Scenariusz filmowy z Edyta w roli glownej

Fani Edyty pisza scenariusz film.

Tutaj możecie zamieszczać swoje prace - tapety, kalendarze, avatary, blendy itp., a także wiersze i opowiadania wlasnego pióra.
ODPOWIEDZ
witold
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 260
Rejestracja: 05 lut 2005, 0:42
Lokalizacja: Europa

Scenariusz filmowy z Edyta w roli glownej

Post autor: witold »

Hej, poniewaz toczy sie dyskusja na temat wystepu Edyty w filmie, proponuje zabawe, abysmy My fani napisali dla niej scenariusz filmowy.
Ponizej poczatek scenariusza, ale akcja moze toczyc sie w roznych kierunkach.


Proponowany tytul scenariusza do Filmu: „Wcale nieboska komedyja“ (tytul roboczy), Maj, 2006

Wystepuja:
1. Królowa Polskiej Piosenki
2. Jej paz nadworny, ksywa: „pOstrach polskiego Showbiznesu
3. Ksiaze wszystkich bardow w krolestwie
4. Nastepca tronu i przyszly msciciel za krzywdy wyrzadzone Krolowej PP
5. Fani Krolowej Polskiej Piosenki
6. Reszta poddanych (niegodna calowania butow Krolowej PP)

© Wszystkie prawa zastrzezone (Prawa autorskie naleza do wszystkich fanow forum „ Edyta Górniak :: Forum dyskusyjne” zarejstrowanych na forum do dnia 06 maja 2006 roku)
W razie nominacji do Oskara forum reprezentuja jego administratorzy i moderatorzy!!! :P :P :lol:

____________________________________________________

Przychodzi pOstrach Polskiego ShowBiznesu do Krolowej Polskiej Piosenki i mowi:
Krolowo Polskiej Piosenki, musimy cos zrobic aby zaistniec w internecie, fani sie denerwuja, mowia ze wiocha, wszyscy poddani w krolestwie narzekaja, ze najmiejsza wiejska remiza strazacka ma swoja strone internetowa, a moja Krolowa PP nie ma nic (mowi ze smutkiem w glosie majac w zanadarzu chytry plan zmiany tego stanu rzeczy).
Krolowo PP, niezwlocznie musimy cos przedsiewziasc. Muuusimmmy zmienic ten stan rzeczy, koniecznie!!! (wali z calych sil piescia w stol, az do pokoju wpada wystraszony ksiaze wszystkich bardow w krolestwie, nie wiedzac co sie dzieje) :shock: :shock:

Krolowa PP: nie chce, nie chce, nie chce... (i ze zloscia tupa nozka, raz lewa, raz prawa). Mam dosc ich wszystkich, mam dosc internetu, mam dosc, mam dosc... (podnosi glos do wyzyn ze swych najlepszych wokalnych czasow). :twisted: :oops:

pOstrach P-SB: alez krolowo PP nic sie nie martw, ja mam lepsza idee, przechytrzymy wszystkich i zrobimy strone internetowa, ktora bedzie pod nasza kontrola... :lol: :lol: :lol:

Krolowa PP: Jak to? To internet mozna kontrolowac? To wspaniale, robimy nowa strone, robimy nowa strone... (podspiewuje zadowolona podnieconym, triumfujacy glosem). :lol:
Wiesz paziu, ta czerwona mi sie podoba. Zmienimy co nieco i bedzie fajnie. A wszystkich tych, co chca nas krytykowac i co sa ciagle z nas niezadowoleni nie wpuscimy na nasze strony, a reszcie poddanych bedziemy kazali placic odplatne (cos w rodzaju dziesieciny) :D :D :D

pOstrach P-SB: Nie calkiem Krolowo PP, stronki internetowej, Moja Krolowo, nie mozemy kontrolowac, dlatego otworzymy bloga, w ktorym dla zadymy bedziemy pisali o showbiznesie, a tak naprawde to bedziemy wychwalali Twoje wdzieki i talenty Moja Krolowo. :P

Krolowa PP: A jak ponownie zaczna mnie krytykowac wszyscy podli, ktorzy chca mojej zguby?! (podnosi glosik) :?

pOstrach P-SB: Nie zaczna, nie zaczna... Bloga mam pod kontrola, kazdy post, ktory bedzie Wasza Krolewska Mosc krytykowal natychmiast wyrzucimy i zabanujemy poddanego. :lol: :lol: :lol:

Krolowa PP: Oh, jak fajnie, wreszcie jestem prawdziwa krolowa, wreszcie jestem prawdziwa krolowa, zaden poddany nie moze mnie krytykowac (zaczyna tanczyc i spiewac i cieszyc sie jak male dziecko)

pOstrach P-SB: Tak Moja Krolowo, na wszystkich poddanych, ktorzy moga Tobie zagrozic, bede grzmial i rzucal gromy (na Dode, na Mandaryne i na wszystkie inne, ktore Ciebie nie lubia), a TY bedziesz wychwalana pod niebiosa. My im pokazemy, kto rzadzi polska piosenka i polskim showbiznesem. (wszyscy troje glosno sie smieja z uciechy)......

.... prosze wszystkich fanow Krolowej PP o dalsza kontynuacje w pisaniu scenariusza (prosze pisac jak powyzej, tzn. ktore osoby co powiedzialy. Nie zapomijajcie podczas pisania, ze tytul roboczy jest „Wcale nieboska komedyja”!!!. A wiec, wesolo ma byc! :lol: :lol: :lol:


Zycze przyjemnej zabawy i kreatywnej tworczosci w pisaniu scenariusza!
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Scenariusz filmowy z Edyta w roli glownej

Post autor: Estratos »

BOSKIEE!!! Ciekawe jak Nadworny Paz zareaguje :d
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: Scenariusz filmowy z Edyta w roli glownej

Post autor: Titter »

:lol2: moja wena twórcza sie niestety na dzis wyczerpala, ale z checia poczytam co bedziecie tworzyc :D
magda s
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1383
Rejestracja: 17 wrz 2005, 22:24
Lokalizacja: warszawa

Re: Scenariusz filmowy z Edyta w roli glownej

Post autor: magda s »

gdzie sie dział news podział z edyta w filmie?
1316gosiaczek
Perła
Perła
Posty: 1020
Rejestracja: 08 lut 2006, 14:10
Lokalizacja: ****

Re: Scenariusz filmowy z Edyta w roli glownej

Post autor: 1316gosiaczek »

magda s pisze:gdzie sie dział news podział z edyta w filmie?
zniknal :DD
Awatar użytkownika
homerowa
Impossible
Impossible
Posty: 1784
Rejestracja: 27 sty 2005, 14:09
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Stop
Lokalizacja: Jak najdalej stad

Re: Scenariusz filmowy z Edyta w roli glownej

Post autor: homerowa »

mieliscie fajny pomysl
witold
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 260
Rejestracja: 05 lut 2005, 0:42
Lokalizacja: Europa

Re: Scenariusz filmowy z Edyta w roli glownej

Post autor: witold »

homerowa pisze:mieliscie fajny pomysl
Wacpanna raczy zartowac, my tzn. kto? Ahhhaaa. My, Witold, Ksiaze Litewski i Hetman Koronny V Rzeczpospolitej ;-) No, teraz by sie zgadzalo!!!
Ale starczy tych zartow. Nie wiem czy pomysl byl dobry, chyba nie, bo nikt nic nie napisal.

W innym temacie napisze jeszcze pare slow od siebie.

A ponizej nastepna i ostatnia czesc "scenariusza".


...
Królowa Polskiej Piosenki: A co ty robisz paziu aby moja slawa rosla i rosla i ..

pOstrach Polskiego ShowBiznesu: Alez Krolowo, ja pracuje dniem i noca nad rozslawianiem Waszej Krolewskiej Mosci. Bardzo ciezko pracuje. Wlasnie zalatwilem dla WKM role w filmie (usmiecha sie usluznie).

Ksiaze wszystkich bardow w krolestwie: Co to za glowna rola, ktora ma zagrac moja krolowa malzonka? Pyta z zaciekawieniem. Gdzie jest scenariusz? Musze to wszystko zorganizowac, przeciez jestem Prezesem (przygladza przy tym swoje ... wysokie czolo), tylko nie wiem czy dam sobie rade porozumiec sie z rezyserem po angielsku po przylocie do LA. Ale co tam... mam rece, dogadam sie.

Ty, pOstrach a jak sie nazywa ten rezyser? W rachube wchodza tylko naslawniejsi?
Moja krolowa malzonka ma krecic tylko ze slawnymi rezyserami, pamietaj o tym!
Moze byc jeden z tych: Allan J. Renoir, Allan I. Bergman, Allan F. Fellini, Allan L. Visconti, no w ostatecznosci moze byc Allan R. de Niro. (mowiac to nie wie, ze po niektorych z wymienionych pozostala tylko slawa, a reszta jest juz w zaswiatach)

pOstrach P-SB: Zaniewmowil ze zdziwienia.
pOstracha ogarnal strach (szybko zastanawial sie co ma powiedziec aby nie podpasc), Jego Ksiazeca Wysokosc, powoli, powoli, Hollywod jest nastepnym etapem w mojej stratergi marketingowej wniesienia Naszej Krolowej na najwyzszy szczyt slawy!
Najpierw zamieszamy w polskim kinie i polecimy Nasza Krolowe bezposrednio Holywodowi, tak aby oni nie mieli innego wyjscia i od razu zmuszeni byli dac Jej glowna role, np. w nastepnym odcinku „Gwiezdnych Wojen” Allana G. Lucasa. ??????? (z trwoga dodal imie Allan do imienia Georg, pamietajac, ze Ksiaze Malzonek tylko w tym imieniu sie lubuje)

Krolowa PP: Paziu, a co za glowna role mam grac i w jakim polskim filmie? (ale myslami jest juz w Holywodzie przy rozdawaniu Oskarow i przy kreacji, ktora bedzie musiala sobie uszyc aby zacmic wszystkie gwiazdeczki hoywodzkie niegodne jej wielkosci)

pOstrach P-SB: Moja Krolowa, zagrasz w najlepszym polskim filmie (ze strachu przemilcza ze to serial) pt. „Niania” jedna z najwazniejszych rol. Ta rola jest taka wazna, ze w Ameryce powierzyli ja slawnej Cher!!! (ucieszyl sie w duchu, ze wybrnal z ciezkiej sytuacji).

Krolowa PP: Phhhi, a kto to jest Cher, chyba nie takie samo beztalencie jak ta mala Madonna. (robi przy tym rozkapryszona mina i gest reka jakby opedzala sie od muchy)

No dobrze, zagram ta role, ale pamietaj! Powiedz producentowi, ze ja pracuje tylko z profesjonalistami i nie znosze amatorow, nie znosze, pamietaj o tym paziu. Bo zrobie awanture na planie, jak wywacham amatorow!!!

pOstrach P-SB: Bede pamietal Moja Krolowo, wszystko bedzie jak sobie zyczysz. Juz ja sie o to postaram. (zlapal drugi oddech...)

Krolowa PP: Powiedz wreszcie kogo mam grac? (podnoszac glos tupie podirytowana krolewska nozka)

pOstrach P-SB: Krolowo, zagrasz sama siebie! Czy to nie wspaniale?! (z radosci az dwa razy poklonil sie nisko). Bedziesz tam spiewala tanczyla i... przez pomylke - ma sie rozumiec - zrobia Tobie operacje plastyczna, ale bedziesz cala w bandazach i nikt nie pozna ze to Ty. (dodaje z lekka obawa w glosie)

Ksiaze wszystkich bardow w krolestwie: To dobrze, bo moja krolowa malzonka nie robi i nigdy nie robila zadnych OP. Zapamietaj pOstrach i zapisz sobie za uszami (podnosi groznie glos i robi zamach gitara, ktora trzyma w reku), ze Nasza Krolowa jest prawie jedyna kobieta w polskim showbiznesie, ktorej nie zna zaden chirurg plastyczny.... Z zadowoleniem usmiecha sie do Krolowej Malzonki i do Nastepcy Tronu, ktory siedzi na kolanach u krolowej.

Fani Krolowej Polskiej Piosenki: :lol: to nasz trubardzio sypia z Krolowa PP przy zagaszonym swiatle, :lol: . Musimy mu otworzyc oczy i doradzic, aby przy nastepnym akcie tworzenia nastepcy tronu sprobowal przy swietle. Moze wpadnie mu co nieco w oko, jak np. nienaturalnie przesuwajace sie mopsy :lol: lub jeszcze inne rzeczy. :lol: Bedzie fajnie jak zobaczy z czego zrobione sa gwiazdy. :lol:

Nastepca tronu i przyszly msciciel za krzywdy wyrzadzone Krolowej PP: Zaczyna glosno plakas i machac nozkami.

Krolowa PP: Czego placzesz syneczku? Co sie stalo? Przestraszyles sie, ze mama zagra w filmie???

Nastepca tronu i przyszly msciciel za krzywdy wyrzadzone Krolowej PP: Taaaak, a niania mowila, ze twoi poddani smieja sie z ciebie, ze w filmie zrobia z ciebie Mumie egipska i zamkna spowrotem w piramidzie i ja nie bede mial mamy.... (zaczyna jeszcze glosniej plakac)

Krolowa PP: pOoooostrach (rozlegl sie krzyk Krolowej PP) to prawda co nania nagadala? Czy to prawda co ci wstretni poddani mowia? Co ty mi zalatwiles za role?
Jak ja moge zostac odkryta (dla Holywodu) jak jestem cala zakryta??? (Krolowa PP wyrazem twarzy przypomina teraz nowego wicepremiera po urlopie)

pOstrach P-SB: Moja Krolowo, to nieprawda. Wasza Krolewska Mosc wie, ze Jej poddani zazdroszcza Jej sukcesu i w zlosliwosci wygaduja glupoty. WKM rola w tym filmie jest niepowtarzalna i najwazniejsza. WKM bedzie mogla pokazac tym miernym aktorzynom jakie wielkie postepy zrobila od czasu wystepu w „na dobre i na zle”. Nastepnym krokiem bedzie Holywod i WKM nie bedzie musiala sie wiecej meczyc spiewaniem piosenek dla niewdziecznikow. W Holywudzie odrazu poznaja sie na WKM wielkim talencie aktorskim. Ja juz wszystko zaplanowalem! (mowi z duma w glosie)

Krolowa PP: A co mowia fani, ze nie wydaje zadnej plyty?, Ach obojetnie co mowia, mnie taaak nie chce sie spiewac, ja tak bardzo lubie dluuugo spac. Jak zacznie brakowac dukatow w skarbcu, to po poludniu dam pare wywiadow, od czasu do czasu malutki wystep dla ludzi biznesu i swoje zarobie.
A z amatorami nie mam zamiaru pracowac i tworzyc, jak sie zdenerwuje to wyemigruje do Portugali i poprosze o azyl muzyczny. Tutaj tylko wszyscy chca kapac sie w mojej slawie i podpierac moim slawnym nazwiskiem (mowi zniechecona). Mam dosc tych nieudolnych muzykow, mam dosc!!!

pOstrach P-SB: Nic sie nie martw Moja Krolowo, co prawda ci niewdzieczni fani narzekaja stale, ze WKM nie wydaje zadnej plyty, ale zalatwilem przez swoje znajomosci w mediach, ze WKM pracuje juz nad 6 plyta i dotychczas sprzedala ich 150 milionow na calym swiecie. Ci glupcy w to uwierzyli. (smieje sie ze swojej przebieglosci)

Krolowa PP: A to dobrze zrobiles moj paziu, wreszcie ta mala wstretna Madonna, ktora nie chciala ze mna rozmawiac, ma za swoje. Teraz ja nie chce z tym beztalenciem rozmawiac. (smieje sie triumfujaca). Niech tylko wazy sie przyjechac do Polski, to wtedy jej pokaze kto jest wieksza gwiazda. (mowi z grozna mina)
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Scenariusz filmowy z Edyta w roli glownej

Post autor: Estratos »

Tragikomedia :-( Ale sie usmialem :lol:

Masz bogata wyobraznie Witku :-)
Adi
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 315
Rejestracja: 07 cze 2005, 12:33
Lokalizacja: Amsterdam

Re: Scenariusz filmowy z Edyta w roli glownej

Post autor: Adi »

Witku wracaj i tworz dalej dawno sie tak nie ubawilem Potrzebowalem tego dziekuje :D
ODPOWIEDZ