Post autor: Ravek »

Chill-out pisze:Jak widać w nowej(o zgrozo) edycji będą osoby,które śpiewają profesjonalnie
A Włodarczyk i Liszowska to nieprofesjonalnie śpiewaja? Dokladnie ten sam przypadek. Wtsraczy poszperac w internecie i popatrzec na powiązania ot, chocby z teatrem buffo:)
ODPOWIEDZ