Odcinek 1 (12.09.2009)

Szósta edycja programu rozrywkowego telewizji Polsat (2009).

Czyj występ w 1 odcinku programu podobał Ci się najbardziej?

Czas głosowania minął 19 wrz 2009, 9:18

Joanny Jabłczyńskiej (Marta Konarska, Na Wspólnej)
8
9%
Artura Chamskiego (Kamil Stefański, Fala zbrodni)
2
2%
Agnieszki Włodarczyk (Weronika Potoczny, Plebania)
5
5%
Macieja Jachowskiego (Ireneusz Podleśny, M jak miłość)
2
2%
Krzysztofa Respondka (Michał Jeleń, Barwy szczęścia)
24
26%
Karoliny Nowakowskiej (Olga Ziober, M jak miłość)
1
1%
Roberta Kudelskiego (Michał Brzozowski, Na Wspólnej)
2
2%
Laury Samojłowicz (Maja Chojnacka, M jak Miłość)
14
15%
Roberta Moskwy (Artur Rogowski, M jak miłość)
0
Brak głosów
Patricii Kazadi (Beata Dolniak, Na Wspólnej)
23
25%
Joanny Liszowskiej (Dorota Sambor, Na dobre i na złe)
10
11%
 
Liczba głosów: 91

Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2748
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: Odcinek 1 (12.09.2009)

Post autor: pijej1 »

ja nie ogladłem ale obejrzałem foty na necie... edyta wyglądała przepięknie!!!
Awatar użytkownika
weroniuka
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1362
Rejestracja: 09 lip 2009, 16:07
Ulubiony album: MY
Ulubiona piosenka: Your High Day i Night
Lokalizacja: Lublin

Re: Odcinek 1 (12.09.2009)

Post autor: weroniuka »

Dla mnie to jakieś z deczka nudne było, ale oglądałam, bo Edyta była i liczyłam, że może coś zaśpiewa. Niestety się przeliczyłam :P Czekam więc do następnego odcinka. :D
Awatar użytkownika
Natu$
Lunatique
Lunatique
Posty: 2641
Rejestracja: 04 paź 2008, 15:55
Ulubiony album: Dotyk, EG
Ulubiona piosenka: Szyby, CBTL, NWI, List
Lokalizacja: Poznań

Re: Odcinek 1 (12.09.2009)

Post autor: Natu$ »

Wczorajszy wygląd Edi bardzo mi się podobał. Fryzura, make up, ciuchy (te obcisłe spodnie :PP ). Grunt, że skończyła z tymi śmiesznymi strojami z początkowych edycji.

Co do uczesników - dosyć marnie. Agnieszka o dziwo słabo. Podobała mi się Lisza i Kazadi, reszta jakoś bez rewelacji.
Michael pisze:Wydaje mi się, że później była jeszcze jedna aluzja, gdy Edyta mówiła o niezdrowej rywalizacji za kulisami między uczestnikami.
Być może miało to związek z informacjami, jakie niedawno pojawiły się na portalach odnośnie Włodarczyk i Samojłowicz.
Pierwsze słyszę. O co dokładnie chodziło?
Awatar użytkownika
weroniuka
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1362
Rejestracja: 09 lip 2009, 16:07
Ulubiony album: MY
Ulubiona piosenka: Your High Day i Night
Lokalizacja: Lublin

Re: Odcinek 1 (12.09.2009)

Post autor: weroniuka »

Dobrze Edyta powiedziała, że tak na prawdę nic jej nie obchodzi, że uczestnicy mają tremę. Zawsze powinni śpiewać na poziomie na jaki ich stać. Myślałam, że bardziej na luzie do tego podejdą. Niektórzy tak zrobili, a niektórzy niestety nie. Najbardziej podobał mi się występ P. Kazadi i K. Respondka, a po nich Liszy i Laury S. :) Nawet Rudi zrobił się surowy :D bardzo dobrze według mnie :)

[ Dodano: 13-09-2009, 16:12 ]
Natu$ pisze:Wczorajszy wygląd Edi bardzo mi się podobał. Fryzura, make up, ciuchy (te obcisłe spodnie :PP ). Grunt, że skończyła z tymi śmiesznymi strojami z początkowych edycji.

Co do uczesników - dosyć marnie. Agnieszka o dziwo słabo. Podobała mi się Lisza i Kazadi, reszta jakoś bez rewelacji.
Michael pisze:Wydaje mi się, że później była jeszcze jedna aluzja, gdy Edyta mówiła o niezdrowej rywalizacji za kulisami między uczestnikami.
Być może miało to związek z informacjami, jakie niedawno pojawiły się na portalach odnośnie Włodarczyk i Samojłowicz.
Pierwsze słyszę. O co dokładnie chodziło?
Pisali coś, że się nie lubią i robią sobie na złość, ale to takie ploty, bo niby skąd to mogą wiedzieć :-)
Awatar użytkownika
paulina_17
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 284
Rejestracja: 21 wrz 2007, 14:04

Re: Odcinek 1 (12.09.2009)

Post autor: paulina_17 »

L.Samojłowicz jest gorsza od Nataszki Urbańskiej! Nie mogę na nią patrzeć!!!

Natasza przynajmniej miała całkiem niezły głos... a ta?? jak ona wygra ... będzie tragedia!

to ostatnia edycja - ufff :P
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5026
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Odcinek 1 (12.09.2009)

Post autor: addar »

moim zdaniem najlepiej kazadin, jak powiedzieli, z "czarnym" głosem trzeba się urodzić, bezpłciowa włodarczyk jak zawsze beznadziejna, szkoda że nie ma urbanśkiej...przynajmniej było by profesjonalnie..... najgorszy był...rubik...czy tylko ja to tak odebrałem ale chyba rudi go zbytnio nie lubi.... :hellobaby:
Awatar użytkownika
Martu$ia
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 322
Rejestracja: 21 lut 2008, 11:35
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: DŻaga
Lokalizacja: łódzkie

Re: Odcinek 1 (12.09.2009)

Post autor: Martu$ia »

Kazadi i Respondek dali popis, najlepsi w odcinku :-)
Poziom wokalny zaskoczył mnie nie do końca pozytywnie, ale licze ze sie rozkreca w nastepnych odcinkach ;)
L.Samojłowicz jest gorsza od Nataszki Urbańskiej! Nie mogę na nią patrzeć!!!
Natasza przynajmniej miała całkiem niezły głos... a ta?? jak ona wygra ... będzie tragedia!
to sa dwa rózne głosy i dwie odmienne osobowości, niestety Nataszka woli fikać koziołki w TzG :( :P
Edyta wyglądała zjawiskowo :D w takiej fryzurze najbardziej mi sie podoba, niektóre wtrącenia pomiedzy zdaniami zbedne, ale to juz moja subiektywna ocena :P
To chyba tyle, czakam (?) na nastepny odcinek.
Awatar użytkownika
Agisia
The story so far
The story so far
Posty: 490
Rejestracja: 22 lut 2008, 19:40
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: 'Szyby'
Lokalizacja: wrocław

Re: Odcinek 1 (12.09.2009)

Post autor: Agisia »

Mi się wczorajszy odcinek nie podobał, miałam nadzieję, że będzie wyższy poziom. Głos na Laurę i Respondka. :)

Edyta wyglądała ładnie, natomiast nie podobał mi się jej tekst nt. miłości mężczyzn do kobiet. Niepotrzebny, niemiły. :x
mike
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 707
Rejestracja: 25 gru 2008, 18:56
Ulubiony album: WSZYSTKIE
Ulubiona piosenka: TAFLA
Lokalizacja: Torun

Re: Odcinek 1 (12.09.2009)

Post autor: mike »

a mozesz napisac dokladnie co mowila bo ja nie slyszalem tego co mowila
princess_edyta
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 666
Rejestracja: 01 paź 2006, 0:04

Re: Odcinek 1 (12.09.2009)

Post autor: princess_edyta »

Agisia pisze:Mi się wczorajszy odcinek nie podobał, miałam nadzieję, że będzie wyższy poziom. Głos na Laurę i Respondka. :)

Edyta wyglądała ładnie, natomiast nie podobał mi się jej tekst nt. miłości mężczyzn do kobiet. Niepotrzebny, niemiły. :x
Zgadzam sie Edyta ma dziwny charakter wszystko co mowi odwoluje do swojego zycia ,nieraz lepiej nic nie mowic :)
mike
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 707
Rejestracja: 25 gru 2008, 18:56
Ulubiony album: WSZYSTKIE
Ulubiona piosenka: TAFLA
Lokalizacja: Torun

Re: Odcinek 1 (12.09.2009)

Post autor: mike »

ale co ona takiego gadala ? no napiszcie
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5026
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Odcinek 1 (12.09.2009)

Post autor: addar »

co gddała? gdy respondek zaśpiewał "when a man loves ...", edyta spytała się " krzysiu a ty wiesz jak to jest gdy mężczyzna kocha kobietę??" po nie zręcznym bełkocie-odpowiedzi, speszona powiedziała coś w stylu "bo ja sobie muszę to codziennie przypomniać( że mężczyzna potrafi kochać) jednym zdaniem siara że ciągle nawiązuję do życia prywatnego(podobnie jak z tymzakonem, czy z gruchy niz pietruchy pytaniem cichopka czy jest jej synek?(z wyrażnym podtekstem by go pokazała))... no ale cóż taka nasza edyta...trzeba ja kochać jaką jest :d
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Odcinek 1 (12.09.2009)

Post autor: Aro »

Szok! Pierwszy odcinek JOS-ia oglądało 3 771 312 widzów. Bardzo dobre otwarcie. Jedynie pierwsze odcinki pierwszej i trzeciej edycji miały więcej widzów (kolejno 5,6 mln, i 3,8 mln). "Mam talent" zgromadził" 3,4 mln, a niedzielny TzG 3,5 mln widzów. Dane firmy AGB Nielsen Media Research.
Cypix
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1443
Rejestracja: 11 gru 2004, 15:09
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: Odcinek 1 (12.09.2009)

Post autor: Cypix »

Oglądalność zaskakuje, zwłaszcza, że Mam Talent wydaje się świeższym towarem, mający nie jedną a trzy gwiazdy w jury + bardziej sympatyczniejszych prowadzących. A tu niespodzianka! Jeszcze bardziej zaskakuje mizerna oglądalność jubileuszowej edycji Tańca z gwiazdami, bo tym razem mają w obsadzie jakieś tam gwiazdy 8P

Po obejrzeniu fotek w pierwszego odcinka JOŚ, na Ipla widziałem Włodarę - tragedia, muszę stwierdzić, iż Edyta robi sobie potworną krzywdę z wargami. Gdy pierwszy raz wstrzyknęła sobie ten badziew w usta, liczyłem iż po kilkunastu miesiącach się wchłonie i zaprzestanie tego oszpecania. A ta se jeszcze dolewa 8P

Krzysiu ewidentnie zaś połączył lifting z botoxem, choć jemu akurat to dobrze zrobiło. U niektórych kryzys wieku średniego działa cuda :twisted:

A co Edyta gadała :?: Po przeczytaniu waszych relacji wynika że głupoty, czyli norma :lol3:
billie
Sit down
Sit down
Posty: 66
Rejestracja: 11 kwie 2009, 16:03
Lokalizacja: XXXX

Re: Odcinek 1 (12.09.2009)

Post autor: billie »

Aro pisze:Szok! Pierwszy odcinek JOS-ia oglądało 3 771 312 widzów. Bardzo dobre otwarcie. Jedynie pierwsze odcinki pierwszej i trzeciej edycji miały więcej widzów (kolejno 5,6 mln, i 3,8 mln). "Mam talent" zgromadził" 3,4 mln, a niedzielny TzG 3,5 mln widzów. Dane firmy AGB Nielsen Media Research.
To niemożliwe... podaj link skąd masz te informacje wtedy uwierzę.

Co do programu to najlepsze występy : Kazadi,Jabłczyńska,Liszowska,Respondek
najgorsze: samojłowicz,moskwa,jachowski

Dziwne że Agnieszka dostała mniej pkt od nich...
ODPOWIEDZ