Odcinek 11 (16.05.2009)

Piąta edycja programu rozrywkowego telewizji Polsat (2009).

Czyj występ podobał Ci się najbardziej w półfinale programu?

Czas głosowania minął 23 maja 2009, 20:49

Laury Samojłowicz
26
62%
Maciej Jachowski
4
10%
Robert Kudelski
5
12%
Aleksandry Zienkiewicz
7
17%
 
Liczba głosów: 42

Awatar użytkownika
Natu$
Lunatique
Lunatique
Posty: 2641
Rejestracja: 04 paź 2008, 15:55
Ulubiony album: Dotyk, EG
Ulubiona piosenka: Szyby, CBTL, NWI, List
Lokalizacja: Poznań

Re: Odcinek 11

Post autor: Natu$ »

Jejku, jak się cieszę, że to już ostatnia edycja JOŚ z udziałem Edyty. Mam tylko nadzieję, że nie przesiądzie się do FG. :?

Odcinek nudny, uczestnicy zamiast coraz lepiej śpiewają coraz gorzej. Jedyna atrakcja - tekst Edyty o współżyciu. 8) Nikt mi się nie podobał wczoraj. Nawet nie wiem, na kogo oddac głos. Za to występ Damiana Aleksandra i tej Edyty świetny. Jaki ta kobitka ma "gwizdek"! :shock: Występ Beaty też fajny, tyko szkoda, że playback. Naprawdę miła dla ucha piosenka. Ktoś pamięta tytuł?
loveedyta
Lunatique
Lunatique
Posty: 2668
Rejestracja: 17 sty 2008, 10:52
Lokalizacja: ....

Re: Odcinek 11

Post autor: loveedyta »

Natu$ pisze:Ktoś pamięta tytuł?
"P.S. Zabierz mnie tam", ja wolę starsze kawałki Beaty :wink2:
whatever
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 343
Rejestracja: 29 wrz 2008, 18:47
Lokalizacja: Łosice

Re: Odcinek 11

Post autor: whatever »

A więc tak...

Edyta- wyglądała bardzo fajnie, zachowywała się też jak na Edytę przystało, z klasą i w ogóle. Taką Ją lubię. No i w końcu przestała dawać same 6 :d
Jak dobrze, że to Jej ostatnia edycja! Naprawdę, bardzo się cieszę. Ten program to już jest tak denny, że aż niedobrze się robi...

Najbardziej podobał mi się dziś... Damian Aleksander. Ale to chyba niewielka niespodzianka.

Ola- pierwsza piosenka- nie. Druga za to bardzo mi się podobała. Fajne wykonanie interpretacja i ogólnie ok.
Robert- pierwszy raz w ciągu całej tej edycji mi się podobał. Szczerze mówiąc nie przypuszczałam, że dobrze śpiewa. Może nie były to jakieś niesamowite wykonania, ale w porównaniu do jego poprzednich to było to dla mnie wielkim zaskoczeniem :wink: No i w końcu przestał robić te głupie miny 8P
Maciek chyba nie trafił na piosenki pasujące do jego głosu. Było ok, ale bez rewelacji.
Laura fajnie, ale w fotel mnie również nie wbiła. Tak właściwie to nikt mnie nie wbił... Poziom tej edycji jest moim zdaniem niższy niż poprzednich. A może tylko mi się tak wydaje...

Co do Beaty i Bajmu- zdecydowanie bardziej podobają mi się ich starsze piosenki. Moim zdaniem spuścili z tonu. Nie wiem czy zauważyliście, ale Beata wyjątkowo zabawnie skakała po tej scenie 8P

Nie głosuję 8P
Awatar użytkownika
duckling
Sit down
Sit down
Posty: 59
Rejestracja: 26 kwie 2008, 12:35
Ulubiony album: E*K*G
Ulubiona piosenka: To, co najlepsze
Lokalizacja: wrocław

Re: Odcinek 11

Post autor: duckling »

Witajcie Kochani
http://www.youtube.com/watch?v=aTUBIrpadss
link do wczorajszego wywiadu z ipla, jesli juzz ktos o tym pisal to sorki za dubel ale ja tylko na chwilke wpadłam.
Edytka ma na sobie bransolete z najnowszej kolekcji Promod :) takie małe spostrzeżenie
też taka mam:)
Awatar użytkownika
Martu$ia
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 322
Rejestracja: 21 lut 2008, 11:35
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: DŻaga
Lokalizacja: łódzkie

Re: Odcinek 11

Post autor: Martu$ia »

W kulki sobie lecą z tymi smsami 8P
Robert i Laura bardzo dobrze :) ta dwójka zasługuje na finał :P
Robert z trzydniowym zarostem jest co najmniej do schrupania :mniam: :ha:

Hanek brawo ktoś musiał roz... to dziadostwo tym samym zakończyć wszystkie edycje :-)
Edyta ładnie sie prezentowała ;)
Awatar użytkownika
Natu$
Lunatique
Lunatique
Posty: 2641
Rejestracja: 04 paź 2008, 15:55
Ulubiony album: Dotyk, EG
Ulubiona piosenka: Szyby, CBTL, NWI, List
Lokalizacja: Poznań

Re: Odcinek 11

Post autor: Natu$ »

Michael pisze:Czy ktoś mógłby załadować ten wywiad na inny serwer? :> Limit dla niezarejestrowanych użytkowników, został przekroczony, a ja nie chcę zakładać sobie konta na portalu, z którego korzystać nie będę. Z góry thx! :)
Proszę -> http://www.sendspace.pl/file/PGtmMMvX/ :)
Awatar użytkownika
Dominka
Sit down
Sit down
Posty: 66
Rejestracja: 14 mar 2009, 15:13
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 11

Post autor: Dominka »

Robert-pozytywne zaskoczenie,najlepsze jego wykonania w całej edycji.Laura-pierwsza piosenka-tragedia,pamiętam ten utwór w wykonaniu Eweliny Flinty-to było genialne,w wykonaniu Laury nijakie, pojawiły się nieczystości.Druga piosenka-tak samo nudno,nie ma nawet charakterystycznego głosu.Ola-pierwsza piosenka-przeciętnie,druga-wspaniale,emocjonalnie-to chyba jej klimaty.Maciek-zdecydowanie ma najlepszy głos,podobał mi się w obu utworach-głos na niego.Mam nadzieję,że to wygra on a 2 miejsce Robert albo Ola
Awatar użytkownika
Kamille.g
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1454
Rejestracja: 05 kwie 2008, 15:36
Ulubiony album: All Albums
Ulubiona piosenka: Wszystkie
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 11

Post autor: Kamille.g »

ślicznie Edi wyglądała w JOŚ.
Szkoda że to jest jej ostatnia edycja gdzie zasiądzie w jury :(
Co do fabryki gwiazd to słyszałam o Dodzie że ma być w jury czy coś takiego.
Może pożegnają Edi w ostatnim odcinku JOŚ:)
Kochamm ją;**
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5025
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Odcinek 11

Post autor: addar »

co do wywiadu: a jednak z tą płytą i 8 nagraniami to jeden wieli bullshit... teraz trzeba czekać na koniec kryzysu i dopiero potem wejście do studia:(:(:(:( a mialo być tak pięknie..czyli wydanie płyty na jubileusz 20 lecia pracy nie wypaliło, to może na okrągłą rocznice 40 urodzin, kto wie
DYZIO_MARZYCIEL
Impossible
Impossible
Posty: 1858
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:35
Ulubiony album: LIVE'99
Ulubiona piosenka: CHYBA WSZYSTKIE
Lokalizacja: ZASIEDMIOGÓROGRÓD

Re: Odcinek 11

Post autor: DYZIO_MARZYCIEL »

gdy najpierw przeczytałem, że Edi odchodzi z JOS to sie ucieszyłem... ale później obejrzałem ten wywiad i już wiem, że fajnie było choć na nią popatrzeć co sobota, a tak... przed Nami na najbliższy a zakładam, że i bardzo długi czas... BRUKOWCE rozwodowce :(, ZAMKNIETE KONCERTY I ... wyrwane jak ochłapy newso ploty... o płycie i DVD można będzie nadal tylko marzyc!!

w końcu marzenia się spełniają, a podobno wszystko co najlepsze przed Nami jeszcze jest
Madlen
Lunatique
Lunatique
Posty: 2909
Rejestracja: 06 paź 2008, 13:34
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 11

Post autor: Madlen »

Sobotni odcinek bardzo mi się podobał. Głos oczywiście na Laurę, moim zdaniem śpiewa i prezentuje się najlepiej ze wszystkich uczestników tej edycji. Lisza i Krzysiek bardzo mi się wczoraj podobali jako prowadzący. No a teraz przejdźmy do naszej perełki. Powiem tak: z jednej strony bardzo cieszę się, że Edytka zajmie się płytą, koncertami, że porzuci ten show i jak już poukłada wszystkie swoje sprawy to wróci bardziej do muzyki :) a jedak jakieś ukłucie w sercu jest, poprostu taki brak Edzi w sobotnie wieczory może mnie przytłaczać, ale przejdzie to z czasem. Myślę, że to wyjdzie Edytce na dobre. Wiadomo, wszystko ma swoje plusy i minusy, wywiad dla Ipli taki letni, miła ta dziennikarka :D Dziękuję Ci Eddi, że pamiętasz o Nas, Twoich Fanach :* Cieszę się, że czujesz nasze wsparcie i pamiętaj, że ja będą za Tobą zawsze stała murem, Edytka nas pozdrowiła i było nawet coś o nowej płycie. No Edyśka zabieraj się do roboty my tu wszyscy czekamy z utęsknieniem :) A nie tylko wygrzewać tyłeczek w fotelu :D Naprawdę odejście z JOŚ wyjdzie Edi na plus, a jednak będzie mi jej tam brakować, no ale coś za coś.
Co do odcinka, to Edyta wyglądała PRZEŚLICZNIE! Jakoś tak bardzo kobieco, kolorowo, trochę dyskotekowo nawet, super kiecka i dodatki, ta bransoletka mi się podoba baardzo. Ale najpiękniejsza była fryzurka, ach zatkało mnie, kocham ją w takich włosach :D A więc brawo dla stylistów. Makijaż taki delikatny, ciekawy odcień szminki, wszystko pasowało Edce. Edytka wyglądała tak ślicznie, że aż inaczej, jednym słowem esencja kobiecości :D Super Edyta się zachowała w stosunku do Beaty (podziękowanie i te wszystkie mądre i miłe słowa), gest w stronę kolegów i pracowników z Metra jeszcze lepszy :) Widać, że Edyta jednak miło wspomina tamte chwile, ja nie wiem co to się dzieje... taka Edytka stała się bezbronna, niewinna, tyle uroku, hmmm widać, że potrzebuje miłości. Naprawdę kochana jest, gdy patrzę na nią widzę takiego delikatnego Aniołka :* Moja <3
Kurde belek, choć w pewnym momencie, troszkę się zmartwiłam, jak Edi mówiła o emocjach, o tym że najważniejsze jest co jest w naszym sercu, gdy Krzysiek zapytał się dlaczego nie płacze w tej edycji to mi samej łzy poleciały, Edyta wtedy zmarkotniała i zadumała się na chwilkę, ale może to tylko złudzenie optyczne :wink2:
Mniejsza z tym! Edyś Kocham Cię, jesteś najcudowniejsza, genialna <3 ślicznotka moja. Dziękuję Ci za wszystko i jak Krzysiu Ibisz powiedział, czy płaczesz czy się śmiejesz, to zawsze bądź sobą bo za to Cię uwielbiam.
PS. Mam nadzieję, że Edyta zaśpiewa coś w finale :)
Ostatnio zmieniony 13 lut 2010, 19:43 przez Madlen, łącznie zmieniany 1 raz.
loveedyta
Lunatique
Lunatique
Posty: 2668
Rejestracja: 17 sty 2008, 10:52
Lokalizacja: ....

Re: Odcinek 11

Post autor: loveedyta »

Kilka capsów z wywiadu :wink2:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Zakochałam się w " Szklance wody" Laury. Genialne to jest. Mogę słuchać naokrągło. Edyto czuj się zazdrosna :lol3: :lol3:
Ostatnio zmieniony 18 maja 2009, 13:51 przez loveedyta, łącznie zmieniany 1 raz.
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Odcinek 11

Post autor: Marrcino »

No sokoro Edyta odchodzi z JOŚ to musi sie pożegnać i zaśpiewać coś superowego na finale :)

Co proponujemy? Never will I? :D
Madlen
Lunatique
Lunatique
Posty: 2909
Rejestracja: 06 paź 2008, 13:34
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 11

Post autor: Madlen »

Taa kilka :lol3:
Kochana jesteś Martuś dzięki :*
loveedyta
Lunatique
Lunatique
Posty: 2668
Rejestracja: 17 sty 2008, 10:52
Lokalizacja: ....

Re: Odcinek 11

Post autor: loveedyta »

Marrcino pisze:Co proponujemy? Never will I?
świetny kawałek, ale Edyta go chyba nie lubi, śpiewała go kiedykolwiek??

Ja proponuję TNTJM, tylko w troszkę lepszej wersji niż na ESCE :wink2:
Kocham Edytkę pisze:Kochana jesteś Martuś dzięki
Wiem że jestem kochana :lol3: :lol3: Nie ma za co :wink2:
ODPOWIEDZ