Doda!

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni

Re: Doda!

Postautor: kinga » 16 cze 2007, 23:51

A co mówi? Bo nie mam TVN Style?

Awatar użytkownika
Kasia
Ready for love
Ready for love

Postautor: Kasia » 16 cze 2007, 23:54

Też jestem ciekawa jakie Doda ma zdanie o Edycie?

Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni

Postautor: Chill-out » 17 cze 2007, 0:13

kinga pisze:A co mówi? Bo nie mam TVN Style?

O Edycie mówi tyle,że Eda sie do niej od jakiegoś czasu przypięłą,że wszędzie o niej mówi,że jest od tylu lat w branży i nie powinna tak robić,że w ogóle nie powinna krytykować osób z branży.
Oprócz tego pada trochę wulgaryzmów itd...

Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything

Postautor: Virtual Tom » 17 cze 2007, 0:53

Temat odchudzony - Bob stałes się bezwiednie Ojcem załozycielem :d

Tutaj kontynuujemy dyskusję o radosnej twórczości Dody i jej okołomuzycznych perypetiach :d

Awatar użytkownika
Michael

Postautor: Michael » 17 cze 2007, 1:33

Chill-out pisze:wszędzie o niej mówi,że jest od tylu lat w branży i nie powinna tak robić

Przecież Doda lubi, jak sie o niej mówi, gdy jest w centrum zainteresowania, więc o co chodzi?! 8P

Prawda jest taka, ze Edyta celowo podpuszcza Dodę, a ta połyka haczyk, daje się sprowokować, jak głupiutka dziewczynka, niestety pokazując przy okazji słomę w butach :/

Marcelina
Invisible
Invisible

Postautor: Marcelina » 17 cze 2007, 5:18

- Oprócz tego w Maglu powiedziała, że jakby byla facetem i zobaczyla taka "suke" na okladce CKM-u (mowimy o tym numerze gdzie Doda kuca i jest maxymalnie wyretuszowana) to chetnie by sie na ta okladke ****** -> tutaj wypikali :P świetna jest po prostu :hellobaby:

- Kolejna jest błyskotliwa wypowiedź na miarę IQ większego niż Kopernik, Borowski i cała reszta :) "mój fenomen, że mi się nawet, nie umiem czegoś robić to mi się wydaje, że ja to robię genialnie i #CIACH#" -> http://muzyka.interia.pl/raport/opole20 ... lu,1695540

- A poza tym nie ma co tu o niej pisać, dzieci kiedyś dorosną to się przekonają jak uboga jest ta "twórczość". Zresztą, wszystko co chciałabym o niej wiedzieć znajduje się na www.antydoda.glt.pl :-D

monia80
Impossible
Impossible
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!

Postautor: monia80 » 17 cze 2007, 7:32

kinga pisze:A co mówi? Bo nie mam TVN Style?

tak juz wam mowie kurde ja wczoraj wlanczam przez przypadek na Magiel towarzyski i zapowiadaja ,ze gosciem bedzie doda :hellobaby: ale to jeszcze nic, bo w tym programie przydzielaja klapy tygodnia i wyroznienia(ani przybylska dostala nr,1 wyroznienie) dla gwiazd z brukowcow i nie uwierzycie klapa numer jeden w tym tygodniu dostala nasza Edytka :evil: ta karolina Piotrkowska, ktora prowadzi ten program miala przed soba gazete Pani wiedzice ta sesjie Edzi w bailym kostiumie i kurde jak najechala na edyte razem z tym drugim prowadzacym-cytowala Jej slowa i mowi ,ze edyta zaprzecza samej sobie i mowila tak nawet najwierniejsi jej fani maja Jej za zle tych klamst :lol3: najbardziej skrytkowala ja za to ,ze napisala Jestem prosta dziewczyna z Ziebic mowi to sie mija z tym wszystkim co ta Gorniak robi.I wiecie co powiedzla, ze po raz pierwszy Malgorzata Domagalik zdobyla porazke w swojej gazecie umieszczaja nie tyle te fotki piekne zreszta bo i tak pochwalili, ale ten zaklamany wywiad edyty ,ktory przeczy wszystkiemu-szkoda gadac jak na nia najechala ta pipka.
Noi pozniej gosciem byla doda i pytaj sie Jej czy nie jestes zla o ta -"durna piosenke"- a doda tak powiedzila-po pierwsze nie znam laski,nie wiem co ona ma do mnie od dluzszego czasu na swoich koncertach,wystepach gdziekolwiek sie pojawi docina cos o mnie-ile ta kobieta ma lat? Piotrkowska mowi 35 no to jak ma tyle lat to juz powinna umiec sie zachowywac i wiedziec ,ze obsmarowywanie kogos z tej samej braznzy jest proposru niesmaczne i powiedzla ja ta laske z jakiegos opola znam gdzies Ja widzilam i to wszystko.
Tyle o Edzi gledzila.
acha i wiecie co jeszcze bylo na sam koniec dali takie wielkie w powiekszeniu zdjecie Edytki to z sesji w Pani jak jest oparta dwoma rekami za buzke i tak zamyslona i tak wycieli usta edytce i tam jakis gosciu sie zblizyl i bylo tak pokazne ,ze spiewa ktos ustami edzi-dzis prawdziwych cyganow juz nie ma -taka parodie zrobili-zenada.

Monika23
Lunatique
Lunatique

Postautor: Monika23 » 17 cze 2007, 8:39

monia80 pisze:a doda tak powiedzila-po pierwsze nie znam laski,nie wiem co ona ma do mnie od dluzszego czasu na swoich koncertach,wystepach gdziekolwiek sie pojawi docina cos o mnie-ile ta kobieta ma lat? Piotrkowska mowi 35 no to jak ma tyle lat to juz powinna umiec sie zachowywac i wiedziec ,ze obsmarowywanie kogos z tej samej braznzy jest proposru niesmaczne i powiedzla ja ta laske z jakiegos opola znam gdzies Ja widzilam i to wszystko.
Tyle o Edzi gledzila.

No i ma racje.

Awatar użytkownika
Michael

Postautor: Michael » 17 cze 2007, 11:29

monia80 pisze:nie uwierzycie klapa numer jeden w tym tygodniu dostala nasza Edytka ta karolina Piotrkowska, ktora prowadzi ten program miala przed soba gazete Pani wiedzice ta sesjie Edzi w bailym kostiumie i kurde jak najechala na edyte razem z tym drugim prowadzacym-cytowala Jej slowa i mowi ,ze edyta zaprzecza samej sobie i mowila tak nawet najwierniejsi jej fani maja Jej za zle tych klamst najbardziej skrytkowala ja za to ,ze napisala Jestem prosta dziewczyna z Ziebic mowi to sie mija z tym wszystkim co ta Gorniak robi.I wiecie co powiedzla, ze po raz pierwszy Malgorzata Domagalik zdobyla porazke w swojej gazecie umieszczaja nie tyle te fotki piekne zreszta bo i tak pochwalili, ale ten zaklamany wywiad edyty ,ktory przeczy wszystkiemu-szkoda gadac jak na nia najechala ta pipka.

Mnie to szczególnie nie dziwi. Zarówno Korwin-Piotrowska i partnerujący jej w programie #CIACH# zawsze byli nastawieni do Edyty anty. Zresztą nie ylko jeżdzą po Edycie. Oni tam po prostu szukają taniej sensacji. Wypowiedzi Piotrowskiej są momentami dla mnie męczące i głupio-mądre - ot taki zakompleksiony babo-chłop przelewający swoje frustracje na niemal każdą piękną kobietę w tym kraju :/
Ostatnio zmieniony 17 cze 2007, 11:43 przez Michael, łącznie zmieniany 3 razy.

Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni

Postautor: Chill-out » 17 cze 2007, 11:33

monia80 pisze: klapa numer jeden w tym tygodniu dostala nasza Edytka.

Klapy nie dostałą Edyta tylko "Pani"! 8P

[ Dodano: 2007-06-17, 10:34 ]
Monika23 pisze:
monia80 pisze:a doda tak powiedzila-po pierwsze nie znam laski,nie wiem co ona ma do mnie od dluzszego czasu na swoich koncertach,wystepach gdziekolwiek sie pojawi docina cos o mnie-ile ta kobieta ma lat? Piotrkowska mowi 35 no to jak ma tyle lat to juz powinna umiec sie zachowywac i wiedziec ,ze obsmarowywanie kogos z tej samej braznzy jest proposru niesmaczne i powiedzla ja ta laske z jakiegos opola znam gdzies Ja widzilam i to wszystko.
Tyle o Edzi gledzila.

No i ma racje.

Pewnie,ze ma racje i to jest niezaprzeczalne.
Co to klapy dla "Pani" i tego,co Korwin mówiła o tekście o Edycie-miałą rację.

Awatar użytkownika
Michael

Postautor: Michael » 17 cze 2007, 11:36

monia80 pisze:Piotrkowska mowi 35

Klapa Pani Korwin Piotrowskiej! 8P Skoro kreuje się na rzetelną dziennikarkę, to powinna sobie sprawdzić datę urodenia i podawać dokładne informacje. 8)

Doda pisze:no to jak ma tyle lat to juz powinna umiec sie zachowywac

Powiedziała ta, co potrafi się zachować 8P

Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni

Postautor: Chill-out » 17 cze 2007, 11:38

Michael pisze:
monia80 pisze:Piotrkowska mowi 35

Klapa Pani Korwin Piotrowskiej! 8P Skoro kreuje się na rzetelną dziennikarkę, to powinna sobie sprawdzić datę urodenia i podawać dokładne informacje. 8)

Piotrowska nie powiedziała,ze Edyta ma 35 lat!Jak ktoś zdaje relację z programu to niech się porządnie wsłucha... :?

kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni

Postautor: kinga » 17 cze 2007, 12:23

Co do klapy dla Pani i calej reszty - nie mieli racji.

A Doda niech się zastanowi, co gada, bo niby tylko Edyta się do niej przyp.... a już zapomniała, jak machała w Opolu "lizaczkiem" z Edytą. Ona myśli, że jak ma te swoje 23 lata, to jej wszystko wolno, ale już "35-letnia" kobieta powinna wiedzieć, jak sie zachowywać, tak? No cóż, Boże, chroń małolaty, które biorą z niej przykład.

monia80
Impossible
Impossible
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!

Postautor: monia80 » 17 cze 2007, 15:54

jak cudownie to Kinga ujelas :) tak samo jak doda mowila o Edzi ,ze nie wie skad ta laska sie tak do niej przypiela pomyslam sobie a ty cycata to niby nie bylas z lizakiem na opolu z wizerunkiem Edyty 8) :hellobaby: wygladala wtedy jak nacpana taka bez makijarzu i wogle wyraz twarzy jak przepitej kobieciny.

[ Dodano: 2007-06-17, 15:56 ]
kinga pisze:No cóż, Boże, chroń małolaty, które biorą z niej przykład.

DOKLADNIE :!:

Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni

Postautor: Chill-out » 17 cze 2007, 16:07

monia80 pisze: wygladala wtedy jak nacpana taka bez makijarzu i wogle wyraz twarzy jak przepitej kobieciny.

[

Wyrazy współczucia...

Wróć do „Muzyka polska”