Odcinek 10 / FINAŁ (21.11.2009)

Szósta edycja programu rozrywkowego telewizji Polsat (2009).

Kto wygra ostatnią edycję programu?

Artur Chamski (Kamil Stefański, Fala zbrodni)
7
17%
Agnieszka Włodarczyk (Weronika Potoczny, Plebania)
29
69%
Krzysztof Respondek (Michał Jeleń, Barwy szczęścia)
6
14%
 
Liczba głosów: 42

Awatar użytkownika
Chris
Perła
Perła
Posty: 1192
Rejestracja: 13 kwie 2008, 18:07
Ulubiony album: EG/Live'99
Ulubiona piosenka: M&MA (Live)

Re: Odcinek 10 (21.11.2009) FINAŁ

Post autor: Chris »

No to Edzia gardełko zdarła...
Moim zdaniem wybitne wykonanie, pełne pasji, energii i... złości. Szkoda tylko, że mieliśmy przyjemność słuchać na finale JOSia, a nie rozdaniu nagród Grammy. :cloud9: :ha:
Edyta pokazała klasę, jak zwykle biorąc do ręki swój mikrofon.
Zwycięstwo Respondka mnie nie satysfakcjonuje. Rozumiem, że jest on bardziej sympatyczny, lubiany, nie bije od niego jakaś taka aktorska (nie)'szczerość' jak od Agnieszki, niemniej jednak jest to program muzyczny a pod tym względem Agnieszka wygrywa. Zresztą jako jedyna ze zwycięzców nagrała płytę, która jakoś się tam sprzedała(złoto?)
Awatar użytkownika
InnA
Sit down
Sit down
Posty: 85
Rejestracja: 05 kwie 2009, 18:55
Ulubiony album: Dotyk (Z.K)
Ulubiona piosenka: Szyby, Kolorowy wiatr
Lokalizacja: Mazury

Re: Odcinek 10 (21.11.2009) FINAŁ

Post autor: InnA »

Jestem z a w i e d z i o n a, że wygrał Respondek. Powinien odpaść już dawno... Jeszcze to żałosne wystąpienie na koniec... Jak on się przechwalał. A mieli zaśpiewać taką piękną piosenkę...

Czerwone oczy Edyty i w ogóle ten przesadny makijaż kuły w oczy. Ja tam wolę, jak ona jest jak najbardziej natrualna. A zaśpiewała oczywiście przepięknie. Niezmiennie, przy każdym niemal wykonaniu, po prostu pozwala mnie siłą swojego głosu. Chociaż już aż tak nie wyciąga jak kiedyś, to i tak cudnie. No i popieram kilka osób, czemu nie wykonała własnej piosenki?

Dobrze, że ten program się kończy. Chciałabym, żeby Edyta zajęła się wreszcie śpiewaniem, a nie "no to może teraz zepsuję swój występ i powiem coś głupiego?". Czasem mi się wydaje, że ona naprawdę jest po prostu głupia, ale to chyba scena i te wszystkie stresy i przeżycia z nią związane tak ją zniszczyły, bo kiedyś była inna. Zwykła, skromna artystka, o zadziwiającym głosie...

Tak. No to się rozpisałam :ha:
Awatar użytkownika
casica
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 733
Rejestracja: 28 paź 2009, 13:09
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: NwI,CBTL,HOYH,Litania
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odcinek 10 (21.11.2009) FINAŁ

Post autor: casica »

Ja też tam byłam wczoraj! :lol: Edyta była wspaniała, wyglądała fantastycznie (tylko ta czerwona szminka jakoś mi nie w smak). Ona nie musi już nic udowadniać - to geniusz wokalny. IMHO wersja śpiewana przez Nią jest najlepsza.
Po programie wołaliśmy ją w kilka osób, powiedziała, żebyśmy przeszli z drugiej strony, ale ochroniarz (BURAK JEDEN, CYMBAŁ GŁUPI!) oznajmił, że nie ma takiej opcji. :evil:
Byłam trochę wściekła, bo to ze względu na nią tam poszłam.
Przy okazji poznałam Himcię, którego pozdrawiam! :)

W czasie przerwy pewien chłopak zawołał "Edytko, chcę buziaka!", a Ona powiedziała "No to chodź tutaj" i taką słodką minę zrobiła. No i dostał całusa w polik i miał ślad jej czerwonych ust.
Farciarz! :twisted:

[ Dodano: 22-11-2009, 12:18 ]
weroniuka pisze:Widzieliście jak taki chłopak, który siedział za Edytą wysuwał do kamery jej zdjęcie? :D
Widziałam, jako jedyna chyba w studio, oglądając monitor, zwróciłam na to uwagę. 8)

Szkoda, że do nas nie wyszła..
whatever
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 343
Rejestracja: 29 wrz 2008, 18:47
Lokalizacja: Łosice

Re: Odcinek 10 (21.11.2009) FINAŁ

Post autor: whatever »

Dawno się nie odzywałam, ale z okazji takiego święta jak koniec JOŚa nie mogę się powstrzymać :d

Edyta super. Co prawda stylizacja średnio mi się podobała, ale nie o to chodzi. Wykonanie świetne :d Nie było to może najlepsze Edytowe wykonanie jakie kiedykolwiek słyszałam (chociażby pamiętny Stop był lepszy), ale jak najbardziej godne DIVY :d

Jak to dobrze, że ten program się nareszcie skończył. Już Edi nie będzie się musiała zastanawiać co głupiego powiedzieć :P Mam nadzieję, że teraz zacznie się nowy etap w jej karierze i doczekamy się płyty przed 2012 :d

P.S. Oglądałam tylko kilka wykonań, w ciągu całej edycji jakoś ogólnie rzadko trafiałam na Respondka. W finale właśnie za nim byłam, wydawał mi się jakiś taki bardziej naturalny od Agnieszki, bardziej na luzie. Ale po tej przemowie co walnął na koniec chyba zmieniam zdanie 8P Tak czy inaczej nie będę tego specjalnie przeżywać. Za rzadko oglądałam ten program :P
Awatar użytkownika
Dawid
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 385
Rejestracja: 31 gru 2005, 13:07
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: dziękuję Ci
Lokalizacja: Katowice

Re: Odcinek 10 (21.11.2009) FINAŁ

Post autor: Dawid »

ostatnim wystepem edyty w JOSiu jestem zachwycony. Genialne wykonanie, swietnie dobrany stroj i makijaz... tu o to chodzilo by pokazac sie na styl dosc amerykanski sprzed wielu lat, ostry makijaz a sczegolnie ta czerwien...
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Odcinek 10 (21.11.2009) FINAŁ

Post autor: Marrcino »

Edyta jak zwykle pokazala kawal glosu, super :) To teraz czas na nowa plyte Edi :!: :diva:
Awatar użytkownika
weroniuka
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1362
Rejestracja: 09 lip 2009, 16:07
Ulubiony album: MY
Ulubiona piosenka: Your High Day i Night
Lokalizacja: Lublin

Re: Odcinek 10 (21.11.2009) FINAŁ

Post autor: weroniuka »

casica pisze:Ja też tam byłam wczoraj! :lol: Edyta była wspaniała, wyglądała fantastycznie (tylko ta czerwona szminka jakoś mi nie w smak). Ona nie musi już nic udowadniać - to geniusz wokalny. IMHO wersja śpiewana przez Nią jest najlepsza.
Po programie wołaliśmy ją w kilka osób, powiedziała, żebyśmy przeszli z drugiej strony, ale ochroniarz (BURAK JEDEN, CYMBAŁ GŁUPI!) oznajmił, że nie ma takiej opcji. :evil:
Byłam trochę wściekła, bo to ze względu na nią tam poszłam.
Przy okazji poznałam Himcię, którego pozdrawiam! :)

W czasie przerwy pewien chłopak zawołał "Edytko, chcę buziaka!", a Ona powiedziała "No to chodź tutaj" i taką słodką minę zrobiła. No i dostał całusa w polik i miał ślad jej czerwonych ust.
Farciarz! :twisted:

[ Dodano: 22-11-2009, 12:18 ]
weroniuka pisze:Widzieliście jak taki chłopak, który siedział za Edytą wysuwał do kamery jej zdjęcie? :D
Widziałam, jako jedyna chyba w studio, oglądając monitor, zwróciłam na to uwagę. 8)

Szkoda, że do nas nie wyszła..

Wygrałaś jakieś wejściówki czy tak Cię wpuścili?
Awatar użytkownika
Kamille.g
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1454
Rejestracja: 05 kwie 2008, 15:36
Ulubiony album: All Albums
Ulubiona piosenka: Wszystkie
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 10 (21.11.2009) FINAŁ

Post autor: Kamille.g »

Ostatni odcinek uważam za udany :) " To jest już koniec, nie ma już nic"
Co do występu Edy to normalnie miałam ciary jak nic, udowodniła po raz kolejny że jest najlepszą z najlepszych i nie ma sobie równych.
Co do występów uczestników to wyszło im to znakomicie choć było lepiej w poprzednich odcinkach programu.
Żal było trochę Artura bo on liczył na to że będzie mógł dalej śpiewać w finale,bo na prawdę głos miał rewelacyjny. Cóż....tak głosowali widzowie.
Dziwne że wygrał Krzycho, bo dla mnie to powinna wygrać Agnieszka albo i nawet Arturo. :hellobaby: :hellobaby:
No ja też oglądałam ten program ze względu na Edę , heh 8) 8)
Dziękuję Edytko za wszystkie rewelacyjne wykonania piosenek , dajesz nam tyle emocji i pozytywnej energii że aż chce się uśmiechać :*
Awatar użytkownika
casica
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 733
Rejestracja: 28 paź 2009, 13:09
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: NwI,CBTL,HOYH,Litania
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odcinek 10 (21.11.2009) FINAŁ

Post autor: casica »

weroniuka pisze:
casica pisze:Ja też tam byłam wczoraj! :lol: Edyta była wspaniała, wyglądała fantastycznie (tylko ta czerwona szminka jakoś mi nie w smak). Ona nie musi już nic udowadniać - to geniusz wokalny. IMHO wersja śpiewana przez Nią jest najlepsza.
Po programie wołaliśmy ją w kilka osób, powiedziała, żebyśmy przeszli z drugiej strony, ale ochroniarz (BURAK JEDEN, CYMBAŁ GŁUPI!) oznajmił, że nie ma takiej opcji. :evil:
Byłam trochę wściekła, bo to ze względu na nią tam poszłam.
Przy okazji poznałam Himcię, którego pozdrawiam! :)

W czasie przerwy pewien chłopak zawołał "Edytko, chcę buziaka!", a Ona powiedziała "No to chodź tutaj" i taką słodką minę zrobiła. No i dostał całusa w polik i miał ślad jej czerwonych ust.
Farciarz! :twisted:

[ Dodano: 22-11-2009, 12:18 ] Widziałam, jako jedyna chyba w studio, oglądając monitor, zwróciłam na to uwagę. 8)

Szkoda, że do nas nie wyszła..

Wygrałaś jakieś wejściówki czy tak Cię wpuścili?
Wpuścili normalnie. :)
Awatar użytkownika
Himcio
Impossible
Impossible
Posty: 1789
Rejestracja: 30 sie 2009, 19:22
Ulubiony album: Kiss Me Feel Me
Ulubiona piosenka: Under Her Spell
Lokalizacja: Lubartów
Kontakt:

Re: Odcinek 10 (21.11.2009) FINAŁ

Post autor: Himcio »

casica pisze:Przy okazji poznałam Himcię
Pozdrawiam również.Widzisz już masz 3 posty 8)

Szkoda ,że nie dostaliśmy się do Edyty...
Awatar użytkownika
Natu$
Lunatique
Lunatique
Posty: 2641
Rejestracja: 04 paź 2008, 15:55
Ulubiony album: Dotyk, EG
Ulubiona piosenka: Szyby, CBTL, NWI, List
Lokalizacja: Poznań

Re: Odcinek 10 (21.11.2009) FINAŁ

Post autor: Natu$ »

Właściwie, nie napiszę nic, co jeszcze nie zostało napisane.

Edyta = geniusz. Uwielbiam Jej "darcie się", Jej przekaz emocjonalny, Jej wyraz twarzy i oddawanie całej siebie na scenie.
pilsner pisze:fatalny angielski
:lol3: no co jak co, ale żeby Jej angielskiego się uczepić. :lol:

Mimo, iż Edyta może i straciła 3 lata swojego życia w tym dennym programie, to dostarczyła nam wielu perełek, bo jednak trochę pośpiewała. Właściwie, myślę, że dzięki temu programowi została przez wielu młodych odkryta i pokochana. Przypomniała ludziom o swoim istnieniu, o swojej wrażliwości i geniuszu, mimo iż o tych mniej miłych cechach też przypomniała. 8)

Edytko, teraz czas na płytę!

Co do zwycięscy, to powiem jedno - ŻAL!
Wiadomo było że kibicowałam Agnieszce, ale Krzysiu?! To chyba jakieś nieporozumienie. Już bym wolała bezpłciowego Artura. 8P Kilka odcinków temu pisałam, że jestem zaskoczona, że Respondek cieszy się taką sympatią widzów i jeszcze jest w tym programie, ale żeby wygrać?! Aga, Lisza, Kazadi, Chamski wszyscy bardziej załużyli na zwycięstwo niż on. Po prostu brak słów. Zresztą końcowa wypowiedź była po prostu żałosna, prawie tak żałosna jak "spontaniczne" poprosznie Edyty o zaśpiewanie czegokolwiek. :P
Carrie
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 319
Rejestracja: 20 paź 2008, 23:33
Ulubiona piosenka: Znajdzie sie kilka :]
Lokalizacja: south PL

Re: Odcinek 10 (21.11.2009) FINAŁ

Post autor: Carrie »

Chyba dużo musiał zapłacić za to zwycięstwo :D A ten monolog jak go wszycy kochają to już niezły żart - tak, wiem - ma miliony fanów na całym świecie. Wielka gwiazda pols(atows)kiej telewizji.
Liszowiec w paru wersach zaszalał. Fajnie.

Edyta- pięknie, pięknie.... nie tylko wokalnie. Wizualnie także. Czekam na nowy krążek, tak bardzo...
Blur pisze:zresztą chyba nikt prócz Agnieszki i Kazadi nie zaprezentuje się muzycznie poza tym programem.
Trzeba to przyznać. Dla mnie Patrycja zasłużyła sobie na wygraną, ale jak się okazuję, potencjał muzyczny z tą edycją nie miał wiele wspólnego.
Robik
Impossible
Impossible
Posty: 1630
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:49
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Odcinek 10 (21.11.2009) FINAŁ

Post autor: Robik »

Miałem wrażenie, że Edyta strojem, fryzurą i make up'em chciała nas przenieść w lata, kiedy powstała ta piosenka. Brakowało tylko mikrofonu jak ten perłowy. Występ REWELACJA! Nie zmieniłbym ani 1 nuty.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Odcinek 10 (21.11.2009) FINAŁ

Post autor: vanity »

Sebastiannn pisze:EDYTA POKAZAŁAŚ DLACZEGO JESTES JUROREM - oceniasz, bo znasz sie na spiewie najlepiej i spiewasz najlepiej!

Widac przepasc medezy Toba a uczestnikami. Po prostu pokazałaś jacy przy Tobie są maili i beznadziejni, sa nikim - i glosowo, i interpetacyjnie. NIKIM.
Nie wiem po co pisać takie wypowiedzi, które są oczywistą oczywistością! Ktoś w ogóle łudzi się, że amator pierwszy raz stojący przy mikrofonie "pokona" zawodową piosenkarkę z 20-letnim doświadczeniem?

Wykonania nie widziałam, ale właśnie zassałam z działu audio - ślicznie! Jak to Edyta!
Paulik24
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 785
Rejestracja: 14 mar 2008, 17:48
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Krosno- Podkarpacie

Re: Odcinek 10 (21.11.2009) FINAŁ

Post autor: Paulik24 »

Żal.eu dla Krzysia i tego jak zmasakrował ostatnią piosenkę gadając o pierdołach...
Poprostu nie wiem kto doprowadził do tego, że on wygrał... Ani on ładny, ani jakoś mega nie śpiewa :x
Edytaaa! Fenomenalnie... :mexicanwave:
Pokazała na co ją stać, jak zawsze zresztą :guru:
Z jednej strony dobrze, że program się już skończył na dobre, bo Ibisz ociekający wazeliną i wszystkim co się da, był tak irytujący że masakra... ale z drugiej strony nie będzie okazji na widywania Edyty tak często ;(
ODPOWIEDZ