Odcinek 12 - Wielki finał (23.05.2009)

Piąta edycja programu rozrywkowego telewizji Polsat (2009).

Kto Twoim zdaniem powinien wygrać V edycję programu JOŚ?

Czas głosowania minął 29 maja 2009, 20:07

Aleksandra Zienkiewicz (Kinga Żukowska, Pierwsza miłość)
4
11%
Maciej Jachowski (Ireneusz Podleśny, M jak miłość)
8
21%
Robert Kudelski (Michał Brzozowski, Na Wspólnej)
3
8%
Laura Samojłowicz (Majka Chojnacka, M jak miłość)
23
61%
 
Liczba głosów: 38

Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odcinek 12 - Wielki finał

Post autor: B@r »

Hmmm, cytując Liszę: "Proszę Państwa, cóż ja mogę powiedzieć?" ;)

Genialny występ. Edytko, dziękuję Ci raz jeszcze... Tak jak Ci mówiłem, "zaklęłaś mnie w dotyk". :)

Wbiło mnie w podłogę. Jak oglądam teraz ten występ na youtube, to stwierdzam, że w studiu wyglądało to zupełnie inaczej... Tych emocji, gdy Edyta stoi 3 metry od Ciebie i śpiewa tak pięknie nie da się opisać... Wzruszyłem się...

Najpierw Justyna oczarowała mnie swoim zmysłowym wykonaniem "Proszę Cię- skłam", ale to zupełnie inne emocje niż po występie Edyty. Po piosence Justyny miałem słynne już maślane oczy Marrcina, natomiast po piosence Edyty...
Ta kobieta przemawia do mnie jak nikt inny. Cały czas zastanawiam się nad tym fenomenem jak to jest, że potrafi mnie rozłożyć na łopatki swoim śpiewem, osobowością

Dochodzą do wniosku, że to chyba przez jej szczerość i właśnie tę wrażliwość... Pozna swój swego! :d

Nie rozumiem krytyki odnośnie tła w postaci zdjęć Allana. Małemu trudno się dostosować do nowej sytuacji, jest rozerwany i czekał na coś takiego od mamy... Rozumiem, że przeciętny Kowalski nie musi znać kulis, ale przecież skoro Edyta mogła kiedyś śpiewać dla Darka, to tym bardziej może dla syna!
Piękny gest z jej strony...

Edyta była wczoraj w świetnej formie i ślicznie wyglądała! Lubie ją w tej fryzurze i takich seksownych sukienkach... :wub:

Macie pozdrowienia! :)
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Odcinek 12 - Wielki finał

Post autor: Piter »

caterina78 pisze:Moi Drodzy!

Niestety pewne posty, ktore faktycznie sa subiektywna ocena uzytkownikow wyprowadzaja mnie z blogiego nastroju...
Mam tylko jedno do Was pytanie: Nie mozemy chociaz raz uniesc sie ponad te nasze osady i byc jednoscia, bo przeciez Edyta nas polaczyla, ja wiem, ze to jest forum i kazdy ma prawo do swojej oceny czy krytyki, kazdy z nas jest inny i patrzy inaczej na pewne kwestie, ale moze zostawmy to, postarajmy cieszyc sie MUZYKA!
Nie wszyscy chcą należeć do sekty. Nie moja wina, że boli Cię fakt, iż ktoś inny ma inne zdanie niż Ty. Nie zamierzam mówić pięknych słów tylko ku zadowoleniu innych.
Ponadto, z tego, co zauważyłem, krytyczne uwagi padały głównie na temat otoczki, nie muzyki. W przypadku Edyty, wiele osób, żeby nie oszaleć i nie dostać schizofrenii, musi oddzielić twórczość od całej, niezbyt lotnej reszty.

[ Dodano: 24-05-2009, 17:25 ]
Meg pisze: Mówicie o sprzedawaniu prywatności, a co jeśli Edyta po prostu chciała się nią z nami podzielić (chociaż w jakimś niewielkim stopniu) przecież to są tylko zdjęcia.
Kwestia podejścia i interpretacji. Dla mnie był to zabieg czysto marketingowy.
Zawsze mówimy: Edyta źle zrobiła... powinna to zrobić inaczej... to nie ma sensu. My nie wiemy jaka jest do końca prawda oceniamy Ją tylko z perspektywy pewnych plotek i doniesień które do nas docierają.
Ja nie mówię, że Edyta źle zrobiła. Mi się po prostu nie podobało, i tyle. Tanie to było, typowo josiowe, polsatowskie i kiczowate (mówię o otoczce).
Co do prawdy, to fakt, nikt nie wie. Każdy tylko ma wrażenie (patrz punkt pierwszy - kwestia podejścia).
Awatar użytkownika
Edytkafan
Hope for us
Hope for us
Posty: 40
Rejestracja: 12 maja 2009, 17:41
Ulubiony album: Wszystkie
Ulubiona piosenka: Wszystkie
Lokalizacja: Rawicz

Re: Odcinek 12 - Wielki finał

Post autor: Edytkafan »

Jest Laurka wygrala :ha: Edytka wczoraj przecudnie zaspiewala piosenka w wykonaniu Edyty byla wzruszajaca. No i oczywiscie Edyta takze przepieknie wygladala.
Awatar użytkownika
caterina78
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1279
Rejestracja: 28 mar 2009, 17:39

Re: Odcinek 12 - Wielki finał

Post autor: caterina78 »

Piter!
Tu nie chodzi o bycie czlonkami sekty, tylko o minimum elastycznosci i cieszenia sie tylko i wylacznie muzyka Edyty, czy to az trudno chocby przez jeden dzien powstrzymac sie od zlosliwosci na temat tzw. otoczki, kazdy z nas ma inne zdanie, ale ja wolalabym, abysmy wrocili do punktu co nas laczy, a nie dzieli, pozostale kwestie moze zostawmy dla siebie, przeciez to jest jasne, ze sa rozne opinie, kazdy z Nas inaczej postrzega te kwestie, tylko, ze ja widze niepotrzebne rozgoraczkowanie na temat otoczki, gdzie w sumie to nie jest pierwszoplanowe...
Z drugiej strony to przeciez osoba Edyty nas polaczyla, Jej wrazliwosc i glos, postarajmy sie dostrzec pozytywne aspekty, w tej calej krytyce, jakbysmy sie mijali z celem - kazdy to inaczej widzi, ale przeciez nie jestesmy wyroczniami, to jest takie relatywne, poza tym Nikt tu nie ma patentu na prawde, tylko sama Edyta.
nita1
Hope for us
Hope for us
Posty: 10
Rejestracja: 10 paź 2008, 15:51
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: LIST
Lokalizacja: N.Sarzyna

Re: Odcinek 12 - Wielki finał

Post autor: nita1 »

Bardzo sie cieszę że finał wygrała Laura.Cudowny głos, zasługiwała na wygraną. Co do występu Edzi to brak słów, po prostu zniewalająco<szok>, pięknie prezentowały sie zdjęcia Alanka:)) Edzia jest cudowna, zawsze potrafi ukazać cudowne emocje " bez których bylibyśmy martwi".

Całuski
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: Odcinek 12 - Wielki finał

Post autor: Meg »

B@r pisze:Macie pozdrowienia!
A dziękujemy, dziękujemy :D

B@r nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę że byłeś tam w studiu i słyszałeś to na żywo. Tam to dopiero musiało brzmieć...
I Will Always Love You :wieza:
Awatar użytkownika
Jagix
Make it happen
Make it happen
Posty: 177
Rejestracja: 08 mar 2009, 19:47
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: Błękit myśli
Lokalizacja: ...

Re: Odcinek 12 - Wielki finał

Post autor: Jagix »

Edyta swoim wykonaniem powaliła mnie na nogi,dech mi zaparło, łezka mi poszła
brak mi słów żeby ten występ opisać i te emocje. Edytko kocham cie nad życie!!!
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Odcinek 12 - Wielki finał

Post autor: Piter »

Jagix pisze:Edyta swoim wykonaniem powaliła mnie na nogi
Z kopa Ci dała?
radek
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 658
Rejestracja: 08 gru 2004, 7:22
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Nie prosze o wiecej
Lokalizacja: Miechów kolo Krakowa

Re: Odcinek 12 - Wielki finał

Post autor: radek »

W SUPER TV pisza ze Edyta wystapi w specjalnym odcinku JOS. Zaspiewa z Elzbieta Zapendowska :-)
Awatar użytkownika
suuzii17
The story so far
The story so far
Posty: 462
Rejestracja: 19 sty 2008, 19:23
Ulubiony album: Perła,Dotyk EKG
Ulubiona piosenka: List TNJ Szyby litania
Lokalizacja: małopolska

Re: Odcinek 12 - Wielki finał

Post autor: suuzii17 »

radek pisze:W SUPER TV pisza ze Edyta wystapi w specjalnym odcinku JOS. Zaspiewa z Elzbieta Zapendowska :-)
Że co ?? z Zapendowską? :lol3:
A jednak ten program potrafi jeszcze zaskoczyć :hellobaby:
Awatar użytkownika
Martu$ia
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 322
Rejestracja: 21 lut 2008, 11:35
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: DŻaga
Lokalizacja: łódzkie

Re: Odcinek 12 - Wielki finał

Post autor: Martu$ia »

radek pisze:Zaspiewa z Elzbieta Zapendowska :-)
że co prosze :ha: a Ela zawsze mówiła że taka droga jest, chyba Polsat rozbił skarbonke :wink:
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Odcinek 12 - Wielki finał

Post autor: ANETA »

Występ mi się podobał, na koniec się wzruszyłam. Nie powinna wystawiać dziecka skoro tak walczyła o prywatność ale to jej sprawa. Nie mam już siły na to, żeby się przejmować takimi głupotami.... Jej życie.

Wolałabym, żeby wygrał Maciek.
Awatar użytkownika
Dominka
Sit down
Sit down
Posty: 66
Rejestracja: 14 mar 2009, 15:13
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 12 - Wielki finał

Post autor: Dominka »

Edyta zaśpiewała przepięknie.Ta piosenka nabrała dla mnie innego wymiaru.Żałuję,że JOŚ wygrała Laura.Maciek miał dużo lepszy głos i w finale zdecydowanie zaśpiewał najlepiej.Zachowanie Kudelskiego z tym namawianiem ,żeby głosować na Laurę-żałosne.Duety-Cugowski zdominował Laurę,widać,że nie warunków do takiej muzyki,Lambert-boski głos.Duet Maćka z Cerekwicką -świetny,zauważyłam,że do markowskiej jako jedynej z artystów jury nie powiedziało ani słowa.Piosenka Steczkowskiej-rozczarowująca,te częstochowskie rymy.
Madlen
Lunatique
Lunatique
Posty: 2909
Rejestracja: 06 paź 2008, 13:34
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 12 - Wielki finał

Post autor: Madlen »

Przepraszam kochani, że piszę dopiero teraz, ale wcześniej nie miałam dostępu do komputera. Sobotni finał był poprostu niesamowity! Tak strasznie się cieszę, że wygrała Laura, zasłużyła sobie dziewczyna. Naprawdę wielkie brawa. Maciek też świetnie wypadł w ostatniej rozgrywce. Co do Edytki to nie mam słów, naprawdę poezja w czystej postaci! Wygląd zniewalający, fryzurka z sesji do "Sukcesu" :D boska! Świetnie komponowała się z tą koronkową sukieneczką... mmm :* piękny makijaż i te jej nóżki. :D cudo! Bardzo sprawiedliwie oceniała za to duży plus :) Kurczę takiej jurorki jak nasza kochana Edzia to nie ma nigdzie :) Przez cały odcinek tak straszliwie biło mi serce z emocji. Gdy Joasia i Krzysiek zapowiadali Edi, to poczułam jakby cały świat stanął w miejscu i słyszałam tylko Edytę. Dziwne ale od soboty rana coś przeczuwałam :D A gdy Krzysiek powiedział, że Edyta zaśpiewa dla Allanka to łzy popłynęły mi po policzku. Fortepian i obok niego Eddi tylko to widziałam. Gdy usłyszałam pierwsze słowa piosenki " If I should stay..." tak strasznie się wzruszyłam. Czułam się jak w niebie, bałam się, że to tylko sen, że to tylko mi się śni, ale nie Edytka naprawdę śpiewała " I Will Always Love You " <3 Tak krystalicznie czysty, mocny głos, te wszystkie dźwięki, ta aranżacja... bajka! poprostu się rozpłynęłam, chciałam przytulić Edi i podziekować jej za te wspaniałe emocje i chwile wzruszeń. Teraz wiem, że dla takich chwil warto żyć, naprawdę warto. Czekałam z niecierpliwością co Edyta powie przed występem, te cudowne słowa... " Synku mama i tata kochają cię ponad wszystko, na zawsze..." Brak słów, Edyta jest taka cudowna! Już na zawsze będzie w moim sercu. Te słowa wypowiedziane przez nią uświadomiły mi jak Edyta bardzo kocha Allanka. Skradła moje serce, powiedziała to z takim spokojem, skupieniem a zarazem z piękną matczyną miłościa, ta wrażliwość biła z każdej strony ;( Wiedziałam, że Edytka mnie czymś zaskoczy i się nie pomyliłam. I Krzysiu miał rację Edyta spełniła marzenie swoich fanów :) Ta piosenka jest jedną z moich ukochanych, nie wierzę, że to wszystko stało się naprawdę. Gdy skończył się odcinek jeszcze długo nie mogłam zasnąć i płakałam w poduszkę, musiałam jakoś przekazać te emocje które z każdą chwilą były silniejsze... Gdy Edyta śpiewała refren miałam przed sobą Anioła :*i jeszcze te zdjęcia Allanka w tle... czy jest coś piękniejszego ?! Łzy mi płynęły po policzkach, odebrało mi mowę. To było jak cud. Poprostu brak mi słów żeby to wszystko opisać! Jeszcze tyle bym chciała przelać emocji i swoich niesamowitych odczuć :)
Moja kochana Edytko! Dziękuję Ci z całego serca, dziękuję :* Za tak cudownie, emocjonalnie wyśpiewany utwór, pełen ciepła i uroku, pełen mocy. Dostarczyłaś mi tyle pozytywnych wzruszeń i radości, że od dwóch dni jeszcze nie mogę się otrząsnąć. Piękno i poezja w czystej postaci! Już zawsze, zawsze będę Cię kochać, to dzięki Tobie wiem, co jest w życiu najważniejsze. Twój głos potrafi malować z mojej duszy pejzaże. Aniołku najdroższy zawsze będę Cię wspierać jak tylko mogę. Nigdy, przenigdy Cię nie opuszczę. Jesteś najwspanialszym człowiekiem jakiego spotkałam na swej drodze, wiem, że gdyby Bóg nie dał mi szansy Ciebie poznać, to dziś byłabym inna - gorsza.
Ale jesteś Edysiu i proszę bądź już zawsze. <3
Kocham Cię Słońce :wub:

Podsumowując Eddi wspaniale prezentowała się w tej edycji, aż łezka kręci się w oku, że kolejna edycja się skończyła, jak ten czas szybko leci :wink2:
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Odcinek 12 - Wielki finał

Post autor: Michael »

Kocham Edytkę, litr miodu na każdy cm2 powierzchni Twojego postu, to jak dla mnie za dużo :aaaa:.
Następnym razem poproszę o bardziej subtelne dozowanie słodkości :P .
ODPOWIEDZ