Doda

Virgin

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Doda!

Post autor: Estratos »

poziom dyskusji na tym forum zszedl juz na psy... wylogowuje sie.
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Doda!

Post autor: Virtual Tom »

Co to się tu dzieje?

:offtopic:
Michal pisze:poziom dyskusji na tym forum zszedl juz na psy... wylogowuje sie.
To od nadmiaru słońca, w godzinach 11-15 :P

Zaloguj się znowu :lizak:
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Doda!

Post autor: Michael »

Chill-out pisze:
Michael pisze: dla mnie gusta namiętnie wysyłających SMS-y, oddających głosy na swych idoli we wszelkich możliwych ankietach i kupujących płyty ze strigami gratis nastolatków, nie są wyrocznią bycia gwiazdą :/
Michale popracuj nad obiektywnością i wtedy zabieraj głos w dyskusji,bo tak-kazdy Twój post w tym temacie wygląda tak samo. 8PWszyscy na tym forum i jeszcze dalej już wiedzą,że Doda Elektroda nie jest dla Ciebie gwiazdą!!!

Czy pojęcie "gwiazda" jest dla większości aż tak bardzo niezrozumiałe...Porażka...
Chyba celowo pominąłeś meritum mojej wypowiedzi, więc powtórzę jeszcze raz:
Nie sprowadzaj swoich wniosków odnośnie Dody do rangi całego społeczeństwa!

BTW rozwalił mnie wniosek w myśl którego nieprzypisywanie przeze mnie Dodzie statusu gwiady czyni mnie nieobiektywnym 8P :lol3:
Chill-out pisze: Czy pojęcie "gwiazda" jest dla większości aż tak bardzo niezrozumiałe...Porażka...
Uwaga! Oto informacja dla wszystkich, którzy nie rozumieją pojęcia "gwiazda" 8P
Gwiazda to ciało niebieskie będące skupiskiem związanej grawitacyjnie materii, w której zachodzą reakcje syntezy jądrowej. Wyzwolona w nich energia jest emitowana w postaci promieniowania elektromagnetycznego, a w szczególności pod postacią światła widzialnego. Gwiazdy mają kształt zbliżony do kuli, zbudowane są głównie z wodoru i helu.
Ostatnio zmieniony 20 cze 2007, 13:23 przez Michael, łącznie zmieniany 3 razy.
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Doda!

Post autor: Chill-out »

Michael pisze:
BTW rozwalił mnie wniosek w myśl którego nieprzypisywanie przeze mnie Dodzie statusu gwiady czyni mnie nieobiektywnym 8P :lol3:
To wspaniale,że pisząc swoją pracę masz czas na ubaw i chwile relaksu.
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Doda!

Post autor: Michael »

Chill-out pisze:To wspaniale,że pisząc swoją pracę masz czas na ubaw i chwile relaksu.
1) Nie wiem, co ma do rzeczy moja praca?! 8P Skończyły się argumenty? :P
2) Jest już napisana! :-)
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Doda!

Post autor: Chill-out »

Michael pisze:
Chill-out pisze:To wspaniale,że pisząc swoją pracę masz czas na ubaw i chwile relaksu.
1) Nie wiem, co ma do rzeczy moja praca?! 8P Skończyły się argumenty? :P
2) Jest już napisana! :-)
Ad.1 to pomyśl 8P
Ad.2 bardzo się cieszę.
Koniec off topa.
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Doda!

Post autor: kinga »

monia80 pisze:tak tylko ja nie rozumiem dlaczego kinga uwziela sie na mnie tylko
kinga się na Ciebie nie uwzięla. Zwrócilam Ci uwagę, bo poza krytyką zaczęlaś obrażać, pisząc chociażby, że Doda ma "tępą mózgownicę" albo jest "pustoglowa". Ja to uznaje za obrażanie i dlatego upominam.
Chill-out pisze:Koniec off topa.
Bardzo dziękuję, kolejne takie posty skasuję :PP (nawet mi się zrymowało)
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Doda!

Post autor: grzechoo »

Magazyn Gala spytał kilku ekspertów z różnych dziedzin, jak tłumaczą fenomen Dody.

Jaka jest, każdy wie i widzi. A jak to jest zdaniem profesjonalistów. Czy ona jest taka naprawdę, czy jej osoba w stuprocentach przemyślana kreacja?

Mariusz Brozowski, projektant:

Jej styl to po prostu seks. Lubi prowokować i drażnić. Kicz sprzedaje się najlepiej. Uważam, że to przemyślana strategia. Ale powiem też tak: nie lubię różowego koloru, ubranie Dody byłoby dla mnie prawdziwym wyzwaniem.

Niestety, prawda jest taka, że dziewczynki lubią róż.

Piotr Tymochowicz, specjalista od wizerunku:

Mamy do czynienia z przemyślaną kreacją na pseudoartystyczną seksbombę. Doda zastosowała prymitywną bezpośredniość plus infantylność. To Lolita wpisana w lalkę Barbie - powala szeroko "elektorat".

Faktycznie, Barbie wciąż ma się świetnie jako lala i wzór współczesnego piękna. Mężczyźni wolą blondynki. A Lolita już dawno temu trwale wpisała się w element naszej (i nie tylko naszej) kultury.

Elżbieta Zapendowska, specjalistka od emisji głosu:

Kocha skandale, a one są przypisane do sukcesu. Lubi, kiedy się o niej mówi. A do tego nie jest złą wokalistką. Nie wiem, jaka będzie za dziesięć lat, kiedy już nie będzie tak atrakcyjna, ale jestem pewna, że będzie "jakaś".

Tomek Lubert:

Uczyłem ją, jak powinny wyglądać jej relacje z fanami, z dziennikarzami. Początkowo mało się uśmiechała, wydawała się niedostępna. Artystycznie i organizacyjnie trzeba było ją i cały zespół prowadzić za rękę.

http://www.kozaczek.pl/plotka.php?id=2537 - Czy Doda to FAKE?
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Doda!

Post autor: Chill-out »

Wszystko zawarte w tym tekście jest oczywsistą prawdą,nic odkrywczego.
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Doda!

Post autor: kinga »

http://www.pudelek.pl/artykul/3711/doda ... aby_konia/
Pudelek pisze:Gdybym była facetem, patrząc na taką sukę jak ja na tych zdjęciach, chętnie zwaliłabym konia na okładkę - powiedziała Dorota o swojej sesji w CKM-ie.
:shock: Bez komentarza...
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Doda!

Post autor: Piter »

Jestem facetem - niechętnie zwaliłbym konia, patrząc na tę sukę.
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Doda!

Post autor: Estratos »

ciekawe czy Doda pomoglaby komus tego konia zwalic. w koncu niezla z niej suka. :lol3:
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Doda!

Post autor: Bob »

Przypominając urocze i niezamierzone ,,wpadki" Edyty typu plastry, majtki , wystrzeganie sie sexu przed koncertami, wypowiedzi na temat ex itd trzeba przyznać, że były one bardzo niewinne. To co bredzi Dorotka w każdym programie z jej udziałem /i nie można mówić o manipulacji montażysty, czy jakimkolwiek spisku redakcji/ po prostu powala poziomem erudycji, przemysleń egzystencjonalnych itd. Tak trzymać!!!Tabloidy i my na forum mamy o czym pisać :PP . W pewien sposób grzeszki Edyty z perspektywy autokreacji D-E-trody wydają sie nieistotne :hellobaby: Jeżeli jest to prawdziwa wypowiedź bo programu nie widziałem to gratuluję!
Ostatnio zmieniony 17 lis 2007, 9:29 przez Bob, łącznie zmieniany 1 raz.
DYZIO_MARZYCIEL
Impossible
Impossible
Posty: 1858
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:35
Ulubiony album: LIVE'99
Ulubiona piosenka: CHYBA WSZYSTKIE
Lokalizacja: ZASIEDMIOGÓROGRÓD

Re: Doda!

Post autor: DYZIO_MARZYCIEL »

po ogladnieciu Magla Towarzyskiego stwierdzam jedno... szybko do lekarza na P bo to sie kiedys dla tej idiotki zle skonczy... no ale Korwin Piotrowska to widac jej fanka i slodzi jej na calego utwierdzajac ja w tym debilnym przekonaniu co rodzice... Doda to kreacja w ktorej sama Dorotka juz sie pogubila i naprawde marnie kiedys skonczy

a po drugie Doda sama sobie zaprzecza w tym Maglu bo mowi ze Gwiazda musi byc twarda i nigdy sie nie lamac... a ciagle jednak wraca do teg rozwodu, do tego ze ja skrzywdzono, do tego ze paparazzi sie na nia uwzieli... Ona jest bardziej niekonsekwentna w tym wszystkim niz Nasza Edyta...
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Doda!

Post autor: Chill-out »

ODPOWIEDZ