Doda

Virgin

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
ODPOWIEDZ
Monika23
Lunatique
Lunatique
Posty: 2877
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:41
Lokalizacja: ......

Re: Doda!

Post autor: Monika23 »

monia80 pisze:a doda tak powiedzila-po pierwsze nie znam laski,nie wiem co ona ma do mnie od dluzszego czasu na swoich koncertach,wystepach gdziekolwiek sie pojawi docina cos o mnie-ile ta kobieta ma lat? Piotrkowska mowi 35 no to jak ma tyle lat to juz powinna umiec sie zachowywac i wiedziec ,ze obsmarowywanie kogos z tej samej braznzy jest proposru niesmaczne i powiedzla ja ta laske z jakiegos opola znam gdzies Ja widzilam i to wszystko.
Tyle o Edzi gledzila.
No i ma racje.
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Doda!

Post autor: Michael »

monia80 pisze:nie uwierzycie klapa numer jeden w tym tygodniu dostala nasza Edytka ta karolina Piotrkowska, ktora prowadzi ten program miala przed soba gazete Pani wiedzice ta sesjie Edzi w bailym kostiumie i kurde jak najechala na edyte razem z tym drugim prowadzacym-cytowala Jej slowa i mowi ,ze edyta zaprzecza samej sobie i mowila tak nawet najwierniejsi jej fani maja Jej za zle tych klamst najbardziej skrytkowala ja za to ,ze napisala Jestem prosta dziewczyna z Ziebic mowi to sie mija z tym wszystkim co ta Gorniak robi.I wiecie co powiedzla, ze po raz pierwszy Malgorzata Domagalik zdobyla porazke w swojej gazecie umieszczaja nie tyle te fotki piekne zreszta bo i tak pochwalili, ale ten zaklamany wywiad edyty ,ktory przeczy wszystkiemu-szkoda gadac jak na nia najechala ta pipka.
Mnie to szczególnie nie dziwi. Zarówno Korwin-Piotrowska i partnerujący jej w programie #CIACH# zawsze byli nastawieni do Edyty anty. Zresztą nie ylko jeżdzą po Edycie. Oni tam po prostu szukają taniej sensacji. Wypowiedzi Piotrowskiej są momentami dla mnie męczące i głupio-mądre - ot taki zakompleksiony babo-chłop przelewający swoje frustracje na niemal każdą piękną kobietę w tym kraju :/
Ostatnio zmieniony 17 cze 2007, 11:43 przez Michael, łącznie zmieniany 3 razy.
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Doda!

Post autor: Chill-out »

monia80 pisze: klapa numer jeden w tym tygodniu dostala nasza Edytka.
Klapy nie dostałą Edyta tylko "Pani"! 8P

[ Dodano: 2007-06-17, 10:34 ]
Monika23 pisze:
monia80 pisze:a doda tak powiedzila-po pierwsze nie znam laski,nie wiem co ona ma do mnie od dluzszego czasu na swoich koncertach,wystepach gdziekolwiek sie pojawi docina cos o mnie-ile ta kobieta ma lat? Piotrkowska mowi 35 no to jak ma tyle lat to juz powinna umiec sie zachowywac i wiedziec ,ze obsmarowywanie kogos z tej samej braznzy jest proposru niesmaczne i powiedzla ja ta laske z jakiegos opola znam gdzies Ja widzilam i to wszystko.
Tyle o Edzi gledzila.
No i ma racje.
Pewnie,ze ma racje i to jest niezaprzeczalne.
Co to klapy dla "Pani" i tego,co Korwin mówiła o tekście o Edycie-miałą rację.
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Doda!

Post autor: Michael »

monia80 pisze:Piotrkowska mowi 35
Klapa Pani Korwin Piotrowskiej! 8P Skoro kreuje się na rzetelną dziennikarkę, to powinna sobie sprawdzić datę urodenia i podawać dokładne informacje. 8)
Doda pisze:no to jak ma tyle lat to juz powinna umiec sie zachowywac
Powiedziała ta, co potrafi się zachować 8P
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Doda!

Post autor: Chill-out »

Michael pisze:
monia80 pisze:Piotrkowska mowi 35
Klapa Pani Korwin Piotrowskiej! 8P Skoro kreuje się na rzetelną dziennikarkę, to powinna sobie sprawdzić datę urodenia i podawać dokładne informacje. 8)
Piotrowska nie powiedziała,ze Edyta ma 35 lat!Jak ktoś zdaje relację z programu to niech się porządnie wsłucha... :?
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Doda!

Post autor: kinga »

Co do klapy dla Pani i calej reszty - nie mieli racji.

A Doda niech się zastanowi, co gada, bo niby tylko Edyta się do niej przyp.... a już zapomniała, jak machała w Opolu "lizaczkiem" z Edytą. Ona myśli, że jak ma te swoje 23 lata, to jej wszystko wolno, ale już "35-letnia" kobieta powinna wiedzieć, jak sie zachowywać, tak? No cóż, Boże, chroń małolaty, które biorą z niej przykład.
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: Doda!

Post autor: monia80 »

jak cudownie to Kinga ujelas :) tak samo jak doda mowila o Edzi ,ze nie wie skad ta laska sie tak do niej przypiela pomyslam sobie a ty cycata to niby nie bylas z lizakiem na opolu z wizerunkiem Edyty 8) :hellobaby: wygladala wtedy jak nacpana taka bez makijarzu i wogle wyraz twarzy jak przepitej kobieciny.

[ Dodano: 2007-06-17, 15:56 ]
kinga pisze:No cóż, Boże, chroń małolaty, które biorą z niej przykład.
DOKLADNIE :!:
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Doda!

Post autor: Chill-out »

monia80 pisze: wygladala wtedy jak nacpana taka bez makijarzu i wogle wyraz twarzy jak przepitej kobieciny.

[
Wyrazy współczucia...
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: Doda!

Post autor: monia80 »

Chill-out pisze:
monia80 pisze: wygladala wtedy jak nacpana taka bez makijarzu i wogle wyraz twarzy jak przepitej kobieciny.

[
Wyrazy współczucia...
tez cie kocham :d 8) buzka.
Awatar użytkownika
baker
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1451
Rejestracja: 14 gru 2004, 12:48
Ulubiona piosenka: Nie było
Lokalizacja: opole/krakow

Re: Doda!

Post autor: baker »

Przepraszam was, ale poziom dyskusji przekroczyl granice przyzwoitosci. Merytorycznosc waszych wypowiedzi niczym nie ustepuje lotnosci sporu miedzy obiema paniami. I obie - powiedzmy sobie szczerze - sa tu po jedych pieniadzach! Chciaz czasem mi sie wydaje, ze niestety Doda ma tu wiecej racji, bo to Edyta, nie wiedziec czemu, napadła na nia publicznie pierwsza, okazujac brak klasy. Najgorszy taki ptak, co swoje kala..

Nie zmienia to faktu, ze robicie tu pyskowke na poziomie podstwowki: a bo ona pierwsza opluła, a bo on pierwszy pociagnal za wlosy.. Akurat fani Edyty powinni wiedziec czym sie rozni konstruktywna krytyka od złosliwego, malostkowego wytykania palcem spraw niezwiazanych z dzialalnoscia artystyczna, bo przez lata uzalalismy sie nad Edyta, ze ludzie jej dokuczaja.

Jedym słowem: wstydzcie sie!
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Doda!

Post autor: Estratos »

baker pisze:Przepraszam was, ale poziom dyskusji przekroczyl granice przyzwoitosci. Merytorycznosc waszych wypowiedzi niczym nie ustepuje lotnosci sporu miedzy obiema paniami. I obie - powiedzmy sobie szczerze - sa tu po jedych pieniadzach! Chciaz czasem mi sie wydaje, ze niestety Doda ma tu wiecej racji, bo to Edyta, nie wiedziec czemu, napadła na nia publicznie pierwsza, okazujac brak klasy. Najgorszy taki ptak, co swoje kala..

Nie zmienia to faktu, ze robicie tu pyskowke na poziomie podstwowki: a bo ona pierwsza opluła, a bo on pierwszy pociagnal za wlosy.. Akurat fani Edyty powinni wiedziec czym sie rozni konstruktywna krytyka od złosliwego, malostkowego wytykania palcem spraw niezwiazanych z dzialalnoscia artystyczna, bo przez lata uzalalismy sie nad Edyta, ze ludzie jej dokuczaja.

Jedym słowem: wstydzcie sie!
Jak juz w Baker sie Belfer(ka) <--<polityka genderowa UE :D> odezwał(a) to musialo byc zle. Zgadzam sie z kazdym zdaniem. Nie wiemy co jest przyczyna niecheci Edyty do Dody, ale najwyrazniej cos sie musi w szołbiznesiku dziać od kiedy konflikt Edyta - Kayah umarł śmiercią naturalną.

Konflikty sa zdrowe, ale wolalbym, zeby Edyta z Doda na tle muzycznym zaczela rywalizowac, bo jak na razie do Doda ze 3 plyty (z Dziewica wlacznie) chyba wydala od czasu "Perełki"
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Doda!

Post autor: Chill-out »

baker pisze:Przepraszam was, ale poziom dyskusji przekroczyl granice przyzwoitosci. Merytorycznosc waszych wypowiedzi niczym nie ustepuje lotnosci sporu miedzy obiema paniami. I obie - powiedzmy sobie szczerze - sa tu po jedych pieniadzach! Chciaz czasem mi sie wydaje, ze niestety Doda ma tu wiecej racji, bo to Edyta, nie wiedziec czemu, napadła na nia publicznie pierwsza, okazujac brak klasy. Najgorszy taki ptak, co swoje kala..

Nie zmienia to faktu, ze robicie tu pyskowke na poziomie podstwowki: a bo ona pierwsza opluła, a bo on pierwszy pociagnal za wlosy.. Akurat fani Edyty powinni wiedziec czym sie rozni konstruktywna krytyka od złosliwego, malostkowego wytykania palcem spraw niezwiazanych z dzialalnoscia artystyczna, bo przez lata uzalalismy sie nad Edyta, ze ludzie jej dokuczaja.

Jedym słowem: wstydzcie sie!
Dlatego uważam,że fanatycy nie pownni wypowiadać się w tym temacie...
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Doda!

Post autor: kinga »

No pewnie, bo jak ktoś ma kiepskie zdanie o Dodzie to jest fanatykiem :lol: Żalosne. Wychodzi na to, że skoro jestem fanką Edyty to najlepiej, żebym nie wypowiadala żadnego negatywnego zdania o żadnej innej wokalistce, bo to przecież przez fanatyzm :beczy:

To, że nie lubię tej pani i mam o niej takie zdanie, jakie mam, nie ma związku z Edytą. A że zwracam uwagę, że Doda pierd... trzy po trzy wynika z takich a nie innych moich obserwacji. Może tak każdemu będziemy zwracać uwagę, jak tylko napisze o kimś, że mu się coś nie podoba? :hellobaby: Będzie fajnie!

PS. Ile razy sami podkreślaliście, że skoro to forum dyskusyjne, to wlasnie powinno się dyskutować?? Ale pewnie, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia :?
Monika23
Lunatique
Lunatique
Posty: 2877
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:41
Lokalizacja: ......

Re: Doda!

Post autor: Monika23 »

Edyta tez czesto p***** trzy po trzy, takze ja roznicy miedzy nimi nie widze. Roznia sie glosem, reszta na tym samym poziomie.
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Doda!

Post autor: kinga »

I bardzo dobrze. To Twoje zdanie. A moze też wypadaloby powiedzieć: wstydź się! :lol: Albo co gorsza, nazwać Cię fanatyczką Dody :shock:

"Dyskutuj i daj dyskutować innym" chcialoby się powiedzieć...
ODPOWIEDZ