Odcinek 3 (26.09.2009)

Szósta edycja programu rozrywkowego telewizji Polsat (2009).

Czyj występ w 3 odcinku programu podobał Ci się najbardziej?

Czas głosowania minął 03 paź 2009, 1:09

Joanny Jabłczyńskiej (Marta Konarska, Na Wspólnej)
4
5%
Artura Chamskiego (Kamil Stefański, Fala zbrodni)
2
2%
Agnieszki Włodarczyk (Weronika Potoczny, Plebania)
28
32%
Macieja Jachowskiego (Ireneusz Podleśny, M jak miłość)
0
Brak głosów
Krzysztofa Respondka (Michał Jeleń, Barwy szczęścia)
3
3%
Karoliny Nowakowskiej (Olga Ziober, M jak miłość)
2
2%
Roberta Kudelskiego (Michał Brzozowski, Na Wspólnej)
1
1%
Laury Samojłowicz (Maja Chojnacka, M jak Miłość)
21
24%
Patricii Kazadi (Beata Dolniak, Na Wspólnej)
22
25%
Joanny Liszowskiej (Dorota Sambor, Na dobre i na złe)
4
5%
 
Liczba głosów: 87

Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 3 (26.09.2009)

Post autor: grzechoo »

Edyta dziś mnie nie urzekła :lol3: Liszy dała za mało punktów, nie było aż takiego dramatu by dać tylko 2 punkty. Najlepsze występy wg mnie Aga i Krzyś Respondek i to na nich oddam głosy. Super wypadła też Pati no ale skoro są dwa głosy do dyspozycji to Kazadi sie nie załapie.
Carrie
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 319
Rejestracja: 20 paź 2008, 23:33
Ulubiona piosenka: Znajdzie sie kilka :]
Lokalizacja: south PL

Re: Odcinek 3 (26.09.2009)

Post autor: Carrie »

Ja uważam zagrożenie Patrycji za jakieś nieporozumienie! Poker face wyszedł jej naaaprawdę świetnie, pomijąjąc jakiś dziwny wstęp, ale później rewelacja. Ona i Laura są dzisiaj u mnie w czołówce. Aga zaśpiewała dobrze, wykazała się głosem.
Gdybym ja ustawiała ten program, najpierw wyaoutowałabym mężczyzn (są bez wyrazu!), póżniej nadszedł by czas na tego marcowego kota jakim jest Jabłczyńska, na żałośnie emocjonalną Karoline i na Lisze. Pozostałe panie widzę w finale. :619:
Sebastiannn
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 312
Rejestracja: 25 cze 2008, 15:40
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Dumka na dwa serca
Lokalizacja: Białogard

Re: Odcinek 3 (26.09.2009)

Post autor: Sebastiannn »

Edyta wygladala dla mnie przeslicznie, ciesze sie, ze tak dobrze przyjela Agnieszki wystep, Ela troche za surowo ocenila Age.

Laura beznadziejnie, tragedia ten jej angielski.
Karolina fajnie, przyjemnie, glos oddaje na Age i Karoline.
Ciesze sie, ze odpadl Jachowski.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Odcinek 3 (26.09.2009)

Post autor: Piter »

Laura przeszła dziś samą siebie, genialne wykonanie, świetna kreacja.

Co do Agnieszki, podobała mi się. Fałszowała, jak zwykle, ale zdumiewająco lepiej brzmiała w momentach, gdy trzeba było pokazać głos, jakby rozśpiewała się przez całą piosenkę.

Zgadzam się z Edytą, że Jabłczyńskiej zabrakło pazura, była nudna. Co by nie mówić, to Katy Perry jest zadziorna i nie śpiewa tego numeru tak monotonnie.

W ogóle był to chyba program z moimi znienawidzonymi numerami (z kilkoma wyjątkami), artystami z cudzej półki. Zupełnie nie moja bajka, ale nowe wykonania mnie urzekły.
princess_edyta
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 666
Rejestracja: 01 paź 2006, 0:04

Re: Odcinek 3 (26.09.2009)

Post autor: princess_edyta »

NIe rozumiem waszego zachwytu Wlodarczyk przeciez ona falszuje :) :hipis: :clown: :taniec:
Awatar użytkownika
Martuniaaa
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 202
Rejestracja: 10 lis 2008, 19:07
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Toruń

Re: Odcinek 3 (26.09.2009)

Post autor: Martuniaaa »

Jak dla mnie najlepiej wypadły Laura I Patrycia , nie to żebym ta drugą darzyła jakąś wielką sympatią ale głos ma i wykonanie Poker Face bardzo mi się podobało . Duet Edi i Agnieszki podobał mi się ,ale wykonaniem TNTJM mnie nie powaliła , zresztą nie lubię tej kobiety działa mi na nerwy.Lisza nie była aż taka zła , Aśka dobrze ale Edyta miała rację za mało pazura . Szkoda mi Maćka bo jest o 100 razy lepszy niż Robert.

Kazadi w strefie zagrożonych to chyba jakiś żart :shock:
Awatar użytkownika
beniu
Linger
Linger
Posty: 830
Rejestracja: 04 lip 2009, 19:30
Ulubiony album: Dotyk, Live 99
Ulubiona piosenka: To nie ja, Litania
Lokalizacja: Kraków

Re: Odcinek 3 (26.09.2009)

Post autor: beniu »

zgadzam sie. Włodarczyk ma dobry głos, może pokazac tzw ''power'' ale kiedy jest jakas zmiana melodii , wysoko nisko wysoko itp slychac ze nie ma sluchu :D Aga fałszuje :lol:
i wyszło to poza tym kiedy zaczela spiewac z Edzią :] i barwą i muzykalnością Edzi do pięt nie dorasta. pzdr :d
wlodarczykofan
Hope for us
Hope for us
Posty: 30
Rejestracja: 04 kwie 2009, 22:27
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: To nie tak jak myślisz
Lokalizacja: Głogów
Kontakt:

Re: Odcinek 3 (26.09.2009)

Post autor: wlodarczykofan »

Agnieszka! Odjęło mi mowe! Ktoś tu napisał, ze Aga fałszuje? Fałszuje to Laura, a nie Aga. Laura mnie zanudziła tą piosenką, dla mnie to był występ na 3,5 !
Elka się na Age uwzięła, a Edyta dała jej 6. I dobrze bo Aga ma wygrać tlyko ona na to zasługuje. Laurama głos bezduszy taki suchy, czysty ale bez brzmienia fajnego. Poza tym jak można wzruzyć się swoim własnym wykonaniem? LAura żaaal. Aga ma coś co mnie do niej ciagnie... ten jej głos achhhh ciaryy! Glos only na nią! Kazadi drugie miejsce, ale jest przepasc wiec tylko aga!
ksieciu
Invisible
Invisible
Posty: 8
Rejestracja: 19 wrz 2009, 23:01
Lokalizacja: Głogów

Re: Odcinek 3 (26.09.2009)

Post autor: ksieciu »

Zgadzam się z włodarczykofanem ! Anieszka musi to wygrać! Laura zaśpiewała tak nudno że szok. Jak można jej dawać 6 pkt? Ona nie ma tak ładnego brzmienia jak Agnieszka! Ach... Włodara! Włodara! Musi wygrać!
Awatar użytkownika
diuk69
Perła
Perła
Posty: 1032
Rejestracja: 29 paź 2007, 8:00
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Lithuania

Re: Odcinek 3 (26.09.2009)

Post autor: diuk69 »

Aga i Patrycja...krótko i na temat.Agnieszka dała sobie radę.Jej pomysł na piosenkę trafiony :) .
A co do fałszowania-to grzeszą w tym programie wszyscy uczestnicy.Można przymknąć na to oko (a raczej ucho... :wink2: ).Bo nie o to chodzi,a o interpretacje, osobowość i to coś...coś nieuchwytnego.Najgorsze to jest brak tolerancji i zrozumienia gustów innych .Obsada tego programu jest taka, że wygrać może każdy(każda :hellobaby: ).Jak na razie kobiety wiodą prym .Pozdrawiam :hipis:
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odcinek 3 (26.09.2009)

Post autor: B@r »

Ma ktoś video z wykonaniem TNTJM przez Agnieszkę? :)
Awatar użytkownika
my_love_eg
Make it happen
Make it happen
Posty: 193
Rejestracja: 14 mar 2010, 20:46
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: Dziękuję Ci
Lokalizacja: Białystok/Warszawa

Re: Odcinek 3 (26.09.2009)

Post autor: my_love_eg »

Loveedyta zamieściła w Audio/Video w dziale JOŚ.
Awatar użytkownika
FanEG
Make it happen
Make it happen
Posty: 138
Rejestracja: 20 lip 2009, 20:18
Ulubiona piosenka: Nie opuszczaj mnie
Lokalizacja: Z nad morza

Re: Odcinek 3 (26.09.2009)

Post autor: FanEG »

błękitmyśli pisze:Komentarz Edyty do piosenki Joaśki Jabłczyńskiej pozostawiam bez komentarza...
A właśnie, Edi powiedziała, że jej Fani ( chyba chodziło o nas ) bardzo lubią tę piosenkę.
Przeczytałem dwie strony komentarzy i nikt nie napisał, że ją lubi :lol3:

Edytko Moja Kochana, najpierw faktycznie zorientuj się co lubią Twoi Fani, a potem się wypowiadaj, bo trochę zakłamujesz rzeczywistość. Twoi Fani chcą żeby wygrała Agnieszka Włodarczyk, taka jest prawda!!!
Awatar użytkownika
Ewa_P
The story so far
The story so far
Posty: 464
Rejestracja: 07 paź 2007, 17:23
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 3 (26.09.2009)

Post autor: Ewa_P »

Z tego co widziałam, co zamieściliście w dziale audio/video, Włodarczyk dała radę, ale bez rewelacji. No nie przekonam się już chyba do niej. Za to Laura niesamowita. Fajny był zabieg ze zrezygnowaniem z drugiej zwrotki i zamiast tego powtarzaniem w kółko samego refrenu, z coraz większą frustracją, niepokojem. Takie ukazanie bezcelowości życia, zagubienia. Magnetycznie, nie mogę się oderwać od tego wykonania.
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Odcinek 3 (26.09.2009)

Post autor: Estratos »

Kilka godzin czy dni?

Edyta w programie powiedziała, że nagrała TNTJM w kilka godzin, tymczasem, "współrodzący", Robert Kozyra mówił niedawno "Gali":
Brukowce pisały, że to była „piosenka na pojednanie”, a ja po prostu czułem, że jest idealna dla Edyty. Poprosiłem, by ją zaśpiewała, ale odmówiła, gdyż miała w tym czasie mnóstwo innych zobowiązań. Bardzo mi na niej zależało. Poprosiłem, żeby odrzuciła wszystko, wsiadła w samochód i przyjechała do studia. To trudna piosenka. Nagrywała ją przez dwa dni od szesnastej do piątej rano. Byłem przy tym. To było totalne wariactwo, ale wszyscy byli zachwyceni profesjonalizmem Edyty, która przez tyle godzin non stop śpiewała. Trzeba być w dobrej fizycznie formie, by sobie poradzić. Edyta jest absolutną perfekcjonistką. Ma tak wielką siłę głosu i tak go rozwinęła, że może z nim zrobić wszystko. „To nie tak, jak myślisz” jest teraz hitem granym przez wszystkie stacje radiowe. A ja się cieszę, że Edyta ma piosenkę.

Ciekawe kto tu kłamie ;)
ODPOWIEDZ