Odcinek 8 (25.04.2009)

Piąta edycja programu rozrywkowego telewizji Polsat (2009).

Czyj występ w 8 odcinku programu podobał Ci się najbardziej?

Czas głosowania minął 01 maja 2009, 20:01

Bożeny Dykiel (Maria Zięba, Na Wspólnej)
1
2%
Aleksandry Zienkiewicz (Kinga Żukowska, Pierwsza miłość)
14
23%
Krzysztofa Hanke (Bercik Dworniok, Święta wojna)
1
2%
Marii Niklińskiej (Agata Wilczyńska, Klan)
3
5%
Macieja Jachowskiego (Ireneusz Podleśny, M jak miłość)
15
25%
Roberta Kudelskiego (Michał Brzozowski, Na Wspólnej)
3
5%
Laury Samojłowicz (Majka Chojnacka, M jak miłość)
23
38%
Jacka Borkowskiego (Piotr Rafalski, Klan)
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 60

Awatar użytkownika
Natu$
Lunatique
Lunatique
Posty: 2641
Rejestracja: 04 paź 2008, 15:55
Ulubiony album: Dotyk, EG
Ulubiona piosenka: Szyby, CBTL, NWI, List
Lokalizacja: Poznań

Re: Odcinek 8

Post autor: Natu$ »

Muszę przyznac, że wczoraj wszystkie występy mi się bardzo podobały! Widac było, że duety wszystkim dobrze służyły! Mimo wszystko najgorzej, moim zdaniem, wypadła Ola. Rozumiem to zdenerwowanie, ale spieprzyli tę piosenkę! A może po prostu za bardzo jestem przyzwyczajona do oryginału! :-) Najlepiej wypadli Robert z Joasią i uwaga, uwaga - Marysia z Olą! :shock: I to na nich głos! :P Laura i Artur pięknie się ze sobą prezentowali, pasowaliby do siebie! :PP Odcinek chyba jeden z lepszych ze wszystkich edycji! :D Serio, bardzo przyjemnie mi się oglądało i słuchało! Miło było znowu zobaczyc i usłyszec starych uczestnikow.

Co do Edyty - nie mogę Jej rozszyfrowac! :? W piątek taka przymulona, smutna z podkrażonymi oczami, co sprawiło, że naprawdę zaczęłam się o Nią martwic, a wczoraj uśmiechnięta, radosna, opanowana - normalnie inna kobieta. Znowu flirtowała, kokietowała... Już nie wiem, co mam o tym wszystkim myślec! 8P Czy tak się zachowuje kobieta w separacji?! :?

P.S. Jest możliwośc zamieszczenia mp3 duetów? :wink: Będę bardzo wdzięczna... :-)
Awatar użytkownika
tonya2
Linger
Linger
Posty: 940
Rejestracja: 26 gru 2008, 15:04
Ulubiony album: All Albums
Ulubiona piosenka: Loving You, NPOW, NWI
Lokalizacja: Myślenice, Kraków

Re: Odcinek 8

Post autor: tonya2 »

głos na Laure Samojłowicz i Ole Zienkiewicz :)
Edyta pięknie wyglądała i zgadzam się z Natu$, nie da się jej rozszyfrować... nieźle się "kamufluje"
wlodarczykofan
Hope for us
Hope for us
Posty: 30
Rejestracja: 04 kwie 2009, 22:27
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: To nie tak jak myślisz
Lokalizacja: Głogów
Kontakt:

Re: Odcinek 8

Post autor: wlodarczykofan »

Oglądałem tylko do występu Agnieszki i Jacek i mujsicie przyznać że Aga dała popis!
Madlen
Lunatique
Lunatique
Posty: 2909
Rejestracja: 06 paź 2008, 13:34
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 8

Post autor: Madlen »

Odcinek świetny :)
Bardzo wysoki poziom wokalny, fajny pomysł z tymi duetami, wszyscy wypadli bardzo dobrze, zaskoczyli mnie, najbardziej chyba Ola i Piotruś :D Oczywiście oryginał Dumki nie do pobicia ( wiadomo :D ) ale poradzili sobie, nadali zupełnie inny charakter utworu.
Podobało mi się jak Ela zwróciła się do Edyty, że to wybitny talent, Edytka poczuła się doceniona :wink2: " O Jezus Maria!" :D
Co do wyglądu Edki i zachowania to poprostu jak zawsze mnie zniewalała...
Cudowny strój i dodatki, kocham Edytę w takich wdziankach :D
Fryzurka także śliczna, lekki push up pasuje Edi :hellobaby:
Mój Boże jaka ona jest cudowna... najbardziej ucieszyłam się, bo Edycie dopisywał humorek, pięknie się uśmiechała i żartowała, ale była także stonowana i spokojna.
Edysia się wyspała, znów mogłam podziwiać jej błyszczące i ciemne oczka, a makijaż ciekawie podkreślał jej urodę :)
Uwielbiam jej wypowiedzi o uczestnikach :) Widać, że stara się być sprawiedliwa i bardzo dobrze :)
No kurde belek ja się nigdy nie mam do niczego przyczepić jeśli chodzi o Edkę :P
Istny aniołek, trzymam kciuki żeby wszystko się ułożyło z Darkiem...
Tak się o nią martwię :(
Mam nadzieję, że znów będą wspaniałą kochającą się rodziną :wink2:
Oboje razem z Allankiem na to zasłużyli.
Edytko Dziękuję Ci za Twój piękny uśmiech i urok :*
Kocham Cię :wub:
Awatar użytkownika
diuk69
Perła
Perła
Posty: 1032
Rejestracja: 29 paź 2007, 8:00
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Lithuania

Re: Odcinek 8

Post autor: diuk69 »

Edyta chyba wypoczęta i w dobrym humorze.Strój (jak zawsze w tej edycji) na medal :hellobaby:
No i występy -zgodze się, duety uczestnikom służą. :-) Głosy na Laure i Maćka.
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Odcinek 8

Post autor: Michael »

Średnio podobał mi się image Edyty w tym odcinku - moim zdaniem za dużo gadżetów miała na sobie i wygladała za bardzo dodowo :P.

Najbardziej podobały mi się występy Samojłowicz/Chamski oraz Jachowski/Kazadi i to na nich oddaję swoje głosy w ankiecie :) .

Dzięki tym duetom, odcinek stał się dla mnie lekkostrawny 8) .

Chciałbym, żeby za tydzień program opuściła M. Niklińska. Drażni mnie ta laska od samego początku programu. Nie przepadam za tzw. słodkimi idiotkami :P, a tak ją odbieram w tym programie.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Odcinek 8

Post autor: vanity »

Kocham Edytkę pisze:Oczywiście oryginał Dumki nie do pobicia
ktoś się łudził, że amator w głupim tv show zrobi to lepiej? :P
Awatar użytkownika
NoRbeRto17
Sit down
Sit down
Posty: 65
Rejestracja: 10 kwie 2009, 14:34
Ulubiona piosenka: Never will I
Lokalizacja: Kwidzyn

Re: Odcinek 8

Post autor: NoRbeRto17 »

Dla mnie ten program stał się za słodki. :oops: Szczególnie ze strony jury. Same szóstki. Ani słowa krytyki. Za tydzień nie zdziwię się, jak będą same średnie od 5.8 do 6.0
Duety fajne, ale nie tak bardzo rozbrajające. Laura i Marysia - głos na nie. :P Zienkiewicz mnie już powoli wnerwia. Widzieliście jej niby "zaskoczoną" minę, jak dostawała 6.0? :shock:
Żenada! :||
Jak ktoś z produkcji przeczyta coś na tym forum o tym programie, to niech powie wszystkim , żeby to był program "Jak Oni śpiewają!" a nie "Jak Oni sobie słodzą"
Porażka moim zdaniem :beczy:
Najlepsze były 3 pierwsze edycje, 4 była do zżarcia, ta jest to wyrzygania za przeproszeniem. 8P
Awatar użytkownika
Dominka
Sit down
Sit down
Posty: 66
Rejestracja: 14 mar 2009, 15:13
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 8

Post autor: Dominka »

Wokalnie najlepiej wypadł Maciek z Patrycją.Ola z Polkiem-podobali mi się,zaśpiewali to inaczej niż Edyta i Mietek.Widać było jednak,że gwiazdy poprzednich edycji zdominowały niektórych uczestników-Laura w porównaniu do Artura wypadła bardzo blado,tak samo Respondek przyćmił Krzysztofa Hanke.Maria Niklińska i Bożena Dykiel-co one jeszcze tu robią?Kudelski nie powinien być nominowany,Asia z tym swoim głosem nie pasowała
do piosenki,ale on zaśpiewał to przyzwoicie.Borkowski z Agnieszką-tak jak nie lubię tej piosenki-ich wykonanie było
śliczne.
Łukasz Zagrobelny-świetne wykonanie na koniec,i bardzo przyjemna piosenka.Edytka zachowywała się normalnie,bez egzaltacji.
billie
Sit down
Sit down
Posty: 66
Rejestracja: 11 kwie 2009, 16:03
Lokalizacja: XXXX

Re: Odcinek 8

Post autor: billie »

Wczoraj najlepiej zaśpiewali:

1. Joanna Liszowska (CO ZA WOKAL WOW)
2. Patricia Kazadi
3. Agnieszka Włodarczyk

Widać ogromną przepaść pomiędzy uczestnikami poprzednich edycji a uczestnikami tej.

Natomiast jeśli miałbym wybierać kto zaśpiewał najlepiej z uczestników 5. edycji to:

Maciek Jachowski
Ola Zienkiewicz

(no i M.niklińska sobie w miarę poradziła, chociaż jak zwykle kaleczyła angielski)
Awatar użytkownika
Maya
Make it happen
Make it happen
Posty: 197
Rejestracja: 26 kwie 2009, 9:01
Lokalizacja: małopolska

Re: Odcinek 8

Post autor: Maya »

Edyta ładnie wyglądała.odcinek ciekawy, uczestnicy z poprzednich edycji zaśpiewali świetnie.
głos na Olę Zienkiewicz i Macieja Jachowskiego
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Odcinek 8

Post autor: Aro »

Dawno nie było danych o widowni programu. Oto najnowsze. 8 odcinek oglądało 3 141 793. "Taniec z gwiazdami" zdecydowanie się kończy. Ostatni odcinek oglądało 3 233 585. Jaka mała różnica w widowni zrobiła się między tymi programami.
Awatar użytkownika
NoRbeRto17
Sit down
Sit down
Posty: 65
Rejestracja: 10 kwie 2009, 14:34
Ulubiona piosenka: Never will I
Lokalizacja: Kwidzyn

Re: Odcinek 8

Post autor: NoRbeRto17 »

Aro pisze:Dawno nie było danych o widowni programu. Oto najnowsze. 8 odcinek oglądało 3 141 793. "Taniec z gwiazdami" zdecydowanie się kończy. Ostatni odcinek oglądało 3 233 585. Jaka mała różnica w widowni zrobiła się między tymi programami.
Skąd masz te informacje?? :)
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Odcinek 8

Post autor: Aro »

Dane firmy AGB Nielsen Media Research dla Faktu.
Rose
Impossible
Impossible
Posty: 1632
Rejestracja: 09 lut 2009, 17:46
Ulubiona piosenka: Never will I

Re: Odcinek 8

Post autor: Rose »

A mnie najbardziej podobał się występ Liszowskiej :) ,która na szczęście zagłuszyła Ibisza i te jego pomruki :D
Świetne wykonanie!
ODPOWIEDZ