Doda

Virgin

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
ODPOWIEDZ
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: Doda!

Post autor: monia80 »

Chill-out pisze:W skrócie można powiedzieć tak,że na pytanie "kto jest w Polsce największą gwiazdą?"Doda zapytała-"ale gwiazdą muzyczną czy gwiazdą-gwiazdą?",Korwin-"no gwiazdą",Doda-"Będę nieskromna ale ja". :D
doda nigdy nie grzeszyla skromnoscia 8) zarowno w ubierze, w slowach jak i w zachowaniu 8)
doda ma tempa mozgownice ,gdyz odpowiedz na to pytanie nie powinna jej ani nikomu sprawic trudnosci- EDYTA GORNIAK jest najwieksza w Polsce gwiazda(dlamnie na swiecie!!!)
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Doda!

Post autor: kinga »

Chill-out pisze:Nie jestem fanem Dody i nie mówie,ze ona jest dla mnie gwiazdą,ale dla społeczeństwa niezaprzeczalnie jest gwiazdą czy to się nam podoba czy nie.Bądźmy obiektywni.
Chill-out, ale ja napisałam w nawiasie "i może jeszcze kogoś". Ty nie jesteś fanem Dody i dla Ciebie Doda nie jest gwiazdą. Ale nie wypowiadaj się za całe społeczeństwo, bo takich kompetencji nie masz :wink2: Doda jest niezwykle popularna i rozpoznawalna, nie da jej się NIE zauważyć, bo robi koło siebie dużo szumu i jest wyrazista. Ale moim zdaniem, tak jak napisalam, to wszystko zalezy, co każdy z nas ma na myśli mówiąc "Gwiazda".


monia80, zważaj na słowa!! Przypominam, że obrażanie na tym forum jest ZABRONIONE :evil: Więc jeśli nie chcesz dostać ostrzeżenia to hamuj trochę! Można wyrazić swoją niechęć do kogoś nie obrażając go przy okazji.
Ostatnio zmieniony 19 cze 2007, 18:38 przez kinga, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Doda!

Post autor: grzechoo »

A w której encyklopedii jest definicja? :lol3:
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Doda!

Post autor: grzechoo »

kinga pisze:nie da jej się NIE zauważyć
Nie da, nie da, a już napewno słychac doskonale jej głupkowaty śmiech
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: Doda!

Post autor: monia80 »

grzechoo pisze:A w której encyklopedii jest definicja? :lol3:
w galaktyce gwiazd!
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Doda!

Post autor: Magda M »

grzechoo pisze:A w której encyklopedii jest definicja?
gwiazda
1. «ciało niebieskie złożone z gazów i plazmy, widoczne jako punkt świetlny na ciemnym niebie» :hellobaby: :lol3:
2. «przedmiot o wielu ramionach rozchodzących się promieniście z jednego punktu»
3. «osoba sławna i podziwiana»
4. «los, przeznaczenie»
5. «sposób połączenia przewodów elektrycznych w układzie wielofazowym» :hellobaby:
6. «odznaka orderu mająca kształt gwiaździsty»


http://sjp.pwn.pl/haslo.php?id=2463632
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: Doda!

Post autor: monia80 »

madziamiecz :rotfl:
doda zapoznaj sie z tym co nasza madziunia napisala-a pozniej nie gadaj glupot ,ze ty jestes najwieksza gwiazda 8) :rotfl:
Awatar użytkownika
GosiaczeQ_14
Lunatique
Lunatique
Posty: 2604
Rejestracja: 27 kwie 2007, 15:18
Ulubiony album: Wszystkie :*
Ulubiona piosenka: Wszystkie :*
Lokalizacja: TyChy/Krk

Re: Doda!

Post autor: GosiaczeQ_14 »

Chill-out pisze:To proponuje zainteresować się co oznacza słowo "gwiazda".
Ja dobrze wiem co to słowo DLA MNIE oznacza :x I nikt mnie tutaj nie musi pouczać... :? I jak DLA MNIE Doda nie jest gwiazdą... jest po prostu sławną osobą i tyle...gwiazdą mogę Edytkę nazwać...Po prostu nie rzucam slów na wiatr :-)
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Doda!

Post autor: grzechoo »

magdamiecz pisze:osoba sławna i podziwiana
Może kilka nastolatek ją podziwia, ale wiele osób patrzy z politowaniem na to co robi

Tak wogóle to możnaby się przenieśc z dyskusją do tematu Doda, niby była gościem Magla, ale moze ktoś uznać, że za dużo uwagi poswięcamy "gwieździe"


---------------
racja grzechoo :smile:

k.
Ostatnio zmieniony 19 cze 2007, 18:26 przez grzechoo, łącznie zmieniany 1 raz.
Monika23
Lunatique
Lunatique
Posty: 2877
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:41
Lokalizacja: ......

Re: Doda!

Post autor: Monika23 »

Monia spokojnie :) dla Ciebie Doda nie jest gwiazda, dla innych Edyta nia nie jest, nie ma co sie denerwowac :wink2:
flame
The story so far
The story so far
Posty: 594
Rejestracja: 03 sty 2005, 16:07
Lokalizacja: Szkocja
Kontakt:

Re: Doda!

Post autor: flame »

Czy Doda jest gwiazdą... Zagadnienie szalenie istotne w rzeczy samej. Proponuję taki temat na przyszłorocznej maturze. 8)
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Doda!

Post autor: Michael »

Chill-out pisze:dla społeczeństwa niezaprzeczalnie jest gwiazdą czy to się nam podoba czy nie.
Litości! ;( Nie wypowiadaj się kolejny raz w imieniu ogółu, bo dla mnie gusta namiętnie wysyłających SMS-y, oddających głosy na swych idoli we wszelkich możliwych ankietach i kupujących płyty ze strigami gratis nastolatków, nie są wyrocznią bycia gwiazdą :/
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Doda!

Post autor: Chill-out »

Michael pisze:
Chill-out pisze:dla społeczeństwa niezaprzeczalnie jest gwiazdą czy to się nam podoba czy nie.
dla mnie gusta namiętnie wysyłających SMS-y, oddających głosy na swych idoli we wszelkich możliwych ankietach i kupujących płyty ze strigami gratis nastolatków, nie są wyrocznią bycia gwiazdą :/
Michale popracuj nad obiektywnością i wtedy zabieraj głos w dyskusji,bo tak-kazdy Twój post w tym temacie wygląda tak samo. 8PWszyscy na tym forum i jeszcze dalej już wiedzą,że Doda Elektroda nie jest dla Ciebie gwiazdą!!!

Czy pojęcie "gwiazda" jest dla większości aż tak bardzo niezrozumiałe...Porażka...
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: Doda!

Post autor: monia80 »

Monika23 pisze:Monia spokojnie :) dla Ciebie Doda nie jest gwiazda, dla innych Edyta nia nie jest, nie ma co sie denerwowac :wink2:
tak tylko ja nie rozumiem dlaczego kinga uwziela sie na mnie tylko- piszac ze dode obrazam przeciez wszyscy tu zle piszecie o niej kinga ty tez przeciez zle o dodzie pisalas ,krytykowals ja -dlaczego tylko ja jestem winna :( :( e szkoda gadac.
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Doda!

Post autor: Chill-out »

monia80 pisze:
Monika23 pisze:Monia spokojnie :) dla Ciebie Doda nie jest gwiazda, dla innych Edyta nia nie jest, nie ma co sie denerwowac :wink2:
tak tylko ja nie rozumiem dlaczego kinga uwziela sie na mnie tylko- piszac ze dode obrazam przeciez wszyscy tu zle piszecie o niej kinga ty tez przeciez zle o dodzie pisalas ,krytykowals ja -dlaczego tylko ja jestem winna :( :( e szkoda gadac.
Moze dlatego,ze inni robią to w bardziej umiejętny sposób(choc nie wszyscy),poza tym Twój argument jest argumentem na miarę przedszkolaka"inni tak robią, to ja też".
ODPOWIEDZ