Odcinek 9 (14.11.2009)

Szósta edycja programu rozrywkowego telewizji Polsat (2009).

Czyj występ w 9 odcinku programu podobał Ci się najbardziej?

Czas głosowania minął 20 lis 2009, 19:47

Artura Chamskiego (Kamil Stefański, Fala zbrodni)
12
20%
Agnieszki Włodarczyk (Weronika Potoczny, Plebania)
37
63%
Krzysztofa Respondka (Michał Jeleń, Barwy szczęścia)
7
12%
Joanny Liszowskiej (Dorota Sambor, Na dobre i na złe)
3
5%
 
Liczba głosów: 59

Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Odcinek 9 (14.11.2009)

Post autor: Bob »

Michael pisze:
autech pisze: o to tego nie widziałam-a co konkretnie poweidziała??? a już ja kurde pochwaliłam za klase
"...jak przestajemy się czuć jak ryba w wodzie, a zaczynamy się czuć jak ryba w garnku z klejem, to trzeba uciec, choćby oknem!" /EG
Tym przysłowiem /hmmm.. buddyjskim chyba/ przebiła Vilettę z Brzyduli.... :hellobaby:
Awatar użytkownika
weroniuka
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1362
Rejestracja: 09 lip 2009, 16:07
Ulubiony album: MY
Ulubiona piosenka: Your High Day i Night
Lokalizacja: Lublin

Re: Odcinek 9 (14.11.2009)

Post autor: weroniuka »

Nie wiem co chcecie, fajne przysłowie. Uważam, że za bardzo się jej czepiacie. Edyta po prostu ma taki charakter, że jak się nie czuje komfortowo to tego nie kryje. :-) Pozdrawiam Edytę
simon_89
Hope for us
Hope for us
Posty: 43
Rejestracja: 19 paź 2009, 21:43
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Od znajomych
Kontakt:

Re: Odcinek 9 (14.11.2009)

Post autor: simon_89 »

Bob pisze:
Michael pisze: "...jak przestajemy się czuć jak ryba w wodzie, a zaczynamy się czuć jak ryba w garnku z klejem, to trzeba uciec, choćby oknem!" /EG
Tym przysłowiem /hmmm.. buddyjskim chyba/ przebiła Vilettę z Brzyduli.... :hellobaby:
Może nie brzmiało to pięknie, ale było bardzo sensowne :) Więc nie ma się czego czepiać. Pytanie co zrobić jak się wychodzi i nadal się w tym jest ?!:)
Niestety jeśli ktoś jest wrażliwy to cierpi podwójnie, a Edyta należy do tych osób. Doskonale to rozumiem, więc i tak dobrze się tam zachowywała.
Julita199
Make it happen
Make it happen
Posty: 199
Rejestracja: 22 mar 2009, 19:15

Re: Odcinek 9 (14.11.2009)

Post autor: Julita199 »

Edyta fajnie wyglądała :)
Awatar użytkownika
Anulka :*
Sit down
Sit down
Posty: 57
Rejestracja: 05 lip 2008, 18:49
Ulubiony album: EKG,LIVE'99
Ulubiona piosenka: wszystkie
Lokalizacja: Śląsk

Re: Odcinek 9 (14.11.2009)

Post autor: Anulka :* »

Edyta była w bardzo dobrym nastroju , pozowała trochę w czasie reklam i ogólnie było widać, że jest szczęśliwa . Pozdrawiam świrniętą ekipę ( w dobrym tego słowa znaczeniu ! . ) .
Awatar użytkownika
weroniuka
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1362
Rejestracja: 09 lip 2009, 16:07
Ulubiony album: MY
Ulubiona piosenka: Your High Day i Night
Lokalizacja: Lublin

Re: Odcinek 9 (14.11.2009)

Post autor: weroniuka »

Oglądam powtórkę :-) Fajne Edyta miała kiedyś stroje :P Podoba mi się jej fryzura teraz. Jak można się dostać do studia JOŚ? Bo chcę mieć podpisane EKG :hellobaby:
Awatar użytkownika
Ola15
Sit down
Sit down
Posty: 84
Rejestracja: 05 kwie 2009, 19:00
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: Wszystkie :D
Lokalizacja: Wrocław

Re: Odcinek 9 (14.11.2009)

Post autor: Ola15 »

Ogólnie odcinek fajny ;D
Głos na Agnieszkę - powinna wygrać.
Edyta ślicznie wyglądała : *
Jest już na ipli wywiad z Edi.
Mówiła coś o koncercie we Wrocku, w hali widowiskowej, ale w necie nic nie mogę znaleźć xD
Poszłabym :D
Awatar użytkownika
NoRbeRto17
Sit down
Sit down
Posty: 65
Rejestracja: 10 kwie 2009, 14:34
Ulubiona piosenka: Never will I
Lokalizacja: Kwidzyn

Re: Odcinek 9 (14.11.2009)

Post autor: NoRbeRto17 »

Mina "wzruszonego" Ibisza i "płaczącej" Pyzy - bezcenna.
Te podziękowania jako gest to ładnie się zachowali, ale mogli sobie darować te pokazywanie łez itp itd, zmarnowane pół godziny.
Opera:
Chamski - znow sie mizial i kiział. "Time to say goodbye" - te słowa idealnie do niego pasują 2,5 pkt
Respondek - dobrze, ale mijał się z rytmem. i też mnie denerwuje. 4 pkt
Lisza - starała się, starała i poległa. Zupełnie płasko po ziemi. 1 pkt
Włodara - szok! :o :shock: zaniemówiłem 5 pkt (nie dam 6, bo na 6 zasługują śpiewacy operowi)
Ballady:
Chamski - no ładnie sie podlizywał, udawał romatyka, a to jest ballada ROCKOWA, więc powinien być w tym zadzior i pazur a to było takie wymemłane. odpadnij człowieku! 2 pkt.
Włodara - najlepiej w tej czesci programu 6 pkt
Respondek - też mi sie podobało, ale dam 5, bo irytowała mnie jego postawa podczas spiewania, tzn. miał złozone rece. i to tak nie wypadało. ale to moje odczucia
wlodarczykofan
Hope for us
Hope for us
Posty: 30
Rejestracja: 04 kwie 2009, 22:27
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: To nie tak jak myślisz
Lokalizacja: Głogów
Kontakt:

Zgadzam się :)

Post autor: wlodarczykofan »

NoRbeRto17 pisze: Chamski - znow sie mizial i kiział. "Time to say goodbye" - te słowa idealnie do niego pasują 2,5 pkt
Chamski - no ładnie sie podlizywał, udawał romatyka, a to jest ballada ROCKOWA, więc powinien być w tym zadzior i pazur a to było takie wymemłane. odpadnij człowieku! 2 pkt.
Zgadzam się w 100%. Co on jeszcze tam robi? Bierze ludzi na litość! I jeszcze te jego słowa
Artur Chamski pisze: [...] oddam wycieczkę rodzicom.
Niezła zagrywka... pewnie pomyślał... przybędzi mi głosów, o jak ja chojny.
NoRbeRto17 pisze: Respondek - dobrze, ale mijał się z rytmem. i też mnie denerwuje. 4 pkt
Respondek - też mi sie podobało, ale dam 5, bo irytowała mnie jego postawa podczas spiewania, tzn. miał złozone rece. i to tak nie wypadało. ale to moje odczucia
I znowy się zgadzam... zaśpiewał lepiej niż Chamski... aczkolwiek twierdzę, iż podsumowując całą edycję Chamski był od niego lepszy!
NoRbeRto17 pisze: Włodara - szok! :o :shock: zaniemówiłem 5 pkt (nie dam 6, bo na 6 zasługują śpiewacy operowi)
Ballady:
Włodara - najlepiej w tej czesci programu 6 pkt
Ja zaryzykowałbym stwierdzenie, że Agnieszka miała największą wtopę w tej edycji, ale również zaliczyła najlepsze występy w tej edycji... Simply the best, Jest taki samotny dom czy właśnie Habannera i Always - nie było lepszych piosenek od tych w tej edycji. (W moim przekonaniu).
Awatar użytkownika
weroniuka
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1362
Rejestracja: 09 lip 2009, 16:07
Ulubiony album: MY
Ulubiona piosenka: Your High Day i Night
Lokalizacja: Lublin

Re: Odcinek 9 (14.11.2009)

Post autor: weroniuka »

Ja na Chamskiego bym nie zagłosowała, bo jak sobie pomyślę, że ten ojciec by pojechał na wycieczkę to żal mi 4 złotych :P Nie wiem, jakoś mnie irytuje


Dyskusja na temat występu Edyty została przeniesiona do tematu ,,Fakt II''.

Matiz.
Ostatnio zmieniony 18 lis 2009, 10:08 przez weroniuka, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
NoRbeRto17
Sit down
Sit down
Posty: 65
Rejestracja: 10 kwie 2009, 14:34
Ulubiona piosenka: Never will I
Lokalizacja: Kwidzyn

Re: Odcinek 9 (14.11.2009)

Post autor: NoRbeRto17 »

wlodarczykofan pisze:Zgadzam się w 100%. Co on jeszcze tam robi? Bierze ludzi na litość! I jeszcze te jego słowa
weroniuka pisze:Ja na Chamskiego bym nie zagłosowała, bo jak sobie pomyślę, że ten ojciec by pojechał na wycieczkę to żal mi 4 złotych :P Nie wiem, jakoś mnie irytuje
Zgadzam się. Dla dziada nie dam 4 zł.
wlodarczykofan pisze:Ja zaryzykowałbym stwierdzenie, że Agnieszka miała największą wtopę w tej edycji, ale również zaliczyła najlepsze występy w tej edycji... Simply the best, Jest taki samotny dom czy właśnie Habannera i Always - nie było lepszych piosenek od tych w tej edycji. (W moim przekonaniu).
Ja dodałbym jeszcze piosenkę "Powiedz"
Wielki fan
Hope for us
Hope for us
Posty: 27
Rejestracja: 26 lip 2009, 22:19
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Hold on your heart
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odcinek 9 (14.11.2009)

Post autor: Wielki fan »

Agnieszka prześlicznie zaśpiewała Always.Płakałem.
Awatar użytkownika
Kamille.g
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1454
Rejestracja: 05 kwie 2008, 15:36
Ulubiony album: All Albums
Ulubiona piosenka: Wszystkie
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 9 (14.11.2009)

Post autor: Kamille.g »

Ja oczywiście głos oddałam na Agę . Powaliła mnie wykonaniem "Always" , wyszło to tak prawdziwie z jej strony. :)
Trzymam za nią kciuki :* <kwiatek>
ODPOWIEDZ