Odcinek 8 (07.11.2009)

Szósta edycja programu rozrywkowego telewizji Polsat (2009).

Czyj występ w 8 odcinku programu podobał Ci się najbardziej?

Czas głosowania minął 14 lis 2009, 1:45

Artura Chamskiego (Kamil Stefański, Fala zbrodni)
10
20%
Agnieszki Włodarczyk (Weronika Potoczny, Plebania)
25
49%
Krzysztofa Respondka (Michał Jeleń, Barwy szczęścia)
7
14%
Joanny Liszowskiej (Dorota Sambor, Na dobre i na złe)
9
18%
 
Liczba głosów: 51

Awatar użytkownika
Agisia
The story so far
The story so far
Posty: 490
Rejestracja: 22 lut 2008, 19:40
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: 'Szyby'
Lokalizacja: wrocław

Re: Odcinek 8 (07.11.2009)

Post autor: Agisia »

Mnie też wczorajszy odcinek nie zachwycił. Oglądałam, jak zwykle, na przemian z Mam Talent.

Agnieszka ładnie śpiewała, Joasia i Artur też, ale jak ja nie lubię Respondka! Nie wiem, co takiego Edyta w nim widzi. :P

Kurde, znowu nie wiem, komu kibicować w pojedynku zagrożonych. Obydwie panie lubię, ale Włodarczyk trochę mnie wkurza... Pożyjemy, zobaczymy.

Głos na Agę. :)
Madlen
Lunatique
Lunatique
Posty: 2909
Rejestracja: 06 paź 2008, 13:34
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 8 (07.11.2009)

Post autor: Madlen »

Wczorajszy odcinek fajny. :)

Edyta wyglądała prześlicznie w tej sukience i narzutce - tak zwiewnie, dziewczęco, ślicznie. Ale zdecydowanie bardziej wolę Ją w bardziej delikatnych uczesaniach. :) Zgdzam się w 100% z ocenami jury. Edyta miała wczoraj fajny humorek, taka śmieszka z niej. :D Ale irytuje mnie Respondek i żarty Edyty skierowane w jego stronę. Poprostu go nie lubię... jakoś tak. Ale nie mam nic do niego. Ten żart z numerkami Edki mnie rozbawił na maxa. :lol3:

Ibisz: "Edytko, który numerek wybierasz?" :lol3: ,,To nie tak jak myślisz, kotku!" hehe dobre. :D Fajnie Edytka się zachowywała.

Kurde... :? Asia i Agniecha są zagrożone? :beczy: Dramat.

Najpiękniej wczoraj zaśpiewały ! I Arturo oczywiście. :D
Ale Elka i Edyta "Było w tym za dużo agresjii." - taa. Chłopak się o mało co nie popłakał w white - roomie, a one mu, że agresja w tym była. :lol:

Edyta miała ładny makijaż i buty.
Awatar użytkownika
Maya
Make it happen
Make it happen
Posty: 197
Rejestracja: 26 kwie 2009, 9:01
Lokalizacja: małopolska

Re: Odcinek 8 (07.11.2009)

Post autor: Maya »

Ale Edyta ma teksty :lol3: Karaoke zabawne-najlepiej wypadła Agnieszka a Aśka masakra.
Polskie piosenki o wiele bardziej mi się podobały niż zagraniczne.
Agnieszka-"My heart will go on" mi się nie podobało.Zabrakło mi w tym wykonaniu magii.Nie zwróciła mojej uwagi na siebie natomiast druga piosenka całkiem fajnie.
Joanna-Obydwie mi się podobały.I to na nią oddaje głos.(pomijając karaoke)
Artur-jak dla mnie to on jest taki trochę bez wyrazu,zawsze taki sam.W pierwszej piosence mi sie nie podobał za to druga dużo lepiej(biednychłopak się popłakał)
Krzysiek- Druga piosenka świetna.

Szkoda, że Pati odpadła.Chciałam żeby wygrała tą edycję no ale ludzie jej chyba nie polubili ;(
Awatar użytkownika
weroniuka
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1362
Rejestracja: 09 lip 2009, 16:07
Ulubiony album: MY
Ulubiona piosenka: Your High Day i Night
Lokalizacja: Lublin

Re: Odcinek 8 (07.11.2009)

Post autor: weroniuka »

Jestem za Respondkiem, ponieważ szalenie lubię piosenkę Wspomnienie. Chciałam żeby Edyta ją zaśpiewała, ale trudno innym razem :)
Awatar użytkownika
InnA
Sit down
Sit down
Posty: 85
Rejestracja: 05 kwie 2009, 18:55
Ulubiony album: Dotyk (Z.K)
Ulubiona piosenka: Szyby, Kolorowy wiatr
Lokalizacja: Mazury

Re: Odcinek 8 (07.11.2009)

Post autor: InnA »

Ojej, jak dawno mnie nie było na forum... Trzeba to nadrobić :P

Według mnie Respondek powinien odpaść już wcześniej, zamiast Patryci Kazadi, a dopiero teraz ona. Ja nie wiem, czy ci ludzie nie mają słuchu, czy co... I Agnieszka i Joasia, i Artur zasługują na miejsce w półfinale... Respondek dobrze śpiewa, ale jak to kiedyś chyba Rudi zauważył, "wydusza" samogłoski. A w dodatku prawie każdą piosenkę śpiewa tak samo. Mnie osobiście to nudzi. Aczkolwiek dzięki lekcji z Elą chociaż w jednej pokazał, że potrafi też delikatniej. A Kudelski może miły, dobry i wrażliwy, ale też nie powinien tak długo zostać. Szkoda, że Karolina Nowakowska tak wcześnie odpadła... jeszcze pamiętam jej cudowne wykonanie piosenki Edyty Geppert z poprzedniej edycji...
Oglądałam, jak zwykle, na przemian z Mam Talent.
Ja też ;D
Madlen
Lunatique
Lunatique
Posty: 2909
Rejestracja: 06 paź 2008, 13:34
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 8 (07.11.2009)

Post autor: Madlen »

Ja też nie mogę za nic zrozumieć, dlaczego Agnieszka i Patricia były zagrożone... Żadna z nich nie powinna odpaść. ! A jednak odpadła jedna z moich faworytek - Patricia. To jest jakieś niedorzeczne. Respondek powinien już dawno odpaść... co to się porobiło :/
Awatar użytkownika
Natu$
Lunatique
Lunatique
Posty: 2641
Rejestracja: 04 paź 2008, 15:55
Ulubiony album: Dotyk, EG
Ulubiona piosenka: Szyby, CBTL, NWI, List
Lokalizacja: Poznań

Re: Odcinek 8 (07.11.2009)

Post autor: Natu$ »

No i choroba, Aga i Lisza znowu zagrożene?! Kto do cholery wysyła te SMSy?! :x Tym bardziej, że wczoraj panie górowały nad panami. Agnieszka pięknie zaśpiewała utwór Budki Suflera. Magia. Nie wiem, jak moze być zagrożona. 8P

Myślałam, że to karaoke jest ustawione, a tu zonk. 8P Mimo wszystko widać było, że pełen relaks wśród uczesników, co również i mi się udzieliło. Brawa dla Asi za dystans do siebie, która nie mogła przestać się śmiać, usłyszawszy swoje wycie. :lol:

Chwała, że zostały tylko 2 odcinki. Jeszcze tyle przeżyję tę ibiszową szopkę. 8P Mam tylko nadzieję, że nie wygra Respondek. 8P Już wolę Chamskiego, chociaż obaj, moim zdaniem, nie zasługują na wygraną. Może któryś z nich do soboty się rozchoruje?! :lol3: Żeby nie było, że jestem nieczuła - wcale im tego nie życzę. :P
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Odcinek 8 (07.11.2009)

Post autor: DeathlySilence »

Piosenki oscarowe:
- Aga (pięknie zaprezentowała swój głos, nie jest sztuką wypaść w tej piosence rewelacyjnie, mając równie rewelacyjną skalę, lecz nie zostać przygniecionym przez oryginał, pomimo wielu braków);
- Artur (podobał mi się ten luz, zabawa wokalem);
- Joasia (wporządku, trochę nudą zawiało - taka piosenka, była w tym miłość);
- Krzyś (o.k.).

Piosenki wybrane przez samych uczestników:
- Aga (rewelacyjnie, to repertuar stworzony dla jej warunków głosowych);
- Artur (uwierzyłem w jego szklisty wzrok, urzekł mnie wokalnie);
- Joasia (uwielbiam tą piosenkę, w wykonaniu Joasi dobre);
- Krzyś (zaskoczył mnie - podobało mi się).

Karaoke.
Świetnie się bawili, a ja razem z nimi.
Cudowne pomyłki tekstowe (zamiast "ojciec w polu orze", "ojciec w Opolu orze" itd.).
Powalił mnie Respondek swoim preslejowską interpretacją Ich3, wokalnie Artur, dystansem Joasia, a Aga wiecznym dążeniem do doskonałości.

Dzięki IPLA nie muszę oglądać reklam i beznadziejnej konferansjerki. Trochę szkoda, że ocen nie ma (przynajmniej tych edytowych).
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Ewa_P
The story so far
The story so far
Posty: 464
Rejestracja: 07 paź 2007, 17:23
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 8 (07.11.2009)

Post autor: Ewa_P »

Zachowanie Edyty było żenujące. Znowu. Nie lubię takich wymuszonych żartów, takiego luzu "na siłę". I dlaczego ona się tak uczepiła tego Respondka? Chyba robi to wszystko tylko po to, by Pudelki miały o czym pisać. I jak tu nie wierzyć w to, że ona sama uwielbia robić wokół siebie szum medialny i dostarczać tematów brukowcom. Jak napiszą, że już zachowuje się normalnie, to ona odbiera to jak obelgę i za wszelką cenę musi udowodnić, że jednak nie jest "w normie", wygłupów ciąg dalszy... ehhh.
Mierzi mnie to niezmiernie, bo jednak miałam nadzieję, że Rinke popracuje nad jej wizerunkiem i zmieni go na tyle, że Edyta będzie sprawiać wrażenie dojrzalszej.
Awatar użytkownika
list
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 262
Rejestracja: 03 sie 2009, 17:27
Ulubiony album: wiele....
Ulubiona piosenka: kaŻda
Lokalizacja: polska

Re: Odcinek 8 (07.11.2009)

Post autor: list »

Ewa_P, edyta nie jest marionetka bedzie robic co jej sie podoba.
nie bedzie siedziala z programu na program cichutko jak myszka.
jeszcze jest mloda kobieta daj jej zyc na ciche chwile przyjdzie czas.
pisac beda czy tak czy tak o niej wiec juz powinnas byc na to przygotowana.
wiecej luzu ewo i usmiechaj sie czesciej bo juz powoli w swiat30latkow nadchodzi:)
Robik
Impossible
Impossible
Posty: 1630
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:49
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Odcinek 8 (07.11.2009)

Post autor: Robik »

Biorąc pod uwagę wszystkie 3 występy, najlepsza była Joasia, najgorszy Krzysztof.
Wielki fan
Hope for us
Hope for us
Posty: 27
Rejestracja: 26 lip 2009, 22:19
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Hold on your heart
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odcinek 8 (07.11.2009)

Post autor: Wielki fan »

"I to jest właśnie Drodzy Państwo program Jak Oni Śpiewają"- ten teks w połączeniu z tym gestem co Ibisz ciągle z Cichopek robi mnie rozwałił. Ogolnie fajnie, że troche weselej było. karaoke było świetne jak Asia się dusiła,zresztą Artur też :-D Nie ma to jak niewygodna tonacja :D
Awatar użytkownika
Ewa_P
The story so far
The story so far
Posty: 464
Rejestracja: 07 paź 2007, 17:23
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 8 (07.11.2009)

Post autor: Ewa_P »

list pisze:edyta nie jest marionetka bedzie robic co jej sie podoba.
Ale jest artystką, świadomą tego, że jest osobą publiczną, w związku z czym potrzebuje pomocy specjalistów w zakresie kreowania wizerunku, który ostatnio nie jest najlepszy.
list pisze:nie bedzie siedziala z programu na program cichutko jak myszka.
jeszcze jest mloda kobieta daj jej zyc na ciche chwile przyjdzie czas.
To zabawne, że dojrzałość kojarzy Ci się z milczeniem.
list pisze:pisac beda czy tak czy tak o niej wiec juz powinnas byc na to przygotowana.
Jestem, oj jestem.
list pisze:wiecej luzu ewo i usmiechaj sie czesciej bo juz powoli w swiat30latkow nadchodzi:)
Z perspektywy prawie stulatka pewnie wiesz co piszesz.

P.S. Cudnie się z Tobą polemizuje.
Awatar użytkownika
list
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 262
Rejestracja: 03 sie 2009, 17:27
Ulubiony album: wiele....
Ulubiona piosenka: kaŻda
Lokalizacja: polska

Re: Odcinek 8 (07.11.2009)

Post autor: list »

Ewa_P, juz za2tyg.nie bedziesz sie juz denerwowala na edyte za te jej rozrabianie. A wiadomo ci ewo ze to program rozrywkowy a nie program ziarno :)
Awatar użytkownika
Anulka :*
Sit down
Sit down
Posty: 57
Rejestracja: 05 lip 2008, 18:49
Ulubiony album: EKG,LIVE'99
Ulubiona piosenka: wszystkie
Lokalizacja: Śląsk

Re: Odcinek 8 (07.11.2009)

Post autor: Anulka :* »

Jedzie ktoś na urodzinki Edi do JOŚ-a ? .
ODPOWIEDZ