Edyta nagrywa płytę z kolędami...

Wiadomości na temat Edyty.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
GosiaczeQ_14
Lunatique
Lunatique
Posty: 2604
Rejestracja: 27 kwie 2007, 15:18
Ulubiony album: Wszystkie :*
Ulubiona piosenka: Wszystkie :*
Lokalizacja: TyChy/Krk

Re: Edyta nagrywa płytę z kolędami...

Post autor: GosiaczeQ_14 »

No nie a ja jak zwykle przegapiłam ;( Więc również czekam na nagranie :-)
Awatar użytkownika
Isabel
Impossible
Impossible
Posty: 1915
Rejestracja: 21 sie 2007, 18:21
Ulubiony album: Perła-E.K.G
Ulubiona piosenka: Większość
Lokalizacja: Kraków

Re: Edyta nagrywa płytę z kolędami...

Post autor: Isabel »

Załapałam się dosłownie tylko na samą końcówkę,ale strasznie się zdziwiłam jak zobaczyłam Edytę. :shock:
Awatar użytkownika
Dawid
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 385
Rejestracja: 31 gru 2005, 13:07
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: dziękuję Ci
Lokalizacja: Katowice

Re: Edyta nagrywa płytę z kolędami...

Post autor: Dawid »

osobiscie uwazam ze mizerna cicha zaskakuje bardzo ma plus, moze to i pseudo operowy glos, ale zaspiewany super, szczegolnie jak sie ktos wslucha w tekst i poczuje to co sie wydarzylo te 2 tys lat temu ... to robi wrazenie... mi przechodza dreszcze a moja rodzina byla zaskoczona ze to edyta i ze tak inaczej potrafi spiewac i tak dobrze.

oczywiscie nie kazdemu musi sie ta plyta podobac ... zostala podzielona na wersje amerykanska w swingowym stylu bo do jazzu to tu daleko ... i polskie koledy bardzo po polsku ... nie zmieniam zdania co do "oj maluski" - i don't like it

ogolnie plytke ocenilbym na 4 ... bez rewelki ale milo dla ucha ... polskie koledy trzeba lubic, ja ich nie lubie a dzieki edycie zmienilem troszke na ich temat zdanie na plus ... a co do angielskich ... hmmm wszystkie utowry slyszalem w duzo lepszych wykonaniach ...

jak dla mnie najlepsza plyta swiateczna to czesto niedoceniona Celine Dion 'these are the special times", potem Mariah Carey ...
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Edyta nagrywa płytę z kolędami...

Post autor: Aro »

Widziałem teledysk. Właśnie leciał na TVP 1. :-D

Pięknie wyglądała. :)
robosek
Make it happen
Make it happen
Posty: 122
Rejestracja: 16 gru 2004, 22:34
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Under her spel
Lokalizacja: podlasie

Re: Edyta nagrywa płytę z kolędami...

Post autor: robosek »

Słów kilka... .Płytę kupiłem z samego rana o 6.00 o tej porze też wyjeżdzałem na Swięta do rodziców. Płyta wiec towarzyszyła mi cała droge, a że droga to 4 godziny jazdy , nauczyłem się kolęd poraz kolejny razem z interpretacją Edyty hehehe. Na temat anglojęzycznych kolęd nie bedę się wypowiadał bo za nimi nie przepadam, moim zdaniem z kolędami mało wspólnego mają. Natomiast polskojęzyczne i polskie kolędy to majstersztyk w wykonaniu Edyty. "Oj maluśki" po pierwszych nutkach był dziwny , ale po wysłuchaniu całości i po wysłuchaniu chyba ze sto razy stwierdzam ze jest to najweselsze zinterpretowanie polskiej kolędy, radosna, ciepła, że sama "gębusia- gębusia" się śmieje,
Mizerna Cicha - po pierwszych dzwiękach pozytywne zaskoczenie a po usłyszeniu wokalu ogromne zaskoczenie!. W zyciu nie rozpoznałbym ze to Edyta, cudowny operowy głos - wcale nie pseudooperowy, przyznam sie ze słuchając interpretacji kolędy i wsłuchiwawszy sie w słowa wycisnęło mi pare łez ;), cudowna. Piekne wykonanie acapella Lulajże Jezuniu z pogłosem kościelnego echa- bardzo wzruszająca. Jezus Malusieńki - reakcja podobna jak przy Mizernej Cichej - jestem ogromnie pozytywnie zaskoczony i oddał bym wiele zeby usłyszeć Edyte w operowych utworach. Piękny prezent na Swięta ;). Napisze tylko ze rodzinka za Edytowym spiewem nie przepada ale po usłyszeniu kolęd Edytowych - stwioerdzili ze "Kolędy to jej wyszły" ;))))
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: Edyta nagrywa płytę z kolędami...

Post autor: Meg »

Edyta wygląda w tym teledysku do Mizernej Cichej cudownie, świetne są takie ujęcia z bliskiej odległości. Mam nadzieje że komuś udało się nagrać
Awatar użytkownika
GosiaczeQ_14
Lunatique
Lunatique
Posty: 2604
Rejestracja: 27 kwie 2007, 15:18
Ulubiony album: Wszystkie :*
Ulubiona piosenka: Wszystkie :*
Lokalizacja: TyChy/Krk

Re: Edyta nagrywa płytę z kolędami...

Post autor: GosiaczeQ_14 »

Kurcze myślałam że zaraz po wigili rodzinka mnie z domu wywali za okno razem z tą płytą :P pochowałam wszystkie inne kolędy :P cały wczorajszy dzień Edi w domu było słychać a na kolacji już chcieli przełączyć ale nie znaleźli nic innego :P mama podsumowała że Górniak zdominowała wszystkich :PP ale niestety musiałam przeżyć te złe komentarze :P siorce i bratu najbardziej nie podobało się OJ Maluśki :P ale co tam...cioci się kolędy podobały...mama i babcia nic nie mówiły :P ale rozmawiałam z koleżanką, którą zachęciłam do kupienia płyty i chociaż ona nie przepada za Edi ogólnie w innych klimatach gustuje to bardzo jej się podobała płytka ale stwierdziła że szybko przesłuchała bo czasu nie miala :-) Ogólnie jestem strasznie zadowolona z tej płytki to najpiękniejszy prezent jaki kiedykolwiek dostałam :-D
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Edyta nagrywa płytę z kolędami...

Post autor: Bob »

nagrałem cały klip , niestety bez dzwięku, bo jak się okazalo mam żle podpięte kable. Zgram dzwiek z cd i będzie HQ i dzwięk w 5.1 /już działam /, niestety bez zapowiedzi Edyty ,może jeszcze powtórzą..
Awatar użytkownika
suuzii17
The story so far
The story so far
Posty: 462
Rejestracja: 19 sty 2008, 19:23
Ulubiony album: Perła,Dotyk EKG
Ulubiona piosenka: List TNJ Szyby litania
Lokalizacja: małopolska

Re: Edyta nagrywa płytę z kolędami...

Post autor: suuzii17 »

Zakochałam się w tej płycie :d
Najbardziej podoba mi się Cicha noc i mizerna cicha oraz let it snow i white christmas
Zgadzam się ,że tą płytę trzeba przesłuchać kilka razy ,zwłaszcza kilka pozycji. ale wszystkie kolędy mają w sobie coś magicznego .Są kolędy zaśpiewane bardziej tradycyjnie ,ale są i takie które wymagają od słuchacza refleksji ,skupienia.
Płytę oceniam na +5.
Dziękuję za to ,że w święta mogę słuchać kolęd w wykonaniu najlepszego polskiego głosu :)
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Edyta nagrywa płytę z kolędami...

Post autor: Estratos »

nagrałem cały klip , niestety bez dzwięku, bo jak się okazalo mam żle podpięte kable. Zgram dzwiek z cd i będzie HQ i dzwięk w 5.1 /już działam /, niestety bez zapowiedzi Edyty ,może jeszcze powtórzą..
o super! Dzięki :) Prosiłbym tylko o dźwięk stereo, czyli taki jak na płycie ;)
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Edyta nagrywa płytę z kolędami...

Post autor: Aro »

Estratos pisze:Prosiłbym tylko o dźwięk stereo, czyli taki jak na płycie
Ja również. Teledysk do TNTJM który zamieściłeś z dźwiękiem 5.1 u mnie kiepsko słychać.
Awatar użytkownika
Natu$
Lunatique
Lunatique
Posty: 2641
Rejestracja: 04 paź 2008, 15:55
Ulubiony album: Dotyk, EG
Ulubiona piosenka: Szyby, CBTL, NWI, List
Lokalizacja: Poznań

Re: Edyta nagrywa płytę z kolędami...

Post autor: Natu$ »

Bob pisze:nagrałem cały klip , niestety bez dzwięku, bo jak się okazalo mam żle podpięte kable. Zgram dzwiek z cd i będzie HQ i dzwięk w 5.1 /już działam /, niestety bez zapowiedzi Edyty ,może jeszcze powtórzą..
Bob, czekamy! :d

Swoją drogą dziwne, że nikt z forum nie wiedział o tym. 8)
Mało się nie przewróciłam, gdy zobaczyłam Edytę i to w dodatku w TVP1! :P
Ciekawe, co na to Polsat. 8P

Co do Edyty w teledysku, to wyglądała cuuuudownie! Podobało mi się wszystko! 8P
(gdzie ona kupuje takie piękne kolczyki? :PP)

Edyta ma naprawdę pracowitą końcówkę roku:
piosenka TNTJM, teledysk do niej, płyta z kolędami, wywiady w radiu, w Co za tydzień, występ w Sylwestra, teraz klip do Mizernej cichy! :-D
Aż miło! :wub:

[ Dodano: 25-12-2008, 14:13 ]
DeathlySilence pisze:Piękne kolczyki.
Uff, czyli nie tylko mi się podobały! :-D Już myślałam, że mam fioła na punkcie kolczyków! :d
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Edyta nagrywa płytę z kolędami...

Post autor: DeathlySilence »

Jak fajnie, że Bob nagrał. :-D
Próbowałem zgrać z videa, ale fonia ciągle rozjeżdżała mi się z wizją (w czasie nagrywania przełączyłem z gorszej jakości nagrywania na lepszą). Poza tym pasy pionowe (czasami mniej widoczne, czasami więcej). Wrzuciłem na serwer - póki Bob nie wstawi. :wink2:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Wszystkie capsy (spakowane WinRarem) do pobrania SendSpace.pl
Edyta Górniak - Mizerna cicha (teledysk) ~124MB SendSpace.pl
Ostatnio zmieniony 29 cze 2011, 17:16 przez DeathlySilence, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Edyta nagrywa płytę z kolędami...

Post autor: Aro »

Zajebiście wygląda. Tak młodziutko. Caps nr 7 najlepszy. :) Wygląda na to, ze TVP 1 nadal miedzy programami pokazuje "Księgę kolęd" wiec może jeszcze dziś lub jutro pojawi się Edyta.
Awatar użytkownika
diuk69
Perła
Perła
Posty: 1032
Rejestracja: 29 paź 2007, 8:00
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Lithuania

Re: Edyta nagrywa płytę z kolędami...

Post autor: diuk69 »

Stokrotne dzięki za capsy ,DS ,mmmiodzio :D :D .Nie jestem znawcą biżuterii,ale kolczyki Edyta ma przepiękne :hellobaby:
ODPOWIEDZ