Telekamery 2008

Wiadomości na temat Edyty.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
tomiks78
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 339
Rejestracja: 08 kwie 2007, 8:44
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Polska

Re: Telekamery 2008

Post autor: tomiks78 »

Aro pisze:
tomiks78 pisze:Jak co roku od ładnych paru lat
Przecież w zeszłym roku była nominowana. Zajęła ostatnie 5 miejsce w swojej kategorii z liczbą 45 364 głosów. Zwycięski Feel zdobył 162 978 głosów.
UPs! :oops: Faktycznie, zapomniałem, że w tamtym roku była nominowana....

[ Dodano: 15-12-2008, 17:19 ]
audarya pisze:Nie pomyśleliście, że Edi jest człowiekiem i ma w życiu swoje pragnienia? Nie sądzę, by ich spełnieniem było miejsce w jakiś tam Telekamerach.
To poważna osoba, która ma swoje życie. Nie jest przedstawieniem, które skonstruowane jest tylko dla przyjemności widzów i słuchaczy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Są ważniejsze rzeczy niż praca i spełnianie zachcianek tzw. fanów :evil:
Nie rozumię Twojego postu. Czy ktoś tu piszę, że ma pretensje do Edyty że nie zajmuje wysokiego miejsca czy w ogóle bierze udział w takim plebiscycie???!!!
Chyba kogoś nie zrozumiałaś, a na pewno nie mnie, bo nie pisałem tego posta w takim sensie. Przecież wiadomo, że udział w takim konkursie nie zależy od Edyty. I bardzo dobrze.
Chyba wyżaliłaś się nie w tym temacie co powinnaś - bo innego sensu Twojego postu nie widzę :PP
Awatar użytkownika
audarya
The story so far
The story so far
Posty: 482
Rejestracja: 15 lip 2008, 22:31
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Perfect Heart
Lokalizacja: Far North

Re: Telekamery 2008

Post autor: audarya »

tomiks78 pisze:Nie rozumię Twojego postu. Czy ktoś tu piszę, że ma pretensje do Edyty że nie zajmuje wysokiego miejsca czy w ogóle bierze udział w takim plebiscycie???!!!
Chyba kogoś nie zrozumiałaś, a na pewno nie mnie, bo nie pisałem tego posta w takim sensie. Przecież wiadomo, że udział w takim konkursie nie zależy od Edyty. I bardzo dobrze.
Chyba wyżaliłaś się nie w tym temacie co powinnaś - bo innego sensu Twojego postu nie widzę
_________________
czasem jest tak, ze jak czegos nie widzimy, to wcale nie znaczy, ze tego nie ma
:d
to nie byla odp na twojego posta lecz picie do posta RobertaR, jesli zostal przeslany do ciebie to nie wiem jakim cudem....

oto co rzekł...:
"To niech Edyta w końcu przestanie być gwiazdą nr 1 i niech zacznie w końcu śpiewać!
Może ten kubeł zimnej wody wylany na Edytową głowę zmotywuje Edytę do tego,
by w końcu zaczęła dbać o tych fanów, którzy jeszcze pozostali przy niej,
ale którym cierpliwość po woli także się wyczerpuje.
Marzy mi się, by Edyta nagrała w tym roku nową płytę, taką, której nie będzie się musiała wstydzić. No i oczywiście na koncerty, które rozpoczną się tuż po premierze płytki, a nie pół roku po jej wydaniu! Wtedy będziemy mogli powalczyć o pierwsze miejsce w Telekamerach.

Wydaje się, że Edyta nie zna zupełnie praw rynku muzycznego i dziwi mnie to tym bardziej, że na tym rynku istnieje już grubo ponad 10 lat."

"Mi się marzy", "chciałbym..."myślę, że ona sama wie, czego i kiedy chce.

To tyle

Beż żalenie się-po prostu fakty :wink2:
Awatar użytkownika
tomiks78
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 339
Rejestracja: 08 kwie 2007, 8:44
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Polska

Re: Telekamery 2008

Post autor: tomiks78 »

audarya pisze:
tomiks78 pisze:Nie rozumię Twojego postu. Czy ktoś tu piszę, że ma pretensje do Edyty że nie zajmuje wysokiego miejsca czy w ogóle bierze udział w takim plebiscycie???!!!
Chyba kogoś nie zrozumiałaś, a na pewno nie mnie, bo nie pisałem tego posta w takim sensie. Przecież wiadomo, że udział w takim konkursie nie zależy od Edyty. I bardzo dobrze.
Chyba wyżaliłaś się nie w tym temacie co powinnaś - bo innego sensu Twojego postu nie widzę
_________________
czasem jest tak, ze jak czegos nie widzimy, to wcale nie znaczy, ze tego nie ma
:d
to nie byla odp na twojego posta lecz picie do posta RobertaR, jesli zostal przeslany do ciebie to nie wiem jakim cudem....

oto co rzekł...:
"To niech Edyta w końcu przestanie być gwiazdą nr 1 i niech zacznie w końcu śpiewać!
Może ten kubeł zimnej wody wylany na Edytową głowę zmotywuje Edytę do tego,
by w końcu zaczęła dbać o tych fanów, którzy jeszcze pozostali przy niej,
ale którym cierpliwość po woli także się wyczerpuje.
Marzy mi się, by Edyta nagrała w tym roku nową płytę, taką, której nie będzie się musiała wstydzić. No i oczywiście na koncerty, które rozpoczną się tuż po premierze płytki, a nie pół roku po jej wydaniu! Wtedy będziemy mogli powalczyć o pierwsze miejsce w Telekamerach.

Wydaje się, że Edyta nie zna zupełnie praw rynku muzycznego i dziwi mnie to tym bardziej, że na tym rynku istnieje już grubo ponad 10 lat."

"Mi się marzy", "chciałbym..."myślę, że ona sama wie, czego i kiedy chce.

To tyle

Beż żalenie się-po prostu fakty :wink2:
A to jeśli tak tak, to zwracam honor ;)
Myślałem (nie wiedzieć czemu) że pijesz do mojego posta.
A jeśli teraz chodzi o sens Twojego posta - to w tym wypadku podpisuję się pod Twoim postem;)
Fakt, że Edyta nie zawsze podejmuje mądre decyzje co do swojej kariery - ale to są Jej decyzje - to Ona je podejmuje i Ona bierze za nie odpowiedzialność. My może bądź nie musimy się z tym zgadzać - ale nie możemy za Nią tego robić. Edyta jest dorosła i chyba wie co robi ;)
Pozdrawiam ;)
Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Posty: 4487
Rejestracja: 28 lip 2007, 22:23
Ulubiona piosenka: Room For Change
Lokalizacja: Warszawa

Re: Telekamery 2008

Post autor: Blur »

audarya pisze:"Mi się marzy", "chciałbym..."myślę, że ona sama wie, czego i kiedy chce.
Dobrze, że zauważyłaś "chciałbym", a nie "powinna (to zrobić)".
Czy już nie można napisać jakie ma się oczekiwania czy co by się chciało??
ODPOWIEDZ