Pudelek...

Edyta na plotkarskich witrynach

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
ODPOWIEDZ
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Pudelek...

Post autor: Marrcino »

Moze przyda sie topic o njusach z plotkarskich stron takich jak Pudelek, Plotek, Kozaczek i innych.

Jezeli jest niepotrzebny to skasujcie ;)
To nie pierwszy raz, kiedy słyszymy o fochach Edyty Górniak. Życie na Gorąco donosi, że kiedy ekipa produkująca Jak ONI śpiewają dowiedziała się, że w jury zasiądzie ta właśnie piosenkarka, nikt się nie ucieszył. Magazyn pisze:

Edyta jest znana ze swoich gwiazdorskich wyskoków od dawna. Podobno cztery lata temu trzeba było w pośpiechu przemontowywać program "Jak łyse konie" z jej udziałem, bo piosenkarka uznała, że jej brzuch jest zbyt widoczny. Mało kto wiedział wtedy, że była w pierwszych miesiącach ciąży.

Na planie Jak ONI śpiewają Górniak nie współpracowała z fryzjerami ani stylistami stacji, zatrudniała swoich. Świadkowie mówią, że do wyjścia na wizję przygotowywała się po kilka godzin i często wszystko opóźniała.

Dodajmy - efekt raczej nie był powalający.
http://www.pudelek.pl/artykul/3483/nie_ ... _polsacie/ :evil:

Z artykulu o Nataszy:
Menedżerem aktorki jest Witold Kubiak, milioner i wizjoner, który w swoim czasie kierował karierą Edyty Górniak. To on wybrał jej piosenkę To nie ja byłam Ewą, dzięki której zajęła II miejsce na festiwalu Eurowizji. Potem jednak ich drogi się rozeszły. W zależności od tego, kogo spytać, albo Górniak chciała więcej swobody, albo Kubiak miał dość łagodzenia skutków jej fochów. Co ciekawe, ponoć do tej pory Górniak wiąże z Kubiakiem kontrakt i bez jego zgody nie może nagrać płyty.

Urbańska ma więc przed sobą wspaniałą karierę - o ile da sobą sterować.
http://www.pudelek.pl/artykul/3485/czek ... zka_praca/
Ostatnio zmieniony 22 maja 2008, 14:52 przez Marrcino, łącznie zmieniany 1 raz.
1316gosiaczek
Perła
Perła
Posty: 1020
Rejestracja: 08 lut 2006, 14:10
Lokalizacja: ****

Re: Pudelek...

Post autor: 1316gosiaczek »

Rozegzaltowana jurorka z „Jak oni śpiewają”, nie może sobie poradzić ze sobą i z rynkiem muzycznym. Chciałaby wrócić na scenę, dzięki polsatowskiemu show, na chwilę znowu jest o niej głośno. W finałowym odcinku pokazała, że z odpowiednio dobranym materiałem ma spore możliwości. To, że jest w niej potencjał wiedzą wszyscy. Problemem jest jej charakter iście gwiazdorski. Jednak przy jej obecnej pozycji rynkowej, powinna niektóre pozy schować głęboko.

Ostatnia płyta Edyty „Perła” ukazała się w 2002, wygląda na to, że 5 lat minęło jej bezproduktywnie. Procesowała się z prasą kolorową, odcinała kupony, spędzała czas na rozprawach - miejscach nie służących rozwojowi talentu.

Ostatnio mąż, menadżer i cień Edyty Dariusz Krupa powiedział, że nowej płyty można się spodziewać na jesieni, nieoficjalnie oczywiście. Górniak nie ma obecnie kontraktu z żadną wielką wytwórnią, jest łakomym kąskiem na rynku muzycznym, z jednym „ale”, charakter. Piosenkarka łatwo się obraża i jest chimeryczna do granic możliwości. W jej wspaniałości i wyjątkowości utwierdza ją jej mąż, co jeszcze pogarsza relacje zawodowe Edyty ze współpracownikami.

Nie jest wcale pewne, że producenci „Jak oni śpiewają” w II edycji będą chcieli z nią nadal współpracować. Wolą stracić gwiazdę na rzecz świętego spokoju.
http://www.ukaraj.pl/news/id592,Kolejna ... edzie.html
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Pudelek...

Post autor: vanity »

marrcino pisze:Co ciekawe, ponoć do tej pory Górniak wiąże z Kubiakiem kontrakt i bez jego zgody nie może nagrać płyty.
ciekawe skąd to zdanie. z naszego forum, czy tez mają jakiś informatorów w temacie.
1316gosiaczek pisze:Nie jest wcale pewne, że producenci „Jak oni śpiewają” w II edycji będą chcieli z nią nadal współpracować. Wolą stracić gwiazdę na rzecz świętego spokoju.
to chyba błedne, bo gdyby nie chcieli jej to by nie składali propozycji.
Ela Gołaszewska
Make it happen
Make it happen
Posty: 163
Rejestracja: 11 kwie 2005, 15:28
Ulubiony album: ''EKG''
Ulubiona piosenka: ''Dziękuje Ci''
Lokalizacja: Łódż

Re: Pudelek...

Post autor: Ela Gołaszewska »

Wcale im sie nie dziwie maja jej juz wszyscy dosyc za jej chimery gwiazdorskie ale czy do konca jest taka wielka gwiazda :wink2:
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pudelek...

Post autor: kinga »

Ela Gołaszewska pisze:Wcale im sie nie dziwie maja jej juz wszyscy dosyc za jej chimery gwiazdorskie
A czy możesz powiedzieć coś więcej o Jej gwiazdorskich chimerach? Strasznie jestem ciekawa. Tak, wiesz, powiedz ze swojego doświadczenia 8)
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Pudelek...

Post autor: Magda M »

kinga pisze:A czy możesz powiedzieć coś więcej o Jej gwiazdorskich chimerach?
Kinga, no wiesz... Pudelek prawde Ci powie :PP
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pudelek...

Post autor: kinga »

Kinga, no wiesz... Pudelek prawde Ci powie :PP
Wiem, Madzia, wiem... :wink:

Tylko, że ja uważam, że to strasznie płytkie (żeby nie powiedzieć gorzej) powtarzać po takich "serwisach" jak Pudelek. Dlatego mam nadzieję, że koleżanka wyżej mówi z własnego doświadczenia 8)
Darius
Make it happen
Make it happen
Posty: 114
Rejestracja: 17 lut 2006, 0:23
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Pudelek...

Post autor: Darius »

Ela Gołaszewska pisze:Wcale im sie nie dziwie maja jej juz wszyscy dosyc za jej chimery gwiazdorskie ale czy do konca jest taka wielka gwiazda
Obiecałem sobie, że w trosce o zdrowie nie będę komentował, ale muszę. Oczywiście każdy z nas ma gorszy dzień, jest marudny, nic mu się nie pododba, zmienia zdanie. Nam wolno - Górniak nie, bo ona jest gwiazdą. Automatycznie kaprysi i jest chimeryczna. A nie jest człowiekiem? Może mieć gorsze dni? W dodatku jest Artystką, nadwrażliwym człowiekiem, który musi poruszać się w bagnie show biznesu.
A niech sobie pokręci nosem, a niech marudzi. Co to kogo obchodzi? Nas powinna ineteresować muzyka i emocje.

Nie jest wielką gwiazdą, jest wspaniałym uzdolnionym człowiekiem.

A ten pudelek, powinien nazywać się sk**wielek
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Pudelek...

Post autor: Marrcino »

Darius pisze:A ten pudelek, powinien nazywać się sk**wielek
:hahaha: racja :lol3:
Angel
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 766
Rejestracja: 13 lip 2006, 19:43
Lokalizacja: Niebo

Re: Pudelek...

Post autor: Angel »

marrcino pisze:
Darius pisze:A ten pudelek, powinien nazywać się sk**wielek
:hahaha: racja :lol3:
Podpisuje sie pod tym wszystkimi moimi lapami!!! :twisted:

A te wszystkie kokosima, ivy i inne sku****lki to powinny !@#$!@%!$%! 8P
Tak jak oni tam jezdza po wszystkich jak po lysych kobylach, to przechodzi ludzkie pojecie momentami. :twisted:
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Pudelek...

Post autor: Marrcino »

Nawet na stronie glownej gazeta.pl w zakladce rozrywka tytul 'Rozkapryszona Edyta Gorniak' :x z linkeim do poltka: http://www.plotek.pl/plotek/1,78649,4208740.html 8P
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Pudelek...

Post autor: Magda M »

Przynajmniej ładne zdjęcie Edi dali :d
1316gosiaczek
Perła
Perła
Posty: 1020
Rejestracja: 08 lut 2006, 14:10
Lokalizacja: ****

Re: Pudelek...

Post autor: 1316gosiaczek »

na pomponiku również ten sam artykuł co na poprzednich portalach tylko inaczej zatytuowany "Wyrzucą Górniak z Polsatu?"
http://pomponik.pl/news/wyrzuca-gorniak ... atu,922530

[ Dodano: 2007-06-08, 12:52 ]
na http://www.ukaraj.pl/news/id612,Edyta+G ... ic%E2.html znajdują się fragmenty artykułu, który ukazał się w ostatnim numerze "Pani"
magda s
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1383
Rejestracja: 17 wrz 2005, 22:24
Lokalizacja: warszawa

Re: Pudelek...

Post autor: magda s »

[taaaaaaaaaaaaaaaa WITOLD KUBIAK,rewelacja:/
na pewno będa Ją chcieli, widac że Rinke ją lubi bardzo, zresztą Rochstar to producent programu i ma dużo do gadania, nie wiem czy forumowicze pamietają(na pewno hah) jak wchodizł Rinke do garderoby Edi, a teraz jak podniegł do Niej po wykonaniu Stop!

[ Dodano: 2007-06-08, 21:12 ]
takie przebeznadziejne artykuly krzywdza Edytę, bo najpierw ludiz episża boshe jak pięknie zaśpiewała itp itd, a teraz poczytajcie co #CIACH# mać psiocża!!nie mogę znieść tej dwulicowości:/
p.s. mój brat nagrywał jak łyse konie!nieprawda z tym brzuchem ,tak długo nagrywali program gdyż Edi doprowadzała piosenke do perfekcji, i nie powiem ale wkurzało to ludzi ,ale żadne tam brzuch bzdety i już:/
Angel
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 766
Rejestracja: 13 lip 2006, 19:43
Lokalizacja: Niebo

Re: Pudelek...

Post autor: Angel »

marrcino pisze:Nawet na stronie glownej gazeta.pl w zakladce rozrywka tytul 'Rozkapryszona Edyta Gorniak' :x z linkeim do poltka: http://www.plotek.pl/plotek/1,78649,4208740.html 8P
BOshhhh, a ile tam komentarzy pelnych jadu zostawiono.... :x Mam nadzieje, ze Edyta nie czyta jednak takiej lektury w wolnym czasie.
ODPOWIEDZ