Odcinek 1 (07.03.2009)

Piąta edycja programu rozrywkowego telewizji Polsat (2009).

Czyj występ w 1 odcinku programu podobał Ci się najbardziej?

Czas głosowania minął 14 mar 2009, 9:59

Bożeny Dykiel (Maria Zięba, Na Wspólnej)
1
2%
Andrzeja Deskura (Piotr Mierzejewski, Na Wspólnej)
1
2%
Aleksandry Zienkiewicz (Kinga Żukowska, Pierwsza miłość)
11
18%
Samuela Palmera (Sam Smith, Barwy szczęścia)
1
2%
Krzysztofa Hanke (Bercik Dworniok, Święta wojna)
1
2%
Marii Niklińskiej (Ivonne, Londyńczycy)
1
2%
Macieja Jachowskiego (Ireneusz Podleśny, M jak miłość)
7
12%
Roberta Kudelskiego (Michał Brzozowski, Na Wspólnej)
9
15%
Katarzyny Żak (Solejukowa, Ranczo)
12
20%
Marcina Kwaśnego (Julek, Na kocią łapę)
1
2%
Daniela Wieleby (Robert Naziński, Fala zbrodni)
1
2%
Laury Samojłowicz (Majka Chojnacka, M jak miłość)
6
10%
Aleksandry Nieśpielak (Viola, Złotopolscy)
0
Brak głosów
Jacka Borkowskiego (Piotr Rafalski, Klan)
8
13%
 
Liczba głosów: 60

Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5026
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Odcinek 1

Post autor: addar »

pierwszy odcinek?? nuuudy, i dłużyzna.... w sumie wszyscy niby ładnie ,niby ok, ale żadnej wybitnej jednostki nie wyłapałem,co do zachowania edytki tojak zawsze trochę przesadza z tą słodkością, ponad to nie wiem czy tylko ja sie czepiam, ale to juz któryś odcinek w którym edytka zbyt jaskrawo podkreśła swoje "gipsy" pochodzenie, dla mnie to trochebrzmi jak by chciała sie od swojej polskości odciąć " dobrze że spiewałas wy cyganie(...) bo śpiewałaś o NAS..",to już nie pierwszy program kiedy o tym wspomina..ale i tak ja kocham:P:P:P:P


a teraz kilka szowinistycznych uwag:

-Liszowska , daje radę , ale powinna sie za siebie wziąć(strasznie wielkie du**sko, i wygladała trochę nie apetycznie,a pamietamją jeszcze z tanca z gwiazdami gdzie była apetyczna)


-cichopka, stan błogosławiony jej służy, ładna sukienka , i biuścik jeszcze ładniejszy niż zwykle, ogólnie ją lubię, i akurat w jej przypadku jej słodkość mi nie przeszkadza.

-edytka, rzeczywiście wyglądała świezo i ładnie,ale znów nie podobala mi się sukienka i fryzura


i na koniec gdy ibisz mówił o niespodziance miałem nadzieję że edi zaśpiewa a tu ku*a, i ten tragikomiczny z poprzedniej edycij:(:(
Awatar użytkownika
gabi
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 227
Rejestracja: 13 lip 2008, 21:10
Ulubiony album: E.K.G, Perła
Ulubiona piosenka: TCN,Lustro
Lokalizacja: Szczecin

Re: Odcinek 1

Post autor: gabi »

Mój głos pada na Macieja Jachowskiego, niespodziewałam sie ,że tak dobrze spiewa. Barwe głosu ma troche podobna do Piotra Fronczewskiego i czasami do Maleńczuka. A co do Edi to zjawiskowo wygladała :d . Ciesze sie,że ta edycja ma wysoki poziom. Podobny poziom wokalny miała jeśli sie nie myle to pierwsza edycja :-) nie mogę sie juz doczekac kolejnego odcinka :d a Liszowka świetmie poradziła sobie w roli nowej prowadzącej :D
Awatar użytkownika
Martu$ia
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 322
Rejestracja: 21 lut 2008, 11:35
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: DŻaga
Lokalizacja: łódzkie

Re: Odcinek 1

Post autor: Martu$ia »

Odcinek można rzec ciekawy aczkolwiek 3 godziny to trochę przydługo 8P
Poziom wokalny uczestników zadziwiająco wysoki zapowiada się "zażarta" rywalizacja.
Program wywarł na mnie tym bardziej zadowalające wrażenie ze względu na ilość "ciasteczek" jakie tam są :oops: tylko taka mała uwaga za dużo tych rurowatych spodni momentami wyglądało to jakby wyskoczyli na scenę w kalesonach 8P
Edyta wyglądała bosko ta opalenizna, figura może troche fryz mi nie przypadł do gustu ale ujdzie w tłumie :wink:
Joasia jako prowadząca świetnie się sprawuje, na pewno jeszcze rozwinie skrzydła i pokaże się z coraz to lepszych stron. Ci wszyscy którym figura Liszy nie odpowiada i robią chamskie uwagi na temat jej wagi utoną niebawem w świecie anoreksji i drakońskich diet :P :D

Mój głos wędruje do Roberta Kudelskiego i Oli Zienkiewicz :smile:
Czekam z niecierpliwością na 2 odcinek 8)
Madlen
Lunatique
Lunatique
Posty: 2909
Rejestracja: 06 paź 2008, 13:34
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 1

Post autor: Madlen »

Oj, nie mówcież tak!

Ten odcinek był dla mnie nie do opisania :*
Tak bardzo zaskoczyli mnie uczestnicy, najbardziej podobał mi się Robert Kudelski, Kasia Żak (Ah te cygańskie rytmy...)
Inni również mnie zaskoczyli bardzo pozytywnie :) Nie wiedziałam, że będzie tak wysoki poziom, jak powiedziala Edka...
No i Lisza sobie poradziła.

No ale przejdźmy do rzeczy:

Edytka... mój Boże... Anioł, kobieta!

Edytka wyglądała tak młodo, wiosennie, delikatnie, naturalnie, była tak miła dla wszystkich, moja perełka :* Cudownie oceniała :D Po prostu kocham nad życie :D Strasznie, strasznie podobał mi się jej strój, ta cudowna czerwona tuniczka (kocham ją w czerwonym!) I te jej nóżki opalone :wink2:

Ojć, a jak powiedziała że całuje, NAS fanów rozpłynęłam się! Chciałam momentami wejść w telewizor i ją uściskać z całej siły! Dziękuję Eddie :)

Edytko oby tak dalej.

Kocham Cię słonko :)
Ostatnio zmieniony 06 cze 2010, 16:08 przez Madlen, łącznie zmieniany 6 razy.
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Odcinek 1

Post autor: Marrcino »

Kocham Edytkę pisze:Chciałam momentami wejść w telewizor i ją uściskać z całej siły
:lol3: :lol3: :lol3: Kocham Edytkę, chyba popelnilas jakis rekord w liczbie emotek na post 8)
Awatar użytkownika
Martu$ia
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 322
Rejestracja: 21 lut 2008, 11:35
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: DŻaga
Lokalizacja: łódzkie

Re: Odcinek 1

Post autor: Martu$ia »

Kocham Edytkę pisze: Chciałam momentami wejść w telewizor i ją uściskać z całej siły
:hahaha2: A co stało na przeszkodzie ?
Awatar użytkownika
diuk69
Perła
Perła
Posty: 1032
Rejestracja: 29 paź 2007, 8:00
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Lithuania

Re: Odcinek 1

Post autor: diuk69 »

loveedyta pisze:jednak znalazł się ktoś na +
Ja też jestem nastawiony pozytywnie. :wink2: .Poziom wokalny jest nawet nawet, i o to chyba chodzi?
Edyta świeżo wyglądała. I...no i brakowało mi Edi na wizji :wink2:

Moje głosy na Zienkiewicz i Borkowskiego.A dalej- zobaczymy :wink: ...
Awatar użytkownika
Agisia
The story so far
The story so far
Posty: 490
Rejestracja: 22 lut 2008, 19:40
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: 'Szyby'
Lokalizacja: wrocław

Re: Odcinek 1

Post autor: Agisia »

Moja kolej na podzielenie się wrażeniami, a raczej ich brakiem :)
No więc, według mnie, odcinek bardzo kiepski. Przynudzało, że ho, ho... Gdy tylko mogłam, przełączyłam na HG :ha: A właśnie, nieźle zjechali Paullę, że niby podobna do Edyty, ale gorsza, itp.
Edzia wyglądała ładnie, tylko wkurzały mnie te powitania non stop. Liszowska w swojej roli niezbyt się moim zdaniem sprawdza. Jak przytula uczestników, to wygląda to co najmniej komicznie :-D
Najlepsze występy - Ola Zienkiewicz (przyjaciółka mojej kuzynki) oraz Laura Samojłowicz. Fajne, ciekawe głosy. Z mężczyzn nikt mi się specjalnie nie spodobał, może Jachowski byuł niezły :hellobaby:
No, to na tyle.
Szczerze - wolałabym, aby ten program zdjęli z anteny :) Szkoda tylko, że straciłabym też okazję na zobaczenie Edytki
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Odcinek 1

Post autor: Aro »

Dobra oglądalność pierwszego odcinka. Program oglądało 3 555 698 widzów. Pierwszy odcinek poprzedniej edycji miał 2 902 586 widzów. "Taniec z gwiazdami" wystartował dość słabo (jak na ten program). 4 318 182 widzów.
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Odcinek 1

Post autor: Michael »

Aro pisze:Dobra oglądalność pierwszego odcinka. Program oglądało 3 555 698 widzów. Pierwszy odcinek poprzedniej edycji miał 2 902 586 widzów.
Może odejście samozwańczej aktorki - Cichopek, wpłynęło na zwiększenie ogladalności :P .
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: Odcinek 1

Post autor: Meg »

Właśnie chciałam pytać o oglądalność...
Jak na pierwszy odcinek to i tak jest bardzo dobrze.
Agisia pisze:Liszowska w swojej roli niezbyt się moim zdaniem sprawdza
Chyba tylko Ty tak twierdzisz...
Agisia pisze:Jak przytula uczestników, to wygląda to co najmniej komicznie :-D
To co Twoim zdaniem ma się zmniejszyć...? To nie Jej wina że inni są tacy mali :P
Awatar użytkownika
Joan
Lunatique
Lunatique
Posty: 2846
Rejestracja: 24 sie 2007, 17:36
Ulubiona piosenka: Tafla
Kontakt:

Re: Odcinek 1

Post autor: Joan »

Tak odcinka nie oglądałam całego więc.

Edyta, wg ślicznie wyglądała. Ale strasznie w tym odcinku słodką idiotkę robiła. :/

Lisza jakoś mnie nie przekonała, wcześniej jej lepiej poszło. A te jej komentarze na koniec programu o nie trzymaniu uczestników w niepewności to porażka. :/.

Cichopek, chyba juzżcały świat wie o tym, że jest w ciąży. Jej komentarze były żałosne.

Podobali mi się Żak i Robert. Nie wiem nie oglądałam wszystkich występów.

Ogólnie odcinek słaby jedyny plus to, że Edytę zobaczyłam.
princess_edyta
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 666
Rejestracja: 01 paź 2006, 0:04

Re: Odcinek 1

Post autor: princess_edyta »

CICHOPEK!!!Zachowuje sie tak jakby ona jedyna na tym swiecie w ciazy byla lub jest ! Straszna jest :lol3:
ODPOWIEDZ