Odcinek 9 (08.11.2008)

Czwarta edycja programu rozrywkowego telewizji Polsat (2008).

Czyj występ w 9 odcinku programu podobał Ci się najbardziej?

Czas głosowania minął 14 lis 2008, 11:16

Anny Muchy (Madzia Marszałek, M jak miłość)
4
7%
Tomasza Stockingera (Paweł Lubicz, Klan)
9
16%
Żory Koroliowa (Anatolij Romanow, Egzamin z życia)
1
2%
Aleksandry Szwed (Eliza Kwiatkowska, Rodzina zastępcza plus)
8
14%
Karoliny Nowakowskiej (Olga Ziober, M jak miłość)
7
13%
Elżbiety Romanowskiej (Jola, Ranczo)
1
2%
Artura Chamskiego (Kamil Stefański, Fala zbrodni)
26
46%
 
Liczba głosów: 56

Sebastiannn
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 312
Rejestracja: 25 cze 2008, 15:40
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Dumka na dwa serca
Lokalizacja: Białogard

Re: Odcinek 9

Post autor: Sebastiannn »

Dla mnie Edyta wyglądała zjawiskowo. Cudo , kocham ją w długich rozpuszczonych włosach:)
Awatar użytkownika
Natu$
Lunatique
Lunatique
Posty: 2641
Rejestracja: 04 paź 2008, 15:55
Ulubiony album: Dotyk, EG
Ulubiona piosenka: Szyby, CBTL, NWI, List
Lokalizacja: Poznań

Re: Odcinek 9

Post autor: Natu$ »

B@r pisze:Violetty mi bardzo szkoda. Żal i współczucie ścisnęło mi serce, gdy po występie nie mogła zrobić kroku (kamera wtedy szybko przeniosła się do white room'u) i sztab ludzi mudział ją prowadzić, aby zeszła ze sceny i bardzo długo im to zajęło, myślałem w pewnym momencie, że aż reklamy puszczą, albo będą gadać w nieskończoność z K. Cichopek w pokoju gwiazd. To bardzo nieszczęśliwa kobieta, która żyje w swoim świecie... Szkoda.
Po wczorajszym odcinku i Twojej wypowiedzi zmieniłam zdanie! Mam nadzieję, że jednak nie dojdzie do duetu Edyty & Violetty! 8P Villas bardzo się męczy. :/ Ona powinna już w ciepłych kapciach w domu siedziec, a nie jeszcze śpiewac! 8P
loveedyta
Lunatique
Lunatique
Posty: 2668
Rejestracja: 17 sty 2008, 10:52
Lokalizacja: ....

Re: Odcinek 9

Post autor: loveedyta »

Dzięki za relacje :D A gdzie jakieś foty z Edytą?
Awatar użytkownika
suuzii17
The story so far
The story so far
Posty: 462
Rejestracja: 19 sty 2008, 19:23
Ulubiony album: Perła,Dotyk EKG
Ulubiona piosenka: List TNJ Szyby litania
Lokalizacja: małopolska

Re: Odcinek 9

Post autor: suuzii17 »

Edyta wyglądała ładnie :)
Strasznie głupio się czułam oglądając występ pani Villas i Artura , nie wiedziałam czy się śmiać czy płakać , co to się z człowiekiem może podziać ;(
Artur śpiewał świetnie i to na niego oddaje głos :)
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Odcinek 9

Post autor: DeathlySilence »

JOŚka oglądałem jednym okiem, a drugim zerkałem na Mam Talent.
Wyczekiwałem głównie na występ Artura z Violettą V. - chciałem się przekonać na ile jest możliwy jej powrót, nie tyle sceniczny, a studyjny - można starzeć się godnie, czyli być sprawnym i fizycznie i psychicznie - niestety VV nie jest to dane.
Cały obrazek był równie smutny jak ten z Szymon Majewski Show, jak nie bardziej.

Widzę, że spora ekipa z forum była w studiu i jakie wieści przynieśli - dziękować. :-)
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Odcinek 9

Post autor: Magda M »

Marrcin pisze:no i jak zwykle poprosilem o buziaka :D Sama słodycz!!!
:lol2:
B@r pisze:dała buziaka bez proszenia
haha widzę że byłeś skuteczniejszy od Marrcina :D
Dzieki chłopaki za podzielenie się dobrymi wieściami!!!

Nie widziałam występu pani Villas... ale widze po komentarzach że niestety nie za bardzo ... nie za bardzo...
Awatar użytkownika
Anu$$ia
Impossible
Impossible
Posty: 1817
Rejestracja: 19 maja 2008, 20:26
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Litania,On the run
Lokalizacja: z Łodzi

Re: Odcinek 9

Post autor: Anu$$ia »

Marrcin dzięki za przekazanie pozdrowień ;) Co tam jeszcze Edytka ciekawego mówiła? Od razy po nagraniu z nią rozmawialiście czy musieliście czekać długo? :D
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 9

Post autor: grzechoo »

Magda M pisze:Nie widziałam występu pani Villas... ale widze po komentarzach że niestety nie za bardzo ... nie za bardzo...
Na razie mozna wysłuchac, z czasem pewnie pojawi się video
http://www.youtube.com/watch?v=7GAP7aRTFCo
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Odcinek 9

Post autor: vanity »

DeathlySilence pisze:Wyczekiwałem głównie na występ Artura z Violettą V. - chciałem się przekonać na ile jest możliwy jej powrót, nie tyle sceniczny, a studyjny - można starzeć się godnie, czyli być sprawnym i fizycznie i psychicznie - niestety VV nie jest to dane.
Cały obrazek był równie smutny jak ten z Szymon Majewski Show, jak nie bardziej.
Jeśli Mandarynce brak wokalu nie przeszkodził w nagrywaniu CD to dlaczego miałaby być to przeszkoda dla VIolki? Odpowiednio wypasiony komputer i ........ śpiewać każdy może...
Awatar użytkownika
Natu$
Lunatique
Lunatique
Posty: 2641
Rejestracja: 04 paź 2008, 15:55
Ulubiony album: Dotyk, EG
Ulubiona piosenka: Szyby, CBTL, NWI, List
Lokalizacja: Poznań

Re: Odcinek 9

Post autor: Natu$ »

Awatar użytkownika
Agisia
The story so far
The story so far
Posty: 490
Rejestracja: 22 lut 2008, 19:40
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: 'Szyby'
Lokalizacja: wrocław

Re: Odcinek 9

Post autor: Agisia »

Mi się wczoraj zbytnio nie podobał odcinek, poza Edi oczywiście, która wygldała pięknie :) Wiem, to nic nowego :-D
B@r, Marrcin, dzięki za relacje i przekazanie miłych słów od Edyty. Bardzo bym chciała sama je usłyszeć na żywo, ale niestety na razie nie było mi to dane... :cry:
Awatar użytkownika
audarya
The story so far
The story so far
Posty: 482
Rejestracja: 15 lip 2008, 22:31
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Perfect Heart
Lokalizacja: Far North

Re: Odcinek 9

Post autor: audarya »

Natu$ pisze:Oh My God!!! Co to było? Co ta kobieta (Villas) robiła na scenie? 8P Na miejscu Artura bym się chyba ze wstydu spaliła... Głos ma nadal piękny, ale niech ona nie wraca na scenę, bo tylko się skompromituje. Czekałam tylko, kiedy to się skończy. Męczyłam się, patrząc, jak Villas się męczy... Za to Artur świetnie się zachował, głos na niego i na Olę! :D
Artur okazał szacunek wielkiej wieździe PRL-u, mimo, iż teraz jest tzw. starszą panią i nie ma już siły śpiewać...nie należy się z niej wyśmiewać, czas bardzo wiele zmienia w ludziach, czasem nie do poznania...nie wiadomo co będzie z nami na starość... :)
Podobał m i się jego występ, ale brak w tym spiewaniu tego "czegoś", choć jest wszystko na 6...
Trzymam kciuki za Olę - w niej "to coś" widzę :-D

[ Dodano: 10-11-2008, 21:56 ]
Natu$ pisze:Mucha dostała idealny dla niej repertuar na za tydzień! :lol3: Może chociaż raz zaśmiewa lepiej od oryginału! :lol3:
No, a w tym odc zaspiewala bynajmniej nie tak tragicznie jak zwykle, tzn nie była tak obciachowa i nawet mi się podobało :-D
Awatar użytkownika
my_love_eg
Make it happen
Make it happen
Posty: 193
Rejestracja: 14 mar 2010, 20:46
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: Dziękuję Ci
Lokalizacja: Białystok/Warszawa

Re: Odcinek 9

Post autor: my_love_eg »

Nie miałam jak obejrzeć JOŚia, a jestem ciekawa co mówiła Edyta po występie Artura i Villas. Ponoć była wzruszona. Kto mi opowie? :)
whatever
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 343
Rejestracja: 29 wrz 2008, 18:47
Lokalizacja: Łosice

Re: Odcinek 9

Post autor: whatever »

Boże, ile ja bym dała, żeby móc spotkać się Edytą, porozmawiać z nią i w ogóle...Kurde, chociaż zobaczyć Ją na żywo!!! Póki co nie miałam okazji, a nie mieszkam w Wa-wie, więc nie mogę sobie ot tak dojechać na JOŚ-a. Szczególnie, że jest raczej późno, a moi rodzice jakoś nie są fanami tego programu... :beczy:

Ale ja coś wymyślę :614: . Muszę coś wymyślić, bo wykituję...Tak rozbudziliście moją wyobraźnię, że myśleć o niczym innym nie mogę. Ma ktoś jakiś pomysł ?
Awatar użytkownika
Joan
Lunatique
Lunatique
Posty: 2846
Rejestracja: 24 sie 2007, 17:36
Ulubiona piosenka: Tafla
Kontakt:

Re: Odcinek 9

Post autor: Joan »

whatever pisze:Boże, ile ja bym dała, żeby móc spotkać się Edytą, porozmawiać z nią i w ogóle...Kurde, chociaż zobaczyć Ją na żywo!!! Póki co nie miałam okazji, a nie mieszkam w Wa-wie, więc nie mogę sobie ot tak dojechać na JOŚ-a. Szczególnie, że jest raczej późno, a moi rodzice jakoś nie są fanami tego programu...

Ale ja coś wymyślę . Muszę coś wymyślić, bo wykituję...Tak rozbudziliście moją wyobraźnię, że myśleć o niczym innym nie mogę. Ma ktoś jakiś pomysł ?
Ja sie postarałam i sie udało, a gdzie mieszkasz. Ja ładnie poprosiłam tatusia i pojechałam, chodź nie lubi Edyty. Wystarczy wierzyć i mieć nadzieje i przdewszystkim wziąc to w swoje ręce bo inaczej nikt za Ciebie tego nie zrobi.
ODPOWIEDZ