Doda

Virgin

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Doda!

Post autor: vanity »

Queen robi wielkie spędy z fanami, członkowie się pojawiają, np Roger Taylor dla nich robił podczas tych spotkań koncerty, i to największe i najciekawsze spotkania z fanami o jakich słyszałam.
Piter pisze:Myślę, że, gdyby śpiewała coś bardziej strawnego, miałaby szansę na sukces poza Pcimiem Dolnym i granicą wieku - 15 lat.
nastolatki kiedyś dorosną, a i samej Dodzie przybędzie wiosen, więc będzie musiała coś zrobić ze swoją muzyką, bo na samych skandalach zbudować się kariery nie da. może więc za jakiś czas, jej muzyka się zmieni, na lepsze.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Doda!

Post autor: B@r »

Mi się nowa piosenka Dody nie podoba w ogóle.I tekst i muzyka-bez wyrazu jak żucie gumy. Jej głos też mnie nie elektryzuje.Poza tym wg mnie Doda nie potrafi "ukladac emocji i dzwiekow w opowiesc".Z reperturaru Dody lubię tylko "Mam tylko Ciebie".
dorota pisze: mój Boze,edka tez organizowała spotkania z fanami za starych dobrych czasów,kiedy już była GWIAZDĄ,
i chyba na początku kazdy tak robi zeby zyskac sławę i popularność, a potem to już się ma inne sprawy na głowie robienie kariery!
a potem sie takie spotkania robi dla wlasnej przyjemnosci. nie pod publikę :)
Awatar użytkownika
baker
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1451
Rejestracja: 14 gru 2004, 12:48
Ulubiona piosenka: Nie było
Lokalizacja: opole/krakow

Re: Doda!

Post autor: baker »

vanity pisze:nastolatki kiedyś dorosną, a i samej Dodzie przybędzie wiosen, więc będzie musiała coś zrobić ze swoją muzyką,

majce jezowskiej tez dzieci wyrastaja i czas ją posuwa - i co z tego? Beda nowe nastolatki głodne wyrazistosci, kolorow i glosnych dzwiekow. A ze bez harmonii i smaku? To juz nasz, przyszlych rodzicow, problem..

vanity pisze:bo na samych skandalach zbudować się kariery nie da
doprawdy?
Znam takich co nie spiewajac nadal sa na swieczniku.. Nie jest to oczywiscie kariera formatu Madonny, ale na Pcim Dolny wystarczy - na długie lata. A i wyzywienie da i ciuszka zapewni.

[ Dodano: 2007-06-16, 21:03 ]
ogarnia mnie przerazenie na mysl o tym, czego zmuszone sa sluchac nastolatki.. To wybor miedzy złym a gorszym

Do pasji doprowadza mnie gęba Kasi Cerekwickiej na jedynce onetu.. Dzisiaj straszy sie mnie Kasia, jutro Ania, pojutrze Gosia.. Wszytskie takie same. Mam wrazenie, ze ktos dziewczyny z ulicy ubral w ladny ciuszek i powiedział: usmiechaj sie ladnie, teraz jestes Gwiazda. I gawiedz patrzy w ten sztuczny usmiech i wierzy, ze to własnie jest Gwiazda!

A przy tych miałkich babach nabieram sympatii do Dody - jest jakaś! Ma pomysl, wizje, nie snuje sie przez zycie spiewajac o miłości snujacej sie i smetnej.. Nie wiem jakie wartosci Doda przekaze swoim wielbicielom, ale moze wleje w nich odrobine zycia. Bo tamte mimozy - nie potrafia!
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Doda!

Post autor: Marrcino »

Chill-out pisze:Czy Wy znacie dwie pierwsze płyty Virgin
jak to napisales to mi sie przypomnial teledys do To Ty. Lubilem go niegdys :P

http://www.youtube.com/watch?v=GQbQvHBYkHk :PP
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Doda!

Post autor: kinga »

marrcino pisze:jak to napisales to mi sie przypomnial teledys do To Ty.
Oooo, to ja o tym teledysku wlasnie mówilam wcześniej :-D
Awatar użytkownika
baker
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1451
Rejestracja: 14 gru 2004, 12:48
Ulubiona piosenka: Nie było
Lokalizacja: opole/krakow

Re: Doda!

Post autor: baker »

Doda, dziewczyno - litosci!!!!!!!! pisz teksty w jezyku suahili, bo Rej sie w grobie przewraca!!

[ Dodano: 2007-06-16, 21:27 ]
p.s. polecam kliknac pierwszy link od gory po prawej prz okazji teledysku Dody :D
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Doda!

Post autor: Bob »

Aguss pisze:
Chill-out pisze:podajcie mi gwiazdę,która żeby spotkać się ze swoimi fanami,wynajmuje klub i spędza w nim z nimi kilka godzin...
8)
Ostatnio zmieniony 17 lis 2007, 9:32 przez Bob, łącznie zmieniany 2 razy.
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Doda!

Post autor: Chill-out »

Doda jest gościem najnowszego odcinka "Magla towarzyskiego".Mówi min.o Edycie...
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Doda!

Post autor: kinga »

A co mówi? Bo nie mam TVN Style?
Awatar użytkownika
Kasia
Ready for love
Ready for love
Posty: 3127
Rejestracja: 01 sty 2005, 23:12
Lokalizacja: Tychy

Re: Doda!

Post autor: Kasia »

Też jestem ciekawa jakie Doda ma zdanie o Edycie?
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Doda!

Post autor: Chill-out »

kinga pisze:A co mówi? Bo nie mam TVN Style?
O Edycie mówi tyle,że Eda sie do niej od jakiegoś czasu przypięłą,że wszędzie o niej mówi,że jest od tylu lat w branży i nie powinna tak robić,że w ogóle nie powinna krytykować osób z branży.
Oprócz tego pada trochę wulgaryzmów itd...
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Doda!

Post autor: Virtual Tom »

Temat odchudzony - Bob stałes się bezwiednie Ojcem załozycielem :d

Tutaj kontynuujemy dyskusję o radosnej twórczości Dody i jej okołomuzycznych perypetiach :d
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Doda!

Post autor: Michael »

Chill-out pisze:wszędzie o niej mówi,że jest od tylu lat w branży i nie powinna tak robić
Przecież Doda lubi, jak sie o niej mówi, gdy jest w centrum zainteresowania, więc o co chodzi?! 8P

Prawda jest taka, ze Edyta celowo podpuszcza Dodę, a ta połyka haczyk, daje się sprowokować, jak głupiutka dziewczynka, niestety pokazując przy okazji słomę w butach :/
Marcelina
Invisible
Invisible
Posty: 3
Rejestracja: 15 cze 2007, 16:01
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Doda!

Post autor: Marcelina »

- Oprócz tego w Maglu powiedziała, że jakby byla facetem i zobaczyla taka "suke" na okladce CKM-u (mowimy o tym numerze gdzie Doda kuca i jest maxymalnie wyretuszowana) to chetnie by sie na ta okladke ****** -> tutaj wypikali :P świetna jest po prostu :hellobaby:

- Kolejna jest błyskotliwa wypowiedź na miarę IQ większego niż Kopernik, Borowski i cała reszta :) "mój fenomen, że mi się nawet, nie umiem czegoś robić to mi się wydaje, że ja to robię genialnie i #CIACH#" -> http://muzyka.interia.pl/raport/opole20 ... lu,1695540

- A poza tym nie ma co tu o niej pisać, dzieci kiedyś dorosną to się przekonają jak uboga jest ta "twórczość". Zresztą, wszystko co chciałabym o niej wiedzieć znajduje się na www.antydoda.glt.pl :-D
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: Doda!

Post autor: monia80 »

kinga pisze:A co mówi? Bo nie mam TVN Style?
tak juz wam mowie kurde ja wczoraj wlanczam przez przypadek na Magiel towarzyski i zapowiadaja ,ze gosciem bedzie doda :hellobaby: ale to jeszcze nic, bo w tym programie przydzielaja klapy tygodnia i wyroznienia(ani przybylska dostala nr,1 wyroznienie) dla gwiazd z brukowcow i nie uwierzycie klapa numer jeden w tym tygodniu dostala nasza Edytka :evil: ta karolina Piotrkowska, ktora prowadzi ten program miala przed soba gazete Pani wiedzice ta sesjie Edzi w bailym kostiumie i kurde jak najechala na edyte razem z tym drugim prowadzacym-cytowala Jej slowa i mowi ,ze edyta zaprzecza samej sobie i mowila tak nawet najwierniejsi jej fani maja Jej za zle tych klamst :lol3: najbardziej skrytkowala ja za to ,ze napisala Jestem prosta dziewczyna z Ziebic mowi to sie mija z tym wszystkim co ta Gorniak robi.I wiecie co powiedzla, ze po raz pierwszy Malgorzata Domagalik zdobyla porazke w swojej gazecie umieszczaja nie tyle te fotki piekne zreszta bo i tak pochwalili, ale ten zaklamany wywiad edyty ,ktory przeczy wszystkiemu-szkoda gadac jak na nia najechala ta pipka.
Noi pozniej gosciem byla doda i pytaj sie Jej czy nie jestes zla o ta -"durna piosenke"- a doda tak powiedzila-po pierwsze nie znam laski,nie wiem co ona ma do mnie od dluzszego czasu na swoich koncertach,wystepach gdziekolwiek sie pojawi docina cos o mnie-ile ta kobieta ma lat? Piotrkowska mowi 35 no to jak ma tyle lat to juz powinna umiec sie zachowywac i wiedziec ,ze obsmarowywanie kogos z tej samej braznzy jest proposru niesmaczne i powiedzla ja ta laske z jakiegos opola znam gdzies Ja widzilam i to wszystko.
Tyle o Edzi gledzila.
acha i wiecie co jeszcze bylo na sam koniec dali takie wielkie w powiekszeniu zdjecie Edytki to z sesji w Pani jak jest oparta dwoma rekami za buzke i tak zamyslona i tak wycieli usta edytce i tam jakis gosciu sie zblizyl i bylo tak pokazne ,ze spiewa ktos ustami edzi-dzis prawdziwych cyganow juz nie ma -taka parodie zrobili-zenada.
ODPOWIEDZ