Odcinek 10 (15.11.2008)

Czwarta edycja programu rozrywkowego telewizji Polsat (2008).
ODPOWIEDZ

Czyj występ w 10 odcinku programu podobał Ci się najbardziej?

Czas głosowania minął 21 lis 2008, 22:14

Anny Muchy (Madzia Marszałek, M jak miłość)
1
2%
Tomasza Stockingera (Paweł Lubicz, Klan)
2
3%
Aleksandry Szwed (Eliza Kwiatkowska, Rodzina zastępcza plus)
3
5%
Karoliny Nowakowskiej (Olga Ziober, M jak miłość)
30
48%
Elżbiety Romanowskiej (Jola, Ranczo)
1
2%
Artura Chamskiego (Kamil Stefański, Fala zbrodni)
25
40%
 
Liczba głosów: 62

loveedyta
Lunatique
Lunatique
Posty: 2668
Rejestracja: 17 sty 2008, 10:52
Lokalizacja: ....

Re: Odcinek 10

Post autor: loveedyta »

Ayula91 pisze:a pamietacie to:
"Mam zjesc jej marynarke:P"
oczywiście, że pamiętamy. Mogą sobie mówić wszyscy o nas co tam tylko chcą ale jestem bardzo dumna z tego że jestem fanką Edyty. Nie wiem czy jaki kolwiek inny artysta jest tak emocjonalnie związany ze swoimi fanami. Edi ciągle mówiła do nas: Moi Kochani...

a te słowa że jest nasza, że my jesteśmy najlepsi, że nam dziękuje ( choć to przecież my powinniśmy Jej dziękować za to wszystko co dla nas robi) pozostaną na zawsze w mojej pamięci.
Nigdy nie spotkałam tak wrażliwej i ciepłej osoby jak Edyta :) I codziennie dziekukję Bogu, za to że postawił Ją na drodze mojego życia. :)

Dziękuję Ci Edytko :)
Dziękuję wspaniałym osobom, którzy byli ze mną przy Edycie i tym którzy nie mogli tam być, a kochaja Ją tak samo jak Ja. Bo fani Edyty to jedna rodzina.... :)
whatever
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 343
Rejestracja: 29 wrz 2008, 18:47
Lokalizacja: Łosice

Re: Odcinek 10

Post autor: whatever »

Och jak ja Wam zazdroszczę tego spotkania...Musiało być cudownie :smile:
I jak tak czytam to co piszecie, jak cytujecie Eddi to mi się aż ciepło robi. Niesamowite, że taka gwiazda tak bardzo troszczy się o swoich fanów. No i tak akcja z mówieniem na pani... Też bym powiedziała "Pani", jakoś nawet nie brałam pod uwagę, że Edyta chce, żebyśmy mówili do Niej po imieniu.
Cudowna kobieta po prostu. Taka wrażliwa, szczera, prawdziwa, oddana... Kurcze, mogłabym tak bez końca wymieniać :lol3:

A następnym razem, weźcie mnie ze sobą :D :oops:

Edytko, choć mnie tam nie było, dziękuję za wszystko. Jesteś cudowna! :smile:
Madlen
Lunatique
Lunatique
Posty: 2909
Rejestracja: 06 paź 2008, 13:34
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 10

Post autor: Madlen »

Wiem, że dla Fanów Edysi a szczególnie dla Martusi był to wspaniały czas spędzony z Edytką, moim skromnym zdaniem był to jeden z najlepszych odcinków w historii JOŚ, naprawdę popłakłam się jak Edytka mówiła, o NAS , że jesteśmy najwspanialszymi fanami na świecie, to było cudowne ;)
Już nie wspomnę o Duecie z Piotrkiem Kupichą ;) No i spełniło się jedno z moich największych marzeń (choć największym jest spotkać się z Edytką, przytulić się do niej i poczuć jak bije jej serce) To dzięki Martusi Edytka wie o mnie i nawet mam autograf Eddi ;) <3

Dziękuję Martuś :* Kocham Cię ty wiesz... ;) Tylko jak ja ci się odwdzięczę? :D
Ostatnio zmieniony 11 kwie 2010, 16:48 przez Madlen, łącznie zmieniany 7 razy.
whatever
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 343
Rejestracja: 29 wrz 2008, 18:47
Lokalizacja: Łosice

Re: Odcinek 10

Post autor: whatever »

A i powiedzcie o co chodziło z tą marynarką :D
Awatar użytkownika
Nat.
Linger
Linger
Posty: 948
Rejestracja: 11 lip 2008, 15:02
Ulubiony album: zależy od dnia ;]
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Sochaczew

Re: Odcinek 10

Post autor: Nat. »

whatever pisze:A i powiedzcie o co chodziło z tą marynarką
Bo chodziło o to że Ja,Ayula,Loveedyta,Anu$$ia i Diuk kupiliśmy tort :

i jak go kroiliśmy to zdjeliśmy z niego tą fotkę (była jadalna) i Edi ją potem wzieła i kazała wszystkim którzy tam byli stanąć wokół zdjęcia :lol3: - mieliśmy je jednocześnie zjeść , Edyta w pewnym momencie powiedziała ,,Mam zjeść jej marynarkę " :lol3: . I to chyba na tyle 8P
Ostatnio zmieniony 30 mar 2011, 10:55 przez Nat., łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Odcinek 10

Post autor: ANETA »

Ciesze się że spędziliście z Edytką te chwile ale duet z Kupichą był żenujący. Jak ona śpiewała okropnie ! Nie podobało mi się. Piotrek skakał jak pajacyk ale przynajmniej był zabawny a Edyta tym dziwnym, grubym i wydzierającym się śpiewem zrobiła żenadę. Kocham ją ale musiałam to napisać.
Ayula91
Linger
Linger
Posty: 888
Rejestracja: 25 maja 2008, 21:16
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Tel'aran'rhiod

Re: Odcinek 10

Post autor: Ayula91 »

no widzisz dla Ciebie to zenada a dla mnie popis jej mozliwosci, i mysle ze to bylo cos! a do tego jej kocie ruchy:) jak dla mnie to Kupicha przy niej wygladal jakby nie wiedzial co ma robic :D ale ja jestem jak najbardziej za! tym duetem:) w wersji tanczonej
whatever
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 343
Rejestracja: 29 wrz 2008, 18:47
Lokalizacja: Łosice

Re: Odcinek 10

Post autor: whatever »

Dzięki nat.17 :)

A co do duetu to nie wiem co mam myśleć, bo niestety go nie widziałam, jedynie słyszałam. Jeśli chodzi o śpiew, no to nie mam wątpliwości, że nie był to szczyt możliwości Edytki 8P Śpiew mi się nie podobał. Za bardzo wykrzyczane jak dla mnie. No ale jak to ktoś wcześniej napisał, może chciała wykrzyczeć jaka jest szczęśliwa :d Wiem też, że to wszystko było spontaniczne, radosne no i takie szczere i za to właśnie Edytę kocham.
Awatar użytkownika
Jadzia
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 207
Rejestracja: 01 lut 2008, 0:13
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Odcinek 10

Post autor: Jadzia »

Jak czytam Wasze opowiadania odnośnie tego wyjątkowego wieczoru, to aż mi serce mocniej bije.
Szczęściarze! ;)
Awatar użytkownika
audarya
The story so far
The story so far
Posty: 482
Rejestracja: 15 lip 2008, 22:31
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Perfect Heart
Lokalizacja: Far North

Re: Odcinek 10

Post autor: audarya »

ANETA pisze:Ciesze się że spędziliście z Edytką te chwile ale duet z Kupichą był żenujący. Jak ona śpiewała okropnie ! Nie podobało mi się. Piotrek skakał jak pajacyk ale przynajmniej był zabawny a Edyta tym dziwnym, grubym i wydzierającym się śpiewem zrobiła żenadę. Kocham ją ale musiałam to napisać.
A ja wcale tak nie uważam, po prostu się trochę powygłupiała i całość wyszła dość fajnie :wink:
loveedyta
Lunatique
Lunatique
Posty: 2668
Rejestracja: 17 sty 2008, 10:52
Lokalizacja: ....

Re: Odcinek 10

Post autor: loveedyta »

[quote]Jak czytam Wasze opowiadania odnośnie tego wyjątkowego wieczoru, to aż mi serce mocniej bije.
Szczęściarze!

oj tak szczęściarze :D To był wspaniały wieczór :D Dzięki Kochani :D
ODPOWIEDZ