Premiera "To nie tak jak myślisz" - Radio ZET 20.10.2008

Nowy "filmowy" singiel Edyty

Wiadomości na temat Edyty.
ODPOWIEDZ
rafal22
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 664
Rejestracja: 01 mar 2006, 11:52
Lokalizacja: 3city

Re: Premiera nowej piosenki Edyty!!!!

Post autor: rafal22 »

YES, YES, YES !!!! ZNOWU NA 1 W RMFFM.

CZYLI JEDNAK MOŻNA, GŁOSUJMY DALEJ POKAŻMY RMFFM ŻE ŹLE ZROBILI BOJKOTUJĄC EDYTĘ PRZEZ JAKIŚ CZAS.

MAM WRAŻENIE, ŻE TERAZ GRAĆ EDYTĘ W RADIO TO ZASZCZYT, MYŚLE ŻE KOLEJNA PŁYTA I SINGIEL OD RAZU BEDĄ GRANE BEZ NICZEGO :-)

GŁOSUJEMY !!!
Awatar użytkownika
audarya
The story so far
The story so far
Posty: 484
Rejestracja: 15 lip 2008, 22:31
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Perfect Heart
Lokalizacja: Far North

Re: Premiera nowej piosenki Edyty!!!!

Post autor: audarya »

Grzegorz pisze:
Estratos pisze:6 lutego 2009 wyjdzie DVD z filmem "To nie tak jak myślisz, kotku". Na płycie znajdzie się również teledysk Edyty.
Super, będzie klip w porządnej jakości. Ale chciałbym żeby była też wersja bez wstawek z filmu. denerwują mnie te gadki. Zagłuszają Edytę, zwłaszcza pod koniec! :(
A te wstawki właśnie się Edycie podobały
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11050
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Premiera nowej piosenki Edyty!!!!

Post autor: Aro »

TNTJM jest najchętniej ściąganym dzwonkiem na popularniej stronie (reklamowanej w przeróżnych gazetach) www.mobila.pl
Karolcia
Linger
Linger
Posty: 836
Rejestracja: 03 sie 2005, 7:58
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Kraków

Re: Premiera nowej piosenki Edyty!!!!

Post autor: Karolcia »

Nie wiem, czy to już było. Na stronie Radia Zet między piosenkami z listy Liga Hitów ukazał mi się link do strony:
http://www.s2o.tv/article.aspx?ArticleID=49
Jest tam krótka recenzja piosenki To nie tak jak myślisz, komentarze, istnieje także możliwość zagłosowania czy piosenka to smętna klapa czy rewelacja.
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Premiera nowej piosenki Edyty!!!!

Post autor: grzechoo »

Grzegorz pisze:
Estratos pisze:6 lutego 2009 wyjdzie DVD z filmem "To nie tak jak myślisz, kotku". Na płycie znajdzie się również teledysk Edyty.
Super, będzie klip w porządnej jakości. Ale chciałbym żeby była też wersja bez wstawek z filmu. denerwują mnie te gadki. Zagłuszają Edytę, zwłaszcza pod koniec! :(
Są dwie wersje klipu, ale niestety obie z wstawkami. Fajnie, że dali i wersję z Prokopem i wersję "normalną"
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Premiera nowej piosenki Edyty!!!!

Post autor: Estratos »

KOZYRA o TNTJM
Czasami współprodukuję też piosenki. Kiedy dobierałem muzykę do „To nie tak jak myślisz, kotku”, natrafiłem na kompozycję, która miała potencjał, ale brakowało jej najważniejszego – chwytliwego refrenu. Poprosiliśmy kilku kompozytorów, by nad nią popracowali. Odkryłem, że gdyby inaczej poprowadzić linię melodyczną, mogłaby to być idealna piosenka dla Edyty Górniak. Skontaktowałem się z Edytą, mimo że od dawna ze sobą nie rozmawialiśmy.

GALA: Wyciągnął pan rękę do zgody do swojej byłej dziewczyny?

ROBERT KOZYRA: Brukowce pisały, że to była „piosenka na pojednanie”, a ja po prostu czułem, że jest idealna dla Edyty. Poprosiłem, by ją zaśpiewała, ale odmówiła, gdyż miała w tym czasie mnóstwo innych zobowiązań. Bardzo mi na niej zależało. Poprosiłem, żeby odrzuciła wszystko, wsiadła w samochód i przyjechała do studia. To trudna piosenka. Nagrywała ją przez dwa dni od szesnastej do piątej rano. Byłem przy tym. To było totalne wariactwo, ale wszyscy byli zachwyceni profesjonalizmem Edyty, która przez tyle godzin non stop śpiewała. Trzeba być w dobrej fizycznie formie, by sobie poradzić. Edyta jest absolutną perfekcjonistką. Ma tak wielką siłę głosu i tak go rozwinęła, że może z nim zrobić wszystko. „To nie tak, jak myślisz” jest teraz hitem granym przez wszystkie stacje radiowe. A ja się cieszę, że Edyta ma piosenkę.
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Premiera nowej piosenki Edyty!!!!

Post autor: DeathlySilence »

Już w jakimś temacie był ten fragment wywiadu wstawiany.
Na Onecie posypały się opinie na temat Kozyry i radia Zet - trudno się z nimi nie zgodzić.
Pierwsze moje wrażenie po przeczytaniu - uUUUaaaAAA.
Później mnie tknęło i przypomniałem sobie o innych tego typu wywiadach - na przykład z Piotrem Tymochowiczem. Kreacja, manipulacja - poczułem się ogłupiony.
Zastanawiam się, czy sam sobie zadawał pytania.
Genialnie przypisał sobie sukcesy innych. Jak piszą na Onecie - zaprezentował się jako prorok radiowy, fachowiec, zawodowiec. Promujący swoje nowe "dziecko" - zet chillout.
Byle przyszło mi mniej czytać takich 'laurkowych', przesyconych PiaRem wywiadów.
Sebastiannn
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 312
Rejestracja: 25 cze 2008, 15:40
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Dumka na dwa serca
Lokalizacja: Białogard

Re: Premiera nowej piosenki Edyty!!!!

Post autor: Sebastiannn »

dokladnie. podkreslal sukcesy bajmu, flinty, zagrobelnego itp i ze to oni jemu wsio zawdzieczaja.
Awatar użytkownika
Marcin A.
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2143
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:40
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Premiera nowej piosenki Edyty!!!!

Post autor: Marcin A. »

Estratos pisze:Edyta ma piosenkę.
Dla mnie to jest najważniejsze.
surferman
The story so far
The story so far
Posty: 547
Rejestracja: 28 gru 2005, 18:18
Lokalizacja: Warszawa

Re: Premiera nowej piosenki Edyty!!!!

Post autor: surferman »

Edyta ma piosenkę.
Chyba kiedyś Kukulska i Klich mówiły w jakimś wywiadzie o tego typu rzeczach: tworzy się piosenkę, wybiera wykonawcę, robi i lansuje się hit.

Nie bardzo mi się to podoba
ODPOWIEDZ