"Nie zapomnij" - wersja fanowska

Tutaj możecie zamieszczać swoje prace - tapety, kalendarze, avatary, blendy itp., a także wiersze i opowiadania wlasnego pióra.
Awatar użytkownika
BAdam
Perła
Perła
Posty: 1006
Rejestracja: 23 paź 2010, 23:23
Ulubiony album: Dotyk, E.G. Live''99
Lokalizacja: woj. Lubelskie

Re: "Nie zapomnij" - wersja fanowska

Post autor: BAdam »

A wiecie, co jest najlepsze w tym teledysku...? To że jak Edyta to zobaczy, to zwątpi w swój przekaz emocjonalny w tej piosence. Jak sami wszyscy wiemy, ta piosenka do najłatwieszych nie nalezy, jesli chodzi o np. treść. Ludzie, którzy w tym teledysku wystąpili, chyba nie mają pojęcia o czym spiewają (nie chodzi mi oczywiście o wszytkich).

Najbardzie mnie boli ten koleś, który nagrywal w Paryżu. Kurcze zupełnie tego nie ogarnął. Siedzi sobie i rusza ustami. Przecież w Paryżu jest tyyyyle pieknych i ciekawych miejsc. Po drugie, mógł nagrać coś w ruchu, przy ludziach, np. pod wieżą Eiffla.

P.S. Słuchajcie gdzie jest Szymcio? Boże po prostu szlocham, że go tam nie ma ;( :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: "Nie zapomnij" - wersja fanowska

Post autor: niuto »

Ej no bez przesady - to jest teledysk fanowski. Zebrało się parę osób i postanowiło coś razem zrobić - fajnie - gratulacje. A wy tutaj komentujecie jakbyście oceniali najnowszy teledysk Rihanny za grube miliony...
Awatar użytkownika
Wojtuś
Lunatique
Lunatique
Posty: 2868
Rejestracja: 04 lut 2008, 19:39
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: Dotyk, Teraz Tu
Lokalizacja: Bratnik

Re: "Nie zapomnij" - wersja fanowska

Post autor: Wojtuś »

Gratuluje! Naprawdę fajnie sie to ogląda. Ja nie nastawiałem się na jakąś mega produkcje tylko na wideo fanów i absolutnie się nie zawiodłem.
Awatar użytkownika
BAdam
Perła
Perła
Posty: 1006
Rejestracja: 23 paź 2010, 23:23
Ulubiony album: Dotyk, E.G. Live''99
Lokalizacja: woj. Lubelskie

Re: "Nie zapomnij" - wersja fanowska

Post autor: BAdam »

niuto pisze:Ej no bez przesady - to jest teledysk fanowski. Zebrało się parę osób i postanowiło coś razem zrobić - fajnie - gratulacje. A wy tutaj komentujecie jakbyście oceniali najnowszy teledysk Rihanny za grube miliony...


Wcale nie chodzi mi, nam o jakiś tam teledysk na poziomie i MOŻLIWOŚCI gwiazd. Kurcze, tam są same nudne obrazki, nie ma żadnej treści, no może po za kilkoma wyjątkami...
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: "Nie zapomnij" - wersja fanowska

Post autor: niuto »

A ty nie potrafisz do tego podejść jak do pozytywnej inicjatywy młodych ludzi-fanów Edyty? Nudne obrazki? Takie zrobili - trudno o fabułę w takim przedsięwzięciu, poza tym wtedy to już naprawdę mogłoby wyjść cos okropnego. Po protu uważam, że krytyczne komentarze są tutaj zbędne. Nie wszystkim klip musi się podobać, ale chyba nie o to chodziło, żeby teraz jedni forumowicze wyśmiewali tych, którzy chcieli się trochę pobawić...
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5027
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: "Nie zapomnij" - wersja fanowska

Post autor: addar »

Bardzo sympatyczna inicjatywa, edyta powinna być dumna z takich fanów...jak na taką ilośc osób, różnic w kamerach i ogólnie problemów logistycznych wyszło zacnie!! i zadne podróby kukulskiej..czy to jest aż tak innowacyjne stworzyć teledysk od fanow ? NIE
Awatar użytkownika
DAAMI
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2480
Rejestracja: 25 lis 2011, 16:24
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Grateful
Lokalizacja: Teraz - Tu

Re: "Nie zapomnij" - wersja fanowska

Post autor: DAAMI »

BAdam pisze: jak Edyta to zobaczy, to zwątpi w swój przekaz emocjonalny w tej piosence.
moze dlatego nie napisala jeszcze ani słowa o tym teledysku ? :hmmm: (mówiono, że Edi z Nami o 20,00 miała usiąść przed kompem i oglądać i napisać swoją opinię)
BAdam pisze:Ludzie, którzy w tym teledysku wystąpili, chyba nie mają pojęcia o czym spiewają
a mi każdy mówi, że za bardzo się wczułem w piosenkę i byłem za bardzo emocjonalny :PP
Awatar użytkownika
BAdam
Perła
Perła
Posty: 1006
Rejestracja: 23 paź 2010, 23:23
Ulubiony album: Dotyk, E.G. Live''99
Lokalizacja: woj. Lubelskie

Re: "Nie zapomnij" - wersja fanowska

Post autor: BAdam »

niuto pisze:A ty nie potrafisz do tego podejść jak do pozytywnej inicjatywy młodych ludzi-fanów Edyty? Nudne obrazki? Takie zrobili - trudno o fabułę w takim przedsięwzięciu, poza tym wtedy to już naprawdę mogłoby wyjść cos okropnego. Po protu uważam, że krytyczne komentarze są tutaj zbędne. Nie wszystkim klip musi się podobać, ale chyba nie o to chodziło, żeby teraz jedni forumowicze wyśmiewali tych, którzy chcieli się trochę pobawić...


Uwierz mi że mogę do tego podejść jak do pozytywnej inicjatywy młodych ludzi-fanów Edyty. Ja osobiście nie liczyłem na jakąś dobrą jakość obrazu, a np. na początku klipu jest fragment z dziewczyną na plazy i jest tam bardzo dobra jakość.

Ale ludzie na Boga :!: Prawie wszyscy sie pochowaliście w lasach i łąkach. Przecież to nie chodziło o to, żeby był jakiś piekny krajobraz... Chodziło o to aby oddać sens słów, zawartych w tej piosence. Powiem Ci, że jesli znalazła by się osoba, która np nagrała by swoją wersje w ściekach, ale odała senes słów, to była by tu wyłapana i pochwalona.

Może faktycznie nie powinienem pisac o tym kolesiu z Francji publicznie, ale on mnie rozwala, bo zupełnie nic nie robi. Kurcze ja myślałem, że Wy jak to nagrywacie, tworzycie jakieś scenki a nie stoicie w miejscu jak d*py wołowe za przeproszeniem.

-- Dodano: 30 maja 2012, o 22:12 --
DAAMI pisze:
BAdam pisze:Ludzie, którzy w tym teledysku wystąpili, chyba nie mają pojęcia o czym spiewają
a mi każdy mówi, że za bardzo się wczułem w piosenkę i byłem za bardzo emocjonalny :PP


Kurcze nie znam Cię, któryś to Ty?
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: "Nie zapomnij" - wersja fanowska

Post autor: KrzysiekF »

Ludzie, to była zabawa. Każdy , który robi sobie video np z wakacji wie ile to kosztuje pracy. Osobiście będąc na wakacjach zawsze mam ok 3 h materiału, a montuję góra do 30 min. Najlepsze są kawałki nie udawane, pełen spontan. Wiem, że robiliście to na odległość (tutaj się pojawia trudność). Każdy nagrał co czuł i jest git.

Wyróżnię 3 kadry:

- Para dziewczyna + chłopak
- Dziewczyna na plaży
- Grupowe kadry

jako minus - jakość. Są moment świetne, a są słabe. Jednak zdaję sobie sprawę że nie każdy dysponuje super kamerą HD.

Grunt to dobra zabawa!
Awatar użytkownika
DAAMI
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2480
Rejestracja: 25 lis 2011, 16:24
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Grateful
Lokalizacja: Teraz - Tu

Re: "Nie zapomnij" - wersja fanowska

Post autor: DAAMI »

BAdam pisze:Przecież to nie chodziło o to, żeby był jakiś piekny krajobraz..
właśnie oto chodziło
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: "Nie zapomnij" - wersja fanowska

Post autor: niuto »

np. na początku klipu jest fragment z dziewczyną na plazy i jest tam bardzo dobra jakość.
Sorry, ale jak można było wymyślić fabułę tutaj? co ci ludzie mieli robić przed kamerą - i tak fajnie, że robili to na tle fajnych widoczków... Poza tym jak ty sobie to wyobrażasz, że ci co się zajmowali montażem mieli selekcjonować w tai sposób: ty miałeś lamerski sprzęt i słabą jakość więc odpadasz; ty masz niewyjściową twarz więc nie wystąpisz! To była zabawa.
Awatar użytkownika
baker
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1451
Rejestracja: 14 gru 2004, 12:48
Ulubiona piosenka: Nie było
Lokalizacja: opole/krakow

Re: "Nie zapomnij" - wersja fanowska

Post autor: baker »

Pomysł wspaniały i gratuluję inspiratorom i wykonawcom.

Uważam, że teledysk ma zbyt wielu indywidualnych bohaterów, bo to nadaje mu wartość tylko sentymentalną, a można było pokusić się o komercyjną. Zwłaszcza, że niektóre ujęcia - wbiegający chłopak do wody, zakochana para czy dziewczyna w rzepaku - są naprawdę ładne. Sceny grupowe są lepsze niż przegląd fanów Edyty. Muszę przyznać, że fani odebrali Edycie interpretacje tekstu: śpiewając "Nie zapomnij nas" poruszają nadając zupełnie noweo znaczenia słowom piosenki, które stają się apelem bezpośrendo kiedrowanym od nich do Edyty. Ładne.
Awatar użytkownika
BAdam
Perła
Perła
Posty: 1006
Rejestracja: 23 paź 2010, 23:23
Ulubiony album: Dotyk, E.G. Live''99
Lokalizacja: woj. Lubelskie

Re: "Nie zapomnij" - wersja fanowska

Post autor: BAdam »

niuto pisze:
np. na początku klipu jest fragment z dziewczyną na plazy i jest tam bardzo dobra jakość.
Sorry, ale jak można było wymyślić fabułę tutaj? co ci ludzie mieli robić przed kamerą - i tak fajnie, że robili to na tle fajnych widoczków... Poza tym jak ty sobie to wyobrażasz, że ci co się zajmowali montażem mieli selekcjonować w tai sposób: ty miałeś lamerski sprzęt i słabą jakość więc odpadasz; ty masz niewyjściową twarz więc nie wystąpisz! To była zabawa.


Kurcze, chyba troche nie wiesz o co mi biega. Nie chodzi mi o to, aby jakość obrazu była w HD. Wcale mi to nie przeszkadza w Waszej pracy, nie ma suuper GWIAZDORSKIEJ jakości obrazu. Wręcz przeciwnie. Ja to daje na plus... i wiele innych fragmentów bym również zaplusował. Tak samo, nic mi nie przeszkadza, jaką ktoś ma twarz. Ja nie naleze raczej do takich ludzi.

Mi przede wszystkim chodzi o to, że PRAWIE w całym filmiku nie widze emocji, zaangażowania i przede wszystki czegoś twórczego. Od 2.22 do 2.40 jest ŚWIEEEETNIE. Widac, a przede wszystki CZUĆ, emocje w tej piosenki. Mi własnie o to chodzi.
Awatar użytkownika
Phealer33
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2159
Rejestracja: 27 lip 2011, 22:26
Ulubiony album: Dotyk / MY
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij
Lokalizacja: Berlin

Re: "Nie zapomnij" - wersja fanowska

Post autor: Phealer33 »

Dumny jestem ze wszystkich realizatorów. Piękny teledysk, a sama piosenka nabrała nowego znaczenia. Chciałbym, żeby Edyta zapamiętała to przesłanie. Jest szczególne :)
Awatar użytkownika
strzalka21
Perła
Perła
Posty: 1013
Rejestracja: 01 maja 2009, 23:58
Ulubiony album: EG, Invisible
Lokalizacja: Łódź

Re: "Nie zapomnij" - wersja fanowska

Post autor: strzalka21 »

Ale ktoś dowalił. Ciekawe co będzie jak Edyta jak pierwszy film zobaczy ten z Bara bara bara riki tiki tak :ha:
ODPOWIEDZ