Doda

Virgin

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Virgin & Doda

Post autor: B@r »

Chill-out pisze:podajcie mi gwiazdę,która żeby spotkać się ze swoimi fanami,wynajmuje klub i spędza w nim z nimi kilka godzin...
8)
Ostatnio zmieniony 16 cze 2007, 17:07 przez B@r, łącznie zmieniany 1 raz.
DYZIO_MARZYCIEL
Impossible
Impossible
Posty: 1858
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:35
Ulubiony album: LIVE'99
Ulubiona piosenka: CHYBA WSZYSTKIE
Lokalizacja: ZASIEDMIOGÓROGRÓD

Re: Virgin & Doda

Post autor: DYZIO_MARZYCIEL »

Aguss i Kinia dałyscie czadu :)
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Virgin & Doda

Post autor: kinga »

Aguss pisze:
Chill-out pisze:podajcie mi gwiazdę,która żeby spotkać się ze swoimi fanami,wynajmuje klub i spędza w nim z nimi kilka godzin...
8)
:hellobaby:


Aguss, no proszę Cię, unikamy samych emotek!! :twisted: :wink:
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Virgin & Doda

Post autor: Chill-out »

DYZIO_MARZYCIEL pisze:Aguss i Kinia dałyscie czadu :)
8P :lol3: -Sorry Kinga ale nie mogę sie powstrzymać... :D
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Virgin & Doda

Post autor: kinga »

Dobra, Kochani, koniec off topa :d
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: Virgin & Doda

Post autor: monia80 »

Chill-out pisze:podajcie mi gwiazdę,która żeby spotkać się ze swoimi fanami,wynajmuje klub i spędza w nim z nimi kilka godzin...

daleko by szukac :d :D
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Doda!

Post autor: Bob »

Doda -fatalna stylistyka i grafomańskie teksty,mi sie kojarzą z najtandetniejszym okresem w polskiej muzyce rozrywkowej-latami 80-tymi. Powinna zaprzestać pisania tekstów , albo zamawiac je u profesjonalnych tekściarzy . Z jej zabójczą figurą , przy odrobinie tresury przez jakiegoś dobrego choreografa, balecikiem idealnie wpasowałaby sie w nurt muzyki elektronicznej, dance, jej psudorockowe zapędy mnie śmieszą, zwykle przełączam kanał, gdy ja słyszę. Wczorajszy występ w Opolu który miał być masakrą nie wzbudził we mnie jakichkolwiek artystycznych wrażeń.
Ostatnio zmieniony 17 lis 2007, 9:34 przez Bob, łącznie zmieniany 1 raz.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Doda!

Post autor: Piter »

Ale ten nowy tekst nie jest zły - przynajmniej trzyma się kupy, wiadomo, o co w nim chodzi. Ja nie widzę Dody w elektronice, zmarnowałaby potencjał wokalny. Poza tym myślę, że w niej jest coś więcej poza pięknym ciałem. Ma charyzmę. Jest bardzo magnetyczna, jak Edyta.
To wokalistka popowa. Wybrała chłamowaty pop, żeby zdobyć głuche polskie masy. Myślę, że, gdyby śpiewała coś bardziej strawnego, miałaby szansę na sukces poza Pcimiem Dolnym i granicą wieku - 15 lat.
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Doda!

Post autor: Chill-out »

Bob pisze: jej psudorockowe zapędy mnie śmieszą,
Jedno pytanie.Czy Wy znacie dwie pierwsze płyty Virgin :?:
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Doda!

Post autor: kinga »

Chill-out pisze:Jedno pytanie.Czy Wy znacie dwie pierwsze płyty Virgin :?:
Ja pamiętam chyba pierwszą piosenkę Virgin, teledysk kręcony w jakichś kamieniołomach, czy gdzieś 8P Doda nie wyglądala tam jeszcze jak "Doda", ale zwrócila moją uwagę.

Co do Katharsis, mnie się podoba parę momentów w tej piosence, ale reszta jak dla mnie zbyt wypiszczana i wykrzyczana (przynajmniej w wersji live).
Awatar użytkownika
karolnow2
The story so far
The story so far
Posty: 442
Rejestracja: 06 lut 2006, 14:33
Ulubiony album: Perła, E.K.G
Ulubiona piosenka: To nie ja, Imposiable
Lokalizacja: Ostrowiec Św.
Kontakt:

Re: Doda!

Post autor: karolnow2 »

Chill-out pisze:Jedno pytanie.Czy Wy znacie dwie pierwsze płyty Virgin
jasne. najlepszy jest debiut "Virgin" tam Doda jeszcze nieźle rockuje, druga "Bimbo" jest słabsza, ale lepsza od "Ficci". Doda spadła z gwiazdy rock (a zapowiadało się dobrze) na gwiazdę popu i tandety :/
Chill-out pisze:podajcie mi gwiazdę,która żeby spotkać się ze swoimi fanami,wynajmuje klub i spędza w nim z nimi kilka godzin...
Może nie wynajmuje od razu klubu, ale zawsze chętnie spotyka się z fanami (bynajmniej dwukrotnie z FC Ko-Alicja) Ala Janosz. Z tego co wiem Hania Stach tez kilkakrotnie spędziała chwilkę czasu z fanami, także przy ognisku :)

[ Dodano: 2007-06-16, 19:03 ]
A wracajac do "Katharsis" dla mnie ten diament na Opolu wczoraj to był szajs nad szajsy... Lepsze niż "Shrek 1,2 i 3" razem :D
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Doda!

Post autor: Chill-out »

karolnow2 pisze: Może nie wynajmuje od razu klubu, ale zawsze chętnie spotyka się z fanami (bynajmniej dwukrotnie z FC Ko-Alicja) Ala Janosz. Z tego co wiem Hania Stach tez kilkakrotnie spędziała chwilkę czasu z fanami, także przy ognisku :)
Miałem na myśli gwiazdy w pełnym tego słowa znaczeniu a nie gwiazdki/wokalistki-bez urazy dla Ali i Hani...
Awatar użytkownika
karolnow2
The story so far
The story so far
Posty: 442
Rejestracja: 06 lut 2006, 14:33
Ulubiony album: Perła, E.K.G
Ulubiona piosenka: To nie ja, Imposiable
Lokalizacja: Ostrowiec Św.
Kontakt:

Re: Doda!

Post autor: karolnow2 »

Dla mnie Ala i Hania to gwiazdy ;)
Kolejny przykład? kelly Clarkson całkiem niedawno spotkała się z fanami w USA...
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Virgin & Doda

Post autor: dorota »

o mój Boze,edka tez organizowała spotkania z fanami za starych dobrych czasów,kiedy już była GWIAZDĄ,
i chyba na początku kazdy tak robi zeby zyskac sławę i popularność, a potem to już się ma inne sprawy na głowie 8P robienie kariery! 8P
Scyntia
Sit down
Sit down
Posty: 69
Rejestracja: 13 cze 2007, 17:04
Ulubiony album: kaŻdy
Ulubiona piosenka: To nie ja, Dotyk
Lokalizacja: Zawiercie

Re: Doda!

Post autor: Scyntia »

karolnow2 pisze:
Chill-out pisze:Jedno pytanie.Czy Wy znacie dwie pierwsze płyty Virgin
jasne. najlepszy jest debiut "Virgin" tam Doda jeszcze nieźle rockuje, druga "Bimbo" jest słabsza, ale lepsza od "Ficci". Doda spadła z gwiazdy rock (a zapowiadało się dobrze) na gwiazdę popu i tandety :/


[ Dodano: 2007-06-16, 19:03 ]
A wracajac do "Katharsis" dla mnie ten diament na Opolu wczoraj to był szajs nad szajsy... Lepsze niż "Shrek 1,2 i 3" razem :D

Co do płyt Dody pierwsza plyte mam! Jest cudowna! Mocno rockowa. Piosenka Dzieci ziemi, Nie tak do mnie mowi sie, To ty sa naprawde klasdyka! Wtedy z pelna swiadomoscia rozumu moge stwierdzic ze Doda grala rocka! Natomiast Bimbi, Ficca to porazka!! Pokazcie mi chociazby jeden fragment w piosence 2 Bajki cos rockowego! Zwykly zenujacy popik... Doda niestety nie wyszla na tym najlepeij i poszla w komercje, zalezy jej tylko na kasie jak to sama powiedziala!

Ta jej nowa piosenka jest dla mnie takze totalnym szjasem. Ona obrazala Edyte ze ta powinna sie usunac ze sceny czy ze nic nie robi(malo wazne) a sama nie robic nic szczegolnego, tyylko sie kompromituje, tym tantetnym strojem, smiechem a la rrzenie konia i wulgaryzmem!!
ODPOWIEDZ