Odcinek 4 (28.03.2009)

Piąta edycja programu rozrywkowego telewizji Polsat (2009).

Czyj występ w 4 odcinku programu podobał Ci się najbardziej?

Czas głosowania minął 03 kwie 2009, 21:02

Bożeny Dykiel (Maria Zięba, Na Wspólnej)
0
Brak głosów
Aleksandry Zienkiewicz (Kinga Żukowska, Pierwsza miłość
17
37%
Samuela Palmera (Sam Smith, Barwy szczęścia)
0
Brak głosów
Krzysztofa Hanke (Bercik Dworniok, Święta wojna)
3
7%
Marii Niklińskiej (Agata Milczyńska, Klan)
1
2%
Macieja Jachowskiego (Ireneusz Podleśny, M jak miłość)
4
9%
Roberta Kudelskiego (Michał Brzozowski, Na Wspólnej)
2
4%
Daniela Wieleby (Robert Naziński, Fala zbrodni)
1
2%
Laury Samojłowicz (Majka Chojnacka, M jak miłość)
14
30%
Aleksandry Nieśpielak (Anka, Barwy szczęścia)
1
2%
Jacka Borkowskiego (Piotr Rafalski, Klan)
3
7%
 
Liczba głosów: 46

Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Odcinek 4

Post autor: Piter »

Edyta z przedziałkiem po środku, w takich dziwnych sukienkach, i z pontonem zamiast ust mi się nie podoba. Masa mocnego makijażu nie pomogła. Wpasowała się za to znakomicie do otoczenia Krzysia "Lifting" Ibisza.

Cytowanie Coehlo nie zrobiło na mnie dobrego wrażenia.

Z wykonawców chyba jedynie podobał mi się Borkowski. No i interpretacja Marysi N.
Awatar użytkownika
Ewa_P
The story so far
The story so far
Posty: 464
Rejestracja: 07 paź 2007, 17:23
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 4

Post autor: Ewa_P »

Nudno i żenująco dziś było. Ja już wolę Edytę-wariatkę, taką jak z poprzedniego odcinka, niż Edytę-moralizatorkę cytującą Coelho. Jakieś to jej dzisiejsze zachowanie takie wystudiowane było, a wypowiadane słowa często nie na miejscu, na siłę, przez co wypadła wyjątkowo sztucznie. To ja już wolę jak ona spontanicznie skacze po fotelach i się wydziera, że wiosna przyszła. No naprawdę.
Meg pisze:A i jeszcze jedno Ibisz dzisiaj jakoś dziwnie wygląda bez okularów 8P
Też to zauważyłam Meg. Te plotki o operacji plastycznej jednak są prawdą. No widać "gołym okiem" (nawet przez telewizor ;) ) że Krzyś ponaciągany niemożebnie - szparki zamiast oczu niczym u Mickey Rourke'a. Wygląda tragicznie! Ten kryzys wieku średniego to straszny być musi... :lol3:

Co do uczestników - moje głosy na Laurę i Roberta, według mnie zaśpiewali dziś najlepiej. O wiele gorzej zaśpiewał Maciek, ale za to z kolei wyglądał najlepiej (i gdybym była na miejscu Edyty, to też tak pokierowałabym sytuacją, by mieć okazję do pogłaskania jego ramion... :lol2: ).
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: Odcinek 4

Post autor: Meg »

Ewa_P pisze:Te plotki o operacji plastycznej jednak są prawdą.
To On miał operację plastyczną :shock: :lol3:
Ewa_P pisze:Ten kryzys wieku śre :wink2: dniego to straszny być musi...
Dobrze że Nas to nie dotyczy :wink2:
Ewa_P pisze:Maciek, ale za to z kolei wyglądał najlepiej (i gdybym była na miejscu Edyty, to też tak pokierowałabym sytuacją, by mieć okazję do pogłaskania jego ramion... :lol2: ).
8P A już myślałam że tylko ja chciałabym być na miejscu Edyty.
Piter pisze:Z wykonawców chyba jedynie podobał mi się Borkowski. No i interpretacja Marysi N.
Dla mnie to Ona zaśpiewała okropnie tą piosenkę... Jeszcze w uszach mam wykonanie tej piosenki przez Agnieszkę Włodarczyk to było coś :P
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Odcinek 4

Post autor: Piter »

Meg pisze:
Piter pisze:Z wykonawców chyba jedynie podobał mi się Borkowski. No i interpretacja Marysi N.
Dla mnie to Ona zaśpiewała okropnie tą piosenkę... Jeszcze w uszach mam wykonanie tej piosenki przez Agnieszkę Włodarczyk to było coś :P
Agnieszka Włodarczyk śpiewała "Papierowy księżyc"? Bo nie pamiętam. Gdzie, w programie? Mi się podobała interpretacja Marii, samo wykonanie nie było mistrzowskie. Nic nie pobije Haliny Frąckowiak.
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: Odcinek 4

Post autor: Meg »

A sorry pomyliłam Marię Niklińską z Olą Nieśpielak... która wykonywała "Kocham Cię życie"
Jeśli chodzi o Marię N. niezbyt mi się podobało ale udźwignęła, jeszcze do tego miała bardzo pięknie pomalowane oczy.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Odcinek 4

Post autor: Piter »

Meg pisze:A sorry pomyliłam Marię Niklińską z Olą Nieśpielak... która wykonywała "Kocham Cię życie"
Jeśli chodzi o Marię N. niezbyt mi się podobało ale udźwignęła, jeszcze do tego miała bardzo pięknie pomalowane oczy.
Ja mam ten problem z "Kocham Cię życie", że tylko Edyta Geppert mi podchodzi. Bo generalnie piosenka mi nie bardzo podchodzi (Geppert ma lepsze). Wykonanie Włodarczyk było, powiedzmy, poprawne, ot wszystko.
Awatar użytkownika
anablu
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 290
Rejestracja: 14 mar 2008, 21:33
Ulubiony album: EG, Perła
Ulubiona piosenka: Never will I
Lokalizacja: Mińsk Maz.

Re: Odcinek 4

Post autor: anablu »

To ja dla odmiany będę chwalić. Odcinek, moim zdaniem, nie był wcale nudny!!! Poziom wyższy niż tydzień temu, a dzięki takiej nierównej formie, jest włąśnie ciekawiej.
Ja właściwie za każdym razem byłam zaskoczona - pozytywnie/negatywnie ale zaskoczona.
Najbrdziej podobały mi się - niespodziewanie - Ola Z. i Laura, i to na nie zagłosowałam. Rozbawił mnie Bercik, zadziwiła Ola N., rozczarował Daniel i Samuel.

Co do edytki... Dziś mnie niczym specjalnym nie urzekła, ani wyglądem, ani zachowaniem, ani tym, co mówiła. I pod tym względem rzeczywiście - nuda...
Awatar użytkownika
tonya2
Linger
Linger
Posty: 940
Rejestracja: 26 gru 2008, 15:04
Ulubiony album: All Albums
Ulubiona piosenka: Loving You, NPOW, NWI
Lokalizacja: Myślenice, Kraków

Re: Odcinek 4

Post autor: tonya2 »

Edi była tak nieswoja.... brakowalo mi w niej tej radości, której ma w sobie przeciez tak dużo :) Musiało jej się chyba nieźle dostać za ostatni odcinek skoro w tym postawila na elegancje i "sztucznośc"
Odcinek jednym słowem- nudny, Duże wrażenie zrobiła na mnie Ola Z. i Laura S. Dykiel w końcu przydałoby się wywalić, działa mi na nerwy. Wszyscy sie do niej liżą, jakby nie wiadomo kim byla...no coż kobiety w tym wieku tak mają, że trzeba ich tylko komplementami obsypywać (przypomnijmy sobie jak bylo z G. Szapołowksą).
Zauważyliście może, że Ela Z. mówi, że wykonanie "beznadziejne" że jakies tam braki a potem jak Edytka daje 2 to ona daje 3 tak jakby chciala miec wyzsza srednią (przypadek z Danielem W.) Tak samo bylo z wykonaniem innego uczestnika, bodajże Laury...bardzo ładnie, tylko początek byl gorszy a tak to rewelacja po czym dala jej tylko 5 ;/ nie rozumiem tej kobiety...dziwnie "gra" jeżeli chodzi o ocenianie.
A wracając do Edi- nie podoba mi się w takim uczesaniu i kreacji, wolę ją w upięty wlosach i krótkich sukieneczkach bądź na sportowo :)
Awatar użytkownika
Anu$$ia
Impossible
Impossible
Posty: 1817
Rejestracja: 19 maja 2008, 20:26
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Litania,On the run
Lokalizacja: z Łodzi

Re: Odcinek 4

Post autor: Anu$$ia »

tonya2 pisze:Musiało jej się chyba nieźle dostać za ostatni odcinek skoro w tym postawila na elegancje i "sztucznośc"
Niektórym jej zachowanie się pewnie podobało...a przynajmniej powinno,po tym jak tydzień temu ją zjechali.

Ogólnie to powiem,że Ci wszyscy uczestnicy po nagraniu są bardzo fajni i mili :) Zwłaszcza pani Dykiel nie udaje nikogo,tylko naprawdę tak się zachowuje :)

Poziom wokalny rzeczywiście wyższy niż w poprzednim odcinku :) Głosuję na Olę Zienkiewicz i Krzysztofa Hanke :)

Co do Edi-- to jest naprawdę najcieplejsza osoba,jaką kiedykolwiek spotkałam :)
Madlen
Lunatique
Lunatique
Posty: 2909
Rejestracja: 06 paź 2008, 13:34
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 4

Post autor: Madlen »

A mi się Edytka baaardzo podobała!
Prześlicznie wyglądała, uwielbiam ją w czerwonym, te zwiewne szaty, poprostu jak grecka bogini Afrodyta :)
Widać, że Edyta uspokoiła się , ustabilizowała, strasznie podobał mi sie jej makijaż i fryzurka i strój :)
Łezka mi popłynęła jak mowiła ten cytat Coelho :*

Głos na Laurę,
Ciekawe gdzie Edi ma tatuaż :D Tak serio to myślę, że żartowała. :edi:

Oj i jak Edi przytulała się do tego ogromneeego psiaka :wub:
Ostatnio zmieniony 08 sie 2010, 18:33 przez Madlen, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Odcinek 4

Post autor: Michael »

Kocham Edytkę pisze:Ciekawe gdzie Edi ma tatuaż.
Myślę, że chodziło jej o "tatuaże w moim sercu", które pokaże w ostatnim odcinku, gdy wystąpi śpiewając 8) .

Edyta ładnie wyglądała :hellobaby: . Nie oglądałem całego programu, bo zrezygnowałem na rzecz filmu 8) .
Madlen
Lunatique
Lunatique
Posty: 2909
Rejestracja: 06 paź 2008, 13:34
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 4

Post autor: Madlen »

Edytka ma tatuaż wyryty miłością, w swoim sercu. :wub:
Ostatnio zmieniony 03 cze 2009, 18:00 przez Madlen, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Odcinek 4

Post autor: Matiz99 »

Edyta nie ma żadnego tatuażu! Ciekawe czy pudelki - dupelki już zdążyły o tym napisać :lol3:
Madlen
Lunatique
Lunatique
Posty: 2909
Rejestracja: 06 paź 2008, 13:34
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 4

Post autor: Madlen »

Matiz99, Nie zdziwiłabym się, najbarzdziej wkurzył mnie mój tata jak powiedział
"Tatuaż, też mi cos, ma co naśladować..." :boshe:
Ostatnio zmieniony 06 mar 2010, 13:49 przez Madlen, łącznie zmieniany 1 raz.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Odcinek 4

Post autor: Piter »

Michael pisze:Myślę, że chodziło jej o "tatuaże w moim sercu", które pokaże w ostatnim odcinku, gdy wystąpi śpiewając 8) .
Normalnie chyba bełtnę z tej tandety.
ODPOWIEDZ