Odcinek 1 (07.03.2009)

Piąta edycja programu rozrywkowego telewizji Polsat (2009).

Czyj występ w 1 odcinku programu podobał Ci się najbardziej?

Czas głosowania minął 14 mar 2009, 9:59

Bożeny Dykiel (Maria Zięba, Na Wspólnej)
1
2%
Andrzeja Deskura (Piotr Mierzejewski, Na Wspólnej)
1
2%
Aleksandry Zienkiewicz (Kinga Żukowska, Pierwsza miłość)
11
18%
Samuela Palmera (Sam Smith, Barwy szczęścia)
1
2%
Krzysztofa Hanke (Bercik Dworniok, Święta wojna)
1
2%
Marii Niklińskiej (Ivonne, Londyńczycy)
1
2%
Macieja Jachowskiego (Ireneusz Podleśny, M jak miłość)
7
12%
Roberta Kudelskiego (Michał Brzozowski, Na Wspólnej)
9
15%
Katarzyny Żak (Solejukowa, Ranczo)
12
20%
Marcina Kwaśnego (Julek, Na kocią łapę)
1
2%
Daniela Wieleby (Robert Naziński, Fala zbrodni)
1
2%
Laury Samojłowicz (Majka Chojnacka, M jak miłość)
6
10%
Aleksandry Nieśpielak (Viola, Złotopolscy)
0
Brak głosów
Jacka Borkowskiego (Piotr Rafalski, Klan)
8
13%
 
Liczba głosów: 60

Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: Odcinek 1

Post autor: Meg »

Wam dogodzić to jest cholernie ciężko...
Edyta pięknie wyglądała.
Głosuję na Jacka Borkowskiego (kompletnie mnie zaskoczył pozytywnie :P ) i Aleksandrę Zienkiewicz.
Zgadzam się z Edytą poziom wokalny (biorąc pod uwagę poprzednie edycje) jest bardzo wysoki.
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Odcinek 1

Post autor: Matiz99 »

Poziom jest rzeczywiscie zaskakująco wysoki :D Zapowiada sie rywalizac ja na poziomie (wreszcie :P )
Nie wiem czy ktoś zauważył ale po występie Borkowskiego na dole na pasku ktoś napsał ,,Edytka zaśpiewaj nam hymn'' czy coś takiego :/ Zazwyczaj nie czytam tego i nie zwracam uwagi, ale to jakoś mi sie w oczy rzuciło.
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 1

Post autor: grzechoo »

Edyta wyglądała fajnie, to juz wizytówka Josia te podrywy Edki i niestety dziecinne zachowanie. Jak dobrze, że cichopek już nieprowadzi, Lisza zdecydowanie lepsza. A Maciej Jachowski no no CIACHO :P

[ Dodano: 07-03-2009, 23:11 ]
Matiz99 pisze:Edytka zaśpiewaj nam hymn'' czy coś takiego
Edyta zaśpiewaj nam hymn pozdrawiam Anię jakąś tam
Awatar użytkownika
Chris
Perła
Perła
Posty: 1192
Rejestracja: 13 kwie 2008, 18:07
Ulubiony album: EG/Live'99
Ulubiona piosenka: M&MA (Live)

Re: Odcinek 1

Post autor: Chris »

Głos na Laure Samojłowicz jest taka "świeża" ech :oops:
Edyta, właśnie w końcu powróciła ze stałą częstotliwością do TV bo choć byłem przeciwny kolejnej edycji to, oglądać co tydzień Edytę to coś wspaniałego :D a i nie lubie tak nienaturalnie podwiniętych gdzieś włosów Edyty 8P kto w ogóle wymyśla jej takie dość częste ostatnio fryzury... :x poza tym Edzia bardzo opalona :hellobaby: ajjj
Awatar użytkownika
audarya
The story so far
The story so far
Posty: 482
Rejestracja: 15 lip 2008, 22:31
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Perfect Heart
Lokalizacja: Far North

Re: Odcinek 1

Post autor: audarya »

princess_edyta pisze:Moze znow byla u pana chirurga
PO prostu schudła :? , już taką ja pamiętam z Rzeszowa
Podoba mi się, wygląda bardzo młodziutko i świerzo :d
loveedyta
Lunatique
Lunatique
Posty: 2668
Rejestracja: 17 sty 2008, 10:52
Lokalizacja: ....

Re: Odcinek 1

Post autor: loveedyta »

Robik pisze:Program robi się coraz lepszy . Prowadząca na +, uczestnicy na +, poziom wokalny na +...
jednak znalazł się ktoś na + :D
Awatar użytkownika
Oliwia
Make it happen
Make it happen
Posty: 160
Rejestracja: 14 wrz 2008, 22:50
Ulubiony album: WSZYSTKIE !
Ulubiona piosenka: WSZYSTKIE !
Lokalizacja: ...

Re: Odcinek 1

Post autor: Oliwia »

Mi sie odcinek podobał (tesknilam juz za kolejną edycją JOSIa) :lol: juz sie jakos przyzwyczailam ze w sobote o 20;00 oglądam JOŚ i musze go oglądnąc
Edytka wyglądala ślicznieee ! poziom wokalny jak na pierwszy raz bardzo dobry
Humor Edi dopisywal a ja sie smiałam razem z nią....:-)

Pozdrawiam
Oliwia
Awatar użytkownika
anablu
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 290
Rejestracja: 14 mar 2008, 21:33
Ulubiony album: EG, Perła
Ulubiona piosenka: Never will I
Lokalizacja: Mińsk Maz.

Re: Odcinek 1

Post autor: anablu »

Ja też uważam, że poziom jak na pierwszy odcinek naprawdę niezły, miłe zaskoczenie. Nie cierpiałam zbytnio. Ludzi również w większości nie znam, ale w ogóle mi to nie przeszkadza.

Edyta śliczna, ale nie bawiłam się razem z nią, czy też nie bawiła mnie ona. Za bardzo wyreżyserowana, na siłę dowcipna. Ale będzie lepiej oczywiście...

Kasię Cichopek zawsze lubiłam i nie zamierzam zdania zmieniać. Lisza nieźle.

Marysia i Samuel dzisiaj najsłabiej, reszta ok. Najlepszych podać na razie nie potrafię. Pozytywne zaskoczenie: Laura, Maciek i Jacek.
:)

[ Dodano: 08-03-2009, 00:03 ]
Ach! I Robert oczywiście :)
Awatar użytkownika
GosiaczeQ_14
Lunatique
Lunatique
Posty: 2604
Rejestracja: 27 kwie 2007, 15:18
Ulubiony album: Wszystkie :*
Ulubiona piosenka: Wszystkie :*
Lokalizacja: TyChy/Krk

Re: Odcinek 1

Post autor: GosiaczeQ_14 »

Jak dla mnie ta edycja zapowiada się najciekawiej... Bo naprawdę mało mnie interesuje w jaki sposób oni to robią i co mówią... Po prostu oglądam ten program dla Edzi i tyle. Jakby Jej tam nie było to pewnie oglądałabym niektóre występy ;)
A mówiąc że program jest ciekawy lub nudny to mam na myśli przede wszystkim poziom uczestników ;) To jak oni śpiewają... I jestem mile zaskoczona ;)
Nie wiem na kogo zagłosować, bo trudno wytypować faworyta po pierwszym odcinku ;)
Muszę powiedzieć że dużo wykonań wczorajszych mi się podobało nawet ;)
Z resztą większości nazwisk nie kojarzę i zapomniałam kto jest kto :P Więc głosuję na Zienkiewicz i Żak .

Ps. Moglibyście w tej ankiecie napisać obok nazwisk jeszcze co kto śpiewał 8P
Awatar użytkownika
ja30
No more drama
No more drama
Posty: 3357
Rejestracja: 29 wrz 2006, 19:17
Ulubiony album: dotyk i MY
Ulubiona piosenka: litania....
Lokalizacja: D'land

Re: Odcinek 1

Post autor: ja30 »

prosze o jakies zdjecia z programu edyty
z gory dziekuje :)

Cofnij się do pierwszej strony, post DSa
Meg
Ostatnio zmieniony 08 mar 2009, 9:55 przez ja30, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Natu$
Lunatique
Lunatique
Posty: 2641
Rejestracja: 04 paź 2008, 15:55
Ulubiony album: Dotyk, EG
Ulubiona piosenka: Szyby, CBTL, NWI, List
Lokalizacja: Poznań

Re: Odcinek 1

Post autor: Natu$ »

1. Edyta wyglądała naprawdę ślicznie, jakby w ogóle się nie starzała. Muszę przyznac, że brakowało mi tego jej uśmiechu! :wub:

2. Ibisz świetnie wygląda w okularach! :hellobaby: Nie wiem, czy to wada wzroku, czy tylko tak dla imagu, ale pasuje mu to! :P

3. Poziom wokalny uczestników naprawdę wysoki, więc w końcu może byc rywalizacja. Nareszcie nie ma wyjących osób, które były w poprzednich edycjach (Herbuś, Zając, Janocha, Misiek, Mucha...) 8P

4. Lisza 100 razy lepiej porwadzi program, o tak! Jeszcze trochę się gubi i nie współgra z Krisem, ale to kwestia czasu!

5. Zgadzam się z Edytą, że samych przystojniaków zaprosili, głównie ten Maciej Jachowski to niezłe ciacho! :-D Chociaż dziewczyny też ładne (Ola, Laura, Ola, Marysia...)! Jest na co popatrzec dla osóbników obu płci! :-D

6. Zgadzam się z kimś, kto napisał to wcześnie - dlaczego oni ciągle śpiewają te same piosenki?! Przecież jest tyle tych utworów, że głowa mała, a oni ciągle to samo... 8P

Reasumując są plusy i minusy, ale tych plusów jest, o dziwo, więcej! 8) Jak dla mne, odcinek nie był wcale aż taki nudny, szybko zleciały mi te 3 godziny!

Głos na Olę Zienkiewicz i Kasię Żak! :)
Awatar użytkownika
Anu$$ia
Impossible
Impossible
Posty: 1817
Rejestracja: 19 maja 2008, 20:26
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Litania,On the run
Lokalizacja: z Łodzi

Re: Odcinek 1

Post autor: Anu$$ia »

Jak ja się cieszę,że Lisza jest prowadzącą.Nie mam nic do Kasi Cichopek,ale to jej słodzenie jest nie do wytrzymania :P Co do poziomu edycji--zgadzam się,jest wysoki. Może być ciekawie...

Najbardziej podobały mi się występy: Oli Zienkiewicz, Kasi Żak i Roberta Kudelskiego... Niestety po pierwszym odcinku i tak nie kojarzę większości twarzy :P

Bardzo fajnie,że Edzia nas pozdrowiła:) Ślicznie wyglądała...Tylko szkoda,że na koncerty trzeba będzie poczekać...

Zauważyłam jeszcze,że Ela przez tą przerwę między edycjami złagodniała :D
Fanka.E.G.Roka
Make it happen
Make it happen
Posty: 178
Rejestracja: 05 maja 2008, 18:54
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja byłam Ewą
Lokalizacja: z Polski

Re: Odcinek 1

Post autor: Fanka.E.G.Roka »

:D Mi sie wczorajszy (pierwszy odcinek JOŚ V ) bardzo podobał... :D
u mnie aktorzy są na + , zmiana prowadzącej też uważam że to dobry wybór.
Atmosfera miła fajna ...
Najbardziej podobały mi się występy Ol Zienkiewicz i Kwaśnego.. :lol:

Ale i tak najbardziej się cieszyłam jak Edi zobaczyłam ..
Edytka jak zwykle w świetnej formie , zadowolona , uśmiechnięta, prześlicznie ubrana.
Fryzke też miała fajną no i to dzięki niej ten program ( według mnie ) nie jest nudny tylko zawsze dzieje sie coś zabawnego i ciekawego .
Bardzo się ciesze że była taka wesoła , żartowała , śmiała się a ja z nią i było miło i przyjemnie. :smile: Fajnie że o nas pamiętała i nas pozdrowiła :hellobaby:

Czekam już na następną sobotę ! :) 8)
Awatar użytkownika
Ewa_P
The story so far
The story so far
Posty: 464
Rejestracja: 07 paź 2007, 17:23
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 1

Post autor: Ewa_P »

Edyta śliczna, promienna i rzeczywiście chudziutka. Ale taką drobinką była już w styczniu.

Poziom programu wysoki - to cieszy i ułatwia oglądanie, bo poza występem "pana lotto" właściwie się nie męczyłam słuchając poszczególnych wykonań. Oby tak dalej.

Z kobiet najbardziej podobały mi się występy Samojłowicz i Zienkiewicz - świeżo, uroczo i przyzwoicie wokalnie. Dobrze śpiewa też Żak, ale już pisałam-nie trawię kobiety i się raczej do niej już nie przekonam.

Z mężczyzn - nieźle śpiewa Kudelski, dobrze wypadł też Borkowski, ale tego drugiego nie trawię i podobnie jak w przypadku Żak - brak sympatii psuje mi odbiór ;)
Zaś największe nadzieje pokładam w Jachowskim - jakżesz on wygląda <slinotok> i ten jego niski, zmysłowy głos - facet jest zjawiskowy, zobaczymy jak sobie poradzi z następną, już normalną piosenką, której nie będzie musiał recytować jak tę Franka kimono ;) Choć właściwie jak dla mnie mógłby czytać na scenie książkę telefoniczną i też byłoby dobrze :d
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Odcinek 1

Post autor: Michael »

Producenci stanęli na wysokości zadania w doborze uczestników programu i chociaż większość z tych ludzi jest mi nieznana, to nie ma wśród nich aktorów męczących mój słuch; no może poza Panem Lotto :P .

Edyta wyglądała smakowicie :hellobaby: . Nieźle się konserwuje :d .
Lisza o niebo lepsza w konferansjerce niż Cichopek. Mimo wyuczonego scenariusza, miała w sobie nutkę spontaniczności :) .
Nie wiem, czy się ze mną zgodzicie, ale moim zdaniem Ibisz nie błyszczy już tak przy Liszy, jak przy Cichopek. Lisza nad nim chwilami dominowała 8) .

Najlepszy w tym odcinku był zdecydowanie Robert Kudelski i to na niego oddaję swój głos. Drugi głos (w kredycie zaufania) dla Maćka Jachowskiego - zapowiada się ciekawie.
ODPOWIEDZ