Odcinek 10 (15.11.2008)

Czwarta edycja programu rozrywkowego telewizji Polsat (2008).
ODPOWIEDZ

Czyj występ w 10 odcinku programu podobał Ci się najbardziej?

Czas głosowania minął 21 lis 2008, 22:14

Anny Muchy (Madzia Marszałek, M jak miłość)
1
2%
Tomasza Stockingera (Paweł Lubicz, Klan)
2
3%
Aleksandry Szwed (Eliza Kwiatkowska, Rodzina zastępcza plus)
3
5%
Karoliny Nowakowskiej (Olga Ziober, M jak miłość)
30
48%
Elżbiety Romanowskiej (Jola, Ranczo)
1
2%
Artura Chamskiego (Kamil Stefański, Fala zbrodni)
25
40%
 
Liczba głosów: 62

Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Odcinek 10

Post autor: Piter »

Nie przebiło się do mojego serca z kamienia wczorajsze wykonanie Karoliny. Wg mnie, zabrakło jej środków, żeby zaśpiewać tę piosenkę. Do warsztatu, temperamentu, wyczucia i talentu Geppert jej bardzo daleko. Choć na pewno to strasznie wrażliwa dziewczyna. Nie wiem, czy chciałbym kupić jej płytę.

U Artura coraz bardziej drażni mnie jego wada wymowy.
Awatar użytkownika
Dawid
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 385
Rejestracja: 31 gru 2005, 13:07
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: dziękuję Ci
Lokalizacja: Katowice

Re: Odcinek 10

Post autor: Dawid »

zaskoczyla mnie edzia zaspiewaniem 'wyginam cialo smialo'... super zywiolowy wystep, ale martwi mnie glos edyty, ciagle chrypka !!!

co do waszych informacji od edyty - fajnie ze beda koncerty, szkoda ze teraz ma tylko zamkniete - a co do plyty... jesli ja jeszcze konczy to moze jednak jej nie nagra do swiat !
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 10

Post autor: grzechoo »

Dawid pisze:a co do plyty... jesli ja jeszcze konczy to moze jednak jej nie nagra do swiat
zdąży, nagrana juz jest, pewnie jakiś drobne zabiegi kosmetyczne zostały, ma podpisany kontakt z Agorą, a skoro coś tam dopracowują to dlatego ukaże się tak późno bo dopiero przed Świętami
loveedyta
Lunatique
Lunatique
Posty: 2668
Rejestracja: 17 sty 2008, 10:52
Lokalizacja: ....

Re: Odcinek 10

Post autor: loveedyta »

sebastian pisze:Ale właśnie patrzyłem tak na tę grupkę i myślałem kto to jest a to jest Loveedyta xD aktywniejsza z pośród bardzo aktywnych
tak tak to byłam JA :D :D Ach jak miło że mnie ktoś zobaczył. Chcecie pewnie wiedzieć jak było... a więc było BOSKO. Takie fajnie uczucie stać tak bardzo blisko Edyty. I tak wszystkich moich pisków nei było słychać ( zapytajcie tych co byli ze mną co zrobiłam zanim weszli na żywo) Edyta była bardzo szczęśliwa i ten tekst o NAS, że jesteśmy najlepsi. Na spotkaniu powtórzyła te słowa i dodała jeszcze że poprzez swoją muzykę odnalazła najpiękniejsze, najfajniejsze najbardziej szlachetne i wartościowe Serca. Jak Ayuś czytała jej nasze życzonka to dosłownie miała szklanki w oczach :) Potem ja czytałam jej mój wierszyk ( wcale się nie chwalę, ale powiedziała że piękny)
Bardzo się ucieszyła że przyjechaliśmy. Edi dmucha świeczki= bezcenne, za wszytsko inne zapłacisz kartą Master kart. Mówiła troszkę o forum, że zmienił się Jej stosunek, bo zauważuła, że zmieniły się relacje między nami. Mówiła o płycie, że wyjdzie przed samymi świętami, o koncertach, że zaczną się wiosną :) Aha i mieliśmy Jej obiecać, że nigdy nie będziemy się smucić. Dobra nie zanudzam was, jak mi się coś jeszcze przypomni to napiszę. Dziękuję całej ekipie, jesteście kochani. :D

P.S. Jak się powtarzam to sorki ale nie czytałam jeszcze wszystkich postów. :D

[ Dodano: 17-11-2008, 18:16 ]
Agisia pisze:Wczorajszy odcinek byłby taki sobie, gdyby nie Edyta
oj z tym to się nie zgodzę, dla mnie to był najlepszy odcinek ze wszytskich 4 edycj i pewnie kilka osób sie ze mną zgodzi :D
Awatar użytkownika
Joan
Lunatique
Lunatique
Posty: 2846
Rejestracja: 24 sie 2007, 17:36
Ulubiona piosenka: Tafla
Kontakt:

Re: Odcinek 10

Post autor: Joan »

Dziękuje za relacje :)
loveedyta pisze:Mówiła troszkę o forum, że zmienił się Jej stosunek, bo zauważuła, że zmieniły się relacje między nami.
Bardzo się z tego cieszę :) :ha:
Awatar użytkownika
Nat.
Linger
Linger
Posty: 948
Rejestracja: 11 lip 2008, 15:02
Ulubiony album: zależy od dnia ;]
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Sochaczew

Re: Odcinek 10

Post autor: Nat. »

loveedyta pisze:oj z tym to się nie zgodzę, dla mnie to był najlepszy odcinek ze wszytskich 4 edycj i pewnie kilka osób sie ze mną zgodzi
no a jak :D
loveedyta pisze:Aha i mieliśmy Jej obiecać, że nigdy nie będziemy się smucić.
tak :) i że nigdy nie wolno nam dać się sprowokować i że mamy zachowac klasę :) . Jak coś mi się przypomni to dopiszę :)
Awatar użytkownika
Anu$$ia
Impossible
Impossible
Posty: 1817
Rejestracja: 19 maja 2008, 20:26
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Litania,On the run
Lokalizacja: z Łodzi

Re: Odcinek 10

Post autor: Anu$$ia »

nat.17 pisze: i jedszcze że nigdy nie wolno nam dać się sprowokować i że mamy zachowac klasę
No właśnie ludzie ;) Jako fani Edyty Górniak mamy mieć klasę na każdym kroku :)
Awatar użytkownika
pms1993
Hope for us
Hope for us
Posty: 39
Rejestracja: 25 wrz 2008, 13:47
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Kolorowy wiatr
Lokalizacja: Krosno

Re: Odcinek 10

Post autor: pms1993 »

Achaa :smile: Wezme pod uwagę :):)
Ayula91
Linger
Linger
Posty: 888
Rejestracja: 25 maja 2008, 21:16
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Tel'aran'rhiod

Re: Odcinek 10

Post autor: Ayula91 »

tak i jestesmy najlepsi!!!!
a dlaczego bo Ona jest najlepsza, najkochansza i najcieplejsza osoba jaka znam :) bylo genialnie oczywiscie Chamski wcale nie byl chamski bo byl bardzo mily i pozytywny w koncu tez jest fanem Eddie!:)) spiewal przez chwile when you come back to me:):) i pozytywnie mnie Ela zaskoczyla genialna babka!!!!:))
Awatar użytkownika
sebastian
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 339
Rejestracja: 06 lip 2008, 16:08
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Odcinek 10

Post autor: sebastian »

Zmieniły się relacje? w Sensie że na lepsze? :) A nie wiecie czy sprawdza e mial? bo pisałem ostatnio :P
Awatar użytkownika
Anu$$ia
Impossible
Impossible
Posty: 1817
Rejestracja: 19 maja 2008, 20:26
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Litania,On the run
Lokalizacja: z Łodzi

Re: Odcinek 10

Post autor: Anu$$ia »

sebastian pisze:A nie wiecie czy sprawdza e mial? bo pisałem ostatnio
Edi mówiła,że utworzyła ten email dla fanów i narazie nie miała czasu odpisywać, ale niedługo się za to weźmie :)
Awatar użytkownika
Martu$ia
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 322
Rejestracja: 21 lut 2008, 11:35
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: DŻaga
Lokalizacja: łódzkie

Re: Odcinek 10

Post autor: Martu$ia »

nat.17 pisze: i jedszcze że nigdy nie wolno nam dać się sprowokować i że mamy zachowac klasę
trzeba będzie się postarać :D w moim przypadku to będzie trudne bo jestem straszną choleryczką :PP ale Idol zobowiązuje :-D
Awatar użytkownika
Isabel
Impossible
Impossible
Posty: 1915
Rejestracja: 21 sie 2007, 18:21
Ulubiony album: Perła-E.K.G
Ulubiona piosenka: Większość
Lokalizacja: Kraków

Re: Odcinek 10

Post autor: Isabel »

Martu$ia pisze:nat.17 napisał/a:
i jedszcze że nigdy nie wolno nam dać się sprowokować i że mamy zachowac klasę
trzeba będzie się postarać w moim przypadku to będzie trudne bo jestem straszną choleryczką ale Idol zobowiązuje
Dokładnie.Zwłaszcza,że ostatnio dałam się sprowokować. :wink2: ehhhh...
Edi ma racje.Nie wolno dać się sprowokować[Trzeba będzie się zmienić] 8P
loveedyta
Lunatique
Lunatique
Posty: 2668
Rejestracja: 17 sty 2008, 10:52
Lokalizacja: ....

Re: Odcinek 10

Post autor: loveedyta »

Kochani fotki wrzucę w weekend bo dziś naprawdę nie mam na to czasu :D Ale obiecuję że wrzucę, mam ich dużoooo :D
Awatar użytkownika
diuk69
Perła
Perła
Posty: 1032
Rejestracja: 29 paź 2007, 8:00
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Lithuania

Re: Odcinek 10

Post autor: diuk69 »

Witajcie! :d Już jestem w stanie coś napisać,bo bylem w takim błogim stanie rozanielenia,że siedziałem z uśmiechem na twarzy oglądając fotki ze spotkania z Edytką po JOS'iu :cloud9:
loveedyta pisze:dla mnie to był najlepszy odcinek ze wszytskich 4 edycj i pewnie kilka osób sie ze mną zgodzi
no pewnie, :-D
Cały program był aż przesiąknięty jakąś atmosferą święta (urodzinki Edytki :wink2: ),do tego emocjonalne wykonania piosenek,dramaturgia,oceny,wszystko leciało jak kalejdoskop przed oczami.Staliśmy tuż za fotelem Edyty -jakieś 3-4 m.Edytka często sie odwracała w naszą stronę uśmiechała się,była w świetnym humorze! Przemówienie i podziękowanie sprawiło,że ciepło na serduchu i miało się ochotę uściskać Edytkę (ale ochroniarze raczej tego nie przyjeli dobrze :lol3: :wink2: ,no,to żart,bardzo porządni z nich goście :) )
Jak zawsze nie zawiedli mnie moji faworyci-Artur i Karolina(moje głosy na nich).
Prezent Muchy wszystkich rozbawił na maksa :lol3: .
Teraz o spotkaniu. :hellobaby: Edyta potrafi wprowadzić taką ciepłą atmosferę ,że człowek się rozpływa... :-D Edyta dużo żartowała,wspomniała o tym telefonie na klipu-powiedziała,że ten model wlaśnie tak się trzyma :) :wink2: Opowiedziała,jak trudno było ruszyć tym samochodem,no bo sama mówiła,że nie ma prawka,ale poradziła sobie :) I o tym ręczniku i bieliźnie koloru ciała-to przecież to stare filmowe sztuczki,powinni chyba wszyscy to wiedzieć :hellobaby:
Bardzo mnie wzruszyło coś jeszcze...Edyta pod koniec zapytała najmłodszych dziewczyn,jak zamierzają dostać się do domu,czy mają gdzie przenocować ...naprawde, to poruszylo mnie niesamowicie ;( ..dzięki, Edytko,że taka jesteś :wub:
Miała czas na każdego,podpisywała płyty,zrobiliśmy zdjęcia,każdy z Edytką i wspólne też...Jak coś jeszcze wspomne,to dopisze pożniej . :wink2:
ODPOWIEDZ