Odcinek 12 (29.11.2008)

Czwarta edycja programu rozrywkowego telewizji Polsat (2008).

Czyj występ w 12 odcinku programu podobał Ci się najbardziej?

Czas głosowania minął 05 gru 2008, 22:28

Tomasza Stockingera (Paweł Lubicz, Klan)
0
Brak głosów
Aleksandry Szwed (Eliza Kwiatkowska, Rodzina zastępcza plus)
7
24%
Artura Chamskiego (Kamil Stefański, Fala zbrodni)
9
31%
Karoliny Nowakowskiej (Olga Ziober, M jak miłość)
13
45%
 
Liczba głosów: 29

Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: Odcinek 12

Post autor: Meg »

Najbardziej mi się dzisiaj podobała Karolina... wzruszyła mnie w piosence Edyty.
W ogóle taki wysoki poziom, każdy śpiewa rewelacyjnie.
Za to wkurzyła mnie Marylka, jestem ciekawa gdzie Ona te nieczystości słyszała u Artura... Chyba Jej coś w uszach szumiało.
Zaskoczyła mnie też Mucha, na plus oczywiście :shock: U Artura też bardzo fajnie ale brakowało mi tego czegoś... Tomasz - z przyjemnością się tego słuchało bardzo energetyczne wykonania.

Edyta, aż nie mogłam Jej poznać... Edyto wracaj szybko do swoich włosów :lol3: Bardzo fajnie jury zagrało ta włoską rodzinę. Miło że Edyta chociaż trochę wspomniała o kolędach...
Coś mi się wydaje, że jeśli Edyta w ogóle zaśpiewa w finałowym odcinku to będzie to coś świątecznego.
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 12

Post autor: grzechoo »

Magda M pisze:Ciekawe ile u Edyty trwa "miksowanie"
Myślę, że tak jak wszystko co dotyczy muzyki, czyli data przed samymi Świętami jest wielce prawdopodobna, choc mam nadzieję, że w połowie grudnia najpóźniej bedziemy się mogli cieszyć z tych kolęd
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Odcinek 12

Post autor: Michael »

Głos oddaję na Artura i chciałbym, żeby gościu wygrał ten program 8) .
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Odcinek 12

Post autor: Aro »

Za tydzień zaśpiewają także świąteczne piosenki. Trochę szkoda, że nie będzie specjalnego odcinka jak rok temu. 6 grudnia nie będzie jeszcze tej atmosfery świątecznej.

Edyta powinna za tydzień także zaśpiewać. Mam nadzieję, że dwie piosenki. Chciałbym TNTJM i skoro będą śpiewać piosenki świąteczne to może coś z nowej płyty.
Awatar użytkownika
Isabel
Impossible
Impossible
Posty: 1915
Rejestracja: 21 sie 2007, 18:21
Ulubiony album: Perła-E.K.G
Ulubiona piosenka: Większość
Lokalizacja: Kraków

Re: Odcinek 12

Post autor: Isabel »

Pewnie zaśpiewa tylko jakąś świąteczną przed ogłoszeniem wyników.Chociaż na sam początek programu też by mogła :d
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 12

Post autor: grzechoo »

Aro pisze:Chciałbym TNTJM i skoro będą śpiewać piosenki świąteczne to może coś z nowej płyty.
Też bym tak chciał, ale nie daj Boże zaprosiliby jakąś inną gwiazdę chociażby śpiewającego czwartego jurora i juz występ Edzi pod znakiem zapytania
Paulik24
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 785
Rejestracja: 14 mar 2008, 17:48
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Krosno- Podkarpacie

Re: Odcinek 12

Post autor: Paulik24 »

Nie no co wy?? Eddi musi zaśpiewać, bo czekałam na to całą edycję!!! Bądzmy dobrej myśli... Zawsze śpiewa, więc czemu akurat teraz miałaby nie zaśpiewać?!
loveedyta
Lunatique
Lunatique
Posty: 2668
Rejestracja: 17 sty 2008, 10:52
Lokalizacja: ....

Re: Odcinek 12

Post autor: loveedyta »

grzechoo pisze:Też bym tak chciał, ale nie daj Boże zaprosiliby jakąś inną gwiazdę chociażby śpiewającego czwartego jurora i juz występ Edzi pod znakiem zapytania
to już jest chyba tradycja, że Edi śpiewa na finał, najwyżej się podzielą i zaśpiewają po jednej piosence :D
Awatar użytkownika
Ewa_P
The story so far
The story so far
Posty: 464
Rejestracja: 07 paź 2007, 17:23
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 12

Post autor: Ewa_P »

Nie wierzę, że to piszę, ale najbardziej podobał mi się występ Anki. Świat się chyba kończy, bo tak mnie Mucha dziś wzruszyła, że aż się popłakałam. Nie sądziłam, że potrafi tak wzruszać. Jest coś w tym, co powiedziała Maryla Rodowicz, że Anka ma "rosyjską duszę". Ileż było ognia w tym wykonaniu, niesamowite. Życzę jej jak najlepiej.

Podobało mi się dziś zachowanie Edyty, to, że tak się opiekowała tą dziewczynką, tańczyła z nią, zagadywała, rozczuliła mnie tym tekstem o sukience, że chciałaby żeby babcia tej dziewczynki uszyła jej podobną na koncert. Co by jej nie zarzucać, to Edyta jest jednak szalenie empatyczną istotą i potrafi to okazywać.

Co do uczestników, to mam wrażenie, że ta edycja jest najsłabsza pod względem wokalnym. Nie ma tu osoby, na której występ czekałabym z niecierpliwością. Zbyt często wieje nudą. Z tych, którzy zostali najbardziej podoba mi się głos Artura, jednak moje emocje porusza najmocniej Karolina. I właściwie jest mi obojętne kto wygra.
Awatar użytkownika
Anu$$ia
Impossible
Impossible
Posty: 1817
Rejestracja: 19 maja 2008, 20:26
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Litania,On the run
Lokalizacja: z Łodzi

Re: Odcinek 12

Post autor: Anu$$ia »

Ewa_P pisze:Co by jej nie zarzucać, to Edyta jest jednak szalenie empatyczną istotą i potrafi to okazywać.
Niestety niektórzy ludzie tego nie zrozumieją :/
loveedyta
Lunatique
Lunatique
Posty: 2668
Rejestracja: 17 sty 2008, 10:52
Lokalizacja: ....

Re: Odcinek 12

Post autor: loveedyta »

Ewa_P pisze:Nie wierzę, że to piszę, ale najbardziej podobał mi się występ Anki. Świat się chyba kończy, bo tak mnie Mucha dziś wzruszyła, że aż się popłakałam.
Mnie też wzruszyła, ale do łez tylko Edyta potrafi. Choć wokla Anka ma kiepski podobało mi się to dziś. Prawdziwie śpiewała.
monica
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 258
Rejestracja: 01 lut 2005, 10:21
Lokalizacja: Łodź

Re: Odcinek 12

Post autor: monica »

Nie oglądałam wczorajszego odcinka, dziś powtórkę, i doznałam szok jak zobaczyłam Edyte ;) ale ona wygląda we wszystkim pięknie, sukienka bardzo jej pasuje, ale włosy swoje ma zdecydowanie ładniejsze !!!
ObrazekObrazek ObrazekObrazek Obrazek ObrazekObrazek Obrazek ObrazekObrazek ObrazekObrazek ObrazekObrazek ObrazekObrazek ObrazekObrazek Obrazek ObrazekObrazek ObrazekObrazek ObrazekObrazek ObrazekObrazek ObrazekObrazek ObrazekObrazek ObrazekObrazek ObrazekObrazek ObrazekObrazek ObrazekObrazek Obrazek Obrazek ObrazekObrazek

na razie najbardziej podobało mi się wykonanie piosenki Edyty Bartosiewicz
Awatar użytkownika
Natu$
Lunatique
Lunatique
Posty: 2641
Rejestracja: 04 paź 2008, 15:55
Ulubiony album: Dotyk, EG
Ulubiona piosenka: Szyby, CBTL, NWI, List
Lokalizacja: Poznań

Re: Odcinek 12

Post autor: Natu$ »

Edyta jako Pippilina jest po prostu boska! :lol3: W pierwszym momencie się przestraszyłam, ale jak zobaczyłam, że Rudi i Ela też są tak "ubrani" to mi ulżyło! :D

No i płyta z kolędami juz prawie skończona! :idol:

Co do uczestników dziś najbatrdziej podobała mi się Ola Szwed! Zgadzam się z Rudim, że na początku wystepów było fajnie, później ten jej głos gdzieś zniknął, a teraz znowu powrócił! :) Miałam takie same odczucia! :D

Karolina też bardzo mi się podobała, ale głos na Olę!

Mam nadzieję, że Edyta zaśpiewa za tydzień! Nie przyjmuję do wiadomości, że nie! 8P Może Pada śnieg? Może TNTJM? Może coś z nowej płyty z kolędami? :-D

No i liczę, że tym razem Tomasz wyleci! :PP
Moim zdaniem, ostateczna rozgrywka o zwycięstwo powinna stoczyc się między Karoliną a Arturem! No i trzymam kciuki za Karolinę! :-D
Awatar użytkownika
suuzii17
The story so far
The story so far
Posty: 462
Rejestracja: 19 sty 2008, 19:23
Ulubiony album: Perła,Dotyk EKG
Ulubiona piosenka: List TNJ Szyby litania
Lokalizacja: małopolska

Re: Odcinek 12

Post autor: suuzii17 »

Fajny pomysł z tymi strojami , też początkowo nie poznałam Edyty :ha:
Ja uważam ,że na zwycięstwo zasługują w równym stopniu i Karolina i Artur, więc jest mi to obojętne :wink2:
Nie przyjmuję do wiadomości,że Edyta nie zaśpiewa w finale ,ja cała edycję czekam na jej występ 8P
Obojętne co zaśpiewa byle wystąpiła :hellobaby:
Robik
Impossible
Impossible
Posty: 1630
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:49
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Odcinek 12

Post autor: Robik »

Najlepsza tym razem była Karolina, a najgorsza Ola i mam nadzieję, że to ona odpadnie w następnym odcinku. Kolejny raz uważam, że program powinna wygrać Karolina.
Za tydzień Edyta zaśpiewa piosenkę(i). Chyba pewne, że będzie to "To nie tak jak myślisz" i chciałbym jeszcze usłyszeć "Another love song". Ale pewnie to będzie "Nie wierzyć nie mam sił", "Błękit myśli" lub coś z płyty z kolędami.
ODPOWIEDZ