Sopot festiwal

02-04.09.2005 Sopot, Opera leśna

Czyli o Eurowizji, festiwalach w Opolu, Sopocie, galach i innych koncertach.
ODPOWIEDZ
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sopot festiwal

Post autor: Chill-out »

Fragmenty zeszłorocznych koncertów festiwalowych były umieszone na onecie.Niestety to nie transmisja na żywo ale zawsze coś.Moze w tym roku będzie podobnie.
Angel
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 766
Rejestracja: 13 lip 2006, 19:43
Lokalizacja: Niebo

Re: Sopot festiwal

Post autor: Angel »

Mogliby wziac przyklad z TVP. Zarobiliby tez na reklamie w sieci. Gdzie ci ich spece od PR, marketingu i reklamy?
Awatar użytkownika
lisa
Make it happen
Make it happen
Posty: 177
Rejestracja: 24 sie 2007, 22:55
Lokalizacja: prosto z drzewa

Re: Sopot festiwal

Post autor: lisa »

A ja bardzo cieszę się z występu Norah Jones, gdyż ową wokalistkę darzę ogromną sympatią :d
Chyba nawet się skuszę i obejrze, mimo tego iż po zwycięstwie niejakiej DE dwa lata temu, i po zaszłorocznym sukcesie Stachurskiego obiecałam sobie że nigdy więcej na tą hałę nawet nie spojrzę i straciłam do tego festiwalu jakikolwiek szacunek.
A wieczór ze starymi przebojami disco też obejrzę, ze względu na pare niezapomnianych hitów, ktore podobno maja się pojawić na scenie
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Sopot festiwal

Post autor: Aro »

Jak dla mnie porażka, tragedia, dno. Po TVN-ie spodziewałem się wielkich gwiazd, a w tym roku zwyczajnie sobie odpuścili. No ok będzie Norah Jones, ale jak dla mnie nie jest to jakaś szalenie popularna i droga gwiazda którą z trudem sprowadza się do kraju. Wystepowała juz w naszym kraju na dużo mniejszej imprezie. Konkurs o Bursztynowego Słowika również nie wygląda za ciekawie. Co roku mają zamiar Sumptuastic zgłaszać? Do tego jeszcze te dziwne godziny rozpoczęcia koncertów. Koncert galowy rozpocznie sie o 21:30, a jutrzejszy o 19:30 . Bardziej ciekawi mnie w tym roku taneczna Eurowizja niz Sopot Festival.
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Sopot festiwal

Post autor: Marrcino »

A w dodatku naszej Edki nie zapraszaja :P 8P
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sopot festiwal

Post autor: Chill-out »

Aro pisze:Do tego jeszcze te dziwne godziny rozpoczęcia koncertów. Koncert galowy rozpocznie sie o 21:30, a jutrzejszy o 19:30 . Bardziej ciekawi mnie w tym roku taneczna Eurowizja niz Sopot Festival.
Godziny rozpoczęcia zależą od długości trwania danego koncertu.
Awatar użytkownika
lisa
Make it happen
Make it happen
Posty: 177
Rejestracja: 24 sie 2007, 22:55
Lokalizacja: prosto z drzewa

Re: Sopot festiwal

Post autor: lisa »

A te konkursowe polskie piosenki to jakieś totalne dno. Żadna mi się nie podoba. Z zagranicznych to stawialabym chyba na "Cry for You" tej, no... September, ale z tego co słyszałam to chyba na żywo jej nie bardzo idzie, więc, nie wiem, nie mam żadnych typów.
Zresztą ten konkurs już dawno osiągnął dno i pare metrów mułu, ale wciąz ma prestiż bo to w końcu "wielki Sopot Festiwal" :? Żenada
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Sopot festiwal

Post autor: vanity »

lisa pisze:Cry for You" tej, no... September,
ja totalnie nie znam propozycji, ale chwilowo podoba mi sie ta piosenka.
lisa pisze:ale z tego co słyszałam to chyba na żywo jej nie bardzo idzie,
kurcze, mam nadzieję że nie skopie tej piosenki :?
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sopot festiwal

Post autor: Chill-out »

lisa pisze: Z zagranicznych to stawialabym chyba na "Cry for You" tej, no... September, ale z tego co słyszałam to chyba na żywo jej nie bardzo idzie, więc, nie wiem, nie mam żadnych typów.
Piosenki konkursowe żenujące i dzień konkursowy będzie najsłabszym dniem.Nie interesuje mnie w ogóle ta pani ale zrobiła na mnie dobre wrażenie,kiedy usłyszałem ją na żywo.To nie jest sezonowa gwiazdka-produkt.Dziewczyna od dawna śpiewa,wcześniej "poruszała sie" w obrębie muzyki jazzowej,czym również mnie zaskoczyła.Na próbach idzie Jej całkiem dobrze. ;) No ale to zupełnie nie moja bajka...
Grzechu
Perła
Perła
Posty: 1038
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:35
Lokalizacja: Posen

Re: Sopot festiwal

Post autor: Grzechu »

lisa pisze:"Cry for You" tej, no... September, ale z tego co słyszałam to chyba na żywo jej nie bardzo idzie
Wedlug mnie idzie jej poprawnie... http://youtube.com/watch?v=k7sAS_e1MD4

Podejrzewam ze to wlasnie ona wygra Slowika
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Sopot festiwal

Post autor: Marrcino »

Grzechu pisze:Wedlug mnie idzie jej poprawnie... http://youtube.com/watch?v=k7sAS_e1MD4
Calkiem niezle spiewa :d
Awatar użytkownika
lisa
Make it happen
Make it happen
Posty: 177
Rejestracja: 24 sie 2007, 22:55
Lokalizacja: prosto z drzewa

Re: Sopot festiwal

Post autor: lisa »

Faktycznie, nieźle jej idzie.
Sugerowałam się wypowiedziom kolegi, który był na jej koncercie i mówił że na live to coś nie bardzo. Ale to mi się bardzo podoba. Owszem, są niedociągnięcia, zwłaszcza przy refrenie ( przede wszystkim przy "Cry for You") nie wyciąga, ale nikt nie jest doskonały. Stawiam na jej zwycięstwo, bo nawet piosenka jest niezła, choć generalnie taki dance- pop to nie mój gatunek.
reszta propozycji, zwłaszcza te polskie to jakaś kompletna pomyłka.
A i Norah Jones poradziła sobie dzić jakoś średnio... nie, że było źle, nie, ale... spodziewałam się po niej czegoś więcej
Ostatnio zmieniony 31 sie 2007, 23:15 przez lisa, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Sopot festiwal

Post autor: Aro »

Przegapiłem pierwszy dzień przez konferencje prasową prokuratury na TVP 3. :shock: Pierwszy raz od wielu lat mi sie to zdarzyło. :? Wszystko przez te dziwaczne godziny rozpoczęcia. O 20 powinien sie festiwal rozpoczynać, a nie o 21:30. :? Jutro zobaczę sobie chociaż troche bo początek o 19:30. O 21 taneczna Eurowizja. :P
Ostatnio zmieniony 01 wrz 2007, 13:50 przez Aro, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Sopot festiwal

Post autor: vanity »

ja też przegapiłam, ale celowo. na Polsacie "tata i małolata" z Katherine Heigl i Depardieu :D tvn szybko powtórzy koncerty i to pewnie nie raz :D
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Sopot festiwal

Post autor: Virtual Tom »

Widziałem tylko kawałek, bo musialem iśc do pracy :? ale dzisiaj z zagranicznych postawiłbym na moja kochaną Petrusię :d a z polskich Ostrowską albo Zagrobelnego :P
ODPOWIEDZ