Odcinek 7 (18.04.2009)

Piąta edycja programu rozrywkowego telewizji Polsat (2009).

Czyj występ w 7 odcinku programu podobał Ci się najbardziej?

Czas głosowania minął 24 kwie 2009, 19:56

Bożeny Dykiel (Maria Zięba, Na Wspólnej)
2
3%
Aleksandry Zienkiewicz (Kinga Żukowska, Pierwsza miłość)
18
31%
Krzysztofa Hanke (Bercik Dworniok, Święta wojna)
1
2%
Marii Niklińskiej (Agata Milczyńska, Klan)
0
Brak głosów
Macieja Jachowskiego (Ireneusz Podleśny, M jak miłość)
7
12%
Roberta Kudelskiego (Michał Brzozowski, Na Wspólnej)
2
3%
Laury Samojłowicz (Majka Chojnacka, M jak miłość)
28
47%
Jacka Borkowskiego (Piotr Rafalski, Klan)
1
2%
 
Liczba głosów: 59

Awatar użytkownika
ja30
No more drama
No more drama
Posty: 3357
Rejestracja: 29 wrz 2006, 19:17
Ulubiony album: dotyk i MY
Ulubiona piosenka: litania....
Lokalizacja: D'land

Re: Odcinek 7

Post autor: ja30 »

Aro pisze: Facet potrafi śpiewać
tak potrafi ze dostal4od edyty i spiewal z kartki. kiepski jest wiec odpadnie za tydzien.
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: Odcinek 7

Post autor: Meg »

Aro pisze:Facet potrafi śpiewać.
Tak zgadzam się głos ma interesujący, śpiewać potrafi ale zachować na pewno nie.
Za tydzień usłyszymy Dumkę na dwa serca w wykonaniu Oli i Piotra Polka. Jestem ciekawa tego wykonania.
loveedyta
Lunatique
Lunatique
Posty: 2668
Rejestracja: 17 sty 2008, 10:52
Lokalizacja: ....

Re: Odcinek 7

Post autor: loveedyta »

Meg pisze:Za tydzień usłyszymy Dumkę na dwa serca w wykonaniu Oli i Piotra Polka. Jestem ciekawa tego wykonania.
oboje mają świetny głos więc pewnie będzie fajnie, a Polk potrafił wzruszyć Edi.
Włodarczyk to śpiewała z kimś tam prawda? :)
Awatar użytkownika
Martu$ia
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 322
Rejestracja: 21 lut 2008, 11:35
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: DŻaga
Lokalizacja: łódzkie

Re: Odcinek 7

Post autor: Martu$ia »

z Nejmanem?
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Odcinek 7

Post autor: Aro »

Tak zgadzam się głos ma interesujący, śpiewać potrafi ale zachować na pewno nie.
To jest jednak program o śpiewaniu. :P


Oto duety i piosenki które zaśpiewają za tydzień:

Obrazek
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2009, 23:09 przez Aro, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: Odcinek 7

Post autor: Meg »

Aro pisze:Oto duety i piosenki które zaśpiewają za tydzień:
Piosenki piękne, tylko żeby ich nie schrzanili...
Fajnie dobrali się też Laura i Artur Chamski
Aro pisze:To jest jednak program o śpiewaniu.
Tak mniej więcej w 40% reszta to..."show" mizdrzenie się do kamery, intrygujące gadki jurorów... już nie wspomnę o prowadzących 8P
A jeszcze z 2,5 godzinnego czau antenowego z ok 35min to reklamy no naprawdę program o śpiewaniu.
Carrie
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 319
Rejestracja: 20 paź 2008, 23:33
Ulubiona piosenka: Znajdzie sie kilka :]
Lokalizacja: south PL

Re: Odcinek 7

Post autor: Carrie »

Pół tego tematu to do kosza się nadaje. :wink: Fajnie było by jakby Aga Włodarczyk trafiła na Jachowskiego, ładnie by się razem prezentowali... wokalnie nawet też :P
Głos na Olkę i Laurę, Kudelski nawet nawet, za to nadal nie mogę przekonać się do p. Bożeny, zawsze jej nie lubiłam, choć teraz już bardziej na plus :) Z Liszy czasem pośmiać można, ale nad Krzychem to trzeba zapłakać ;)

Dzięki Aro za to zestawienie, ciekawy będzie duet z 'Mój przyjacielu', heh pewnie dlatego, że ta piosenka jest fajna, za to 'Yes sir, I can boogie' nie trawię 8P

Posty nie na temat zostały usunięte, bardzo mi przykro
Meg
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2009, 23:34 przez Carrie, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Kamille.g
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1454
Rejestracja: 05 kwie 2008, 15:36
Ulubiony album: All Albums
Ulubiona piosenka: Wszystkie
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 7

Post autor: Kamille.g »

Lekcje z naszą Edytką zdziałały wieeelkie cuda :) :) :) :) Inni odrobili zadanie a inni nie do końca a nie którzy wcale go nie zrobili :-D :-D :-D Dziwne niby Edytka wyjechała za granicę ale w programie się pojawiła,normalnie jakieś cuda niewidy :lol3: :lol3: :lol3:
A jej ubiór i makijaż normalnie cuudny<3 <3 <3 A te oczy jej są śliczne<3 <3 :hellobaby: :) :)
Awatar użytkownika
lenka
Hope for us
Hope for us
Posty: 16
Rejestracja: 07 kwie 2009, 19:50
Lokalizacja: Krosno

Re: Odcinek 7

Post autor: lenka »

Dobrze Edzia..;) wreszcie dowaliłaś Jackowi <brawo> trzeba bylo tak od razu ;) jakos za nim szczególnie nie przepadam.. i nie wierze w to co piszę, ale chcę, żeby Bożena zostala w programie ^^

a co do Edyty.. coraz bardziej cię lubię ;) niedość, że nie lubisz Borkowskiego ;) to jeszcze uważasz Laurkę za faworytkę tej edycji ;)

w sumie to mamy podobny gust..:) bo z tego co pamiętam, to chyba w każdej edycji miałaś takich faworytów co ja..;)

a co do Laurki.. jesteś boska :*:* genialnie zaśpiewalaś :* mam nadzieję, że wygrasz :* 3m kciuki za Ciebie :*
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Odcinek 7

Post autor: Estratos »

Dziwie się osobom, które chciały, aby Edyta zaśpiewała fragment z piosenki Cher, który oznacza:

"jestem wystarczająco silna
Aby żyć bez ciebie
Wystarczająco silna i przestaje płakać
Wystarczająco długo teraz jestem wystarczająco silna
Aby wiedzieć, że musisz odejść."

Proszac Laure o mocne zaspiewanie tego raz jeszcze było ładnym gestem solidarności kobiecej. Podejrzewam, że Laura ostatnio rozstała się z kimś i Edyta chciała ją w ten sposób "wesprzec" (stąd też te łzy i emocje Laury) :)
Awatar użytkownika
baker
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1451
Rejestracja: 14 gru 2004, 12:48
Ulubiona piosenka: Nie było
Lokalizacja: opole/krakow

Re: Odcinek 7

Post autor: baker »

Estratos pisze:Podejrzewam
Przypuszczasz. Podejrzewać można kogoś o coś, a ty spekulujesz, a zatem - przypuszczasz.

Nie dziękuj. :P
Awatar użytkownika
lenka
Hope for us
Hope for us
Posty: 16
Rejestracja: 07 kwie 2009, 19:50
Lokalizacja: Krosno

Re: Odcinek 7

Post autor: lenka »

Estratos pisze:Proszac Laure o mocne zaspiewanie tego raz jeszcze było ładnym gestem solidarności kobiecej. Podejrzewam, że Laura ostatnio rozstała się z kimś i Edyta chciała ją w ten sposób "wesprzec" (stąd też te łzy i emocje Laury) :)

możliwe.. bo przecież Laurka nie płacze po każdym wystpie (jak niektórzy uczestnicy).. więc musiała mieć jakiś konkretny powód.. więc pewnie dlatego.. w sumie to wszystko łączy się w jedną całość.. na początku jak Laurka skończyła śpiewać łezki jej popłynęły z oczu..;( i Edyta ją przytuliła, pocieszyła, coś szptała do ucha xDD następnie "kazała" jej zaśpiewać refren piosenki:

"jestem wystarczająco silna
Aby żyć bez ciebie
Wystarczająco silna i przestaje płakać
Wystarczająco długo teraz jestem wystarczająco silna
Aby wiedzieć, że musisz odejść."

więc to pewnie jest tak jak 'przypuszczasz' xD (współczuję Laurce)

a jak to nie jest prawdą, to pewnie jakiś zbieg okoliczności ;)
Sebastiannn
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 312
Rejestracja: 25 cze 2008, 15:40
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Dumka na dwa serca
Lokalizacja: Białogard

Re: Odcinek 7

Post autor: Sebastiannn »

Edyta- ZJAWISKOWO! Naprawde mega jakos tak kobico, uroczo, z takim wdziękiem. Cudownie.
Podobało mi się, że była obiektywna, tzn. że mimo sympatii i wspólnych lekcji z uczestnikami wystawiła kilka czwórek. Były sytuacje, że Ela komus 5 (hanke) albo 6 (dykiel), a Edzia chciała byc obiektywna i dawała 4. Za to u mnie plus.

Borkowski- zaspiewal dosc ladnie. Naprawde. Ale rzeczywiscie czytal tekst, nawet nie zaprzeczyl. I bezczelny na probie, nie potrafi wysluchac dobrych rad i nie mial szacunku do Edyty, jak inni uczestnicy. wic okreslenie "programowy dzentelmen" totalnie nie pasuje.

Lisze lubię, dzieki niej jest wesolo w pokoju gwiazd, aparatka jakich malo. Nie lubie tylko jak obok niej jest Krzysiek, bo zamiast smiesznie , staje sie nudno i wazeliniarsko.

Laura naprawde super, i dobrze ze ja Ela i Edi wychwalily. Zasluzyla na te 6.0.

Jacek do domu!!! Bożenka zostaje :)
Awatar użytkownika
Martu$ia
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 322
Rejestracja: 21 lut 2008, 11:35
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: DŻaga
Lokalizacja: łódzkie

Re: Odcinek 7

Post autor: Martu$ia »

lenka pisze:w sumie to wszystko łączy się w jedną całość.. na początku jak Laurka skończyła śpiewać łezki jej popłynęły z oczu..;( i Edyta ją przytuliła, pocieszyła, coś szptała do ucha xDD następnie "kazała" jej zaśpiewać refren piosenki
było odwrotnie ale przypuszczenie <- :hellobaby: jakoby Laura się z kimś rozstała jest bardzo prawdopodobne :wink:
Madlen
Lunatique
Lunatique
Posty: 2909
Rejestracja: 06 paź 2008, 13:34
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 7

Post autor: Madlen »

We wczorajszym odcinku Edyta, bardzo ale to bardzo mnie zaskoczyła!
Strasznie się ucieszyłam, że te wszystkie informacje o "kryzysie" z Darkiem to tylko zwykłe bezsensowne plotki. Ja zawsze wierzyłam, że Edyta nie poświęci dobra rodziny dla własnych przyjemności i się nie zawiodłam. Podziwiam ją ogromnie, bo pomimo ostatniej nagonki mediów nie poddała się, udało się jej to przetrzymać, naprawdę wielki szacunek. I nawet Edyś miała obrączkę na palcu :D Co do wyglądu, to był poprostu zniewalający! Ten drapieżny styl, te świetnie dobrane kolory mmm... bosko! I Edytka znów założyła śliczną tuniczkę, te nogi... ach, ma fantastyczną figurę! Makijaż cudnie kontrastował z jej dużymi, magicznymi oczkami. Tak bardzo zależy mi na szczęściu Edyty, miała fajny humorek, te jej trafne komentarze do Ibisza, rozbiły mnie :lol3: ten jej śmiech... brak słów! Po raz kolejny stwierdzam, że Edyta to Anioł!
Potrafi czynić cuda! Bardzo sprawnie poradziła sobie z uczestnikami, super prowadziła lekcje wokalne. Mój Boże, ile ona ma ciepła, miłości do drugiego człowieka! Wspaniale potrafi nawiązać kontakt z innymi, choć z Borkowskim nie dogadała sie, Jacek chciał śpiewać tak jak mu pasuje, a Edyta chciała mu pomóc ale też coś zmienić. Nie podobała mi się jego postawa wobec Edyty, uważał że wszystko wie najlepiej, nie chciał porady, nic... Byłam troszkę zła patrząc przy ocenie Edyty, gdy Jacek chciał zrobić jej swego rodzaju na złość :x Tym bardziej się zdziwiłam, bo Edyta to cudowna, ciepła, wrażliwa, a przy tym ciesząca się życiem kobieta! No ale cóż, nie wszystkim dogodzisz, Edyta się starała a Borkowski... szkoda gadać.
Edytka, na próbach wyglądała ślicznie, tak wiosennie, naturalnie, ja chę taką tunikę jak miała Edi! Pod kolorek forum, seledynowa, fajnie współgrała z czarnymi włoskami Edi.. ach te fale we włosach... biedny Maciuś Edytka złamała mu rękę :D
Naprawdę z każdym dniem, coraz bardziej Uwielbiam Edytę! Podziwiam jej chcęć do życia, uśmiech, poczucie humoru, ciepło, wrażliwość WSZYSTKO!
Edysiu, Dziękuję Ci Kochana, że się nie poddałaś! Dla mnie jesteś WIELKA!

Dziękuję Ci, mój Kochany Aniołku :wub: <3

No i oczywiście głos na Laurkę :*
Super profesjonalne wykonanie utworu "Strong enough"
I nasza kochana Edytka, to się nazywa kobieca solidarność!
Edyta potrafi każdego podnieść na duchu!
:wink2:
Ostatnio zmieniony 13 cze 2010, 16:39 przez Madlen, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ