Odcinek 3 (26.09.2009)

Szósta edycja programu rozrywkowego telewizji Polsat (2009).

Czyj występ w 3 odcinku programu podobał Ci się najbardziej?

Czas głosowania minął 03 paź 2009, 1:09

Joanny Jabłczyńskiej (Marta Konarska, Na Wspólnej)
4
5%
Artura Chamskiego (Kamil Stefański, Fala zbrodni)
2
2%
Agnieszki Włodarczyk (Weronika Potoczny, Plebania)
28
32%
Macieja Jachowskiego (Ireneusz Podleśny, M jak miłość)
0
Brak głosów
Krzysztofa Respondka (Michał Jeleń, Barwy szczęścia)
3
3%
Karoliny Nowakowskiej (Olga Ziober, M jak miłość)
2
2%
Roberta Kudelskiego (Michał Brzozowski, Na Wspólnej)
1
1%
Laury Samojłowicz (Maja Chojnacka, M jak Miłość)
21
24%
Patricii Kazadi (Beata Dolniak, Na Wspólnej)
22
25%
Joanny Liszowskiej (Dorota Sambor, Na dobre i na złe)
4
5%
 
Liczba głosów: 87

autech
The story so far
The story so far
Posty: 468
Rejestracja: 02 maja 2009, 22:55
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nie prosze o wiecej!!!
Lokalizacja: Wrocław

Re: Odcinek 3 (26.09.2009)

Post autor: autech »

Ogladałam tylko tyle -jak były reklamy na TVN,i tak padło ze trafiłam na zdanie Edyty-jak sie użalała do Ibisza-że o jej i jego zyciu dyskutuje sie publicznie...śmiech na sali-,oboje wypłakuja swoje zale dla Vivy-a potem czuja sie pokrzywdzeni????? Sory,ale myslałam ze Edyta ma troche wiecej rozumu....
Awatar użytkownika
list
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 262
Rejestracja: 03 sie 2009, 17:27
Ulubiony album: wiele....
Ulubiona piosenka: kaŻda
Lokalizacja: polska

Re: Odcinek 3 (26.09.2009)

Post autor: list »

wykonanie agi poprawne. gory momentami ladne. ale wersja edyty podobala mi sie bardziej.edi wygladala cudnie.
Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Posty: 4487
Rejestracja: 28 lip 2007, 22:23
Ulubiona piosenka: Room For Change
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odcinek 3 (26.09.2009)

Post autor: Blur »

Bardzo podobał mi się występ Agnieszki Włodarczyk. Doły takie sobie, góry rewelacyjne. Oczywiście Edyta jest wielką wokalistką, ale pomijając technikę, doświadczenie i ogromny talent to wersja Agnieszki pod względem aranżacyjnym i interpretacyjnym jest mi bliższa. Winę zwalam trochę na Kozyrę, który czuwał nad produkcją tej piosenki jako radiowiec i dbał o lekkość utworu. Myślę, że gdyby Edyta nagrała tę piosenkę na swoją płytę, a nie do filmu to brzmiałaby zupełnie inaczej. Miło, że Edyta wspomniała o Ani Dąbrowskiej, widać, że ją ceni :)

Po Włodarczyk najbardziej podobała mi się Kazadi. Zaśpiewała to świetnie, z pomysłem, ma zadatki na prawdziwą artystkę. Mam nadzieję, że nie zmarnuje się w jakimś tępym serialu.

Podobała mi się aranżacja piosenki Bajmu, ale w wykonaniu Nowakowskiej nie słyszałem żadnych emocji, była taka nijaka, zresztą nigdy mi się nie podobała, irytuje mnie.

Z racji tego, że rzadko oglądam ten program nie miałem jeszcze okazji usłyszeć tego wielkiego talentu niejakiej Laury, do wczoraj. Nie wiem czym ta dziewczyna Was tak urzeka, ale wczorajsze wykonanie This is the life było wg. mnie marne.

Na Joannę Liszowską mam jakąś alergie, irytuje mnie ta kobieta, wszędzie się pcha, nie zagrała w żadnym dobry filmie, nie nagrała płyty, a wszędzie jej pełno. Wykonanie było średnie, początek kiepski, ale bardziej podobał mi się występ Aśki od Laury.
Ostatnio zmieniony 27 wrz 2009, 9:50 przez Blur, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 3 (26.09.2009)

Post autor: grzechoo »

Estratos pisze:Edyta w programie powiedziała, że nagrała TNTJM w kilka godzin, tymczasem, "współrodzący", Robert Kozyra mówił niedawno "Gali":

Cytat:
Brukowce pisały, że to była „piosenka na pojednanie”, a ja po prostu czułem, że jest idealna dla Edyty. Poprosiłem, by ją zaśpiewała, ale odmówiła, gdyż miała w tym czasie mnóstwo innych zobowiązań. Bardzo mi na niej zależało. Poprosiłem, żeby odrzuciła wszystko, wsiadła w samochód i przyjechała do studia. To trudna piosenka. Nagrywała ją przez dwa dni od szesnastej do piątej rano. Byłem przy tym. To było totalne wariactwo, ale wszyscy byli zachwyceni profesjonalizmem Edyty, która przez tyle godzin non stop śpiewała. Trzeba być w dobrej fizycznie formie, by sobie poradzić. Edyta jest absolutną perfekcjonistką. Ma tak wielką siłę głosu i tak go rozwinęła, że może z nim zrobić wszystko. „To nie tak, jak myślisz” jest teraz hitem granym przez wszystkie stacje radiowe. A ja się cieszę, że Edyta ma piosenkę.



Ciekawe kto tu kłamie
Może żadne z nich nie kłamie. Zalezy jak na to spojrzeć. O 16 był jeden dzień, a o 5 rano już następny :lol3: Także wychodzi 2 :hellobaby:

Co do lubienia piosenki I Kisssed A Girl przez fanów - przecież wyraźnie pozdrowiła Aurelke, miała na myśli Fanów, a nie fanów
Awatar użytkownika
Isabel
Impossible
Impossible
Posty: 1915
Rejestracja: 21 sie 2007, 18:21
Ulubiony album: Perła-E.K.G
Ulubiona piosenka: Większość
Lokalizacja: Kraków

Re: Odcinek 3 (26.09.2009)

Post autor: Isabel »

Oglądałam tylko urywki odcinka.
Najlepiej wypadła Patrycja i to na nią oddaję głos.
Agnieszka zaśpiewała okropnie.
Edyta ładnie wyglądała.
mike
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 707
Rejestracja: 25 gru 2008, 18:56
Ulubiony album: WSZYSTKIE
Ulubiona piosenka: TAFLA
Lokalizacja: Torun

Re: Odcinek 3 (26.09.2009)

Post autor: mike »

a ta aurelka to ta co jej w glowie moci?


edi wygladala slicznie

agnieszka dala rade tylko w mocnych dzwiekach 8P
Paulik24
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 785
Rejestracja: 14 mar 2008, 17:48
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Krosno- Podkarpacie

Re: Odcinek 3 (26.09.2009)

Post autor: Paulik24 »

Szkoda tylko, że Edyta podzieliła nas już na fanów i 2fanki... fani to my wszyscy- wogóle po co jej my skoro ma 2wspaniałych przyjaciółek- Aurelke i drugą piękną, nie będę pisać po nazwiskach...
Tylko ciekawe co zrobi, kiedy zostaną tylko one dwie... Ciekawe z czego będzie żyć bo raczej o pracę dla ogrodnika trudno :x
Zdenerwowała mnie tymi pozdrowieniami... :shock: Nie myślałam, że może postawić aż tak wyrazną granicę między fanami i FANAMI ;(

Ogólnie odcinek mi się podobał, z wyjątkiem Liszy przy której musiałam przełączyć program bo nie mogłam słuchać :)
Najładniej jak zwykle Laurka i Pati chociaż Aga też świetnie dała sobie rady
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Odcinek 3 (26.09.2009)

Post autor: Michael »

Edyta wyglądała ładnie (make-up, fryzura), bo ta bluzka średnio mi się podobała :lol:.
Najbardziej podobały mi się występy Patrycji i Agnieszki. Ciekawa aranżacja TNTJM,
aczkolwiek na 6 pkt to nie było. Natomiast świetnie Agnieszka dowaliła Paulli w filmiku z przygotowań :ha:. Za to 6 pkt :P.
Szkoda, że Liszy skiepścii występ, bo mogło byc świetnie. Drażni mnie trochę jej angielksi. Mam wrażenie, że stara się być bardziej angielska niż Anglia 8P i wychodzi z tego jakiś syntetyczny twór :lol:.
Nie rozumiem tego rozpływania się nad Laurą. Jest wiele lepiej śwpiewających kobiet w tej edycji programu, choćby Patrycja, która nie wiedzieć czemu, jest zagrożona :/.
Ostatnio zmieniony 27 wrz 2009, 9:51 przez Michael, łącznie zmieniany 1 raz.
Paulik24
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 785
Rejestracja: 14 mar 2008, 17:48
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Krosno- Podkarpacie

Re: Odcinek 3 (26.09.2009)

Post autor: Paulik24 »

FanEG pisze:A właśnie, Edi powiedziała, że jej Fani ( chyba chodziło o nas ) bardzo lubią tę piosenkę.
Przeczytałem dwie strony komentarzy i nikt nie napisał, że ją lubi
Edycie chodziło o Aurelkę czyli o FANKĘ a nie fankę... Rozumiesz, taki podział teraz jest... Nie ma czegoś takiego, że pozdrawia fanów. Bo przecież co jej z fanów skoro ma FANÓW noo... :x
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Odcinek 3 (26.09.2009)

Post autor: Aro »

To co przygotujemy dla Auli stosik na kolejny koncert? :twisted: A może jakaś mała szubienica? :612: :lol3: Auli ja bym na twoim miejscu bez ochroniarza się nie pojawiał. Gimbusy (i nie tylko) już się szykują... :lol3:

Może jeszcze jakiś czas temu bym się tym przejmował, że Edyta pozdrawia tylko wybranych, ale powiem szczerze teraz mi to zwisa. Niech sobie pozdrawia kogo chce. Ma do tego prawo. Nie od dziś jest tak, ze Edyta ma swoich ulubieńców, kiedyś też ich miała. I gdzie oni teraz są?
Awatar użytkownika
Nieebieeska
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 220
Rejestracja: 27 cze 2009, 18:08
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Wszystkie ;D
Lokalizacja: małopolska
Kontakt:

Re: Odcinek 3 (26.09.2009)

Post autor: Nieebieeska »

Najbardziej podobało mi się wykonanie Laury i na nią zagłosowałam ... A Agnieszka to trochę tak sztywno jak dla mnie zaśpiewała niezbyt mi się podobało :lol:
Awatar użytkownika
Łukasz
Perła
Perła
Posty: 1063
Rejestracja: 12 kwie 2006, 20:15
Ulubiony album: Invisible
Ulubiona piosenka: Obłok
Lokalizacja: ŻL

Re: Odcinek 3 (26.09.2009)

Post autor: Łukasz »

Podobno jacy fani taka gwiazda. Straszne?
Awatar użytkownika
anablu
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 290
Rejestracja: 14 mar 2008, 21:33
Ulubiony album: EG, Perła
Ulubiona piosenka: Never will I
Lokalizacja: Mińsk Maz.

Re: Odcinek 3 (26.09.2009)

Post autor: anablu »

Absolutnie najlepsza dla mnie była Patrycja Kazadi oraz Laura.

Agnieszka popisała się głosem, ale interpretacji, czy emocji - jak na lekarstwo... Dla mnie na 4,0.

Nudziłam się tym razem przy Karolinie... Asia J. dla mnie nieprzekonywująco...
Lisza brrrrrrrrr, nie tym razem.
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5027
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Odcinek 3 (26.09.2009)

Post autor: addar »

najlepiej zaśpiewała kazadi, edyta tylko potwierdziła moje przypuszczenia że nie jest całkowicie zadowolona ze swojej pracy nad TNTJM(edyto oby jak najdalej od takich piosenek,


ps. auli skoro masz kontakt z edi , to może powiesz nam co edyta myśli o wystosowanym przez forum liście, jestem bardzo ciekaw :hellobaby:
Awatar użytkownika
Maya
Make it happen
Make it happen
Posty: 197
Rejestracja: 26 kwie 2009, 9:01
Lokalizacja: małopolska

Re: Odcinek 3 (26.09.2009)

Post autor: Maya »

Głos na Agnieszkę i Patrycje. Zaśpiewały po swojemu, podobało mi się.Jak na razie to kobietki błyszczą a mężczyźni stoją w ich cieniu. Szkoda, ze odpadł Jachowski o wiele bardziej go lubię niz Kudelskiego :x Szkoda, ze Liszy nie wyszło bo mogło być fajnie.
Zagrożenie Patrycji to chyba jakaś pomyłka :?
ODPOWIEDZ