Odcinek 7 (31.10.2009)

Szósta edycja programu rozrywkowego telewizji Polsat (2009).

Czyj występ w 7 odcinku programu podobał Ci się najbardziej?

Czas głosowania minął 06 lis 2009, 23:59

Artura Chamskiego (Kamil Stefański, Fala zbrodni)
21
42%
Agnieszki Włodarczyk (Weronika Potoczny, Plebania)
11
22%
Krzysztofa Respondka (Michał Jeleń, Barwy szczęścia)
4
8%
Patricii Kazadi (Beata Dolniak, Na Wspólnej)
2
4%
Joanny Liszowskiej (Dorota Sambor, Na dobre i na złe)
12
24%
 
Liczba głosów: 50

Awatar użytkownika
Agisia
The story so far
The story so far
Posty: 490
Rejestracja: 22 lut 2008, 19:40
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: 'Szyby'
Lokalizacja: wrocław

Re: Odcinek 7 (31.10.2009)

Post autor: Agisia »

ech, gdybym mogła to już bym była w drodze. :P

A tak to nie. :(
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Odcinek 7 (31.10.2009)

Post autor: Piter »

Michael pisze:Uważam, że Artur i Patrycja, to dwie najbardziej muzykalne osoby w tej edycji JOŚ .
Oboje są na pewno muzykalni, ale Arturowi czegoś brakuje. Nie ma tego błysku w oku.
Uważam, że Patrycja powinna zostać w programie. Dziewczyna nie jest na pewno aż tak wyrazista w swoich piosenkach jak fałszująca Agnieszka, jednak uczy się, próbuje, doświadcza i mając bazę w talencie może być kiedyś z niej diament.

Na ten cały mikrofon zasługuje jednak najbardziej, wg mnie, Joanna, która mimo iż nie jest aż tak muzykalna, jest bardzo, chyba najbardziej ze wszystkich wyrazista.
autech
The story so far
The story so far
Posty: 468
Rejestracja: 02 maja 2009, 22:55
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nie prosze o wiecej!!!
Lokalizacja: Wrocław

Re: Odcinek 7 (31.10.2009)

Post autor: autech »

ogladalnosć ostatniego odcinka JOŚ 2,6 mln
dla porównania ogladalność ostatniego MAM TALENT prawie 6 mln
Ja też wole zwykłych-ale niezwykłych bo utalentowanych ludzi,niż psudoaktorów i Ibisza (OMG) na czele.
Awatar użytkownika
Dominka
Sit down
Sit down
Posty: 66
Rejestracja: 14 mar 2009, 15:13
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 7 (31.10.2009)

Post autor: Dominka »

Piter pisze:
Michael pisze:Uważam, że Artur i Patrycja, to dwie najbardziej muzykalne osoby w tej edycji JOŚ .
Oboje są na pewno muzykalni, ale Arturowi czegoś brakuje. Nie ma tego błysku w oku.
Uważam, że Patrycja powinna zostać w programie. Dziewczyna nie jest na pewno aż tak wyrazista w swoich piosenkach jak fałszująca Agnieszka, jednak uczy się, próbuje, doświadcza i mając bazę w talencie może być kiedyś z niej diament.

Na ten cały mikrofon zasługuje jednak najbardziej, wg mnie, Joanna, która mimo iż nie jest aż tak muzykalna, jest bardzo, chyba najbardziej ze wszystkich wyrazista.

Według mnie Joanna to tylko śpiewająca aktorka , w jej wykonaniach brak mi artyzmu i wrażliwości , jaka cechuje rasowych wokalistów .Pati ma dobry głos , ale nie ma charyzmy, nie przykuwa uwagi na scenie . Artur-ma za to piękny głos i świetnie interpretuje utwory , daje im duszę. Agnieszka i Respondek też są bardzo dobrzy
Madlen
Lunatique
Lunatique
Posty: 2909
Rejestracja: 06 paź 2008, 13:34
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 7 (31.10.2009)

Post autor: Madlen »

Dominka pisze:nie przykuwa uwagi na scenie .
cyt. Edytę "Twoje miejsce jest na scenie." :wink2:

Dla mnnie Patricia powinna wygrać ten program! Ma najpiękniejszy głos i najbardziej rozwinęła się ze wszystkich uczestników, szkoda, że nie jest tak popularna...
Rose
Impossible
Impossible
Posty: 1632
Rejestracja: 09 lut 2009, 17:46
Ulubiona piosenka: Never will I

Re: Odcinek 7 (31.10.2009)

Post autor: Rose »

autech pisze:ogladalnosć ostatniego odcinka JOŚ 2,6 mln
dla porównania ogladalność ostatniego MAM TALENT prawie 6 mln
autech skąd masz te informacje?
Awatar użytkownika
Anulka :*
Sit down
Sit down
Posty: 57
Rejestracja: 05 lip 2008, 18:49
Ulubiony album: EKG,LIVE'99
Ulubiona piosenka: wszystkie
Lokalizacja: Śląsk

Re: Odcinek 7 (31.10.2009)

Post autor: Anulka :* »

Kurcze, naprawdę mam ważne pytanie (dla mnie) ... Jedzie ktoś na urodzinki Edzi do JOŚ-a ?.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Odcinek 7 (31.10.2009)

Post autor: Piter »

Dominka pisze:
Piter pisze: Oboje są na pewno muzykalni, ale Arturowi czegoś brakuje. Nie ma tego błysku w oku.
Uważam, że Patrycja powinna zostać w programie. Dziewczyna nie jest na pewno aż tak wyrazista w swoich piosenkach jak fałszująca Agnieszka, jednak uczy się, próbuje, doświadcza i mając bazę w talencie może być kiedyś z niej diament.

Na ten cały mikrofon zasługuje jednak najbardziej, wg mnie, Joanna, która mimo iż nie jest aż tak muzykalna, jest bardzo, chyba najbardziej ze wszystkich wyrazista.

Według mnie Joanna to tylko śpiewająca aktorka , w jej wykonaniach brak mi artyzmu i wrażliwości , jaka cechuje rasowych wokalistów .
O czym my w ogóle rozmawiamy?
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odcinek 7 (31.10.2009)

Post autor: B@r »

Mogę prosić o video i mp3 występu Artura do "You're not alone"? :)
loveedyta
Lunatique
Lunatique
Posty: 2668
Rejestracja: 17 sty 2008, 10:52
Lokalizacja: ....

Re: Odcinek 7 (31.10.2009)

Post autor: loveedyta »

autech pisze:ogladalnosć ostatniego odcinka JOŚ 2,6 mln
dla porównania ogladalność ostatniego MAM TALENT prawie 6 mln
nic w tym dziwnego, ten JOŚ już jest taki nudny, że gdyby nie Edyta dawno przestałabym oglądać.

B@r, zapraszam do Audio/video :wink2:
Awatar użytkownika
list
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 262
Rejestracja: 03 sie 2009, 17:27
Ulubiony album: wiele....
Ulubiona piosenka: kaŻda
Lokalizacja: polska

Re: Odcinek 7 (31.10.2009)

Post autor: list »

jeszcze 3 odcinki i koniec JOS :(
dzis Oscarowe "Jak oni śpiewają"
W sobotę, 7 listopada, studio "Jak oni śpiewają" zamieni się w oscarową galę. Pozostali w programie uczestnicy show wykonają najpiękniejsze piosenki nagrodzone nagrodą Amerykańskiej Akademii Filmowej.
Nie zabraknie wielkiego przeboju Celin Dion "My Heart Will Go On" (z "Titanica"), który wykona Agnieszka Włodarczyk, czy "I Just Call To Say I Love You" Stevie Wondera (z obrazu "Kobieta w czerwieni") - utwór zaśpiewa Krzysztof Respondek.
"Dobrze czuję się w takim repertuarze" - podkreśla Artur Chamski, który tym razem pokaże się w amerykańskim standardzie "Raindrops Keep Falling On My Head" Butcha Cassidy and Sundance Kid.
Walcząca o głosy widzów Patricia Kazadi dostała utwór, który kojarzy się nieodłącznie z latami 80-tymi - "What A Feeling" Flashdance, podobnie jak przebój "Say You, Say Me" Lionela Richie, który zaśpiewa Joanna Liszowska.
W drugiej części programu usłyszymy polskie piosenki, które według samych uczestników zasługują na najwyższą nagrodę i z powodzeniem mogłyby kandydować do roli tych oskarowych.
I tak, Krzysztof Respondek (ulubieniec Edyty Górniak) zaśpiewa "Wspomnienie" Czesława Niemena. Artur Chamski zaskoczy pewnie swoich fanów wykonaniem dramatycznego "Nie chcę więcej" Michała Bajora. Joanna Liszowska zmierzy się z inną niezapomnianą piosenką - "Jaka róża taki cierń" Edyty Geppert.
Patricia Kazadi postawiła w tym zestawie na współczesność, bo utwór "Zanim zrozumiesz" Varius Manx to przecież lata 90-te. Z kolei Agnieszka Włodarczyk podkradła pomysł swojej rywalce z I edycji "jak Oni śpiewają" Nataszy Urbańskiej, i zaśpiewa stary przebój Budki Suflera "Jest taki samotny dom".
W najbliższym odcinku specjalny występ przygotowuje również juror programu Rudi Schuberth, który zaśpiewa "Ciebie brak" - piosenkę Wałów Jagiellońskich.
Zagrożone w programie są Patricia Kazadi i Agnieszka Włodarczyk. Czy w tej rywalizacji jest już wszystko rozstrzygnięte? Kto pożegna się z programem? Kto zyska, a kto straci? Kto nie przypadnie do gustu surowej ocenie Edyty Górniak?
pomponik
a na stronie JOS dodali ze :
W przygotowaniach tej drugiej piosenki naszym gwiazdom pomagała surowa jurorka 'Jak Oni Śpiewają', najsłynniejsza nauczycielka śpiewu w Polsce - Ela Zapendowska.
trzeba bedzie zobaczyc czy aga utonie czy nie w tej piosence :)
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Odcinek 7 (31.10.2009)

Post autor: Aro »

list pisze:jeszcze 3 odcinki i koniec JOS :(
I to jest najlepsza informacja. Program już dawno leży i kwiczy. Mam wrażenie, że ogląda go juz tylko grupka fanów Edyty i ludzie nie mający TVN-u. :D
loveedyta
Lunatique
Lunatique
Posty: 2668
Rejestracja: 17 sty 2008, 10:52
Lokalizacja: ....

Re: Odcinek 7 (31.10.2009)

Post autor: loveedyta »

Aro, zapomniałeś o wiernych fanach Krzysia Ibisza :lol3: :lol3:
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Odcinek 7 (31.10.2009)

Post autor: Aro »

loveedyta pisze:Aro, zapomniałeś o wiernych fanach Krzysia Ibisza
Czyli jakieś 3 osoby. :lol3:
Awatar użytkownika
LaFidelite
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1231
Rejestracja: 26 paź 2009, 20:18
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Oz

Re: Odcinek 7 (31.10.2009)

Post autor: LaFidelite »

Aro pisze:
list pisze:jeszcze 3 odcinki i koniec JOS :(
I to jest najlepsza informacja. Program już dawno leży i kwiczy. Mam wrażenie, że ogląda go juz tylko grupka fanów Edyty i ludzie nie mający TVN-u. :D
Dla mnie ten program, jak to ładnie ująłeś 'leży i kwiczy' od samego początku. Czasem z trudem wytrzymuje cały program,często na czas występu uczestników przełączam na TVN i ponownie zmieniam kanał kiedy Edyta ma oceniać :lol3:
No i żyje nadzieją,że kiedy skończy się ta edycja,Edyta wreszcie zacznie pracować nad płytą.
ODPOWIEDZ