Odcinek 12 - Wielki finał (23.05.2009)

Piąta edycja programu rozrywkowego telewizji Polsat (2009).
ODPOWIEDZ

Kto Twoim zdaniem powinien wygrać V edycję programu JOŚ?

Czas głosowania minął 29 maja 2009, 20:07

Aleksandra Zienkiewicz (Kinga Żukowska, Pierwsza miłość)
4
11%
Maciej Jachowski (Ireneusz Podleśny, M jak miłość)
8
21%
Robert Kudelski (Michał Brzozowski, Na Wspólnej)
3
8%
Laura Samojłowicz (Majka Chojnacka, M jak miłość)
23
61%
 
Liczba głosów: 38

Awatar użytkownika
martis
The story so far
The story so far
Posty: 544
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:06
Ulubiony album: EG/Dotyk
Ulubiona piosenka: TTWFAY/Dotyk
Lokalizacja: Malmö
Kontakt:

Re: Odcinek 12 - Wielki finał

Post autor: martis »

nie wiem czy ja jestem inny ale mnie sie w ogóle całe to wykonanie nie podobało ;/////////
Zgredek
Hope for us
Hope for us
Posty: 12
Rejestracja: 18 maja 2008, 11:42
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Z Polski
Kontakt:

Re: Odcinek 12 - Wielki finał

Post autor: Zgredek »

Nie wiem o co to halo i czemu większość się bulwersuje? Skoro chciała dać zdjęcia to dała, proste. Ma ukrywać syna jak Michael Jackson swoje dzieci? Bez przesady. Gdy powiem na wizji, że kogoś lubię a inną osobę nie to też Waszym zdaniem niszczenie swojej prywatności? (bo to prywatna sprawa). Od tego są pewne rzeczy, które dana osoba chce komuś pokazać, podzielić się z innymi i to zrobiła Edyta.

Wykonanie rewelacyjne, cieszę się, że zobaczyłem jak jej syn teraz wygląda, zdziwiłem się, że już taki duży.

Co z Was za fani skoro krytykujecie tylko, spróbujcie chociaż raz zrozumieć Edytę, bo czytanie prasy itp. to niezbyt mądra decyzja. Tam nie dowiecie się jak naprawdę jest, co się stało i stanie, itp.

Co do wygranej Laury, nie jestem zbytnio zadowolony, ta edycja była dosyć nierówna i niski poziom. Praktycznie nikt nie nadawał się na wygrana i ktoby nie wygrał i tak nie zrobi kariery muzycznej. Laura, murzyński głos, jednak w każdej piosence wiele nieczystości i do wielu nie pasował mi jej głos.

Maciek, interesujący, jednak najlepsze miał tylko doły, z innymi rzeczami już gorzej.

Robert, chyba najczyściej śpiewający z tej całej elity. Ładnie też śpiewał ten stary pan, już zapomniałem jak się nazywa.

Co do Oli, kilka niezłych piosenek, ale tez nieczyste dźwięki.
Ostatnio zmieniony 24 maja 2009, 0:06 przez Zgredek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Chris
Perła
Perła
Posty: 1192
Rejestracja: 13 kwie 2008, 18:07
Ulubiony album: EG/Live'99
Ulubiona piosenka: M&MA (Live)

Re: Odcinek 12 - Wielki finał

Post autor: Chris »

Magda M pisze:Piter napisał/a:
Piosenka dobrze zaśpiewana, po edytowemu (fajnie, że nowa interpretacja i nowe znaczenie - wcześniej to było o rozstaniu kochanków). Nie wzruszyłem się, ale mi się podobało, choć obyło się bez fajerwerków.
i tu też mam podobne odczucia... Jest teraz coś w głosie Edyty co nie do końca mi się podoba... ale to może takie chwilowe wrażenie..
Wam się to nie podoba a mnie urzekło... :oops: muszę przyznać że nie słucham Edyty z czasów Dotyku czy pierwszej międzynarodowej płyty. tamten głos był inny, teraz jest dojrzały, pewny, mocny, piękna barwa głęboka. Taka Edyta mnie przekonuje czyli od Perły i dalej... a im dalej tym bardziej
Awatar użytkownika
martis
The story so far
The story so far
Posty: 544
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:06
Ulubiony album: EG/Dotyk
Ulubiona piosenka: TTWFAY/Dotyk
Lokalizacja: Malmö
Kontakt:

Re: Odcinek 12 - Wielki finał

Post autor: martis »

Awatar użytkownika
Ewa_P
The story so far
The story so far
Posty: 464
Rejestracja: 07 paź 2007, 17:23
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 12 - Wielki finał

Post autor: Ewa_P »

To nie jest prosta piosenka, to nie jest łatwy czas, a jednak było pięknie...
Bądź teraz dzielna dziewczyno! Dużo siły i spokoju w sercu.
Anula
Hope for us
Hope for us
Posty: 26
Rejestracja: 14 gru 2004, 11:13
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Odcinek 12 - Wielki finał

Post autor: Anula »

Tak czytam komentarze dotyczące dzisiejszego wieczoru i płakać mi się chce, nie z powodu Edyty, a Waszego. Ciągle narzekacie, a to za mało prywaty, a to za dużo ... ciężko być Waszym idolem ...

Pozdrawiam :wink2:
Awatar użytkownika
moteroo12
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 237
Rejestracja: 13 lip 2008, 12:48
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Dotyk,List,Dziękuję Ci
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odcinek 12 - Wielki finał

Post autor: moteroo12 »

http://www.youtube.com/watch?v=zEkMmiawWiw Edyta Gorniak- I will always love You LIVE :)
Awatar użytkownika
Jadzia
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 207
Rejestracja: 01 lut 2008, 0:13
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Odcinek 12 - Wielki finał

Post autor: Jadzia »

Każdy zupełnie inaczej podchodzi do sprawy i każdy inaczej na to patrzy.
Edyta jest mi bliską osobą i zapewne właśnie dlatego tak smutni mi, gdy widzę jaką otoczkę robi wokół swojego życia. Czasem mam wrażenie, że sama się w tę otoczkę zaplątała i nie bardzo wie gdzie jest jej koniec.
I wcale nie jest tak, że wiecznie nam coś nie pasuje. Mam wrażenie, że my po prostu na to patrzymy trochę bardziej trzeźwym okiem, a może to jedynie kwestia różnicy światopoglądów i postrzegania pewnych wzorców i wartości.
Jednak pomimo tego, że wśród nas są tacy, którzy wielu poczynań Edyty nie podzielają, to wciąż pozostają jej wierni i życzą jej jak najlepiej. I to jest najważniejsze.

Słucham piosenki raz, drugi, trzeci i za każdym razem na nowo się wzruszam. Piękne.
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Odcinek 12 - Wielki finał

Post autor: Bob »

Wykonanie super, chociaż nie jest to szczyt mozliwości Edyty, niektóre dzwieki trochę wymęczone
Co do oprawy i przesłania- pewnie szykuje sie klapa roku w Maglu Towarzyskim, moim zdaniem zasłużenie...
Program za ubiegły sezon , odcinek w którym Olga Bończak , chyba wbrew woli spiewającą ,,Wspaniałych rodziców mam" powinien otrzymać tytuł ,,Hieny roku", ci co widzieli szlochającą w trakcie piosenkarke wiedzą o czym piszę.
Dzisiejszy kontekst i przesłanie , po tym wszystkim co czytałem w Gali i innych wywiadach , zapewnieniach o miłości do Darka itd, a stanem rzeczy na maj 2009 po prostu budzi we mnie uczucie niesmaku i zażenowania. Na Boga przeciez można dziecku wyjaśnic pewne sprawy w bardziej kulturalny sposób nie poprzez Polsat, chyba, ze dziecko jest oddzielone od matki murem obronnym, fosa i kilkoma pitbulami...
Wszystko na sprzedaż....
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Odcinek 12 - Wielki finał

Post autor: Michael »

Magda M pisze: Tak czy siak, wole wykonanie Whitney, choć "edytowe" ładne. Niestety na mnie nie zadziałało aż tak mocno jak na Was..
I will always love you, to jedna z tych piosenek, przypisanych tylko do jednego artysty i bez względu na to, czy Edyta stanęłaby na scenie na rękach, czy zakończyła występ szpagatem :P , zawsze będziemy mieli w głowie oryginał. Niemniej edytowa wersja była piękna! :wieza: :D .
Bob pisze:Na Boga przeciez można dziecku wyjaśnic pewne sprawy w bardziej kulturalny sposób nie poprzez Polsat, chyba, ze dziecko jest oddzielone od matki murem obronnym, fosa i kilkoma pitbulami...
Nic dodać, nic ująć.
princess_edyta
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 666
Rejestracja: 01 paź 2006, 0:04

Re: Odcinek 12 - Wielki finał

Post autor: princess_edyta »

Bob pisze:ob"]Na Boga przeciez można dziecku wyjaśnic pewne sprawy w bardziej kulturalny sposób nie poprzez Polsat, chyba, ze dziecko jest oddzielone od matki murem obronnym, fosa i kilkoma pitbulami...
Cos w tym jest :(
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Odcinek 12 - Wielki finał

Post autor: Marrcino »

Moze jestem pijany, a moze to dobrze ze jestem pijany.

Zgadzam sie z Titter, Piterem i Magda M. Piosenka wykonana na poziomie, podobało mi sie. Ale po co zdjecia Allanka? Darka? Po co ta cała szopka? Nie wiem. Wystarczyloby gdyby Edyta powiedziala na poczatku: "Dla Alana". Koniec. Dziecku mozna przekazac miłośc poprzez wiele innych sposobow, niz Polsat. 8) sorry.

[ Dodano: 24-05-2009, 01:26 ]
Edyto Górniak, jesli to czytasz, wez sie za siebie, pomysl o dobrej muzyce, slowach, pomysl o tym ze mozesz zaspiewac wszystko ja to zrobilas dzis. Pokaz nam ze potrafisz spiewac jeszcze piekniejsze piosnenki niz i will alwauys love u.

[ Dodano: 24-05-2009, 01:27 ]
Alanek jest boski :))))))))))))))))))))
Awatar użytkownika
caterina78
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1279
Rejestracja: 28 mar 2009, 17:39

Re: Odcinek 12 - Wielki finał

Post autor: caterina78 »

Michael!
Niekoniecznie, bo to spiewala wczesniej Dolly Parton .To nie jest tylko Whitney, teraz je porownalam z wykonaniem Edi i po latach widze, ze Whitney to technika, a emocje, to gdzie, tego mi brakowalo, to jest teraz u EDYTKI...
Tylko,ze to jest moja osobista opinia...

[ Dodano: 24-05-2009, 01:38 ]
Male sprecyzowanie wykonanie Whitney czysto techniczne, jak na to patrze po latach, natomiast Edytka genialnie , fenomenalnie technicznie i tak przejmujaco, z EMOCJAMI I WRAZLIWOSCIA, ja to czulam, rozumialam, a przy Whitney coz teraz tylko slyszalam akrobatyke glosowa, jakby puste dzwieki bez uczucia...
Tylko mnie nie zlinczujcie:(
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Odcinek 12 - Wielki finał

Post autor: Marrcino »

W ogole Edyta zspiewala krocej?????? Ta piosenka jest chyba dluzsza..... 8)
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Odcinek 12 - Wielki finał

Post autor: vanity »

Zaśpiewała świetnie, ale co z tego jeśli to kolejny cover. :?
Do tego byłam zniesmaczona oprawą. Jeszcze niedawno twierdziła, że będzie syna trzymać z daleka od mediów, aby dali mu żyć, a teraz taka szopka. Co za zbieg okoliczności, że akurat w momencie kiedy rozstaje się z mężem i kiedy większość staje po stronie Darka. Odbieram to jako przemyślaną grę pod siebie, nie dla dziecka. Rzeczywiście, jak ktoś to wyżej napisał, dziwne by publicznie zapewniać dziecko o miłości, i to zresztą najpewniej wtedy kiedy już śpi. Rozumiem także, że od dziś gazeciarze nie muszą majstrować przy twarzy Allana bo przed chwilą stał się osobą publiczną!
ODPOWIEDZ