60 lat empik

Oddajemy głosy na Edytę.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Wojtuś
Lunatique
Lunatique
Posty: 2867
Rejestracja: 04 lut 2008, 19:39
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: Dotyk, Teraz Tu
Lokalizacja: Bratnik

Re: 60 lat empik

Post autor: Wojtuś »

[ Dodano: 24-10-2008, 18:29 ]
Ja myślę, że Edyta wygrała nie tylko dzięki nam. Jeśli by tak było, że głosowali tylko fani Edyty to zapewne Edyta byłaby również wysoko w wydarzeniach a tak jest tylko na dwunastym. Poza tym według mnie Edyta jest wielką osobowością choćby dlatego, że jak mało kto wzbudza bardzo skrajne emocje. Jedni ją kochaja inni nienawidzą ale nie można przejść obojętnie koło Edyty. Ostatnio mam wrażenie, że już nawet Doda nie wzbudza takich emocji. Niektórzy się dziwiął, że Niemen nie wygrał ale nie oszukujmy się dostęp do internetu w większości mają młodzi ludzie, którzy nie zawsze znaja lub pamiętają piosenki Niemena czy Grechuty.
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: 60 lat empik

Post autor: DeathlySilence »

loveedyta pisze:
DeathlySilence pisze:Niektórzy uważają, że tym zwycięstwem podłożyliśmy Edycie świnie.
I po cześci jest to prawda.
nie rozumiem :?
Ponieważ w świadomości ogółu społeczeństwa Edyta pasuje do tej ankiety (na osobowość) jak koza do woza. Tym samym naraziliśmy Ją na drwiny z ich strony.
Tak, czy inaczej cieszę się z wygranej Edyty.
Awatar użytkownika
Joan
Lunatique
Lunatique
Posty: 2846
Rejestracja: 24 sie 2007, 17:36
Ulubiona piosenka: Tafla
Kontakt:

Re: 60 lat empik

Post autor: Joan »

Wojtuś pisze:iektórzy się dziwiął, że Niemen nie wygrał ale nie oszukujmy się dostęp do internetu w większości mają młodzi ludzie, którzy nie zawsze znaja lub pamiętają piosenki Niemena czy Grechuty.
Ja tam znam :PP :PP
DeathlySilence pisze:Ponieważ w świadomości ogółu społeczeństwa Edyta pasuje do tej ankiety (na osobowość) jak koza do woza. Tym samym naraziliśmy Ją na drwiny z ich strony.
Tak, czy inaczej cieszę się z wygranej Edyty.
To nic co inni gadają zawsze na nią gadali i będą gadali, że jest be. Ja już do tego sie przyzwyczaiłam wiec takie uwagi od innych już mnie irytują.
Edyta górą, ja jestem bardzo dumna z tej wygranej :ha:
Awatar użytkownika
diuk69
Perła
Perła
Posty: 1032
Rejestracja: 29 paź 2007, 8:00
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Lithuania

Re: 60 lat empik

Post autor: diuk69 »

DeathlySilence pisze:Po przeczytaniu kilku wpisów na Onecie doszedłem do jednego wniosku.
Ogół społeczeństwa wynosi jedynie na piedestał osobowości, przez wielkie O, które dawno, lub za chwilę spoczną w trumnach. I to jest niestety smutne, wręcz tragiczne.
Nie chodzi już o nazwiska i zgodzę się, że przynajmniej te wymienione, które przeczytałem - to byli wielcy Artyści.

Tylko pytanie, czy to nie za późno Czy taki patos jest naszą pokutą za to, że nie doceniamy artystów, wielkich osobowości za życia
Podpisuje sie pod tym w 100% .Sam bym tego lepiej nie napisal...
Awatar użytkownika
GosiaczeQ_14
Lunatique
Lunatique
Posty: 2604
Rejestracja: 27 kwie 2007, 15:18
Ulubiony album: Wszystkie :*
Ulubiona piosenka: Wszystkie :*
Lokalizacja: TyChy/Krk

Re: 60 lat empik

Post autor: GosiaczeQ_14 »

Wojtuś pisze:nie zawsze znaja lub pamiętają piosenki Niemena czy Grechuty.
Ja tam znam i bardzo lubię.... no ale masz rację mało ludzi w moim wieku interesuje się Ich twórczością... ale Edzią też się raczej nie interesują...
Ayula91
Linger
Linger
Posty: 888
Rejestracja: 25 maja 2008, 21:16
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Tel'aran'rhiod

Re: 60 lat empik

Post autor: Ayula91 »

czy to Niemen i Grechuta byli okrzykiwani za granica jak Edyta?
Nie sadze;] i dlatego mysle ze Edyta wygrala ten plebiscyt zasluzenie
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: 60 lat empik

Post autor: grzechoo »

Co się dziwić komentarzom, niezadowoleniom. W Polsce tak juz jest - im ktoś wiekszy sukces osiągnie tym bardziej się go gnoi
Awatar użytkownika
Natu$
Lunatique
Lunatique
Posty: 2641
Rejestracja: 04 paź 2008, 15:55
Ulubiony album: Dotyk, EG
Ulubiona piosenka: Szyby, CBTL, NWI, List
Lokalizacja: Poznań

Re: 60 lat empik

Post autor: Natu$ »

Ayula91 pisze:czy to Niemen i Grechuta byli okrzykiwani za granica jak Edyta?
Nie sadze;]
Zgadzam się! :D
grzechoo pisze:Co się dziwić komentarzom, niezadowoleniom. W Polsce tak juz jest - im ktoś wiekszy sukces osiągnie tym bardziej się go gnoi
Z tym też się zgodzę! Niestety! ;(
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: 60 lat empik

Post autor: Matiz99 »

Ayula91 pisze:czy to Niemen i Grechuta byli okrzykiwani za granica jak Edyta?
Brak odgłosu międzynarodowego to raczej zasługa/wina polskego narodu czyt.,,miłych'' ludzi z nim współpracujących.Ponoć były pomysły zaistnienia za granicą, ale wszelkie zamiary uciął... sam Niemen.Był zbyt skromny jak na artystę. Do tej pory nie mogę przeboleć że świat nigdy nie usłyszał takiego głosu.Dla mnie był to największy głos jaki polska posiadała kiedykolwiek zaraz po Rodowicz , która notabene co nieco zagranicy liznęła - mimo że jedynie kraje postkomunistyczne.
Sam się zastanawiam jak to możliwe że Czesiek mógł zostać tak zmarnowany . :x
Awatar użytkownika
pilsner
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 671
Rejestracja: 08 lut 2006, 18:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: "That's the way..
Lokalizacja: małopolskie

Re: 60 lat empik

Post autor: pilsner »

A ja myślę, ze komentaze w wiekszosci nie przychylne na forach nie chołubiących Edyty, biora się ze zdrowego podejścia i obiektywizmu,
do tego jak wyczytałem o głosowaniu mało kto słyszał,
i naprawdę wygrana Edyty - która nie jest żadną ikoną muzyki, raczej kopią zagranicznych diw, zagubioną w polskim showbiznesie... nagrała 2 czy 3 hity, dość dawno, i tyle...
dlatego wygrana Edzi w tym plebiscycie(tak szumnie brzmiącym) dziwi, gdy tacy ARTYŚCI jak Niemen, Grechuta, nie wiem Grzegorz Ciechowski czy nawet Rodowiczka przegrali, a ich dokonania są o wiele większe i cenniejsze dla polskiej muzyki...
no i ten Dotyk... sory ale to nie jest najważniejsza płyta ostatnich 60 lat, co więcej to jest dosyć słąba płyta i strasznie nierówna, sklejka zrobiona na szybko po sukcesie, co by sie najwiecej sprzedało...
świetna piosenka "To nie ja", imponująca "Jestem kobietą", a do tego piesn z Metra, polski cover francuskiego barda - tez z musicalu, Kasztany znowóz nie jej piosenka? Szyby chyba też... do tego wlepiona świąteczna pieśn która ma się do całosci jak kwiatek do kożucha,

świetnie wykonane, ale jeżeli autorskich piosenek jest tak mało, a reszta to covery i dziwne zapchaj dziury... to ma być najważniejsza płyta 60-lecia?
nie bądzmy śmieszni...
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: 60 lat empik

Post autor: vanity »

Ja uważam podobnie jak Pilsner.
pilsner pisze:i naprawdę wygrana Edyty - która nie jest żadną ikoną muzyki, raczej kopią zagranicznych diw, zagubioną w polskim showbiznesie... nagrała 2 czy 3 hity, dość dawno, i tyle...
dlatego wygrana Edzi w tym plebiscycie(tak szumnie brzmiącym) dziwi, gdy tacy ARTYŚCI jak Niemen, Grechuta, nie wiem Grzegorz Ciechowski czy nawet Rodowiczka przegrali, a ich dokonania są o wiele większe i cenniejsze dla polskiej muzyki...
dokładnie. Niemen czy Rodowicz bywało że jak zaśpiewali to się zbierała "rada starszych" taki oddźwięk ich występ powodował. Edyta takie rzeczy to robiła przy pomocy np listu do dziennikarzy.... z którymi zresztą potem zawarła deal.....
Edyta jest wielkim głosem, ale odnoszę wrażenie że to tylko tło do jej kariery. Ze 2 razy udało jej się te proporcje odwrócić, np kiedy dosłownie powaliła wszystkich wystepem na Eurowizji.
pilsner pisze:no i ten Dotyk... sory ale to nie jest najważniejsza płyta ostatnich 60 lat, co więcej to jest dosyć słąba płyta i strasznie nierówna, sklejka zrobiona na szybko po sukcesie, co by sie najwiecej sprzedało...
świetna piosenka "To nie ja", imponująca "Jestem kobietą", a do tego piesn z Metra, polski cover francuskiego barda - tez z musicalu, Kasztany znowóz nie jej piosenka? Szyby chyba też... do tego wlepiona świąteczna pieśn która ma się do całosci jak kwiatek do kożucha,

świetnie wykonane, ale jeżeli autorskich piosenek jest tak mało, a reszta to covery i dziwne zapchaj dziury... to ma być najważniejsza płyta 60-lecia?
Tak samo uważam, płyty nawet teraz po latach świetnie się słucha, ale wybranie jej na najważniejszą w 60-ciu latach to jak wybranie Mandarynkowej na płytę roku :P
Matiz99 pisze:Brak odgłosu międzynarodowego to raczej zasługa/wina polskego narodu czyt.,,miłych'' ludzi z nim współpracujących.Ponoć były pomysły zaistnienia za granicą, ale wszelkie zamiary uciął... sam Niemen.Był zbyt skromny jak na artystę. Do tej pory nie mogę przeboleć że świat nigdy nie usłyszał takiego głosu
Dotarły do mnie informacje, że Niemen dostał propozycję zastąpienia wokalisty w jakimś bardzo znanym zespole. Wybaczcie nazwa wyleciała mi z głowy. Odmówił, bo wolał iść swoją drogą.
Wojtuś pisze:. Poza tym według mnie Edyta jest wielką osobowością choćby dlatego, że jak mało kto wzbudza bardzo skrajne emocje. Jedni ją kochaja inni nienawidzą ale nie można przejść obojętnie koło Edyty. Ostatnio mam wrażenie, że już nawet Doda nie wzbudza takich emocji.
Jolę Rutowicz też jedni podziwiają a inni nienawidzą. No i? Szkoda że Edyta nie wzbudza takich emocji w sprawach zawodowych, bo co z tego że ją zrugają na pudelku za to że przebrała się za Pocahontas?
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: 60 lat empik

Post autor: Marrcino »

Piszcie sobie co chcecie - tak glosowali klienci Empiku i trzeba uszanowac ich zdanie :ha:
Awatar użytkownika
Agisia
The story so far
The story so far
Posty: 490
Rejestracja: 22 lut 2008, 19:40
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: 'Szyby'
Lokalizacja: wrocław

Re: 60 lat empik

Post autor: Agisia »

Marrcin pisze:Piszcie sobie co chcecie - tak glosowali klienci Empiku i trzeba uszanowac ich zdanie
No właśnie :)
Awatar użytkownika
Natu$
Lunatique
Lunatique
Posty: 2641
Rejestracja: 04 paź 2008, 15:55
Ulubiony album: Dotyk, EG
Ulubiona piosenka: Szyby, CBTL, NWI, List
Lokalizacja: Poznań

Re: 60 lat empik

Post autor: Natu$ »

pilsner absolutnie się z Tobą nie zgadzam! Troche mnie dziwi, to co napisałeś, skoro jesteś fanem Edyty! 8P I jakoś nie przekona mnie, jeśli napiszesz, że jesteś obiektywny! Sorry! 8) Może i są osoby bardziej zasłużone, ale uważam, że nie można napisac, że Edyta
pilsner pisze:nie jest żadną ikoną muzyki
:shock:
pilsner pisze:co więcej to jest dosyć słąba płyta
:shock:
Chwilami oczy wychodziły mi na wierzch, jak czytałam tego Twojego posta, ale ok, każdy ma swoje zdanie i ma do tego prawo! 8P
Marrcin pisze:Piszcie sobie co chcecie - tak glosowali klienci Empiku i trzeba uszanowac ich zdanie
Właśnie! :d
Awatar użytkownika
pilsner
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 671
Rejestracja: 08 lut 2006, 18:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: "That's the way..
Lokalizacja: małopolskie

Re: 60 lat empik

Post autor: pilsner »

Natu$ pisze:pilsner absolutnie się z Tobą nie zgadzam! Troche mnie dziwi, to co napisałeś, skoro jesteś fanem Edyty! 8P I jakoś nie przekona mnie, jeśli napiszesz, że jesteś obiektywny! Sorry! 8) Może i są osoby bardziej zasłużone, ale uważam, że nie można napisac, że Edyta
pilsner pisze:nie jest żadną ikoną muzyki
:shock:
pilsner pisze:co więcej to jest dosyć słąba płyta
:shock:
Chwilami oczy wychodziły mi na wierzch, jak czytałam tego Twojego posta, ale ok, każdy ma swoje zdanie i ma do tego prawo! 8P
Marrcin pisze:Piszcie sobie co chcecie - tak glosowali klienci Empiku i trzeba uszanowac ich zdanie
Właśnie! :d

ależ to super ze sie ze mną nie zgadzasz, tak przynajmniej nie jest nudno
ja po prostu lubie Edyte, cenie jej osobe, uwielbiam jej wokal, ale nie akceptuje jej dokonań muzyczno-medialnych ostatnich lat,
nie wiem czy jestem obiektywny, tak po prostu uważam...
Edyta ma mega talent, dziś powinna być megagwiazdą, a tak nie jest,
nawet w Polsce jej kariera ostatnimi czasy pozostawia wiele do życzenia,
tyle
A co do Dotyku zdania nie zmieniam, dla mnie to nie jest świetna płyta, bo nie jest w ogóle przemyślana, choć oczywiście ważna dla jej kariery i cenna, muzycznie jednak to nic specjalnego, jak dla mnie najlepszą płyta Edyty jest bez wątpienia "Edyta Gorniak"
ODPOWIEDZ