Odcinek 6 (17.10.2009)

Szósta edycja programu rozrywkowego telewizji Polsat (2009).

Czyj występ w 6 odcinku programu podobał Ci się najbardziej?

Czas głosowania minął 24 paź 2009, 2:58

Artura Chamskiego (Kamil Stefański, Fala zbrodni)
10
12%
Agnieszki Włodarczyk (Weronika Potoczny, Plebania)
29
34%
Krzysztofa Respondka (Michał Jeleń, Barwy szczęścia)
17
20%
Roberta Kudelskiego (Michał Brzozowski, Na Wspólnej)
1
1%
Patricii Kazadi (Beata Dolniak, Na Wspólnej)
10
12%
Joanny Liszowskiej (Dorota Sambor, Na dobre i na złe)
18
21%
 
Liczba głosów: 85

wlodarczykofan
Hope for us
Hope for us
Posty: 30
Rejestracja: 04 kwie 2009, 22:27
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: To nie tak jak myślisz
Lokalizacja: Głogów
Kontakt:

Re: Odcinek 6 (17.10.2009)

Post autor: wlodarczykofan »

Wrzućcie na luz. O co się kłócić. Edyta i tak jest super i zawsze taka będzie!
Za dwa tygodnie uczestnicy zaśpiewają tylko jedną piosenkę?
loveedyta
Lunatique
Lunatique
Posty: 2668
Rejestracja: 17 sty 2008, 10:52
Lokalizacja: ....

Re: Odcinek 6 (17.10.2009)

Post autor: loveedyta »

rafal22 pisze:Co do planów artystycznych, zawodowych szykuje się mnóstwo niespodzianek
już się boję :lol3:
caterina78 pisze:Edyta miala prawo wypowiedziec swoje zdanie, subiektywne
owszem, ale moim zdaniem trochę za mocno pojechała po Laurze. Dziewczyna jest chora, miała prawo zrezygnować, a Edycie nic do tego.
Ola15 pisze:
Przecież Ona to czyta..pomyślcie , jak piszecie. Jako fani powinniśmy ją wspierać, a nie dołować..
to już nie można na tym forum, wypowiedzieć słowa krytyki? Bo Edytka przeczyta i się obrazi? Chyba właśnie fani powinni krytykować swojego idola, kiedy robi źle. I nie chodzi tu tylko o ten konkretny przypadek z Laurą ale w ogóle. A jeśli niektórzy myślą, że wspieranie polega tylko na głaskaniu po główce to chyba się troszeczkę mylą. Edyta święta nie jest i czasem się jej porządne lanie należy.
Blur pisze:Jeśli Ona uważa, że choroba nie usprawiedliwia Samojłowicz od rezygnacji z programu to ja uważam, że rozwód nie usprawiedliwia Edyty od bierności artystycznej.
dokładnie :)
Awatar użytkownika
FanEG
Make it happen
Make it happen
Posty: 138
Rejestracja: 20 lip 2009, 20:18
Ulubiona piosenka: Nie opuszczaj mnie
Lokalizacja: Z nad morza

Re: Odcinek 6 (17.10.2009)

Post autor: FanEG »

loveedyta pisze:
owszem, ale moim zdaniem trochę za mocno pojechała po Laurze. Dziewczyna jest chora, miała prawo zrezygnować, a Edycie nic do tego.
A moim zdaniem Edyta zrobiła bardzo dobrze!
Powiedziała prawdę, powiedziała to, co ja chciałem powiedzieć, brawo Edyta!!!
Awatar użytkownika
caterina78
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1279
Rejestracja: 28 mar 2009, 17:39

Re: Odcinek 6 (17.10.2009)

Post autor: caterina78 »

Jasne, ze powiedziala prawde, swoja prawde, ale pamietac nalezy, ze jak to mowil B. Pascal: " Czlowiek stworzony jest, aby szukac prawde, a nie by ja posiadac" . W kazdym razie to wszystko jest takie wzgledne, ja jestem dumna z Edyty, ze idzie pod prad i nie boi sie mowic glosno swoja prawde, ze jest wierna samej sobie...
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Odcinek 6 (17.10.2009)

Post autor: DeathlySilence »

caterina78 pisze:szkoda ze nie widzisz logicznosci i jasnosci w mojej wypowiedzi
Trudno się z Tobą zgodzić, kiedy pomimo własnych prawidłowych założeń, wyciagasz nieprawidłowe wnioski.

Piszesz, że Edyta miała prawo wypowiedzieć swoje zdanie. (zgadzam się)
Piszesz, że Edyta ma takie samo prawo, jak i my na forum. (zgadzam się)

Nie dziwisz się, że Edyta poniekąd skarciła Laurę, natomiast nie daje Ci spokoju moje skarcenie Edyty.

Jak napisałem wcześniej, zgadzam się z Edytą, z przedstawioną (jak piszesz) "niepisaną regułą". Sama piszesz: "nie mozesz Jej oceniac, dopoki nie zrozumiesz"). Edyta skarciła/oceniła Laurę na podstawie błędnych, niepełnych przesłanek. Zagalopowała się (teza prawidłowa, ale zadaleko idąca w odniesieniu do sytuacji, osoby, programu itd.), za co została przeze mnie skarcona (nie powieszona).

Tyle.
Awatar użytkownika
caterina78
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1279
Rejestracja: 28 mar 2009, 17:39

Re: Odcinek 6 (17.10.2009)

Post autor: caterina78 »

DS
Nie do konca sie zgadzam, bo ja odebralam wypowiedz Edyty jako ogolnikowa, nie odnosila sie tylko do Laury, raczej do ogolu. Tylko pomysl tak na chlodno, nikt w zadnej komisji oceniajacej nigdy nie bedzie patrzyl na kontekst, sytuacje i osobe, chodzi o efekt koncowy, czyli, przede wszystkim nikt nie bedzie tracil czasu na rozpatrywanie tego wszystkiego, bo jak nie, to wlasnie na to miejsce jest 100 tzw. chetnych, chce po prostu powiedziec, ze skoro Edi bierze udzial w tym programie i pelni tam funkcje jury, to Ona nie musi, nie ma takowego obowiazku rozpatrywac sytuacje zyciowa Laury, bo to wykracza poza Jej funkcje, jako osoba moze jej wspolczuc, okazac empatie, ale to juz kwestia prywatna, rozumiesz, bezstronnosc i chlodna ocena , a raczej konkluzja Edyty w tej roli byla wskazana, taka okazala, co dzialo sie poza kulisami i jak to widzi prywatnie Edyta to juz Jej tylko i wylacznie sprawa,nie chodzi mi o to, ze Ty jakby skarciles Edyte, raczej o fakt, ze to co zrobila Edi jest tak logiczne i tak jasne, tylko , ze Ty to widzisz inaczej, o.k., co nie znaczy, ze wyciagam nieprawidlowe wnioski, bo tzw. Twoja prawda nie musi byc koniecznie moja, tak przynajmniej swiat jest ciekawszy i inspirujacy:)
loveedyta
Lunatique
Lunatique
Posty: 2668
Rejestracja: 17 sty 2008, 10:52
Lokalizacja: ....

Re: Odcinek 6 (17.10.2009)

Post autor: loveedyta »

Matko ludzie jaki wy macie problem 8P Może w ogóle powieśmy Laurę za to, że zrezygnowała! Dla jednych Edyta zrobiła dobrze dla drugich źle i nie ma się co kłócić.

Zresztą tak jak Edyta miała prawo zrezygnować z Sopotu 2 dni wcześniej tak samo Laura miała prawo zrezygnować z JOŚ, tym bardziej że było to uzasadnione chorobą. Więc niech Edyta nie mówi,że Laura się poddała bo jest to trochę śmieszne, po prostu jest mądrą dziewczynką i posłuchała się lekarza.


Posty nie na temat zostały przeniesione do kosza.

Matiz99.
Ostatnio zmieniony 19 paź 2009, 14:26 przez loveedyta, łącznie zmieniany 1 raz.
Robik
Impossible
Impossible
Posty: 1630
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:49
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Odcinek 6 (17.10.2009)

Post autor: Robik »

Wyjątkowo zgodne tym razem były moje oceny z ocenami Edyty. Nie rozumiem po co Ibisz wprowadza zamęt swoimi tekstami. Przecież Laura nie jest pierwszą uczestniczką, która zrezygnowała z programu. Wcześniej zrobiła to Jola Fraszyńska.
Najlepsi dziś byli Asia Liszowska i Artur Chamski, a najgorzej poszło Robertowi.
P.S. Pozdrowienia dla Benia :!:
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Odcinek 6 (17.10.2009)

Post autor: DeathlySilence »

caterina78 , twoim problemem jest to, że nie możesz przeboleć "czyjejś prawdy, opinii, czyjegoś odbioru wydarzeń". Zamiast się z nią po prostu nie zgodzić, zaczynasz produkować te swoje pokręcone posty, wymuszające przyjęcie twojego stanowiska. Aż strach się w nie zagłębiać, bo tylko się człowiek może pozabijać, potykając o niespójności, prawa, które interpretujesz w zależnosci od tego, do kogo je przymierzasz. A, gdy ktoś Ci to wytknie (autech - posty w koszu), przykłądając do twoich tez poczynania Edyty, zaczynasz lawirować, odwracać kota ogonem, byleby usprawiedliwić Edytę.

Edyta ma tendencje do wygłaszania różnych restrykcyjnych myśli, zasad w sposób surowy (w stosunku do innych), do których ma w rzeczywistości relatywny stosunek, jeśli chodzi o Nią samą.

Na dzień dzisiejszy jestem za wygraną Kazadi (piękne wykonanie "Ostatniego" Edyty Bartosiewicz). (jak to nie na temat?).



DS, sam byłeś moderatorem więc dobrze wiesz co robisz! Jeżeli ktoś ciągnie dyskusję nie na temat to jedno zdanie wpisane celowo niczego nie zmieni.

Z osobistymi wycieczkami użytkowników zapraszam na PW.

Matz99.


Rześ mnie rozszyfrował. Następnym razem napiszę 2 zdania.
DS
Ostatnio zmieniony 19 paź 2009, 17:46 przez DeathlySilence, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Dawid
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 385
Rejestracja: 31 gru 2005, 13:07
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: dziękuję Ci
Lokalizacja: Katowice

Re: Odcinek 6 (17.10.2009)

Post autor: Dawid »

mysle ze edzia miala racje. skoro ktos berze udzial w konkursie to nie powineien z niego rezygnowac, walczyc do konca... skoro Laura stwierdzila ze choroba jest ponad jej sily by wystapoc wybrala swoja droge i nie jest w programie... mysle jednak ze tu chodzilo o uratowanie dwoch zagrozonych, musial ktos odpasc, nie koniecznie ci zagrozeni
mike
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 707
Rejestracja: 25 gru 2008, 18:56
Ulubiony album: WSZYSTKIE
Ulubiona piosenka: TAFLA
Lokalizacja: Torun

Re: Odcinek 6 (17.10.2009)

Post autor: mike »

Dla mnie najlepiej zaspiewala Pati kazadka 8P 8P
Awatar użytkownika
LaFidelite
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1231
Rejestracja: 26 paź 2009, 20:18
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Oz

Re: Odcinek 6 (17.10.2009)

Post autor: LaFidelite »

A ja się z Edytą zgadzam. Takie są realia tego zawodu i przypuszczam,że Edyta wypowiadała się z własnego doświadczenia,a tego doświadczenia jej odmówić nie można.
Z drugiej jednak strony trzeba się zastanowić czy człowiek pozostający przy zdrowych zmysłach poświęcał by swe zdrowie na rzecz wstępu w 'Jak oni śpiewają' - nie sądzę .
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Odcinek 6 (17.10.2009)

Post autor: Aro »

W dzisiejszym dodatku telewizyjnym Faktu napisano, że w najbliższym odcinku zaśpiewa Edyta z Rudim.
Awatar użytkownika
damyano
Make it happen
Make it happen
Posty: 140
Rejestracja: 08 gru 2004, 7:33

Re: Odcinek 6 (17.10.2009)

Post autor: damyano »

Przperaszam, że to pytanie nie związane z 6 odcinkiem programu ale wybieram się dziś na nagranie programu i nie mam pojęcia jak tam dojechać z centrum...Sprawdzałem na mapce ale chodzi mi o dokladny opis transportem miejskim(trawmaj , autobus) jak tam dojechać....
Dziękuje z góry!
loveedyta
Lunatique
Lunatique
Posty: 2668
Rejestracja: 17 sty 2008, 10:52
Lokalizacja: ....

Re: Odcinek 6 (17.10.2009)

Post autor: loveedyta »

damyano, Z Warszawy Zachodniej ( z Centrum do Zachodniej trafisz) Ul. Prymasa Tysiąclecia do Ul. Wolskiej, na Wolskiej tramwaj 8, 10, 26, 27, 46 ( do wyboru) wysiąść przy Kościele Św. Wawrzyńca---> ul Redutowa, za zajezdnią autobusową w lewo--->ul.Pustola--> przed murem w lewo-->ul.Sowińskiego-->wjazd w drugą bramę po prawej stronie :wink2:
ODPOWIEDZ