Odcinek 6 (17.10.2009)

Szósta edycja programu rozrywkowego telewizji Polsat (2009).

Czyj występ w 6 odcinku programu podobał Ci się najbardziej?

Czas głosowania minął 24 paź 2009, 2:58

Artura Chamskiego (Kamil Stefański, Fala zbrodni)
10
12%
Agnieszki Włodarczyk (Weronika Potoczny, Plebania)
29
34%
Krzysztofa Respondka (Michał Jeleń, Barwy szczęścia)
17
20%
Roberta Kudelskiego (Michał Brzozowski, Na Wspólnej)
1
1%
Patricii Kazadi (Beata Dolniak, Na Wspólnej)
10
12%
Joanny Liszowskiej (Dorota Sambor, Na dobre i na złe)
18
21%
 
Liczba głosów: 85

Carrie
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 319
Rejestracja: 20 paź 2008, 23:33
Ulubiona piosenka: Znajdzie sie kilka :]
Lokalizacja: south PL

Re: Odcinek 6 (17.10.2009)

Post autor: Carrie »

Laura była dobra, przynajmniej z mojego punktu widzenia tudzież słyszenia.
Głos na Patrycję i Agnieszkę, choć widziałam tylko pierwszą część programu, ale pozostali są jakoś w cieniu. Liszowska się rozwija, jest dobrze, ale w ogóle nie przepadam za męskimi uczestnikami w programie.
A i to całe wielkie wejście Rooyensa to była taka żenada, aż żal było patrzeć.
Awatar użytkownika
Natu$
Lunatique
Lunatique
Posty: 2641
Rejestracja: 04 paź 2008, 15:55
Ulubiony album: Dotyk, EG
Ulubiona piosenka: Szyby, CBTL, NWI, List
Lokalizacja: Poznań

Re: Odcinek 6 (17.10.2009)

Post autor: Natu$ »

Już wstępna gadka Ibisza, że zagrożone są dwie faworytki sprawiła, że stałam się podejrzliwa, a gdy pojawił się Rinkie wiadome było, że cała akcja jest ustawiona. Nie życzę Laurze źle, ale jej odejście bardzo mnie ucieszyło, bo dwie moje faworytki i moim zdaniem najlepiej śpiewające osoby zostały.

Oba wczorajsze wykonania Agnieszki bardzo poruszające. Niesamowite, co zrobiła z piosenką "Powiedz". Bardzo podobała mi się też Lisza w "Śpij kochanie śpij", Respondek w "Balu wszystkich świętych" i Chamski w "Chodź, przytul, przebacz". Patricia poprawnie, lecz bez rewelacji. Na Kudelskiego już czas. Jedyne, co przyjemnego wnosi do programu to... Benio! :D

Nie uważam, żeby Edyta źle zareagowała, jeśli chodzi o odejście Laury. Ma rację, że generalnie publiki nie obchodzi, czy artysta jest chory - ma śpiewać i tyle! Na pewno nie znała dokładnych powodów odejścia. W przeciwnym razie zapewne inaczej by zareagowała. Prawdą jest, że skoro nie znała sytuacji, mogła się nie odzywać, ale wszyscy wiemy, jaka emocjonalne jest Edyta.
Awatar użytkownika
weroniuka
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1362
Rejestracja: 09 lip 2009, 16:07
Ulubiony album: MY
Ulubiona piosenka: Your High Day i Night
Lokalizacja: Lublin

Re: Odcinek 6 (17.10.2009)

Post autor: weroniuka »

Mi się wydaje, że to ustawione było, bo Laura jakaś taka smutna była w poprzednim odcinku, pewnie wtedy powiedziała, że rezygnuje, więc do zagrożonych dali Lisze i Włodarczyk, bo widzieli że i tak przejdą, a smsów więcej zawsze :D chytre lisy ;p
Chciałam powiedzieć, że to dobry program, bo występuje w nim Edyta Górniak i czasem śpiewa :D
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 6 (17.10.2009)

Post autor: grzechoo »

Natu$ pisze:Na pewno nie znała dokładnych powodów odejścia. W przeciwnym razie zapewne inaczej by zareagowała. Prawdą jest, że skoro nie znała sytuacji, mogła się nie odzywać, ale wszyscy wiemy, jaka emocjonalne jest Edyta.
I wszyscy wiemy, że Laura była jej pupilką. Edka nie znając zapewne całej historii zareagowała jak zareagowała bo pewnie życzyłaby sobie aby to Laura wygrała program.
Awatar użytkownika
caterina78
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1279
Rejestracja: 28 mar 2009, 17:39

Re: Odcinek 6 (17.10.2009)

Post autor: caterina78 »

Odnosnie wypowiedzi Edyty, to przede wszystkim wiedziala, ze ma racje, inaczej z taka teza nie wypowiadalaby sie publicznie, byc moze nie znala na tyle dobrze okolicznosci, ale mimo wszystko ta wypowiedz raczej odnosila sie do swiatka - mondo dello spettacolo( wypadaja mi slowa polskie z glowy) , nie do Laury, ktos, nie wiem, ktory z uczestnikow tez wspominal, ze w szkole aktorskiej ich uczono, ze choroba nie istnieje, ale kazdy ma indywidualne podejscie i swoj osobisty poglad, tym samym nalezy dodac, ze Edyta mowila to wiedzac dokladnie co znaczy choroba, nie wiem, czy pamietacie, ale przeciez zaraz po operacji wyrostka robaczkowego uciekla ze szpitala, w banadazach do pracy nad Metrem, zaznaczam szalenczej, bo takim tytanem pracy jest i byl Jozefowicz, dla niego choroba byla wymowka, prawda, on jakby uwypuklil w Edycie ta ceche charakteru- perfekcjonizm i profesjonalizm, to jest stara szkola Buffo, nie wspominajac o innych sytuacjach, gdzie Edi, zawsze wbrew chorobom pokazywala profesjonalizm, to jest wlasnie sztuka, to jest tez element geniuszu, nie pokazac publicznosci, ze cos jest nie tak, ze cos tak bardzo boli, ze slowa nie jestes w stanie wypowiedziec, czy nawet ruszyc sie, ale skoro wybierasz taka droge, to na przekor lzom i cierpieniu, nakladasz maske i grasz, tak grasz,aby wszyscy czuli, ze to jest vita reale , ze to jest prawdziwe, tylko moze najblizszym i tym co ufasz pozwalasz sobie na pokazanie slabosci....
Ostatnio zmieniony 18 paź 2009, 13:57 przez caterina78, łącznie zmieniany 1 raz.
Paulik24
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 785
Rejestracja: 14 mar 2008, 17:48
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Krosno- Podkarpacie

Re: Odcinek 6 (17.10.2009)

Post autor: Paulik24 »

Najlepszy był... Beniu :lol3: Rozwala mnie poprostu haha... A jak go spytali czy kocha ciocię Edyte i jej powiedział że nie to myślałam że spadne z łóżka :lol:

W sumie nudny ten program jakoś... Miałam nadzieję, że wygra Laura a tak to już nie wiem na kogo głosować

Edyta ślicznie wyglądała...
Głos na Age i Artura :)
Awatar użytkownika
Agisia
The story so far
The story so far
Posty: 490
Rejestracja: 22 lut 2008, 19:40
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: 'Szyby'
Lokalizacja: wrocław

Re: Odcinek 6 (17.10.2009)

Post autor: Agisia »

Nie oglądałam wczorajszego odcinka, ale jak przeczytałam, że Laura odpadła... :x
Tak nie może być! Była moją faworytką! :P Ale zdrowie najważniejsze. Niech wraca do formy, to może jeszcze coś w tej edycja zaśpiewa. :)
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5027
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Odcinek 6 (17.10.2009)

Post autor: addar »

edyta SEX SEX, już dawno nie zaserwowali jej tak udanej stylizacji( wrażenie potęguję zeszłotygodniowy koszmarek)

ustwka z laurą byłą żałosna, i ten bełkoczący rinke( tyle lat w polsce a mówi jak by byl z miesiąc), gdy zaczynałem się do dziewczyny jako tako przekonywać - zong

występu włodarczyk: nie żałuję- to jedna z moich najukochańszym piosenek, i podobnie jak w przypadku litanii zabili jej piękno , w drastycznym skróceniu, ponad to wokal agnieszki jest tak bezpłciowy w porównaniu do edyty geppert, że mi się nie podobało, drugi wykon,odczucia mam podobne jak edyta(chyba jak większość) edyta nie mogła tego powiedzieć ale na pewno pomyślała:"dziewczyno jak z takiego gniotu, takiego dna , moglaś zrobić calkiem przyjemną balladę, za ten występ szacunek- ale i tak jej nie lubię


patrycja- kolejna moja ulubiona piosenka, fajnie że zaśpiewał inaczej od edytki bartosiewicz , było klimatycznie , szkoda że kilka dzięków krzywych, przy dugim występir obecność "czerwonego" mnie odrzuciła, więc nie będę obiektywny - patrycja moją faworytką. Ponad to edyta w stosunku do patrycji jest niesprawiedliwa. to tak jakby przyganiał kocioł garnkowi.Edyta sama jest perfekcyjna i też lubi się popisywać głosem i za tą ją podziwiamy-więc moim zdaniem któryś odcinek z rzędu jest niespawiedliwa


reszty występów nie komentuję, no jeszcze lisza dała radę


ps1

mam nadzieję że kudelski wyleci, tylko benia żal:P:P


ps2

czy oni chcą już totalnie obrzydzić ten program, zapraszająć tego czerwonowłosego ufoludka z bebechem- jego przykład pokazuję żę shit i kicz zawsze w poslce najlepiej się sprzedają. na szczęście zachował się z klasą i oddal edycie cześć, niezapomnianym" nie liczy się ilość, liczy jakość.
Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Posty: 4487
Rejestracja: 28 lip 2007, 22:23
Ulubiona piosenka: Room For Change
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odcinek 6 (17.10.2009)

Post autor: Blur »

Słowa Edyty do Laury były wyjątkowo głupie :/
Jeśli Ona uważa, że choroba nie usprawiedliwia Samojłowicz od rezygnacji z programu to ja uważam, że rozwód nie usprawiedliwia Edyty od bierności artystycznej.
Co nie zmienia faktu, że cieszę się, iż Laura odeszła albo inaczej: cieszę się, że została Aga i Lisza, mimo iż Aśka jest mi obojętna, to wolę ją od Laurki :wink2:

Adze i jej nauczycielowi należą się brawa za Powiedz :klaszcze: dało się tego 'szlagieru' słuchać.
Dobrze, że po ubiegłotygodniowej reakcji na wylosowanie utwóru Wiśni Agnieszka przyznała, że jest jej głupio, ja bym się spalił ze wstydu przed Wiśniewskim jak bym coś takiego odwalił.

Moje głosy oddaję na Kazadi i Włodarczyk. Są według mnie najlepsze i nie wiem czemu Patricia jest zagrożona.
Ostatnio zmieniony 18 paź 2009, 21:38 przez Blur, łącznie zmieniany 1 raz.
rafal22
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 664
Rejestracja: 01 mar 2006, 11:52
Lokalizacja: 3city

Re: Odcinek 6 (17.10.2009)

Post autor: rafal22 »

Witajcie,

No i stało się po 4 latach znowu spotkałem się z Edytą ale od początku.

1) Pierwszy raz byłem na Josiu, na początku te przedłużanie mnie wkurzało ale jak Edyta z Rudim zaczęła śpiewać różne piosenki to te ich wygłupy były 100 razy lepsze niż ten cały Joś. Ale fajnie podobało się i mi i mojemu bratu, może pojedziemy na finał, zobaczymy.

2) Stwierdziłem, że chyba nadszedł czas aby odświeżyć znajomości z Edytą i jak zwykle jednym wielkim fartem dostaliśmy się do garderoby. Edyta wyszła do nas, porozmawialiśmy dość długo, przypomniałem się, wziąłem kilka autografów dla znajomych i taki finał. Edyta jest strasznie chuda, poprostu szok, troszkę się zmieniła i proszę Was nie wypisujcie tu swoich żali na nią i nie jeździjcie po niej bo Ona to czyta i jest jej strasznie przykro i później się nie dziwcie, że ma takie a nie inne zdanie.

3) Co do planów artystycznych, zawodowych szykuje się mnóstwo niespodzianek, jeżeli ktoś chciałby jechać na koncert do Gdyni to zgłaszajcie się na priva do mnie, mam od Edyty kilka informacji.

Było fajnie nie żałuje 700 km w dwie strony !

Pa
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Odcinek 6 (17.10.2009)

Post autor: DeathlySilence »

Blur pisze:Jeśli Ona uważa, że choroba nie usprawiedliwia Samojłowicz od rezygnacji z programu to ja uważam, że rozwód nie usprawiedliwia Edyty od bierności artystycznej.
Mądrze prawi. :wink:

Edyta zagalopowała się z wypowiedzią.
Wieszać Jej za to nie będę, bo po części zgadzam się z ogólną tezą przez Nią wygłoszoną.
Co nie oznacza, że nie powinna zostać za tą wypowiedź skarcona.
Fani Laury o to się na pewno zatroszczą.
Awatar użytkownika
caterina78
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1279
Rejestracja: 28 mar 2009, 17:39

Re: Odcinek 6 (17.10.2009)

Post autor: caterina78 »

DS Ty tego chyba nie mozesz chyba pojac, Edyta miala prawo wypowiedziec swoje zdanie, subiektywne, aczkolwiek zdanie i tak jak na forum kazdy ma takowe prawo, tak samo Ona, dziwi mnie, ze uwazasz, ze powina byc za ta wypowiedz skarcona, przeciez nikogo nie obrazila, wyrazila tylko swoj poglad i mysle, ze jak najbardziej obiektywny, nie mozesz Jej oceniac, dopoki nie zrozumiesz, w Jej wyobrazeniu jest wlasnie tak a nie inaczej, zreszta powiedziala to samo co inni nauczyciele, czy ze szkol teatralnych, czy jakby powtarzajac mysl przewodnia Jozefowicza... Jesli nie pomyslala o skutkach medialnych fanow Laury, czy to az tak zle, tu sa zupelnie inne role, Laura do momentu pozegnania sie z programem wchodzila w role ucznia i konkursowicza , Edyta natomiast ma zupelnie inna funkcje w tym programie i mogla sobie na to pozwolic, wiesz, ja nawet widze w tym cel dydaktyczny, no i co z tego, ze fani Laury zareaguja tak a nie inaczej, ze moze Ja posadza o brak empatii, to nie ma zadnego znaczenia, po prostu, w tym swiatku tak jest i bedzie, gdziekolwiek na castingu, przesluchaniu, chory, a czy to kogos interesuje tak oficjalnie, w danym momencie masz byc i dac z siebie wszystko, potem komisja moze ci ewentualnie jesli bedzie zawsze chciala wspolczuc, tak jest nie tylko w ICH swiecie, tak jest wszedzie, niestesty..... Do tego nalezy sie przyzwyczaic, a Edi powiedziala prawde, nic nadzwyczajnego, tylko, ze wlasnie w tym tkwi caly Jej urok, ze robi to, bo tak czuje, bo jest wierna samej sobie, jakkolwiek by to bylo nielogiczne i niekonsekwentne dla patrzacego z obok...:)
Awatar użytkownika
Ola15
Sit down
Sit down
Posty: 84
Rejestracja: 05 kwie 2009, 19:00
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: Wszystkie :D
Lokalizacja: Wrocław

Re: Odcinek 6 (17.10.2009)

Post autor: Ola15 »

Właśnie drodzy fani Edyty! zgadzam się z rafal22. Przecież Ona to czyta..pomyślcie , jak piszecie. Jako fani powinniśmy ją wspierać, a nie dołować..

teraz o Josiu ;d

Edyta prześlicznie wyglądała <3 w końcu nie na czarnooo ;p

Najbardziej podobała mi się Agnieszka. Super zaśpiewała.

Uważam, że Kudelski powinien odpaść. Najsłabiej śpiewa ze wszystkich uczestników, którzy zostali.

Szkoda, że Laura odpadła, lubię jej głos.
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Odcinek 6 (17.10.2009)

Post autor: DeathlySilence »

Nie przeżywaj tak, bo Ci żyłka pęknie. :)

Laura miała prawo zrezygnować.
Edyta miała prawo to skomentować.
Ja miałem prawo "to" zanegować.
A Ty miałaś prawo mnie upomnieć.

Więc poukładaj sobie to w logiczną całość.
Awatar użytkownika
caterina78
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1279
Rejestracja: 28 mar 2009, 17:39

Re: Odcinek 6 (17.10.2009)

Post autor: caterina78 »

Ds daleka jestem od przezywania, szkoda ze nie widzisz logicznosci i jasnosci w mojej wypowiedzi, skwitujmy to tak ostatnio wlasnie slowami R. Kolakowskiego, bardzo trafnie pasuja do sytuacji:
Jesteśmy inni, inni od innych,
Którzy są inni od wszystkich innych.
Jesteśmy inni piękną innością,
Różni cudowną różnorodnością.
Tak na marginesie, przeciez to co zostalo powiedziane przez Edi to jakby ABC, niepisane reguly:)
Ostatnio zmieniony 18 paź 2009, 21:51 przez caterina78, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ