Odcinek 13 / FINAŁ (06.12.2008)

Czwarta edycja programu rozrywkowego telewizji Polsat (2008).

Kto Twoim zdaniem wygra finał programu JOŚ?

Tomasz Stockinger (Paweł Lubicz, Klan)
0
Brak głosów
Aleksandra Szwed (Eliza Kwiatkowska, Rodzina zastępcza plus)
1
4%
Artur Chamski (Kamil Stefański, Fala zbrodni)
14
58%
Karolina Nowakowska (Olga Ziober, M jak miłość)
9
38%
 
Liczba głosów: 24

DYZIO_MARZYCIEL
Impossible
Impossible
Posty: 1858
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:35
Ulubiony album: LIVE'99
Ulubiona piosenka: CHYBA WSZYSTKIE
Lokalizacja: ZASIEDMIOGÓROGRÓD

Re: Odcinek 13 - Finał

Post autor: DYZIO_MARZYCIEL »

co do sobotniego występu Edyty pomijając oczywiste piękno i kunszt wykonania, chciałem zauważy, jak ogromnym profesjonalizmem wykazała się Edi gdy obcas zaczepił się jej w sukienkę i niewiele brakowało a by sie przewróciła... Ona tak to rozegrała, że ową sytuację mało kto zauważy , wróciła z uśmiechem do śpiewania i dokończyła piosenkę w świetnym stylu... taka sytuacja wybija przecież totalnie z rytmu, serce zaczyna bic dużo mocniej i oddechy inaczej sie rozkładają, a u Edi poszło dalej wszystko tak jak gdyby całe zajście nie miało miejsca... po prostu GENIALNE
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Odcinek 13 - Finał

Post autor: Aro »

Oglądalność całej edycji JOS-ia:

06-09-2008 2 902 586
13-09-2008 2 915 086
20-09-2008 3 516 900
27-09-2008 3 056 273
04-10-2008 3 172 681
11-10-2008 2 870 249
18-10-2008 2 846 947
25-10-2008 3 038 753
08-11-2008 3 498 515
15-11-2008 3 377 363
22-11-2008 3 351 051
29-11-2008 3 121 808
06-12-2008 4 255 764

średnia 3 234 688

Nie zaczęło się najlepiej. Piękny wynik finałowego odcinka. Finał 3 edycji miał milion widzów mniej, a ostatnio 4 mln widzów program zgromadził podczas piątego odcinka 3 edycji.
loveedyta
Lunatique
Lunatique
Posty: 2668
Rejestracja: 17 sty 2008, 10:52
Lokalizacja: ....

Re: Odcinek 13 - Finał

Post autor: loveedyta »

nat.17 pisze:ojjj taaaakkk Marta darła się za nas wszystkie nam pozostało tylko klaskanie .
to chyba będzie mój znak rozpoznawczy :D Odcinek był super :) I jak tu nie wierzyć w Świętego Mikołaja :D Edka była bardzo zdziwona z gruszek :D Haha < skąd wy wzieliście gruszki w zimie?> A apropo tego uczenia to było tak. Mówię Edi że w szkole zaczeli mówić na mnie Edyta a Ona< A właśnie apropo szkoły, to dobrze się uczycie prawda? Bo ja chcę mieć mądrych fanów> Mówiła że dobrze mamy ją reprezentować. No to teraz nie ma wyjścia trzeba się zacząć uczyć. Bardzo nam dziękowała za wszystkie prezenty. Dziewczyny miały piękną szkatułkę ( naprawdę śliczna). Fajnie że choć przez chwilę było nas widać z tym transparentem,. edi bardzo się cieszyła jak go zobaczyła.

Dzięki całej ekipie a szczególnie Edycie :D To były moje najpiękniejsze Mikołajki :D
Awatar użytkownika
GosiaczeQ_14
Lunatique
Lunatique
Posty: 2604
Rejestracja: 27 kwie 2007, 15:18
Ulubiony album: Wszystkie :*
Ulubiona piosenka: Wszystkie :*
Lokalizacja: TyChy/Krk

Re: Odcinek 13 - Finał

Post autor: GosiaczeQ_14 »

nat.17 pisze:ojjj taaaakkk Marta darła się za nas wszystkie nam pozostało tylko klaskanie .
Myśmy się też darły ile sił... teraz chora jestem 8P Rozgorączkowałam się zbytnio chyba :P
joasia55 pisze:Spotkanie było fajne, ale mam małe "ale" może niektórzy sie domyślają.
????????
izusia pisze:w TV nie było go prawie widać,ale ważne,że go Edi widziała
Taaaaak taką mamy pewność :-D
joasia55 pisze:"Jak bym jej nie lubiał to może bym ja polubił bo jest bardzo sympatyczna i miła i zagaduje ludzi"
Tak powiedział? ale chyba Mu się nudziło no nie? Widział takie wariatki i musiał podtrzymywać kurtki i wszystko co mu rzuciłyśmy :P Ale miły chłopak nie ma co... Pozdrów Go serdecznie ;*
joasia55 pisze:Tak Iza się zapytała, Edyta nie podała powodu tylko powiedziała, ze nie będzie jej.
No nie powiedziała....tylko taką smutną minkę zrobiła jak zobaczyła nasze 8P
loveedyta pisze:Dzięki całej ekipie a szczególnie Edycie To były moje
najpiękniejsze Mikołajki
O tak moje też....
Jeszcze raz pozdrawiam całą ekipę... ;* Miło było Was poznać i mam nadzieję że jeszcze kiedyś uda nam się spotkać i porozmawiać... bo nie na codzień rozmawiam z fanami Edysi tak samo ześwirowanymi jak ja 8P
Awatar użytkownika
Joan
Lunatique
Lunatique
Posty: 2846
Rejestracja: 24 sie 2007, 17:36
Ulubiona piosenka: Tafla
Kontakt:

Re: Odcinek 13 - Finał

Post autor: Joan »

GosiaczeQ_14 pisze:Tak powiedział? ale chyba Mu się nudziło no nie? Widział takie wariatki i musiał podtrzymywać kurtki i wszystko co mu rzuciłyśmy :P Ale miły chłopak nie ma co... Pozdrów Go serdecznie ;*
Tak powiedział jak dawał relacje siostrze bo ja nie byłam w stanie. Ja też w szoku byłam :PP
Nudziło to mało powiedziane, mus to mus :PP
GosiaczeQ_14 pisze: No nie powiedziała....tylko taką smutną minkę zrobiła jak zobaczyła nasze 8P
Dała bym rękę uciąć, ze powiedziała, nie i jeszcze głową kiwnęła.
GosiaczeQ_14 pisze:Myśmy się też darły ile sił... teraz chora jestem
No darłyśmy sie, ale w Tv i tak niec słychać nie było. Ale wązne, ze Edyta słyszała i podziękowała :D
loveedyta pisze:Dziewczyny miały piękną szkatułkę ( naprawdę śliczna)
Dziękujemy :) Najważniejsze, że Edycie sie podobała. Ja nie pamiętam tego, ale z opowieści tak wywnioskowałam :ha:
Awatar użytkownika
GosiaczeQ_14
Lunatique
Lunatique
Posty: 2604
Rejestracja: 27 kwie 2007, 15:18
Ulubiony album: Wszystkie :*
Ulubiona piosenka: Wszystkie :*
Lokalizacja: TyChy/Krk

Re: Odcinek 13 - Finał

Post autor: GosiaczeQ_14 »

joasia55 pisze:Dała bym rękę uciąć, ze powiedziała, nie i jeszcze głową kiwnęła
Ale mi chodzi że nie powiedziała dlaczego 8P a nie że nie powiedziała " nie" bo z tym się zgadzam 8P
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: Odcinek 13 - Finał

Post autor: Meg »

Aro pisze:06-12-2008 4 255 764
No no świetny wynik :P ale zwróćmy uwagę że wtedy nie było Mam Talent
Aro, dzięki
Jest to też szansa na to, że dużo osób słyszało o płycie Edyty i polecą do kiosku...
Ostatnio zmieniony 09 gru 2008, 20:09 przez Meg, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
GosiaczeQ_14
Lunatique
Lunatique
Posty: 2604
Rejestracja: 27 kwie 2007, 15:18
Ulubiony album: Wszystkie :*
Ulubiona piosenka: Wszystkie :*
Lokalizacja: TyChy/Krk

Re: Odcinek 13 - Finał

Post autor: GosiaczeQ_14 »

joasia55 pisze:No darłyśmy sie, ale w Tv i tak niec słychać nie było. Ale wązne, ze Edyta słyszała i podziękowała
Ale jednak teraz jak oglądam video to słychać na początku i na końcu te krzyki jednak 8P Widocznie jak oglądałyśmy powtórkę to jeszcze nie otrzeźwiałam... spałam nie całe 5h albo i nie spałam sama nie wiem 8P

[ Dodano: 09-12-2008, 20:16 ]
Meg pisze:Jest to też szansa na to, że dużo osób słyszało o płycie Edyty.
No napewno 8P Ale nie wiem czy ludzie w studio usłyszeli :P Ja pamiętam że jak tylko usłyszałam coś o kolędach to tylko patrzałam na kamerzystę żeby szybciej przybliżenie zrobił :lol3: A i tak nie usłyszałam że jeden dzień jest tylko na kupienie.... dopiero jak z Edzią rozmawialiśmy i ktoś tam o tym wspomniał i Edzia przyniosła płytkę to się na chwilę obudziłam i jak głupia wypaliłam i się o datę wypytywałam :PP taki shock :P A całkowicie dotarło to do mnie w nocy/ a raczej już rano o 5:00 :P
Awatar użytkownika
Isabel
Impossible
Impossible
Posty: 1915
Rejestracja: 21 sie 2007, 18:21
Ulubiony album: Perła-E.K.G
Ulubiona piosenka: Większość
Lokalizacja: Kraków

Re: Odcinek 13 - Finał

Post autor: Isabel »

GosiaczeQ_14 pisze:Ale nie wiem czy ludzie w studio usłyszeli Ja pamiętam że jak tylko usłyszałam coś o kolędach to tylko patrzałam na kamerzystę żeby szybciej przybliżenie zrobił A i tak nie usłyszałam że jeden dzień jest tylko na kupienie.... dopiero jak z Edzią rozmawialiśmy i ktoś tam o tym wspomniał i Edzia przyniosła płytkę to się na chwilę obudziłam i jak głupia wypaliłam i się o datę wypytywałam taki shock
Ja też nie usłyszałam tego.Widocznie byłam za bardzo skupiona na czym innym.I Gosia z Asią wiedzą na czym dokładnie.hehehe
joasia55 pisze:loveedyta napisał/a:
Dziewczyny miały piękną szkatułkę ( naprawdę śliczna)

Dziękujemy Najważniejsze, że Edycie sie podobała. Ja nie pamiętam tego, ale z opowieści tak wywnioskowałam
Jeszcze Darkowi się chwaliła :D Ale współczuje Ci bo musiałaś to cały czas trzymać bo dla Edi bylo za ciężkie a musiała odpakować prezent w tej skrzyni jeszcze
Awatar użytkownika
Joan
Lunatique
Lunatique
Posty: 2846
Rejestracja: 24 sie 2007, 17:36
Ulubiona piosenka: Tafla
Kontakt:

Re: Odcinek 13 - Finał

Post autor: Joan »

izusia pisze:Ale współczuje Ci bo musiałaś to cały czas trzymać bo dla Edi bylo za ciężkie a musiała odpakować prezent w tej skrzyni jeszcze
Ciężkie, ręce mi odpadały. Ale mina Edyty przy odpakowaniu prezentu- magiczna zapomniałam o bólu.

Ja sie dziwie, zę Gabra sie nie odzywa. Czekamy na Twoją relacje co Ty tam on nasz myślisz. :PP
Awatar użytkownika
GosiaczeQ_14
Lunatique
Lunatique
Posty: 2604
Rejestracja: 27 kwie 2007, 15:18
Ulubiony album: Wszystkie :*
Ulubiona piosenka: Wszystkie :*
Lokalizacja: TyChy/Krk

Re: Odcinek 13 - Finał

Post autor: GosiaczeQ_14 »

izusia pisze:Ale współczuje Ci bo musiałaś to cały czas trzymać bo dla Edi bylo za ciężkie a musiała odpakować prezent w tej skrzyni jeszcze
Ja trochę pomogłam potem jak Edi zaczęłą rozpakowywać chałwę...
Awatar użytkownika
Joan
Lunatique
Lunatique
Posty: 2846
Rejestracja: 24 sie 2007, 17:36
Ulubiona piosenka: Tafla
Kontakt:

Re: Odcinek 13 - Finał

Post autor: Joan »

Pomyłka z tym pytaniem. nie mogę usunąć posta :PP
Ostatnio zmieniony 10 gru 2008, 12:18 przez Joan, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
GosiaczeQ_14
Lunatique
Lunatique
Posty: 2604
Rejestracja: 27 kwie 2007, 15:18
Ulubiony album: Wszystkie :*
Ulubiona piosenka: Wszystkie :*
Lokalizacja: TyChy/Krk

Re: Odcinek 13 - Finał

Post autor: GosiaczeQ_14 »

Jakie ciapy?
Madlen
Lunatique
Lunatique
Posty: 2909
Rejestracja: 06 paź 2008, 13:34
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 13 - Finał

Post autor: Madlen »

Wie ktoś może gdzie można ściągnąć Let it snow Edyty z JOŚ? :)
Ostatnio zmieniony 14 lut 2010, 18:19 przez Madlen, łącznie zmieniany 3 razy.
whatever
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 343
Rejestracja: 29 wrz 2008, 18:47
Lokalizacja: Łosice

Re: Odcinek 13 - Finał

Post autor: whatever »

Kocham Edytkę pisze:Wie ktoś może gdzie można ściągnąć Let it snow Edyty z Joś-ia??:)
jest w dziale JOŚ - Audio/Video
ODPOWIEDZ