Odcinek 3 (21.03.2009)

Piąta edycja programu rozrywkowego telewizji Polsat (2009).
ODPOWIEDZ

Czyj występ w 3 odcinku programu podobał Ci się najbardziej?

Czas głosowania minął 27 mar 2009, 16:43

Bożeny Dykiel (Maria Zięba, Na Wspólnej)
1
2%
Aleksandry Zienkiewicz (Kinga Żukowska, Pierwsza miłość)
5
8%
Samuela Palmera (Sam Smith, Barwy szczęścia)
7
12%
Krzysztofa Hanke (Bercik Dworniok, Święta wojna)
0
Brak głosów
Marii Niklińskiej (Agata Milczyńska, Klan)
1
2%
Macieja Jachowskiego (Ireneusz Podleśny, M jak miłość)
23
39%
Roberta Kudelskiego (Michał Brzozowski, Na Wspólnej)
4
7%
Daniela Wieleby (Robert Naziński, Fala zbrodni)
2
3%
Laury Samojłowicz (Majka Chojnacka, M jak miłość)
7
12%
Aleksandry Nieśpielak (Anka, Barwy szczęścia)
0
Brak głosów
Jacka Borkowskiego (Piotr Rafalski, Klan)
3
5%
Katarzyny Żak (Solejukowa, Ranczo)
6
10%
 
Liczba głosów: 59

Ania3
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 222
Rejestracja: 05 kwie 2007, 11:54
Ulubiona piosenka: Ready for love
Lokalizacja: Kraków

Re: Odcinek 3

Post autor: Ania3 »

Zwykle nie zadaję tak głupich pytań, ale nurtuje mnie pewna kwestia i może macie pomysł... ta wczorajsza sukienka Edyty jest fajna...czy macie pomysł czyja ona jest? Jakiegoś znanego projektanta ? A może nie...
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Odcinek 3

Post autor: Marrcino »

Ej sorry, Wy sie chyba na zartach nie znacie ??????!!!!!!!!! Obejrzalem to skakanie Edyty i nic, zupelnie nic mnie nie zazenowalo... ot fajnie sie bawila, miala dobry humorek :!: i do tego pieknie wygladala :P

:edi:
ta wczorajsza sukienka Edyty jest fajna...czy macie pomysł czyja ona jest? Jakiegoś znanego projektanta ? A może nie...
ktos w komentarzach na onecie napisal ze to zeszłoroczna kolekcja Bershka :P ale nie wiem czy to prawda 8)
loveedyta
Lunatique
Lunatique
Posty: 2668
Rejestracja: 17 sty 2008, 10:52
Lokalizacja: ....

Re: Odcinek 3

Post autor: loveedyta »

Marrcin pisze:Ej sorry, Wy sie chyba na zartach nie znacie ??????!!!!!!!!! Obejrzalem to skakanie Edyty i nic, zupelnie nic mnie nie zazenowalo... ot fajnie sie bawila, miala dobry humorek i do tego pieknie wygladala
mam takie same odczucia :wink2:
Awatar użytkownika
Anu$$ia
Impossible
Impossible
Posty: 1817
Rejestracja: 19 maja 2008, 20:26
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Litania,On the run
Lokalizacja: z Łodzi

Re: Odcinek 3

Post autor: Anu$$ia »

Niektórzy przyzwyczaili się do sztywnego zachowania w swoim życiu i wymagają tego od innych :P Nie pozwalają sobie na spontaniczność,więc gdy ktoś zrobi coś głupiego to zaraz trzeba go zjechać...A nie rozumiem co ma do tego wszystkiego wiek? To,że Edyta jest dorosła,nie znaczy,że musi sztywno siedzieć w fotelu... Ale to moje zdanie :)
Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Posty: 4487
Rejestracja: 28 lip 2007, 22:23
Ulubiona piosenka: Room For Change
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odcinek 3

Post autor: Blur »

Z opisu wynikało, że Edyta mocno przegieła, ale jak obejrzałem sobie video to wcale nie było tak źle, ot se Edka poskakała.
Awatar użytkownika
Anu$$ia
Impossible
Impossible
Posty: 1817
Rejestracja: 19 maja 2008, 20:26
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Litania,On the run
Lokalizacja: z Łodzi

Re: Odcinek 3

Post autor: Anu$$ia »

loveedyta pisze:tylko w tym przypadku Edyta od dawna daje im do tego powody, to nie pierwszy raz jak w Jośku występuje z poduszką, raz czy dwa było to śmieszne ale już jest nudne
wydaję mi się,że Edyta już dawno rozpoczęła coś co będzie się ciągnęło bardzo długo,czyli-- gazety piszą o jej ciąży-->Edzia sobie wkłada pod ubranie poduszkę-->gazety piszą,że jest nienormalna/lub,że jest w ciąży na pewno i tak w kółko. Jak Edyta to przerwie to niestety mogą się posypać gorsze artykuły o niej :P Tak mi się wydaje....
Awatar użytkownika
stinger
Linger
Linger
Posty: 932
Rejestracja: 17 sty 2009, 17:40
Ulubiony album: Dotyk,EG.EKG
Ulubiona piosenka: Trudno jedną
Lokalizacja: śląsk

Re: Odcinek 3

Post autor: stinger »

maleo pisze:Z opisu wynikało, że Edyta mocno przegieła, ale jak obejrzałem sobie video to wcale nie było tak źle, ot se Edka poskakała.
Gdzie to mogę obejrzeć?

Wejdź do "Edyta w JOŚ->Audio/Video->Odcinek 3
Meg
Ostatnio zmieniony 22 mar 2009, 19:58 przez stinger, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
my_love_eg
Make it happen
Make it happen
Posty: 193
Rejestracja: 14 mar 2010, 20:46
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: Dziękuję Ci
Lokalizacja: Białystok/Warszawa

Re: Odcinek 3

Post autor: my_love_eg »

Nie znamy się na żartach? To nie były żarty, tylko robienie z siebie osoby niepoważnej. Poczytajcie komentarze, w oczach ilu osób straciła takimi akcjami? Uwierzcie mi, że w wielu... Chociażby nie ten wiek, by tak się zachowywać PUBLICZNIE, przed milionami widzów.
Ania3
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 222
Rejestracja: 05 kwie 2007, 11:54
Ulubiona piosenka: Ready for love
Lokalizacja: Kraków

Re: Odcinek 3

Post autor: Ania3 »

Marrcin pisze:Ej sorry, Wy sie chyba na zartach nie znacie ??????!!!!!!!!! Obejrzalem to skakanie Edyty i nic, zupelnie nic mnie nie zazenowalo... ot fajnie sie bawila, miala dobry humorek :!: i do tego pieknie wygladala :P

:edi:
ta wczorajsza sukienka Edyty jest fajna...czy macie pomysł czyja ona jest? Jakiegoś znanego projektanta ? A może nie...
ktos w komentarzach na onecie napisal ze to zeszłoroczna kolekcja Bershka :P ale nie wiem czy to prawda 8)
Hehehe nie wstydź się i prznaj się że na onecie to sam zamieściłeś tą wiadomość :PP A poważniej to dziękuję ci bardzo za pomoc, nie śledzę aż tak bardzo polskich kolekcji Bershki więc tym bardziej dziekuję.
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: Odcinek 3

Post autor: Meg »

błękitmyśli pisze:Poczytajcie komentarze, w oczach ilu osób straciła takimi akcjami?
Ale robicie problem... Kto z Nas się przejmuje jakimiś durnymi komentarzami o Edycie. W większości są one takie same - negatywne.
Edyta po prostu miała świetny humor. Nie wiem czy pamiętacie ale to Piasek zaczął. Powiedział do jury że w ogóle nie reagują. Więc Edyta użyła swojego ulubionego zwrotu "Ty świnio" i zaczęła reagować :lol3: Przynajmniej nie była to stypa lub ciągły udawany płacz ale rozrywka.
loveedyta
Lunatique
Lunatique
Posty: 2668
Rejestracja: 17 sty 2008, 10:52
Lokalizacja: ....

Re: Odcinek 3

Post autor: loveedyta »

Meg pisze:Ale robicie problem... Kto z Nas się przejmuje jakimiś durnymi komentarzami o Edycie. W większości są one takie same - negatywne.
Edyta po prostu miała świetny humor. Nie wiem czy pamiętacie ale to Piasek zaczął. Powiedział do jury że w ogóle nie reagują. Więc Edyta użyła swojego ulubionego zwrotu "Ty świnio" i zaczęła reagować Przynajmniej nie była to stypa lub ciągły udawany płacz ale rozrywka.
dokładnie, Ci którzy będą chcieli ją krytykować, to będą, co kolwiek by nie zrobiła, Edyta się nimi nie przejmuję, my ( przynajmniej niektórzy) się nimi nie przejmujemy, więc nie ma co hałasu robić. Lepiej że Edyta skacze po fotelach i się śmieje ( przynajmniej widać że jest szczęśliwa) niż płacze :lol3:
Awatar użytkownika
madzia15
Hope for us
Hope for us
Posty: 37
Rejestracja: 21 lis 2008, 23:52
Ulubiony album: WSZYSTKIE
Ulubiona piosenka: NIEŚMIERTELNI
Lokalizacja: Legnica

Re: Odcinek 3

Post autor: madzia15 »

no u mnie w domu wszystkie osoby stwierdziły ze Edyta sie czegos najarała przed programem
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Odcinek 3

Post autor: Marrcino »

Meg pisze:Edyta po prostu miała świetny humor. Nie wiem czy pamiętacie ale to Piasek zaczął. Powiedział do jury że w ogóle nie reagują. Więc Edyta użyła swojego ulubionego zwrotu "Ty świnio" i zaczęła reagować
:5: a pozniej Ibisz podgrzal atomsfere pytajac Rudiego czy poskacze no ale sztywny Rudi sie nie zdecydowal bo by sie pewnie fotel zarwał :o

Edzia rzadzi i juz! :edi:
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 3

Post autor: grzechoo »

madzia15 pisze:no u mnie w domu wszystkie osoby stwierdziły ze Edyta sie czegos najarała przed programem
A u mnie, że jej już całkiem odbiło
Meg pisze:Nie wiem czy pamiętacie ale to Piasek zaczął. Powiedział do jury że w ogóle nie reagują.
Z tego co ja pamiętam to Piasek powiedział to do publiczności
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: Odcinek 3

Post autor: Meg »

grzechoo pisze:Z tego co ja pamiętam to Piasek powiedział to do publiczności
Hmmm też tak myślałam na początku... no ale wnioskując z wypowiedzi Edyty to chyba jednak do jury.
ODPOWIEDZ