Odcinek 12 (24.05.2008)

Trzecia edycja programu rozrywkowego telewizji Polsat (2008).
ODPOWIEDZ

Czyj występ w 12 odcinku programu podobał Ci się najbardziej?

Czas głosowania minął 30 maja 2008, 11:09

Kacpra Kuszewskiego (Marek Mostowiak, M jak Miłość)
6
18%
Joanny Jabłczyńskiej (Marta Hoffer, Na Wspólnej)
10
30%
Krzysztofa Respondka (Michał Jeleń, Barwy szczęścia)
17
52%
 
Liczba głosów: 33

Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Odcinek 12 (24.05.2008)

Post autor: Aro »

Ne wiemy czy dziś jest ostatni odcinek programu czy też nie. Wg niektórych źródeł dziś będzie odcinek specjalny w którym zaśpiewają wszyscy m.in. piosenki dla mam. Inne źródła podają, że dziś finał. Przekonamy sie o godz. 20:00. Przypominam, że w dziejszym programie ma wystąpić Edyta. Dzisiejszy "Fakt" znowu o tym pisze. Zapraszam do dyskusji o dwunastym odcinku programu.

Nawet jeśli wystąpia wszyscy to w ankiecie głosujemy tylko na trójke półfinalistów. Czyj występ spośród trójki półfinalistów podabał Ci sie najbardziej. :P

Tak głosowaliście przez ostatni tydzień:

1.Krzysztof Respondek 51%
2.Joanna Jabłczyńska 29%
3.Kacper Kuszewski 18%

P.S. Sprawdziłem program tv na przyszła sobotę i o godz. 20:00 będzie 'Wielki finał Jak oni śpiewają".
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 1:00 przez Aro, łącznie zmieniany 2 razy.
Pusiex
The story so far
The story so far
Posty: 440
Rejestracja: 22 sty 2008, 15:05
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Będę ¦niła
Lokalizacja: Dubeczno
Kontakt:

Re: Odcinek 12

Post autor: Pusiex »

Mnie się wydaje, że to jakiś odcinek specjalny. A może przesunęli odcinek ze względu na koncert Edi? :PP

W każdym razie stawiam na Krzycha, lub Joasię ;)
Awatar użytkownika
cruise.tom
Make it happen
Make it happen
Posty: 199
Rejestracja: 17 gru 2004, 20:59
Lokalizacja: Kraków

Czy Edyta Górniak znów się popłacze?

Post autor: cruise.tom »

[b]W najnowszym odcinku Jak oni śpiewają może być mokro. Znana z wylewności Edyta Górniak będzie śpiewać dla swojej mamy. Odśpiewa jej hit To nie ja byłam Ewą. [/b]

źródło: http://www.kozaczek.pl/plotka.php?id=8833
Pusiex
The story so far
The story so far
Posty: 440
Rejestracja: 22 sty 2008, 15:05
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Będę ¦niła
Lokalizacja: Dubeczno
Kontakt:

Re: Odcinek 12

Post autor: Pusiex »

Coś mi tu nie pasi. Skoro mają śpiewać wszyscy uczestnicy to to nie może być finał. Poza tym to przecież dopiero 12-sty odcinek... :? Ojej... jak zwykle zamęt :D
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Odcinek 12

Post autor: Aro »

Specjalny koncert w "jak Oni..."

Specjalny koncert z okazji Dnia Matki przygotowały gwiazdy "jak Oni śpiewają". W sobotę, 24 maja, czeka nas sporo wzruszeń.


W sobotnim koncercie dla mam wystąpią wszystkie gwiazdy, które wzięły udział w III edycji show.

Artyści, którzy odpadli we wcześniejszych etapach, zaśpiewają w duetach i tercetach.

Jako pierwsi na scenie pojawią się Joanna Kurowska i niezapomniany Michał "Misiek" Koterski, by zaśpiewać połączone dwie piosenki "Nie ma jak u mamy" i "Przyjedź mamo na przysięgę". Chwilę później sceną zawładnie diva Grażyna Szapołowska i Wojciech Medyński w piosence "Serce"- wielkim przeboju Ireny Santor. Kolejny duet stworzą Monika Dryl i Darek Kordek, a zaśpiewają "Co się stało z mamą". Z utworem "Mamo nasza mamo" zmierzy się aż cztrech wykonawców: Kasia Sowińska, Wojciech Medyński, Tomasz Bednarek i Dariusz Kordek. Specjalną piosenkę wykona także Natasza Urbańska.

W tak niecodziennym koncercie nie mogło zabraknąć dziecięcego przeboju Majki Jeżowskiej "A ja wolę swoją mamę". W sobotni wieczór zaśpiewają go Ania Janocha, Aneta Zając i Monika Dryl.

Finalistów III edycji czeka w sobotę podwójne zadanie. Najpierw wykonają piosenki dedykowane dla swoich mam.

Joanna Jabłczyńska zaśpiewa przebój Anny Jantar "Radość najpiękniejszych lat", Krzysztof Respondek "Naiwne pytania" Dżemu, które nam wszystkim nieodłącznie kojarzą się z wersem "W życiu piękne są tylko chwile". Dla swojej serialowej mamy, Teresy Lipowskiej, zaśpiewa też Kacper Kuszewski piosenkę "Z Tobą chcę oglądać świat", a Olga Bończyk wykona "Mam cudownych rodziców".

Drugim zadaniem dla finalistów będzie piosenka futbolowa. Usłyszymy "Do boju Polsko", "Futbol", którą w 1974 roku śpiewała Maryla Rodowicz oraz "Tajemnicę Leo" czyli "Tajemnicę mundialu" Bogdana Łazuki z nowym napisanym specjalnie tekstem.

Prawdziwą niespodziankę szykuje także widzom Edyta Górniak. W programie nie zabraknie mam uczestników i życzeń dla wszystkich mam w Polsce z okazji ich święta.

A już 31 maja finał III edycji show.

"jak Oni śpiewają" w telewizji Polsat w sobotę, 24 maja, o godzinie 20.00.
/Interia.pl/


Fajny odcinek się zapowiada. Trzeba będzie chyba Eurowizje nagrać. Moniczka Dryl będzie. :P Nawet Natasza Urbańska ma zaśpiewać, a podobno była obrażona i uważała, że Polsat kombinował przy wynikach pierwszego finału. Chyba jako jedyna (spośród uczestników 2 edycji) nie zaśpiewała w świątecznym odcinku.
Awatar użytkownika
martis
The story so far
The story so far
Posty: 544
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:06
Ulubiony album: EG/Dotyk
Ulubiona piosenka: TTWFAY/Dotyk
Lokalizacja: Malmö
Kontakt:

Re: Odcinek 12

Post autor: martis »

Wiadomo o której mniej więcej zaśpiewa Edi??
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Odcinek 12

Post autor: Michael »

Dzisiejszy odcinek może mieć rekordowo niską ogladalność ze wzgledu na obecność Polski w finale ESC. :) Mam nadzieję, że E. Zapendowska i E.Górniak zachowają klasę i nie wykorzystają programu jako okazji do krytyki Isis. W przeciwnym razie pokażą jedynie, jak im daleko słoma z butów wystaje. :P

Ja dzisiaj JOŚ nie zamierzam oglądać, bo jednoczę się z naszymi w Belgradzie :D . Także proszę, żeby ktoś nagrał co ciekawsze występy. :)
Awatar użytkownika
Patussiiia
Sit down
Sit down
Posty: 59
Rejestracja: 31 mar 2008, 22:15
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: Dziękuję Ci & List
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Odcinek 12

Post autor: Patussiiia »

O żesz ! Natasza ! :hellobaby:
Pierwszy duet zapowiada się być ... :lol3: śmieszny
Teraz niewiem czy oglądać JOŚ czy ESC :-D
Zapowiada się bardzo fajny odcinek, będzie dużo pisania :)
Kurde ale Sówka niby czemu ma śpiewać ? 8P
Awatar użytkownika
Edzia-moja
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 231
Rejestracja: 16 lip 2010, 21:58
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: z daleka

Re: Odcinek 12

Post autor: Edzia-moja »

Teraz niewiem czy oglądać JOŚ czy ESC

Mam to samo, bardzo bym chciała zobaczyć Isis, ale będe oglądać JOŚ
Awatar użytkownika
GosiaczeQ_14
Lunatique
Lunatique
Posty: 2604
Rejestracja: 27 kwie 2007, 15:18
Ulubiony album: Wszystkie :*
Ulubiona piosenka: Wszystkie :*
Lokalizacja: TyChy/Krk

Re: Odcinek 12

Post autor: GosiaczeQ_14 »

Ja bez większego namysłu wybieram JOŚ :D Bo:
- tam będzie Edzia
- zapowiada się ciekawy odcinek
- ESC już dawno mnie przestało interesować, a o wygranej lub przegranej Isis dowiem się albo tutaj na forum 8P albo na najbliższej stronie internetowej którą otworzę :P
Awatar użytkownika
suuzii17
The story so far
The story so far
Posty: 462
Rejestracja: 19 sty 2008, 19:23
Ulubiony album: Perła,Dotyk EKG
Ulubiona piosenka: List TNJ Szyby litania
Lokalizacja: małopolska

Re: Odcinek 12

Post autor: suuzii17 »

GosiaczeQ_14 pisze:Ja bez większego namysłu wybieram JOŚ :D Bo:
- tam będzie Edzia
- zapowiada się ciekawy odcinek
- ESC już dawno mnie przestało interesować, a o wygranej lub przegranej Isis dowiem się albo tutaj na forum 8P albo na najbliższej stronie internetowej którą otworzę :P
Ja też bede oglądać JOŚ głównie z powodu Edyty i jej mam nadzieję występu :d ,ale od czasu do czasu będe zerkać na Eurowizję ,ale szczerze to poziom większości artystów jest tak beznadziejny ,że wolę JOŚ i jakoś nie czuję radości z powodu wejścia do finału ,jest mi to poprostu obojętne 8P
Awatar użytkownika
magdzia ;)
Hope for us
Hope for us
Posty: 18
Rejestracja: 13 kwie 2008, 9:24
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: Dziękuję Ci
Lokalizacja: ...::Kraków::...

Re: Odcinek 12

Post autor: magdzia ;) »

Kurdeee.. ;) Edyta dzisiaj będzie śpiewać :D Znowu będę beczeć ;( A co do twórczości Edytki.. Znalazłam ostatnio jej piosenkę po francusku.. :) Bardzo mi się podoba, jakoś tak wpada w ucho.. ;] "LUNATIQUE" Polecam.. :P
Awatar użytkownika
Edzia-moja
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 231
Rejestracja: 16 lip 2010, 21:58
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: z daleka

Re: Odcinek 12

Post autor: Edzia-moja »

magdzia ;) pisze:Znalazłam ostatnio jej piosenkę po francusku.. Bardzo mi się podoba, jakoś tak wpada w ucho.. ;] "LUNATIQUE" Polecam..
_________________

Ty to pierwszy raz usłyszałaś?
Ostatnio zmieniony 24 maja 2008, 17:05 przez Edzia-moja, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Martu$ia
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 322
Rejestracja: 21 lut 2008, 11:35
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: DŻaga
Lokalizacja: łódzkie

Re: Odcinek 12

Post autor: Martu$ia »

o rzesz w mordkę Natasza będzie :hellobaby: coś mi się wierzyć nie chce. Zapowiada się ciekawy odcinek :)
Awatar użytkownika
magdzia ;)
Hope for us
Hope for us
Posty: 18
Rejestracja: 13 kwie 2008, 9:24
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: Dziękuję Ci
Lokalizacja: ...::Kraków::...

Re: Odcinek 12

Post autor: magdzia ;) »

andziuchna65 pisze:
magdzia ;) pisze:Znalazłam ostatnio jej piosenkę po francusku.. Bardzo mi się podoba, jakoś tak wpada w ucho.. ;] "LUNATIQUE" Polecam..
_________________

Ty to pierwszy raz usłyszałaś?

Niee.. ;) Ale wtedy jakoś mnie tak nie zauroczyła.. :) A ostatnio słuchałam tych starszych piosenek no i odnalazłam.. ;D
ODPOWIEDZ