Odcinek 7 (18.10.2008)

Czwarta edycja programu rozrywkowego telewizji Polsat (2008).

Czyj występ w 7 odcinku programu podobał Ci się najbardziej?

Czas głosowania minął 24 paź 2008, 16:28

Anny Muchy (Madzia Marszałek, M jak miłość)
17
27%
Tomasza Stockingera (Paweł Lubicz, Klan)
3
5%
Żory Koroliowa (Anatolij Romanow, Egzamin z życia)
0
Brak głosów
Moniki Mrozowskiej (Majka Kwatkowska, Rodzina zastępcza plus)
5
8%
Aleksandry Szwed (Eliza Kwiatkowska, Rodzina zastępcza plus)
6
10%
Karoliny Nowakowskiej (Olga Ziober, M jak miłość)
15
24%
Elżbiety Romanowskiej (Jola, Ranczo)
3
5%
Artura Chamskiego (Kamil Stefański, Fala zbrodni)
7
11%
Łukasza Dziemidoka (Patryk Skalsky, Pierwsza miłość)
7
11%
 
Liczba głosów: 63

Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: Odcinek 7

Post autor: Meg »

:lol3: Ania na pierwszym miejscu w naszej ankiecie... :boshe:
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Odcinek 7

Post autor: Matiz99 »

Meg pisze::lol3: Ania na pierwszym miejscu w naszej ankiecie... :boshe:
No cóż. Osoby słuchające i szanujące poziom wokalny Edyty Górniak głosują na Anne Muche. No comment poprostu :)
Meg, :5:
Awatar użytkownika
anablu
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 290
Rejestracja: 14 mar 2008, 21:33
Ulubiony album: EG, Perła
Ulubiona piosenka: Never will I
Lokalizacja: Mińsk Maz.

Re: Odcinek 7

Post autor: anablu »

Zgodnie z formułą programu chodzić powinno o to JAK ONI SPIEWAJĄ, a nie CO NA SCENIE WYCZYNIAJĄ... ;(

Jak zasugerował Cugowski, Jury robi sobie jaja. Mucha się cieszy... Edyta się podlizuje... A ja Was drodzy Forumowicze próbuję rozgryźć... Rozumiem, że Ci którym się podobało ustawią się w długich kolejkach po płytę Muchy...

Co Wam się mogło tam podobać??? Kochając Edytę za jej GŁOS, nie potrafię zachwycać się występem Muchy w muzycznym show... :?

Pozwólcie zatem, że jeszcze się trochę podziwię... O gustach się nie dyskutuje...

Pozdro!
Robik
Impossible
Impossible
Posty: 1630
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:49
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Odcinek 7

Post autor: Robik »

Ale wesoły był program. Osoby, które śpiewały dobrze zaśpiewały dziś kiepsko i odwrotnie. Najbardziej podobał mi się występ Moniki Mrozowskiej i Karoliny Nowakowskiej, najgorzej zaśpiewał Żora Korolyov. Zaskoczył mnie pozytywnie swoim wykonaniem Łukasz Dziemidok :shock: .
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: Odcinek 7

Post autor: Meg »

anablu pisze:Co Wam się mogło tam podobać??? Kochając Edytę za jej GŁOS, nie potrafię zachwycać się występem Muchy w muzycznym show
Ale tu nie chodzi o Jej głos, bo każdy wie jaki On jest... :lol3:
Chodzi tu o całą resztę, całą tą oprawkę i o to jaka Ona jest. Co jest dziwnego że nawet Ela daje Jej 6 wiec... Ania ma po prostu pomysł, a innym uczestnikom tego brakuje.
Awatar użytkownika
Martu$ia
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 322
Rejestracja: 21 lut 2008, 11:35
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: DŻaga
Lokalizacja: łódzkie

Re: Odcinek 7

Post autor: Martu$ia »

Odcinek śmiechowy :lol3: chociaż wokalem się nie popisali 8P
Edyta coraz częściej miewa dwuznaczne myśli :D ale mi osobiście to nie przeszkadza :hellobaby:
Co do czwartego jurora to chyba w końcu trafny wybór, żadnej wazeliny, opinie szczere i obiektywne. Brawa dla pana Krzysztofa :)
Edyta wyglądała dziś prześlicznie nie opuszczał jej humor i właśnie taką ją uwielbiam :smile:

Co do głosów to oddam je na Łukasza Dziemidoka i Anię Muchę :-) :lol3:

Myślę, że pojedynek zagrożonych wygra Ela :PP chociaż wszystko może się zdarzyć ;)
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Odcinek 7

Post autor: Aro »

anablu pisze:Zgodnie z formułą programu chodzić powinno o to JAK ONI SPIEWAJĄ, a nie CO NA SCENIE WYCZYNIAJĄ... ;(

Jak zasugerował Cugowski, Jury robi sobie jaja. Mucha się cieszy... Edyta się podlizuje... A ja Was drodzy Forumowicze próbuję rozgryźć... Rozumiem, że Ci którym się podobało ustawią się w długich kolejkach po płytę Muchy...

Co Wam się mogło tam podobać??? Kochając Edytę za jej GŁOS, nie potrafię zachwycać się występem Muchy w muzycznym show...
Kobieto traktujesz ten program chyba zbyt poważnie. Owszem chodzi o to jak Oni śpiewaja, ale to nie konkurs piosenki tylko show w którym jesli nie ma sie głosu to pokazuje sie co innego. Jakże nudny byłby ten program gdyby wszyscy tam spiewali jak Nowakowska czy Chamski. Chcesz poogladac dobrze spiewających ludzi to włącz Polsat w piatek o 20.
Awatar użytkownika
anablu
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 290
Rejestracja: 14 mar 2008, 21:33
Ulubiony album: EG, Perła
Ulubiona piosenka: Never will I
Lokalizacja: Mińsk Maz.

Re: Odcinek 7

Post autor: anablu »

Mężczyzno, nie podoba mi się Twój ton...
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Odcinek 7

Post autor: Aro »

anablu pisze:Mężczyzno, nie podoba mi się Twój ton...
A jaki jest ten mój ton?
Awatar użytkownika
GosiaczeQ_14
Lunatique
Lunatique
Posty: 2604
Rejestracja: 27 kwie 2007, 15:18
Ulubiony album: Wszystkie :*
Ulubiona piosenka: Wszystkie :*
Lokalizacja: TyChy/Krk

Re: Odcinek 7

Post autor: GosiaczeQ_14 »

Odcinek bardzo fajny dzisiaj... Edzia w dobrym humorze :P Dzisiaj tak dziwnie jakoś podobali mi się Ci którzy wcześniej byli nie do zniesienia wręcz 8P
Najlepsza dla mnie była dzisiaj Karolina i Ola i to na nie oddaję głosy...
Jeżeli chodzi o występ Żory to zgodzę się z Edytką trochę to za cicho było zaśpiewane, takie stłumione...
Artur tak średnio dzisiaj zaśpiewał ale potem okazało się że jest chory więc wybaczamy :P
Tomasz Sztockinger ja też zauważyłam to śpiewanie przez zęby ale doszukiwałam się tam tego że może on taki sposób śpiewania charakterystyczny dla niego sobie wyrobił...? :wink2:
Łukasz mnie dzisiaj zaskoczył pozytywnie :shock: było widać że dobrze się czuje w tej piosence, śpiewał całym sobą to mi się podoba... :-D
Ania hmm... widać pozytywnie zakręcona...ale dobrze że wie że nie potrafi śpiewać :PP Scena z Edzią śmieszna była nawet :lol: Ale zauważyłam i zaczęło mnie to niepokoić że Edzia ostatnio wykazuje większe zainteresowanie płcią piękną w różnych programach 8P :P :lol: Jeszcze sobie kto co pomyśli 8P
Monika dzisiaj mnie nie zachwyciła ale dobrze było... Edzia dzisiaj dostała ataku śmiechu biedaczka :lol3: Ja tak często mam. Jedna rzecz mnie rozśmieszy i potem moja wyobraźnia zaczyna działać i albo sobie przypominam śmieszne wydarzenia pokolei ze sobą powiązane albo wymyślam nowe 8P Najgorsze jest to że człowiek nie może się uspokoić wtedy :P
Jeżeli chodzi o Elę to fajna babka i fajnie, czysto śpiewa. Moim zdaniem niesłusznie jest zagrożona.... są osoby gorzej śpiewające od Niej... A widzieliście jak Edka wywijała w fotelu na początku jej występu? Ale to chyba bardziej do muzyki jaką orkiestra zagrała na wstępie utworu...
Ale najlepszy był Ibisz po ostatniej przerwie reklamowej 8P Do Rudiego :PP
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Odcinek 7

Post autor: Aro »

Ale najlepszy był Ibisz po ostatniej przerwie reklamowej 8P Do Rudiego
I myślisz może, że to było takie spontaniczne? Zastanawiałem się czy wyprostują jakoś to dyskredytowanie przez Rudiego (którys już tam raz) Cyfrowego Polsatu i dozekałem sie. Dostali z pewnością odgórny nakaz żeby to jakos wyprostować i wymyslili sobie, że u Rudiego już wszystko działa.
Ostatnio zmieniony 18 paź 2008, 23:26 przez Aro, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
GosiaczeQ_14
Lunatique
Lunatique
Posty: 2604
Rejestracja: 27 kwie 2007, 15:18
Ulubiony album: Wszystkie :*
Ulubiona piosenka: Wszystkie :*
Lokalizacja: TyChy/Krk

Re: Odcinek 7

Post autor: GosiaczeQ_14 »

Matiz99 pisze:maleo napisał/a:
Edyta chyba będzie "nauczycielem" w najbliższych dniach.

Dlaczego tak sądzisz?
Myślę że dlatego tak sądzi bo Edzia mówiła dzisiaj do pana Tomka że niedługo będzie miała z nimi lekcje to poćwiczy żeby otwierał buzię 8P coś w tym stylu
Awatar użytkownika
Joan
Lunatique
Lunatique
Posty: 2846
Rejestracja: 24 sie 2007, 17:36
Ulubiona piosenka: Tafla
Kontakt:

Re: Odcinek 7

Post autor: Joan »

GosiaczeQ_14 pisze:Ale najlepszy był Ibisz po ostatniej przerwie reklamowej 8P Do Rudiego :PP
Co zrobił??
Awatar użytkownika
GosiaczeQ_14
Lunatique
Lunatique
Posty: 2604
Rejestracja: 27 kwie 2007, 15:18
Ulubiony album: Wszystkie :*
Ulubiona piosenka: Wszystkie :*
Lokalizacja: TyChy/Krk

Re: Odcinek 7

Post autor: GosiaczeQ_14 »

Aro pisze:I myślisz może, że to było takie spontaniczne? Zastanawiałem się czy wyprostują jakoś to dyskredytowanie przez Rudkiego (którys już tam raz) Cyfrowego Polsatu i dozekałem sie. Dostali z pewnością odgórny nakaz żeby to jakos wyprostować i wymyslili sobie, że u Rudiego już wszystko działa.
Przepraszam....;( 8P 8P 8P ..........ale nie rozumiem o czym teraz mówisz 8P wybacz ale ja już nie myślę prawie....
Po prostu niezłe to było :PP Bo cały odcinek Rudi tak gadał i gadał o tym że żona go nie ogląda :P Ale jeżeli zaczyna się rozpatrywać dokładnie jakąś zabawną sytuację to już mi się nie chce z tego śmiać :P
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Odcinek 7

Post autor: Aro »

GosiaczeQ_14 pisze:Przepraszam....;( 8P 8P 8P ..........ale nie rozumiem o czym teraz mówisz 8P wybacz ale ja już nie myślę prawie....
Spoko. Ważne, że ja wiem. ;) :lol3:
ODPOWIEDZ