Odcinek 13. (28.11.10)

Edyta w dwunastej edycji tanecznego show stacji TVN (2010).

Jak oceniasz dzisiejszy wokalny występ Edyty?

Na pięć
72
71%
Na cztery
15
15%
Na trzy
8
8%
Na dwa
4
4%
Na jeden
2
2%
 
Liczba głosów: 101

Awatar użytkownika
Martynkaa
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2053
Rejestracja: 23 sty 2010, 15:35
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ocinek 13. (28.11.2010)

Post autor: Martynkaa »

Cieszę się, że Monika wygrała :)

Cały finał był świetny, a początek najlepszy ! :hellobaby:
<3
Alita
Linger
Linger
Posty: 916
Rejestracja: 08 gru 2004, 1:03
Ulubiony album: Live '99
Ulubiona piosenka: Anything (live)
Lokalizacja: Zamość

Re: Ocinek 13. (28.11.2010)

Post autor: Alita »

Edi, takie piosenki powinnaś śpiewać, są stworzone dla Twojego głosu! BRAVO za cudowną interpretację! występ, pełen pięknych emocji <3

P.S Piosenka pochodzi ze ścieżki dźwiękowej do filmu 'The Last Song' i guzik mnie obchodzi że śpiewa to Miley :wink:
Awatar użytkownika
Grzegorz
Impossible
Impossible
Posty: 1889
Rejestracja: 26 sty 2007, 16:23
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wiecej
Lokalizacja: Jarosław

Re: Ocinek 13. (28.11.2010)

Post autor: Grzegorz »

Alita pisze:P.S Piosenka pochodzi ze ścieżki dźwiękowej do filmu 'The Last Song' i guzik mnie obchodzi że śpiewa to Miley
Otóż to! Tym bardziej że wersja Edyty duuuużo lepsza. Przesłuchałem juz kilka razy i muszę stwerdzić że super zaśpiewała! Lubię takie nastrojowe kawałki!! :hellobaby:
Hubi11
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 301
Rejestracja: 02 kwie 2010, 18:59
Ulubiony album: EG,MY
Ulubiona piosenka: DDD, Glow On
Lokalizacja: UK

Re: Ocinek 13. (28.11.2010)

Post autor: Hubi11 »

Bardzo dobre wykonanie.Piosenka nie jest wcale taka zla.Czytalem opinie forumowiczow przed obejrzeniem wystepu i bylem troche zaniepokojony,ale na szczescie niepotrzebnie.Edyta dostaje ode mnie 8 w skali od 1 do 10.
Awatar użytkownika
Mona.
Impossible
Impossible
Posty: 1780
Rejestracja: 29 mar 2010, 17:22
Lokalizacja: Polska

Re: Ocinek 13. (28.11.2010)

Post autor: Mona. »

A mnie się to wykonanie bardzo podobało. I choć piosenkę śpiewała wcześniej Miley, to w końcu nie ona jest jej autorką. Myślę, że nie jest to aż tak istotne, kto był pierwotnym wykonawcą, choć też mi z początku to się gryzło. Ważne są emocje, jakie Edi zawarła w swoim wykonaniu. Było pięknie! :)
Awatar użytkownika
sebastian
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 339
Rejestracja: 06 lip 2008, 16:08
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Ocinek 13. (28.11.2010)

Post autor: sebastian »

Inni odbierają to wykonanie w kategoriach fałszu... Ale przecież dlaczego ja się dziwię? Nie każdy potrafi "słuchać". Polecamy wyposażyć się w specjalne aparaty, jak to ktoś napisał. I jeszcze coś takiego: "Zdenerwowało mnie, że nie powiedziała, czyja to piosenka". Myślałem, że padnę ze śmiechu, z tego ostatniego tekstu. :lol3:

Jak dla mnie fajnie, ale nie powala.
slawek_awesome
Hope for us
Hope for us
Posty: 36
Rejestracja: 04 cze 2010, 20:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Never Will I, Litania
Lokalizacja: Poznań

Re: Ocinek 13. (28.11.2010)

Post autor: slawek_awesome »

Ciekawe zakończenie TzG, jedyna, świecąca pełnią blasku gwiazda tej edycji zaprezentowała część swoich możliwości w When I Look At You. Utwór jak utwór, nie wnikałbym w pierwowzory, bo i po co, wykonanie miłe dla ucha - i do któregoś z przedmówców, nie, nie miała problemów z górami (ona wie, co może w danej dyspozycji głosowej i odpowiednio prowadzi swój głos), a jeśli Tobie coś nie brzmiało jak powinno - zmień swój zestaw audio ;)

Pytanie, które naturalnie musi się rodzić w umyśle po tym wykonaniu brzmi: w którą stronę ewoluujesz, Edytko...?

Postscriptum. Kochamy Ciebie niezmiennie :)
Awatar użytkownika
Joan
Lunatique
Lunatique
Posty: 2846
Rejestracja: 24 sie 2007, 17:36
Ulubiona piosenka: Tafla
Kontakt:

Re: Ocinek 13. (28.11.2010)

Post autor: Joan »

Występ znakomity. Strasznie mi się podoba sukienka, w której Edyta śpiewała. Jest prześliczna. :D
Rumba znakomita, końcowy taniec z Waka, Waka schowała się pośród mężczyzn - chyba ktoś się nie przyłożył do nauki lub wolała być bliżej Janka.

Jestem pozytywnie zaskoczona :)
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Ocinek 13. (28.11.2010)

Post autor: Michael »

Wokalnie Edyta wypadła świetnie :). Kreacja sceniczna i wygląd też niczego sobie :hellobaby:.
Jeśli chodzi o samą piosenkę - very średnia kompozycja. Mnie nie powala.
Orędzie do Edwarda mogła sobie darować :?.

Cieszę się, że wygrali Monika i Robert :-).
D. Stalińska najwyraźniej nie potrafiła przyjąć przegranej syna, bo w końcówce programu miała minę jakby była na stypie, a nie w programie rozrywkowym :lol:.
Awatar użytkownika
Kamille.g
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1454
Rejestracja: 05 kwie 2008, 15:36
Ulubiony album: All Albums
Ulubiona piosenka: Wszystkie
Lokalizacja: Polska

Re: Ocinek 13. (28.11.2010)

Post autor: Kamille.g »

Witajcie.
Cieszę się że to właśnie Monika wygrała a nie ten Paweł, choć widać było że jego mama była zawiedziona i zła że to nie on wygrał.
Co do tańców finalistów.
Wszystkie tańce obydwu par były godne finału,choć pewnie mogli lepiej zatańczyć.
CO DO NASZEJ EDYTY.
Szczerze mówiąc to nie znałam tej piosenki nigdy ale gdy zaśpiewała ją to zaparło mi aż dech w piersiach. Kurcze, to było niesamowite! Aż się wzruszyłam :oops:
Takie właśnie piosenki pasują do jej osobowości i głosu.
Fantastyczny i fenomenalny występ! <3
Kreacja była dopasowana idealnie a ta wizualizacja sceniczna bajeczna i magiczna.
Mam nadzieję że będzie śpiewała tą piosenkę częściej :)
KOCHANA EDYTO ŚPIEWAJ DLA NAS NA ZAWSZE!
DZIĘKI TOBIE JESTEM SZCZĘŚLIWĄ OSOBĄ.
EDI KOCHAM CIĘ !!!! <3

http://www.youtube.com/watch?v=PFxarBqQ6IE
Ktoś może zrobić z tego MP3? Bardzo bym prosiła :)
Awatar użytkownika
Natu$
Lunatique
Lunatique
Posty: 2641
Rejestracja: 04 paź 2008, 15:55
Ulubiony album: Dotyk, EG
Ulubiona piosenka: Szyby, CBTL, NWI, List
Lokalizacja: Poznań

Re: Ocinek 13. (28.11.2010)

Post autor: Natu$ »

Ja to się dziwię panu Piotrowi. No sorry, ale jego baba śpiewa innemu facetowi taką piosenkę, na każdym kroku się z nim całuje i obściskuje, a on twierdzi, że nie jest zazdrosny?! Też mam przyjaciela, ale się z nim tak nie mizdżę. Dziwne...

Piosenka nawet ładna, ale jakoś mnie nie porwała. Przyjemnie się słucha, ale ekstazy nie ma. Piosenka piosenką, ale trochę dziwne, że taka artystka śpiewa utwór jakiejś młodej pop gówniary. Mimo to, miło znowu słyszeć Edytę.

Nie podoba mi się też, to co ostatnio Edyta ma na głowie. Jej włosy są jakieś takie nieułożone i nieokrzesane. Zakłócało mi to wrażenia wizualne. Polecam jedwab w płynie. :P No i powinna się w końcu wyspać! Edyta chyba nie zdążyła się nauczyć układu do wspólnego tańca, bo pląsała się tam gdzieś z tyłu.

Cieszy mnie wygrana Moniki. Zasłużyła. Mina matki Stalińskiego po ogłoszeniu wyników - bezcenna. Myślałam, że zaraz wyrwie Monice kulę. :lol3:
Monika23
Lunatique
Lunatique
Posty: 2877
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:41
Lokalizacja: ......

Re: Ocinek 13. (28.11.2010)

Post autor: Monika23 »

Natu$ pisze:Ja to się dziwię panu Piotrowi. No sorry, ale jego baba śpiewa innemu facetowi taką piosenkę, na każdym kroku się z nim całuje i obściskuje, a on twierdzi, że nie jest zazdrosny?! Też mam przyjaciela, ale się z nim tak nie mizdżę. Dziwne...
Tez sie dziwie ;-) Edyta niby ma swojego faceta a lepi sie do tego Jana strasznie, niezbyt to pasuje :P
Awatar użytkownika
milencia1992-mk
Impossible
Impossible
Posty: 1747
Rejestracja: 22 gru 2009, 23:02
Ulubiony album: KaŻdy- świetny!
Ulubiona piosenka: prawie wszystkie ;-)
Lokalizacja: Łeba/Wawa

Re: Ocinek 13. (28.11.2010)

Post autor: milencia1992-mk »

Monika23 pisze:
Natu$ pisze:Ja to się dziwię panu Piotrowi. No sorry, ale jego baba śpiewa innemu facetowi taką piosenkę, na każdym kroku się z nim całuje i obściskuje, a on twierdzi, że nie jest zazdrosny?! Też mam przyjaciela, ale się z nim tak nie mizdżę. Dziwne...
Tez sie dziwie ;-) Edyta niby ma swojego faceta a lepi sie do tego Jana strasznie, niezbyt to pasuje :P

A myślałam, że nie znam prawa show-biznesu :D Jednak miałam racje, że to jest nienormalne :D
Ja mam swoje mocne zdanie na temat takich zachowań...
Mi świta jeszcze jedno... że Piotr to taka przykrywka, dla prasy, dla nas, że niby jest szczęśliwa. Żeby nie gadali, że żałuje rozwodu.. Chyba każdy facet chciałby towarzyszyć swojej kobiecie choćby siedząc na widowni TzG. :hellobaby:
Nawet jest więcej fotek, gdy Edyta się obcałowuje z Jankiem niż chodzi za rękę z Piotrem :lol3:
Z resztą, Edyta wszystkich kocha, na jakiś czas :D
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Ocinek 13. (28.11.2010)

Post autor: Bob »

przepiękna piosenka i wykonanie z poprawionym audio...
http://www.youtube.com/watch?v=gSbwsvNki7g
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Ocinek 13. (28.11.2010)

Post autor: Piter »

Bob pisze:przepiękna piosenka i wykonanie z poprawionym audio...
http://www.youtube.com/watch?v=gSbwsvNki7g
Bardzo mi się ten utwór spodobał, również w wykonaniu Edyty - nie obraziłbym się, gdyby piosenka znalazła się na płycie Edyty. Dzięki Bob za plik.

PS. Uwielbiam to spojrzenie Edyty, takie jak w 2:15 minucie.
ODPOWIEDZ