JOŚ V

Piąta edycja programu rozrywkowego telewizji Polsat (2009).
ODPOWIEDZ

Czy Edyta powinna wziąć udział w piątej edycji programu?

Tak
54
59%
Nie
38
41%
 
Liczba głosów: 92

Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

JOŚ V

Post autor: Aro »

W marcu Polsat rozpocznie piątą już edycję programu "Jak Oni śpiewają". Dziś w Radiu ZET Edyta powiedziała, że nie podpisała jeszcze kontraktu ze stacją więc nie jest pewne czy pojawi się w fotelu jurora. Zastanawia się pewnie. :P A co wy o tym sądzicie? Czy pięć edycji to nie za dużo? Może czas już odpuścić? Co Edycie (poza kasą) daje występ w tym programie?


Kilka ciekawostek z prasy brukowej na temat piątej edycji:

Kasia Cichopek zrezygnowała podobno z prowadzenia programu. Zagra w nowym serialu TVP 2 "Tancerze" jedną z głównych ról. Jako, że serial ma konkurować z JOS-iem w sobotnie wieczory Dwójka postawiła Cichopek ultimatum; albo rezygnuje z programu albo z serialu. Kasia wybrała podobno serial.

W piatej edycji mają się pojawić Teresa Lipowska (Basia z "M jak miłość"), Hanna Śleszyńska (siostra Basen z "Daleko od noszy"), Tomasz Karolak (Darek z serialu "39 i pół"), Agnieszka Kotulanka (Krystyna z "Klanu"), Joanna Żółkowska (Anna Surmacz z"Klanu"), Paweł Królikowski (Kusy z "Rancza"), Marcin Krawczyk (wikary Antoni z "Plebanii"), Daniel Wieleba (zbzikowany prowadzący LOTTO). Padają również nazwiska sportowców Piotra Świeczewskiego i Andrzeja Suprona, ale nigdy sienie sprawdzały nazwiska osób które nie występowały w filmach czy serialach.

Poprzednie ankiety:

Edyta powinna wziąć udział w II edycji programu?

Tak 72%
Nie 27%

Czy Edyta powinna wziąć udział w III edycji programu?

Tak 72%
Nie 27%

Czy Edyta powinna wziąć udział w czwartej edycji programu?

Tak 60%
Nie 40%
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: JOŚ V

Post autor: Michael »

Jestem zdecydowanie na NIE! Program już się wyeksploatował.
Aczkolwiek z ekonomicznego punktu widzenia, to dla Edyty niezła kasa...za siedzenie :P , więc podejrzewam, że niestety podpisze kontrakt z Polsatem.
whatever
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 343
Rejestracja: 29 wrz 2008, 18:47
Lokalizacja: Łosice

Re: JOŚ V

Post autor: whatever »

Hmm... Nie wiem, to zależy... Z jednej strony dobrze, że się pokazuje w mediach, więc gdyby nie miała nic robić zamiast tego to czemu nie. W tym tylko rzecz jak się pokazuje w tych mediach. Myślę, że lepiej by na tym wyszła gdyby zamiast programu zajęła się śpiewaniem i koncertami. A z tego co mówi, będzie miała dużo roboty :D

Tak więc według mnie jeśli miejsce JOŚ'a miałyby zająć koncerty, to lepiej żeby z niego zrezygnowała. Nie oszukujmy się- ten program z edycji na edycję ma coraz gorszą opinię. A przez to sypią się negatywne opinie na Edytę. Ludzie wolą oglądać utalentowanych i nieznanych niż gwiazdy próbujące śpiewać. Ja oglądałam ten program tylko i wyłącznie ze względu na Edytę. I to też nie zawsze, bo jednak Mam Talent bardziej mnie pociąga :wink:

Jedyna sprawa, która nie pozwala mi się jednoznacznie zdecydować to to, gdzie będzie można spotkać się z Edytą. Jednak jeśli będą koncerty, po których będzie można z Nią pogadać, to jestem w 100% za tym, żeby Edi nie podpisywała kontraktu. Głosuję na NIE
Ayula91
Linger
Linger
Posty: 888
Rejestracja: 25 maja 2008, 21:16
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Tel'aran'rhiod

Re: JOŚ V

Post autor: Ayula91 »

i tak i nie...
nie - bo mam dosc tego programu i juz mnie wkurza za duzo tego a Ibisz juz totalnie zbzikowal
tak - bo to latwy sposob na spotkanie sie z Edyta i w sumie to tylko tyle na temat kolejnego josia...
chcoiaz jak nie bedzie josiam moze wreszcie jakies koncerty??
Awatar użytkownika
Chris
Perła
Perła
Posty: 1192
Rejestracja: 13 kwie 2008, 18:07
Ulubiony album: EG/Live'99
Ulubiona piosenka: M&MA (Live)

Re: JOŚ V

Post autor: Chris »

już zdecydowałem... po prostu nie :? nie świętuje sie dwudziestolecia pracy ARTYSTYCZNEJ zasiadając w fotelu. Miło było oglądać Edytę co sobota ale teraz trzeba brać się za realizacje obietnic, postanowień :-D
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: JOŚ V

Post autor: grzechoo »

Tym razem NIE. Edyta jest leniwa, a skoro ma tak ambitne palny na ten rok to Joś by tylko przeszkadzał, jedynie w fianle może zaprezentowac nowy singiel z płyty
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: JOŚ V

Post autor: DeathlySilence »

:hellobaby:

Nasz pierwszy raz, ostatni raz.
Dwa razy się do tej samej rzeki nie wchodzi.
Do trzech razy sztuka.
Cztery razy po dwa razy, cztery razy raz po raz.

Zna ktoś pasujące wyrażenie z piątką w tle :?:

Wiemy, że jeśli Edyta chce, to potrafi sprężyć się i siedzieć zarazem w studiu JOŚ jak i nagraniowym (kolędy). Potrzebny tylko "bacik" - motywacja znaczy.
Nie spodziewam się jakiejś rewolucji w życiu zawodowym, tzn. trasy koncertowej rodem z czasów Live'99 - wyda płytę na lato (skoro to będzie coś tanecznego, energetycznego), kilka koncertów otwartych w sezonie, może obskoczy festiwale (ale to przecież po JOŚku), trochę latania po programach śniadaniowych i przygotowania do rejestracji DVD (wrzesień) - a to pora już na szóstą edycję. :D

JOŚ to dobry sposób na promocję i "łatwy" zarobek.
Nie odbierałbym tego Edycie swoją decyzją.
Czy powinna :?: Życie pokazuje, że nie ma jednoznacznych odpowiedzi, dlatego nie biorę udziału w ankiecie. Zależy mi jedynie na muzyce w Jej wykonaniu - i tylko Edyta sprawić może, czy ona będzie, czy nie - niezależnie, czy siedzi w fotelu w Polsacie, czy w Milanówku.

Odpowiem na inne pytanie.
Czy powinna być piąta edycja JOŚ - jak dla mnie - NIE.

Mam tylko nadzieję, że jeśli się zgodzi, to podpisze taki kontrakt, który nie ograniczy Jej zawodowo, w taki sposób jak było dotychczas.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: JOŚ V

Post autor: vanity »

Aro pisze:Dziś w Radiu ZET Edyta powiedziała, że nie podpisała jeszcze kontraktu ze stacją więc nie jest pewne czy pojawi się w fotelu jurora. Zastanawia się pewnie. A co wy o tym sądzicie? Czy pięć edycji to nie za dużo? Może czas już odpuścić? Co Edycie (poza kasą) daje występ w tym programie?
chyba przy okazji każdej edycji mówi że "nie wie, że się zastanawia" po czym siada i liczy momonę wpływającą na konto....
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: JOŚ V

Post autor: Marrcino »

vanity pisze:chyba przy okazji każdej edycji mówi że "nie wie, że się zastanawia"
przeciez wiadomo ze w trakcie zastanawiania sie stawka rosnie :PPP
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: JOŚ V

Post autor: Magda M »

DeathlySilence pisze:Nasz pierwszy raz, ostatni raz.
Dwa razy się do tej samej rzeki nie wchodzi.
Do trzech razy sztuka.
Cztery razy po dwa razy, cztery razy raz po raz.

Zna ktoś pasujące wyrażenie z piątką w tle :?:
piąte koło u wozu :D
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: JOŚ V

Post autor: Matiz99 »

Zaglosowałem na NIE chociaż do tej pory nie jestem do końca przekonany.Wiem że i tak ta ankieta nic nie zmieni i właśnie dlatego oddałem głos.Ostatnio i tak ludzie zaczynają postrzegać jej ,,stałą posadkę'' jako "emeryturkę", coś w rodzaju zastępstwa kosztem estrady (oczywiście ta garstka ludzi która zbytnio nie interesuje się jej muzyką).Ja tak nie uważam ale sądze, że powinna pewnego razu powiedzieć - NIE.
DeathlySilence pisze:Mam tylko nadzieję, że jeśli się zgodzi, to podpisze taki kontrakt, który nie ograniczy Jej zawodowo, w taki sposób jak było dotychczas.
A ja nie widze nadzieji że program miałby zmienić swoją strukturę w sposób mający wpływ na zasady jurorowania Edyty w nim. Nie wiem czy masz na myśli? że program miałby się ukazywać np. raz na dwa tygodnie? Edyta ,,wpadałaby'' tylko na końcówke programu? czy też kontrakt zawierałby zapiś iż Edyta może dowolnie modulować daty swojej obecności? :lol3:
Mało prawdopodobne.
Awatar użytkownika
Anu$$ia
Impossible
Impossible
Posty: 1817
Rejestracja: 19 maja 2008, 20:26
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Litania,On the run
Lokalizacja: z Łodzi

Re: JOŚ V

Post autor: Anu$$ia »

Ja w ogóle nie wiem co na ten temat sądzić...chciałam jechać znowu do josia i się spotkać z Edi,porozmawiać,ale z drugiej strony co za dużo to nie zdrowo-chodzi mi o ilość edycji. Mimo,że Joś nie ma jeszcze tyle edycji co taniec z gwiazdami, to już się trochę przejadł. Jednym z ciekawych momentów był początek odcinka,kiedy już było widać w co się Edi ubrała :D Na miejscu Edzi też bym się pewnie zastanawiała,bo pewnie fajnie tak siedzieć i oceniać innych za pieniądze.Zagłosuję na NIE, ale tylko dlatego,że mam nadzieję na koncerty. Oby było ich dużo.
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: JOŚ V

Post autor: Aro »

Nie bójcie się o koncerty. JOŚ zakończy się w czerwcu, a wtedy zaczyna się właściwie sezon na plenerowe granie.
Awatar użytkownika
diuk69
Perła
Perła
Posty: 1032
Rejestracja: 29 paź 2007, 8:00
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Lithuania

Re: JOŚ V

Post autor: diuk69 »

DeathlySilence pisze:tylko Edyta sprawić może, czy ona będzie, czy nie - niezależnie, czy siedzi w fotelu w Polsacie, czy w Milanówku.
Mam podobne myśli.Tylko Edyta sprawić może,czy muzyka (płyta,DVD koncertowe..i t.p.) powstanie,czy też nie. To,że zrezygnuje z jurorowania w JOŚ nic a nic w tym postanowieniu nie zmieni.Jeżeli już Edi poważnie postanowila w y d a ć w TYM roku płytę, ja wierze.JOŚ nie pochłania aż tyle czasu,by go z zabrakło na nagrywanie płyty.Tak sobie myślę, że te ostatnie przeżycia w 2008 roku ,to nie byl ten moment dla Edyty,by całkowicie oddać się twórczości .Więc ze spokojnym sumieniem nie zagłosuje.Edyta potrafi zmobilizować się do pracy.Jeżeli jej decyzją będzie podpisać kontrakt na V edycje JOŚ-to znaczy,że ufa sobie i "... jeszcze ma dużo siły.."(cyt.).Do tworzenia też :edi:
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: JOŚ V

Post autor: vanity »

diuk69 pisze:Edyta potrafi zmobilizować się do pracy.
:shock: hmmmmm
Edyta 20 lat kariery 4 płyty studyjne + live
Merajka 20 lat kariery 11 płyt studyjnych + MTV Unplugged.
...moim zdaniem miewa z tym problemy..... tylko śpiewa.... a Merayka?
ODPOWIEDZ