Będzie JOŚ 4

Czwarta edycja programu rozrywkowego telewizji Polsat (2008).

Czy Edyta powinna wziąć udział w czwartej edycji programu?

Tak
30
60%
Nie
20
40%
 
Liczba głosów: 50

Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Będzie JOŚ 4

Post autor: Aro »

Jak Oni Śpiewają - czwarta edycja jesienią!

Słabsze wyniki oglądalności mają ponoć skłonić Polsat do zaprzestania produkcji kolejnych edycji "Jak Oni Śpiewają" , tak przynajmniej spekulują media. Tymczasem szefostwo stacji jest zdumione tymi plotkami, bo w rzeczywistości jest zupełnie inaczej. Już ruszyły przygotowania do 4. edycji show.

Gorsze wyniki oglądalności miały zmusić Polsat do podjęcia decyzji, o tym, żeby nie produkować czwartej edycji "Jak Oni Śpiewają" - takie pogłoski i spekulacje pojawiły się w mediach. Nic dziwnego, że w stacji zawrzało i wszyscy chcą wiedzieć jaka jest prawda. Jak to możliwe, żeby tak popularny program miał zniknąć z anteny.

To nadal flagowy program w naszej stacji. Nikt nie podejmuje takich decyzji w trakcie trzeciej edycji. Nie sądzę, żeby program miał zniknąć z anteny, możliwe są przesunięcia w ramówce, bo Polsat szykuje niespodzianki dla widzów na jesień. Ale "Jak Oni Śpiewają" z pewnością nie zniknie z anteny i będzie czwarta edycja - opowiada pracownik Polsatu.
Przed nami więc jesienna, czwarta edycja "Jak Oni Śpiewają". Plotek ustalił, że nie zmieni się skład jury, ale na listę 13 gwiazd, które odważą się zawalczyć o Brylantowy Mikrofon, trzeba jeszcze poczekać.
/Zródło Pudelek.pl/


Moim skromnym zdaniem trzecia edycja powinna być ostatnią. Edyta nie może utknąć w tym programie na zawsze.
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Będzie JOŚ 4

Post autor: Marrcino »

Mam nadzieje ze to plota jakas :PP Nie chce juz Edyty w JOSiu bo siedzi tam tylko zamiast koncertowac i nagrywac. 8)
Awatar użytkownika
pilsner
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 671
Rejestracja: 08 lut 2006, 18:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: "That's the way..
Lokalizacja: małopolskie

Re: Będzie JOŚ 4

Post autor: pilsner »

ło matko!!!

mam nadzieje, ze sie nie zgodzi!
ale zapewne dopłacą jej ze 20 tys. i sie zgodzi!
zaczyna mnie to wkurzać, strasznie, co sie z nią dzieje?
zero koncertów, brak klipów,w programach ona w ogóle nie mówi o muzyce, nie promuje płyty, śpiewa covery gdzie popadnie, jest cholernie zagubiona,
jak tak dalej pójdzie młodemu pokoleniu ona juz tylko bedzie sie kojarzyc jako świrnięta, egzaltowana i dziwnie ubierająca się jurorka JOŚa...
Awatar użytkownika
Joan
Lunatique
Lunatique
Posty: 2846
Rejestracja: 24 sie 2007, 17:36
Ulubiona piosenka: Tafla
Kontakt:

Re: Będzie JOŚ 4

Post autor: Joan »

Przecież jak by chciala trase to nie ma żadnego problemu program jest w soboty więc co za problem. Na pewno problemu nie ma w programie tylko w kimś innym
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Będzie JOŚ 4

Post autor: Marrcino »

joasia55 pisze:Przecież jak by chciala trase to nie ma żadnego problemu program jest w soboty więc co za problem.
ale jak ktos zarabia na miesiac ze 160 tysiakow to po prostu moze mu sie nie chciec koncertowac i tyle :P
Awatar użytkownika
Joan
Lunatique
Lunatique
Posty: 2846
Rejestracja: 24 sie 2007, 17:36
Ulubiona piosenka: Tafla
Kontakt:

Re: Będzie JOŚ 4

Post autor: Joan »

marrcino pisze:ale jak ktos zarabia na miesiac ze 160 tysiakow to po prostu moze mu sie nie chciec koncertowac i tyle
Co prawda to prawda ale chyba tyle kasy tam nie zarabia :P
Awatar użytkownika
suuzii17
The story so far
The story so far
Posty: 462
Rejestracja: 19 sty 2008, 19:23
Ulubiony album: Perła,Dotyk EKG
Ulubiona piosenka: List TNJ Szyby litania
Lokalizacja: małopolska

Re: Będzie JOŚ 4

Post autor: suuzii17 »

moim zdaniem jedno nie wyklucza drugiego licza sie tylko checi 8P
Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Posty: 4487
Rejestracja: 28 lip 2007, 22:23
Ulubiona piosenka: Room For Change
Lokalizacja: Warszawa

Re: Będzie JOŚ 4

Post autor: Blur »

suuzii17 pisze: licza sie tylko checi

I w tym właśnie problem...
Awatar użytkownika
kika
Sit down
Sit down
Posty: 80
Rejestracja: 11 sty 2008, 20:26
Ulubiony album: E.K.G.
Ulubiona piosenka: Dziękuję Ci
Lokalizacja: Bln
Kontakt:

Re: Będzie JOŚ 4

Post autor: kika »

suuzii17 pisze:moim zdaniem jedno nie wyklucza drugiego licza sie tylko checi 8P
Rowniez uwazam iz jedno drugiego nie wyklucza i, ze edycie udaloby sie koncerty z JOSiem polaczyc :-D
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Będzie JOŚ 4

Post autor: niuto »

Taka jest prawda, że siedzenie w sobotni wieczór w POLSACIE nie przeszkadza aby koncertowac, wydawac plyty, krecic teledyski itd. Niestety ale ten program to jedyna mozliwosc zeby poogladac Edyte. Jak zniknie JOŚ to i Edyte bedziemy ogladali tylko na stronach SE i Faktu, i to coraz rzadziej, bo juz nie bedzie wtedy nawet pania jurorką.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Będzie JOŚ 4

Post autor: vanity »

marrcino pisze:ale jak ktos zarabia na miesiac ze 160 tysiakow to po prostu moze mu sie nie chciec koncertowac i tyle
dokładnie to bardzo wygodne. a koncertuje sobie też za kaskę dla biznesu, a dla fanów śpiew podczas zakupów w DH centrum czy zbiorowego sylwka i gitara gra. romantyzm w muzyce gdzieś się (wogóle) zagubił, teraz liczy się tylko biznes.
Monika23
Lunatique
Lunatique
Posty: 2877
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:41
Lokalizacja: ......

Re: Będzie JOŚ 4

Post autor: Monika23 »

Jakby grala same platne koncerty, byloby narzekanie, ze nie gra w centrach za free 8P nie narzekajcie ludzie tyle :P
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Będzie JOŚ 4

Post autor: Marrcino »

nie zbaczajmy z tematu :PP

o nidoszlej trasie i koncertach rozmawiamy np tu:
http://www.e-gorniak.com/v1/viewtopic.p ... 8&start=30 :smile:
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Będzie JOŚ 4

Post autor: Matiz99 »

Obecna trzecia edycja naprawde mi się podoba.W przeciwieństwie do II edycji która była tak denna że czasem oglądałem to na siłe ze względu na samą Edytę.Poziom III edycji jest najwyższy jeśli porównywać ją z edycjami poprzednimi.
Co do obecności Edyty w kolejnej domniemanej czwartej to jeśli nie będzie kolidować z koncertami (jeśli Edi wogóle zamierza zrobić jakać trase :? ) to jestem przeciwny.
Awatar użytkownika
Martu$ia
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 322
Rejestracja: 21 lut 2008, 11:35
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: DŻaga
Lokalizacja: łódzkie

Re: Będzie JOŚ 4

Post autor: Martu$ia »

A ja właśnie dzięki programowi JOŚ polubiłam to znaczy bardziej poznałam Edytę. Może to się wydawać śmieszne ale wcześniej nie wiedziałam że ktoś taki istnieje (moze coś mi się tam obiło o uszy ale nie kojarzyłam Edyty dokładniej) Dzięki temu programowi mogłam poznać tak wspaniałą artystkę jaką jest Edi, ale ona nie ujęła mnie tym jaką jest piosenkarką (choć jest nią najwyższego szczebla) ale tym że jest bardzo wrażliwym i miłym człowiekiem. A ja wrażliwość cenię sobie najbardziej Więc ja liczę żeby Edyta była w tym programie jurorką jak najdłużej się da :hellobaby: :P bo bez niej było by strasznie nudno 8) i nie wiem czy w ogóle bym oglądała ten program :D
ODPOWIEDZ