Problem z wydaniem LUNATIQUE

Wiadomości na temat Edyty.
Awatar użytkownika
Kasia
Ready for love
Ready for love
Posty: 3127
Rejestracja: 01 sty 2005, 23:12
Lokalizacja: Tychy

Re: Problem z wydaniem LUNATIQUE

Post autor: Kasia »

mancia pisze:A ja czekam na to sprostowanie, jeżeli to Mariusz powiedział to więc musi , powinna byc prawda.
A więc niech mi ktos pokaże to sprostowanie.

[ Dodano: 2005-03-31, 19:47 ]
Kasia pisze:Zapomniałam nipisać ze to co jaapisałam to też od Mariusza.
Albo ktoś se jaja robi , może Ty albo ktoś podrzuca zwykłą "świnię"
Ojjjj brzydko , brzydko :x
Napisałam ze to co pisałam przekazał mi pijej1, a potem on napisał, ze Mariusz mu to powiedział/napisał. W smsie było napisane że trwaja prace nad singlem jeszcze i ze kontrakt jest zerwany, wiec nie ma sie co martwić. Więc co ja mieszam???
mancia
Linger
Linger
Posty: 984
Rejestracja: 08 gru 2004, 10:28
Lokalizacja: jeszce nie wiem

Re: Problem z wydaniem LUNATIQUE

Post autor: mancia »

Kasia pisze:
mancia pisze:A ja czekam na to sprostowanie, jeżeli to Mariusz powiedział to więc musi , powinna byc prawda.
A więc niech mi ktos pokaże to sprostowanie.

[ Dodano: 2005-03-31, 19:47 ] Albo ktoś se jaja robi , może Ty albo ktoś podrzuca zwykłą "świnię"
Ojjjj brzydko , brzydko :x
Napisałam ze to co pisałam przekazał mi pijej1, a potem on napisał, ze Mariusz mu to powiedział/napisał. W smsie było napisane że trwaja prace nad singlem jeszcze i ze kontrakt jest zerwany, wiec nie ma sie co martwić. Więc co ja mieszam???

Nie no oki ,źle napisane PRZEPRASZAM za złe sformułowanie ale ktoś tu miesz ni stąd pojawia się plotka że to że tamto ,że w jakimś klubie , no naprawdę.


P.S

A CIEBIE JESZCZE RAZ PRZEPRASZAM, SORRY SORRY :roll:
Awatar użytkownika
Kasia
Ready for love
Ready for love
Posty: 3127
Rejestracja: 01 sty 2005, 23:12
Lokalizacja: Tychy

Re: Problem z wydaniem LUNATIQUE

Post autor: Kasia »

Aha, no ale to przez pomaton, oni namieszali i stąd chyba.
marcinek
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 315
Rejestracja: 17 gru 2004, 13:12
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Perła
Lokalizacja: Suwałki

Re: Problem z wydaniem LUNATIQUE

Post autor: marcinek »

kurcze czy ktoś wie jak jest naprawdę... już mam dość tej niepewności...Obrazek
Awatar użytkownika
Kasia
Ready for love
Ready for love
Posty: 3127
Rejestracja: 01 sty 2005, 23:12
Lokalizacja: Tychy

Re: Problem z wydaniem LUNATIQUE

Post autor: Kasia »

No więc prawdą jest to co napisał Mariusz, a to co ja napisałam to też od Mariusza więc się łączy, nie ma zadnych kłopotów z Pomatonem, ani problemów z wydaniem singla!
Prawdą jest to:
Cytat:
Informacja jakoby Edyta związana była kontraktem z firmą Pomaton czy wyżej z EMI jest nieprawdziwa. Współpraca z tymi firmami została już zakończona. Firma EG.Production, należąca do Edyty, stanowi konkurencję dla Pomatonu, więc najwyraźniej Pomaton postanowił przeszkodzić Edycie. Niestety Pomaton postanowił konkurować w sposób nieuczciwy i rozpuścił nieprawdziwe informacje, które miały zaszkodzić w wydaniu singla.
Obecnie sprawą zajmują się prawnicy Edyty. Pomaton - w skutek swojego błędu i niezbyt czystych posunięć - musi zamiescic sprostowanie w mediach.
i to co ja wczesniej napisałam:

Doszły do mnie informacje - raczej ofcjalne które przekazał mi pijej1 - że, problemy z wydaniem płyty i z kontraktem to plotki. Kontrakt zerwany a prace nad singlem jeszcze trwają. Nie ma sie co martwić, singiel bedzie, no a płyta na lato.
ODPOWIEDZ