Edyta w jury

Wiadomości na temat Edyty.
Monika23
Lunatique
Lunatique
Posty: 2877
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:41
Lokalizacja: ......

Re: Edyta w jury

Post autor: Monika23 »

byl bardzo symaptycznym chlopakiem,ogladalam kazdy odc. RB ktory prowadzil wlasnie on,bardzo go lubilam:( byl uprzejmy w stosunku do kazdego,juz nie ma go tak dlugo wsrod nas :((
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: Edyta w jury

Post autor: monia80 »

dokldanie pamietam i ja ten dzien -dla mnie to byl normalnie szok jak sie dowiedzialm , bo tez ogladalam Rower blazeja to byl naprawde wspanialy wesoly czlowiek az trudno bylo uwierzyc ,ze tak wczesnie i tak bezsensu zginal
Awatar użytkownika
homerowa
Impossible
Impossible
Posty: 1784
Rejestracja: 27 sty 2005, 14:09
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Stop
Lokalizacja: Jak najdalej stad

Re: Edyta w jury

Post autor: homerowa »

monia80 pisze:to byl naprawde wspanialy wesoly czlowiek az trudno bylo uwierzyc ,ze tak wczesnie i tak bezsensu zginal
Tak, szkoda, że nie zdążyłam go poznać.
P.S. Moja koleżanka się w nim kochała. Pamiętam, że pisała do niego listy do telewizji, raz dostała jakąś odpowiedź. Ale nie chciała nam powiedzieć co było w liście.
Natomiast jak się dowiedziała że zginął to płakała kilka dni. Była załamana. Bo wciąż miała nadzieję że może kiedyś go spotka i coś ich połączy. Pamiętam że była na jego pogrzebie...

Szkoda tak młodego i zdolnego chłopaka. :cry: :cry:
Pozdwolę sobie uczcić jego osobę chwilą ciszy :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :cry:
ODPOWIEDZ