Doda

Virgin

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
ODPOWIEDZ
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Doda!

Post autor: Chill-out »

kinga pisze: No pewnie, bo jak ktoś ma kiepskie zdanie o Dodzie to jest fanatykiem
Ja akurat Ciebie nie miałem na myśli...Poza tym doskonale większosć wie,kto tutaj jest fanatykiem,a kto nie.
kinga pisze: PS. Ile razy sami podkreślaliście, że skoro to forum dyskusyjne, to wlasnie powinno się dyskutować?? Ale pewnie, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia : ?
Ja tego nigdy nie podkreślałem. :PP
Grzechu
Perła
Perła
Posty: 1038
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:35
Lokalizacja: Posen

Re: Doda!

Post autor: Grzechu »

:/ Po co 2 takie same tematy ???
Ostatnio zmieniony 17 cze 2007, 17:27 przez Grzechu, łącznie zmieniany 2 razy.
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Doda!

Post autor: kinga »

Chill-out pisze:Ja akurat Ciebie nie miałem na myśli..
Użyłam jako przykładu siebie, bo tak najlepiej. Potem jeszcze by wyszlo, kogo uważam za fanatyka :P Siebie na pewno nie.
Chill-out pisze:Ja tego nigdy nie podkreślałem.
No też Ciebie nie mialam na mysli :D


Grzechu, nie ma 2 takich samych tematów. Po porządkach na forum Tom stary temat o Dodzie zamknął i teraz piszemy tutaj.
Ostatnio zmieniony 17 cze 2007, 17:31 przez kinga, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
GosiaczeQ_14
Lunatique
Lunatique
Posty: 2604
Rejestracja: 27 kwie 2007, 15:18
Ulubiony album: Wszystkie :*
Ulubiona piosenka: Wszystkie :*
Lokalizacja: TyChy/Krk

Re: Doda!

Post autor: GosiaczeQ_14 »

Monika23 pisze:Edyta tez czesto p***** trzy po trzy, takze ja roznicy miedzy nimi nie widze. Roznia sie glosem, reszta na tym samym poziomie.
A ja widzę...Edyta MOIM ZDANIEM jest zupełnie inną kobietą niż Doda. NIe wiem dlaczego odnoszę takie wrażenie. Ale nie uważam że Doda nie umie śpiewać...bo umie. :? Tylko i tak wolę Edytkę...nie ma co porównywać...Edi ma jak dla mnie jedyny niepowtarzalny glos...
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: Doda!

Post autor: monia80 »

kinga pisze:
Chill-out pisze:Ja akurat Ciebie nie miałem na myśli..
Dobra ja jestem fanatyczka Edyty Gorniak-kocham Ja ,szaleje za Nia, moglabym Ja po stopach calowac i chodzic na kolanach za Nia ,nosic na rekach -bo jest dla mnie Wszystkim -cudem natury ,aniolem w cieleniu czlowieka,najcudowniejszym czlowiekim w calym tym cholernym ,zaklamnym swiecie.

Doda to pusta cycata lala i kazdy o tym wie -glos moze ma nie da sie zaprzeczyc ,bo spiewa czasami nawet ladnie,ale jej osobowosc ,jej charakter ,sposob bycia wola o pomste-poslychajcie sobie jeden, drugi ,trzeci wywiad z nia -zobaczcie jak ona bredzi jak ona durnie ma poukladne w glowie-jak ona wogle moze byc idolem to tego nie moge zrozumiec -biedne dzieci z takiej przyklad brac.wystarczy na nia popatrzyc- odrazu jedno skojarzenie 8)
Awatar użytkownika
baker
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1451
Rejestracja: 14 gru 2004, 12:48
Ulubiona piosenka: Nie było
Lokalizacja: opole/krakow

Re: Doda!

Post autor: baker »

Michal pisze:Jak juz w Baker sie Belfer(ka) <- -<polityka genderowa UE :D > odezwał(a) to musialo byc zle.
a bo fandzolom tak, ze sie syrce scisko

zal sie robi, kiedy takie bystre i poczciwe osobki znizaja sie tak niziuchno..


A weic jeszcze raz:
tu nie chodzi o sama dyskusje, Dyskutowac warto, ale na milosc boska, na jakims poziomie! Wtedy jest przyjemniej, a i uznanie sie zyskuje..

a poza tym wracajac do konfliktu to mysle, ze obie panie zdaja sobie sparwe z jego wartosci, i choc pewnie sie nie umawialy, to bede te szpileczki jeszcze dlugo sobie wtykac, bo tak naprawde obie na tym korzystaja.

jednoczesnie z obydwu wyłazi zwykla prosta babska zawisc, ale to normalne - 100% z nich kobiety, wiec da sie to zrozumiec. Nie one pierwsze i nie ostatnie.

Tylko szkoda, ze - jak zauwazyl Michał - nie ma w tym grama muzyki.. :/
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Doda!

Post autor: Piter »

Michael pisze:Prawda jest taka, ze Edyta celowo podpuszcza Dodę, a ta połyka haczyk, daje się sprowokować, jak głupiutka dziewczynka
Litości!!!
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Doda!

Post autor: DeathlySilence »

Piter pisze:
Michael pisze:Prawda jest taka, ze Edyta celowo podpuszcza Dodę, a ta połyka haczyk, daje się sprowokować, jak głupiutka dziewczynka
Litości!!!
Czyli Edyta celowo puszcza bąki w twarz Dody - Michael, już bardziej spodziewałbym się takiej koncepcji po Dyziu. :wink: Nie powiem, oryginalna :lol3:

Gdyby Piter tego nieodkopał, to bym nawet nie zauważył tej osobliwości w stercie postów jak dla mnie nadających się jedynie na umiejscowieniu w koszu.
Monika23
Lunatique
Lunatique
Posty: 2877
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:41
Lokalizacja: ......

Re: Doda!

Post autor: Monika23 »

No, bardzo 'madre' to :lol3:
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Doda!

Post autor: Chill-out »

Monika23 pisze:No, bardzo 'madre' to :lol3:
Wybitne wręcz... :D
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Doda!

Post autor: grzechoo »

http://www.kaprysy.pl/1203/doda-w-opolu/

Po brawurowej kreacji na festiwalu Top Trendy, ta na wystepach w Opolu nie mogła być gorsza. Doda pokazuje ciało często i chętnie, do czego publiczność zdążyła się już zapewne przyzwyczaić. Szkoda tylko, że jej stroje, świecące tipsy i sztuczna opalenizna nie są kwintesencją dobrego smaku. Tak czy inaczej - popatrzeć zawsze można.

Rzeczywiście tandeta
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Doda!

Post autor: vanity »

grzechoo pisze:sztuczna opalenizna
w dzisiejszych czasach z 80% gwiazd i gwiazdeczek ma sztuczną opaleniznę...
Tosca
Sit down
Sit down
Posty: 64
Rejestracja: 29 lis 2005, 11:33
Ulubiony album: Live'99, E.K.G
Ulubiona piosenka: Błękit myśli...
Lokalizacja: prawie Lublin
Kontakt:

Re: Doda!

Post autor: Tosca »

Na plotku też jest ciekawy artykuł o Dodzie, ja osobiście zgadzam się z zamieszczonymi w nim cytatami z "Gali".
http://www.plotek.pl/plotek/1,78646,4232658.html

A oto jeden z komentarzy pod artykułem:
Kwintesencja złego smaku - brak urody, tępy wyraz twarzy, brak gustu (sztuczne cycki, platynowy blond, doczepiane pazury, lateksowe wdzianka i buty na monstrualnych koturnach), chamstwo (filozofia "kur..a mać"), przekonanie o wielkim talencie (nie wiadomo do czego). Jest to panienka z prowincji, która jeździ "na shoping" itp. klimaty. Teraz ma 20 lat i ludzie to łykają, ale co będzie za 10, 20 ? Wzbudzi to tylko politowanie, salwy śmiechu, rozdrażnienie, ale nie uznanie. Swoją drogą, jest to osoba bezrefleksyjna, której nie przeszkadza, że ma opinię największej zdziry polskiej piosenki. Jak bardzo można nie mieć szacunku do samego siebie, żeby nieustannie wyglądać i zachowywać się jak panie stojące na trasie Warszawa-Katowice. Cóż, wątpliwe, żeby nagle zmieniła front, spuściła powietrze ze swoich balonów, odłupała kilofem tony makijażu, założyła okulary i oddała się lekturze czegoś innego poza kolorowym czasopismem, w którym może podziwiać tylko siebie samą. Przeglądając tytuły jej
piosenek można odnieść wrażenie, że za każdym razem szuka jakiegoś w słowniku wyrazów obcych i nie do końca rozumie sens.
Ostatnio zmieniony 18 cze 2007, 18:07 przez Tosca, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Doda!

Post autor: grzechoo »

Vania, nie mnie cytuj bo to nie moje słowa :PP
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Doda!

Post autor: vanity »

grzechoo pisze:Vania, nie mnie cytuj bo to nie moje słowa
no tak wyszło, sory :D

komentarz, cóż, i prawdziwy i nieprawdziwy. jak można pisać że Doda nie ma urody? albo że sztuczne cycki to brak gustu?
ODPOWIEDZ