Odcinek 7 (18.04.2009)

Piąta edycja programu rozrywkowego telewizji Polsat (2009).

Czyj występ w 7 odcinku programu podobał Ci się najbardziej?

Czas głosowania minął 24 kwie 2009, 19:56

Bożeny Dykiel (Maria Zięba, Na Wspólnej)
2
3%
Aleksandry Zienkiewicz (Kinga Żukowska, Pierwsza miłość)
18
31%
Krzysztofa Hanke (Bercik Dworniok, Święta wojna)
1
2%
Marii Niklińskiej (Agata Milczyńska, Klan)
0
Brak głosów
Macieja Jachowskiego (Ireneusz Podleśny, M jak miłość)
7
12%
Roberta Kudelskiego (Michał Brzozowski, Na Wspólnej)
2
3%
Laury Samojłowicz (Majka Chojnacka, M jak miłość)
28
47%
Jacka Borkowskiego (Piotr Rafalski, Klan)
1
2%
 
Liczba głosów: 59

Awatar użytkownika
Natu$
Lunatique
Lunatique
Posty: 2641
Rejestracja: 04 paź 2008, 15:55
Ulubiony album: Dotyk, EG
Ulubiona piosenka: Szyby, CBTL, NWI, List
Lokalizacja: Poznań

Re: Odcinek 7

Post autor: Natu$ »

Jakoś tak wczorajszy odcinek bez rewelacji, jednak widac, że lekcje z Edytą dużo dały uczestnikom.

Sytuacja coraz bardziej zaczyna przypominac pierwszą edycję, kiedy od poczatku do końca byly dwie faworytki i wszyscy wiedzieli, że walka o zwycięstwo rozegra się między nimi. Myślę, że teraz też ludzie zaczną się dzieli na trzymających z Olą i trzymających z Laurą. O ile w pierwszej edycji byłam zdecydowanie po stronie Agnieszki, teraz mam swoją faworytkę, jednak wygrana tej drugiej nie zmartwi mnie, bo uważam, ze zarówna Ola, jaki i Laura są świetne. :P

Ola dostała fajną piosnekę na za tydzień ( 8) ), powinna dac radę! Wczoraj tak sobie pomyślałam, że chciałabym usłyszec Edytę w roli famme fatale, śpiewającą "Hod n cold" :lol3:

Głos, po raz kolejny zresztą, na Olę i Laurę! :P

Boję się występu Ibisza za tydzień... A przecież Edyta zabroniła mu śpiewac. :D

Rudi i Ela swoim zachowaniem mnie ostatnio rozwalają! :lol3: No i Edyta zdementowała wszelki plotki o kryzysie, jednak na przyszłośc Edyto - nie martw się tak o brukowce i nie serwuj im takich tematów! Spraw, żeby zaczęli pisac o Twoim życiu zawodowym, a nie prywatnym! 8P
Awatar użytkownika
pilsner
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 671
Rejestracja: 08 lut 2006, 18:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: "That's the way..
Lokalizacja: małopolskie

Re: Odcinek 7

Post autor: pilsner »

he he wreszcie miałem czas i obejrzałem wczoraj JOŚa i normalnie masakra ... nigdy wiecej!!! takiej ilości słodyczy i podlizywań w jednym miejscu to już dawno nie widziałem...
Ibisz powinien mieć zakaz prowadzenia czegokolwiek w TV, żenada...
Ci ludzie kompletnie mie potrafią śpiewać... jakos te poprzednie edycje miały tam jakies talenty, a teraz nie podobała mi się zadna osoba...
przeboje radia ZET to jednak straszny syf :lol3: dobrze ze nie słucham tego radia...
do tego jak Edzia zaczęła podlizywać się szefom radia, to normalnie żal... ja wiem ze pewnie sporo dostała za reklamę, że wreszcie jej pieśń jest grana w zetce, ale takie jawne pochwalanie tego syfiastego radia, w sytuacji gdy 70% jej kolegów z branży jest tam olewanych. ze to radio to obok sreremefu największy szkodnik polskiej muzyki,
mam nadzieje ze ta edycja bedzie ostatnia, a Edzia wreszcie weźmie się do roboty i nagra coś czego da się słuchać bez zażenowania i poczucia obciachu
Awatar użytkownika
NoRbeRto17
Sit down
Sit down
Posty: 65
Rejestracja: 10 kwie 2009, 14:34
Ulubiona piosenka: Never will I
Lokalizacja: Kwidzyn

Re: Odcinek 7

Post autor: NoRbeRto17 »

nie wiem czemu p. Dykiel jest zagrożona. moim zdaniem to jej występ miło się oglądało i słuchało. mam nadzieje, ze wygra pojedynek zagrozonych, mimo tego ze chcialbym zobaczyc wystep borkowskiego, bo zaśpiewa z włodarczyk. Nie podoba mi sie ze laura zaspiewa z chamskim, bo artur to taki lizus, takiego go pamietam. a laura jest zwyklą i naturalna dziewczyną. Lubię też Olę Z. ale nie podobało mi sie, że zerżnęla pomysł na interpretację z teledysku oryginalnego. Szkoda, bo zapowiadało się przyjemnie. :wink2: :PP
loveedyta
Lunatique
Lunatique
Posty: 2668
Rejestracja: 17 sty 2008, 10:52
Lokalizacja: ....

Re: Odcinek 7

Post autor: loveedyta »

NoRbeRto17 pisze:mimo tego ze chcialbym zobaczyc wystep borkowskiego, bo zaśpiewa z włodarczyk.
myślę że nawet jak odpadnie to i tak zaśpiewa, tak jak wczoraj Samuel :)
whatever
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 343
Rejestracja: 29 wrz 2008, 18:47
Lokalizacja: Łosice

Re: Odcinek 7

Post autor: whatever »

Najbardziej podobała mi się Ola Zienkiewicz. Fajnie wyglądała no i śpiewała całkiem nieżle. Dobrze wypadli też Maciej Jachowski i Laura, chociaż zgadzam się, że z tym komplementem to Edyta przesadziła :P Laura śpiewa naprawdę dobrze, ma fajny głos, charakterystyczną przyciągającą urodę, ale nie przesadzajmy- drugą Edytą nie jest :PP

Zgadzam się, że Borkowski śpiewa w miarę nieźle, chociaż te 'góry' miał takie stłumione, może gdyby posłuchał Edyty to wypadłby lepiej :wink: Tak czy siak ja też nie bardzo za nim przepadam. Taki jakiś strasznie przemądrzały jest, patrzy na wszystkich wręcz z politowaniem. Swoją drogą jeśli para nazywa swoje dzieci własnymi imionami to już chyba świadczy, że mają coś nie tak z głową 8P

Wkurza mnie Kudelski. Te jego miny podczas śpiewania... Eh, chociaż i tak pod tym względem było lepiej niż tydzień temu.
ja32 pisze:Aro napisał/a:
Facet potrafi śpiewać

tak potrafi ze dostal4od edyty i spiewal z kartki. kiepski jest wiec odpadnie za tydzien.
Może jeszcze powiecie że śpiewa gorzej od Marii Niklińskiej (chociaż ona ostatnio śpiewa coraz lepiej, ciekawe co będzie dalej)? :PP Edyta mu dała 4, bo go nie lubi, a przy okazji prawdopodobnie totalnie zignorował to, czego próbowała go nauczyć. Miała powód- w końcu w tym programie liczy się też to czy ktoś robi jakieś postępy. On nie robi, ale nie można powiedzieć, że w ogóle nie umie śpiewać. Nie jest w tym jakiś specjalnie dobry, ale nie jest też najgorszym uczestnikiem.

Głos tylko na Olę, bo nie mogę wybrać pomiędzy Laurą a Ciachowskim :PP
Awatar użytkownika
ja30
No more drama
No more drama
Posty: 3357
Rejestracja: 29 wrz 2006, 19:17
Ulubiony album: dotyk i MY
Ulubiona piosenka: litania....
Lokalizacja: D'land

Re: Odcinek 7

Post autor: ja30 »

whatever, JAKOS ON NIE PASUJE DO TEGO PROGRAMU WOLE ABY ZOSTALA PANI DYKIEL NIZ ON
whatever
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 343
Rejestracja: 29 wrz 2008, 18:47
Lokalizacja: Łosice

Re: Odcinek 7

Post autor: whatever »

ja32 pisze:whatever, JAKOS ON NIE PASUJE DO TEGO PROGRAMU WOLE ABY ZOSTALA PANI DYKIEL NIZ ON
Nie krzycz, zgadzam się w zupełności :wink: Jak już napisałam nie przepadam za nim i mam nadzieję, że zostanie Dykiel. Napisałam tylko, że nie można powiedzieć że jest jakimś totalnym beztalenciem.

[ Dodano: 19-04-2009, 18:50 ]
Zapomniałam dodać: Edyta jak dla mnie wyglądała zjawiskowo, nie mogłam się napatrzeć :PP Zarówno na lekcjach jak i w studio, chociaż bardziej podobała mi się w studio. Bardzo ładnie Jej w takich kolorach 8)
Awatar użytkownika
ja30
No more drama
No more drama
Posty: 3357
Rejestracja: 29 wrz 2006, 19:17
Ulubiony album: dotyk i MY
Ulubiona piosenka: litania....
Lokalizacja: D'land

Re: Odcinek 7

Post autor: ja30 »

whatever pisze:
ja32 pisze:whatever, JAKOS ON NIE PASUJE DO TEGO PROGRAMU WOLE ABY ZOSTALA PANI DYKIEL NIZ ON
Nie krzycz, zgadzam się w zupełności :wink: Jak już napisałam nie przepadam za nim i mam nadzieję, że zostanie Dykiel. Napisałam tylko, że nie można powiedzieć że jest jakimś totalnym beztalenciem.
NIE KRZYCZE :) wygodniej pisze sie duzymi literami
masz racje edyta wyglada w studiu cudownie
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Odcinek 7

Post autor: Piter »

Nie podobał mi się występ Borkowskiego. Ale jeszcze bardziej nie podobał mi się komentarz na temat homoseksualnej wrażliwości. Kretyńskie powielanie stereotypów!

Bożena Dekiel również nie wypadła najlepiej. Miała problemy dykcyjne nie mniejsze niż Kayah. Poza tym mogła jakoś fajnie zagrać w tej piosence, zrobić komediową interpretację. Wyszło jej to nudnawo.
billie
Sit down
Sit down
Posty: 66
Rejestracja: 11 kwie 2009, 16:03
Lokalizacja: XXXX

Re: Odcinek 7

Post autor: billie »

Moje odczucia po wczorajszym programie:

1. Laura się za bardzo podlizuje. Nie znoszę takich osób.

2. Edyta przesadza z oceną Laury. Może śpiewa ona ładnie ale bez przesady. A z tym, że jest najbardziej utalentowaną osobą w programie to już w ogóle.

3. Edyta i Ela się za bardzo "zmiękczyły" w tej edycji. W pierwszej edycji były emocje i jakaś rywalizacja a tutaj tylko oceny 5,6. Edyta i Ela powinny pokazać że się naprawdę znają i oceniać sprawiedliwie:

dla przykładu:

Edyta postawiła 4 Marii Niklińskiej która nie śpiewała po angielsku tylko coś bełkotała. Powinna być zagrożona.

4. Nie spodobało mi się zachowanie Jacka Borkowskiego. Jest strasznie butny. Powinien odpaść.

5. Pełen podziw dla pani Bożeny Dykiel, która pomimo swojego wieku wyglądała wczoraj olśniewająco. Zgrabne nogi, młody wygląd. SUPER kobieta. Aha i na dodatek dała najwięcej energii z siebie. Ci młodzi w programie w ogóle się nie poruszają :/ Wyjątkami były Bożena Dykiel i Ola Zienkiewicz. Laura stała jak kłoda ;| W poprzednich edycjach w tych uczestnikach było jakieś życie i ruszali się na scenie a tutaj większość koncentruje się tylko na tym żeby dobrze zaśpiewać :/. Oczywiście chodzi mi o ruch sceniczny podczas piosenek, które tego wymagają. Laura od kilku odcinków niezależnie jaki utwór śpiewa - stoi jak kłoda.

6. Czemu dodatkowi jurorzy zawsze dają tak dużo punktów.? Ten program już staje się taki przesłodzony że szkoda gadać. Bardzo cenię Edytę Górniak, ale czasami mam wrażenie że z tą Laurą to sobie tak słodzą że aż mi się na wymioty zbiera. Powinna być jurorką surową i sprawiedliwą. Jest w końcu największą gwiazdą polskiej sceny muzycznej.

7. Najlepiej wg. mnie śpiewa Maciej Jachowski. Ma najładniejszą barwę. I tego nie da się ukryć. Nawet przesłodzone komentarze w stronę Laury tego nie ukryją.

Natomiast największe postępy oraz najwięcej z siebie daje Ola Zienkiewicz. Widać, że jest bardzo pracowita i zależy jej na tym programie.

A po innych to widzę że przyszli tu tylko dla kasy :/ I to jest złe.

Liczę na finał Jachowski vs. Zienkiewicz

8. Krzysztof Ibisz wygląda bardziej kobieco niż Joanna Liszowska :| No comments...

9. Moje typy:

Pierwsi do odstrzału:

Borkowski
Niklińska
Hanke

Finał:

Zienkiewicz
Jachowski

10. Najbardziej czekam na sobotni występ

Oli Zienkiewicz i Piotra Polka w "Dumce Na Dwa Serca"
Maćka Jachowksiego i Patricii Kazadi w piosence z "Dirty Dancing"
Roberta Kudelskiego i Joanny Jabłczyńskiej w "Prócz Ciebie Nic"

oraz występ Agnieszki Włodarczyk (Szkoda że piosenka niefajna oraz że wykonuje z Borkowskim)

Proszę o przeczytanie i odniesienie się do mojej wypowiedzi. Z czym się zgadzacie a z czym nie?

Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2009, 20:31 przez billie, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
lenka
Hope for us
Hope for us
Posty: 16
Rejestracja: 07 kwie 2009, 19:50
Lokalizacja: Krosno

Re: Odcinek 7

Post autor: lenka »

1,2. nie zgadzam się z tobą. Edyta chciała podnieść Laurkę na duchu, wesprzeć ją, po (najprawdopodobniejszej) stracie chłopaka. a poza tym Laurka naprawdę świetnie zaśpiewała tą poisenkę a jeszcze miała trudniej, ponieważ łzy jej się lały z oczu.
4. zgadzam się w zupełności
5. tu się nie zgodzę. może i w poprzednich edycjach tanczyli na scenie, w tej tez tańczą, ale przecież nie do każdej piosenki można.. to tak jakbyś miał przetensje, dlaczego Edyta nie tanczyla jak śpiewała "dziwny jest ten świat"!!
8. haha^^ tu masz rację xD
9. odstrzeliłabym tych samych co ty^^
jednak chciałabym, aby do finału przeszły Laurka i Ola. Maciek mógłby mieć 3 msc. xP
Awatar użytkownika
InnA
Sit down
Sit down
Posty: 85
Rejestracja: 05 kwie 2009, 18:55
Ulubiony album: Dotyk (Z.K)
Ulubiona piosenka: Szyby, Kolorowy wiatr
Lokalizacja: Mazury

Re: Odcinek 7

Post autor: InnA »

1 - Laura się nie podlizuje, ona jest szczera.
2 - To prawda, trochę przesadza, ale Laura zaśpiewała bardzo ładnie.
3,4 - zgadzam się.
5 - to samo, co napisała lenka.
6 - masz trochę racji, strasznie słodzą.
7 - Maciek ładnie śpiewa, jego barwa głosu jest taka inna i moze dlatego mnie ona denerwuje. Nie chciałabym, zeby wygrał, chociaż mógłby przejść do finału.
8 - finał :
Borkowski,
Niklińska,
Dykie; - tylko w ostatnim odcinku było w miarę.
Laura, Jachowski/Zienkiewicz, która ma dob ry głos ale osobiście jej nie lubię. Ewentualnie Kudelski?

PS. też bym chciała mieć takie lekcje śpiewu jak mieli uczestnicy:D.
Widać było poprawę.
A Edyta jak zwykle ładnie, dobrze, że się naśmiewają z tych beznadziejnych gazet.
Chociaż czasami jej zachowanie mnie rozbraja, niekoniecznie pozytywnie.
Awatar użytkownika
Dominka
Sit down
Sit down
Posty: 66
Rejestracja: 14 mar 2009, 15:13
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 7

Post autor: Dominka »

Dla mnie Laura ma zbyt wysokie oceny ,ona tak przecietnie spiewa.Jest kilka lepszych od niej osob,ale nie umieja przypodobac sie jury ,w czym specjalizuje sie Laura.Laura przypomina mi Ole Szwed poprzedniej edycji-ten sam sposob bycia.
Awatar użytkownika
lenka
Hope for us
Hope for us
Posty: 16
Rejestracja: 07 kwie 2009, 19:50
Lokalizacja: Krosno

Re: Odcinek 7

Post autor: lenka »

Dominka pisze:Dla mnie Laura ma zbyt wysokie oceny ,ona tak przecietnie spiewa.Jest kilka lepszych od niej osob,ale nie umieja przypodobac sie jury ,w czym specjalizuje sie Laura
widocznie jury uważa inaczej. to, że ci się nie podoba, jak śpiewa Laurka to już jest kwestia gustu, a jak wiadomo, o gustach się nie dyskutuje ;)
Dominka pisze:Laura przypomina mi Ole Szwed poprzedniej edycji-ten sam sposob bycia.
tu bym się zastanowiła.. moim zdaniem, Laura wogóle nie jest podobna do Oli Szwed. Olka się cały czas podlizywała, wywyższała się ponad innych "jaka to ona nie jest najlepsza" ( tak jak było w przypadku Nataszy). Laura jest osobą skromną, nie wywyższa się, a że w jednym odcinku powiedziała coś miłego Edycie, to nie dlatego, że się chciała jej podlizać, tylko dlatego, że Edyta ją pocieszała, wspierała na duchu, a Laurka poprostu była wdzięczna, gdyż miałą nie łatwą sytuację.

Pozdrawiam ;)
Ostatnio zmieniony 21 kwie 2009, 16:27 przez lenka, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ